Organizator : | Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa |
Data : | 2022-12-11 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 13 km |
Zgłoszonych : | 531 |
Wystartowało : | 430 |
Nie ukończyło : | 76 |
Ukończyło : | 354 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mieszkanka Białołęki | Pracownicy Służby Więziennej - kobiety | Mieszkaniec Białołęki | Pracownicy Służby Więziennej - mężczyźni | K1 < 29 lat | M1 < 29 lat | K2 30-39 lat | M2 30-39 lat | K3 40-49 lat | M3 40-49 lat | K4 50-59 lat | M4 50-59 | K5 60 + | M5 60+ | 70+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkańcy Białołęki | Pracownicy Służby Więziennej | Czas startu | 0.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIEPIETOWSKI Piotr | 387 | LS AIRPORT RUN WARSZAWA | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
2 | MAJCHRZAK Sławomir | 277 | UKS TYCHÓW STARY | TYCHÓW STARY/MIRZEC | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
3 | MACIEJEWSKI Stanisław | 275 | WPRUNNING | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
4 | GWIZDALA Cezary | 135 | WARSZAWA | M4 50-59 | Tak | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
5 | JAKUBOWSKI Dariusz | 148 | BIEGAM SOBIE | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
6 | GÒRAL Tadeusz | 119 | KKB | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
7 | BAKUŁA Wiesław | 23 | WAMPIR | WACH | M4 50-59 | Tak | 00:00:00 | 00:00:32 | ||
8 | ŚWIERCZ Jacek | 455 | BYLEDOBIEC ANIN | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
9 | CHARLEJ Ireneusz | 60 | MIERZYN | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:36 | ||||
10 | GIL Wojciech | 114 | TEAM ZABIEGANEDNI | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
11 | OWOC Tomasz | 338 | PKO BANK POLSKI / NEW BALANCE RUN CLUB | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
12 | KOSMALA Dariusz | 223 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:45 | ||||
13 | PTASIŃSKI Piotr | 362 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:47 | ||||
14 | CELIŃSKI Tomasz | 236 | OTWOCK | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:49 | ||||
15 | ŚWIDERSKI Darek | 453 | POLYPHARM | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
16 | BUJNICKI Kazimierz | 58 | MORSY ZIELONKA | WOŁOMIN | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
17 | WALIGÓRSKI Krzysztof | 477 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
18 | RAPCZYŃSKI Witold | 547 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:53 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
KUPIEC Robert | 248 | ŚWIĘTOKRZYSCY KURATORZY | KIELCE | M4 50-59 | Tak | DNF | 00:00:53 DNF | |||
KOSIATY Jarosław | 221 | RÓBMY SWOJE | WARSZAWA | M4 50-59 | DNF | 00:00:55 DNF | ||||
21 | SOBCZAK Bogusław | 404 | M.I.L.A. | NOWA IWICZNA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
22 | BĄK Andrzej | 34 | STARE GRALEWO | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:57 | ||||
23 | SZULAWSKI Robert | 440 | GSD.RUNNERS. | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
24 | PRĘGOWSKI Grzegorz | 359 | EKOBIEGI | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
RÓŻAŃSKI Robert | 421 | WARSZAWA | M4 50-59 | Tak | DNF | 00:00:57 DNF | ||||
26 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 335 | OSTRESROKI | PIASECZNO | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
27 | KAKOLECKI Michal | 174 | WARSZAWA | M4 50-59 | Yes | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
28 | ZAKRZEWSKI Marek | 439 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:01:03 | ||||
29 | KANIA Paweł | 182 | BIEGAM NA TARCHOMINIE | WARSZAWA | M4 50-59 | Tak | 00:00:00 | 00:01:08 | ||
30 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 488 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:01:09 | ||||
31 | JOŃCZYK Stanisław | 166 | LEGIONOWO | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:01:10 | ||||
OLKOWSKI Robert | 326 | IZABELIN-DZIEKANÓWEK | M4 50-59 | DNF | 00:01:19 DNF | |||||
33 | SZOSTAKOWSKI Jarosław | 2 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:01:22 | ||||
34 | MIASTOWSKI Rafał | 18 | SŁOŃ B | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:01:23 | |||
35 | MIŁOSZ Marek | 301 | WARSZAWA | M4 50-59 | Tak | 00:00:00 | 00:01:25 | |||
36 | SUCHODOLSKI Mariusz | 426 | BIEGIEM NA KAWE | WARSZAWA | M4 50-59 | Tak | 00:00:00 | 00:01:27 | ||
37 | RODAK Zbigniew | 367 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:01:29 | ||||
38 | KOSTRZEWSKI Piotr | 224 | MILANÓWEK | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:01:29 | ||||
KRUPINIEWICZ Antoni | 238 | LEGIONOWO | M4 50-59 | DNF | 00:01:30 DNF | |||||
KAMIŃSKI Waldemar | 179 | SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKA | WARSZAWA | M4 50-59 | Tak | DNF | 00:01:41 DNF | |||
41 | WIECZOREK Dariusz | 482 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:03:26 |
Znaleziono 41 wynik(ów)