BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI
Organizator : Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data : 2019-12-14
Miejsce : Warszawa
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 542
Wystartowało : 482
Nie ukończyło : 89
Ukończyło : 393
Na trasie : 69
Pełne wyniki dla 4.4km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km4.4km
    
1PARSZCZYŃSKI Łukasz 277Team ParszczynskichWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:1600:14:15
2SŁUPIK Tomasz 455WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0100:00:1500:14:15
3FALKOWSKI Bartek 77Piekielni WarszawaWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:1600:14:44
4JOSYPENKO Jędrzej 487DREAM RUNWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1600:14:44
5BĘTKOWSKI Piotr 475WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:1700:14:45
6MASIAREK Maciej 227PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM1 < 29 lat 00:00:0300:00:1500:15:08
7TABER Konrad 371Active Prosperia/ Sto-nogi MilanówekBRWINÓWM1 < 29 lat 00:00:0100:00:1600:15:23
8URMANOWSKI Daniel 386Dream RunWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1600:15:23
9FIEODOROW Tomasz 79BSB Barczewo Biega/ZK BarczewoBARCZEWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:1500:15:32
10GRZYBOWSKI Paweł 119Team ParszczyńskichGOLENIOWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:1600:15:39
11HILDEBRAND Marcin 127Biegam Na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1900:16:05
12WERNER Kamil 394Biegam na Tarchominie/ŻmudaRunningTeamWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0300:00:1700:16:08
13KIELAK Leszek 488ENTRE RUNNINGSULEJÓWEKM2 30-39 lat00:00:0000:00:2200:16:10
14GOZDEK Scyzoryk 106Trucht Tarchomin Team BieganiePo40.plWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0200:00:1800:16:19
15MIELCZAREK Krzysztof 236Biegam na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:1800:16:26
16ŁABĘDZKI Konrad 520Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:29
17PRZYBYŁA Krzysztof 499Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:37
18KOTLENGA Przemysław 180IŁAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:46
19NOWOSIELSKI Grzegorz 448Żórawski TeamWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0200:00:2000:16:46
20MAJCHRZAK Sławomir 218UKS Tychow StarySTARACHOWICEM4 50-5900:00:0300:00:1800:16:52
21BIAŁEK Piotr 4763BroOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:53
22GAŁUSZKA Filip 92Kokoszka36TeamWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0300:00:2000:16:53
23KRÓL Dariusz 534Zabiegany WołominWOŁOMINM4 50-5900:00:0200:00:2100:17:07
24TOMCZAK Marcin 3771980CIECHANÓWM2 30-39 lat00:00:0300:00:2000:17:07
25KUBERA Piotr 194Adidas Runners WarsawJÓZEFÓWM3 40-49 lat00:00:0000:00:2200:17:21
26GOŁYŃSKI Tomasz 483WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0900:00:2400:17:32
27STRADOMSKI Artur 345Markowi BiegaczeMARKIM3 40-49 lat00:00:0300:00:2000:17:33
28SZMIGIELSKI Mateusz 531CHOTOMÓWM1 < 29 lat 00:00:0800:00:2700:17:33
29UGRYN Maciej 384www.runismyfun.comWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:2000:17:34
30ROWIŃSKI Tomasz 307PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:0200:00:1700:17:43
31TARAS Marcin 372WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0800:00:2500:17:48
32SZWARC Szymon 364WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0600:00:2300:17:51
33PYTLINSKI Rafał 298JÓZEFÓWM3 40-49 lat00:00:0300:00:2000:17:53
34ANUSIEWICZ Robert 474WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:2100:17:55
35NOWOCIEŃ Jacek 258Uczniowski Klub Sportowy RusiecPODKOWA LEŚNAM5 60+00:00:0300:00:2100:17:57
36GAJEK Ireneusz 89CIECHANÓWM3 40-49 lat00:00:1000:00:2500:18:02
37KACZMAREK Jakub 144WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0000:00:2000:18:03
38TURSKI Maciej 511MMA‚ tylko MMAPIONKIM1 < 29 lat 00:00:0600:00:2100:18:07
39MIELCZAREK Marek 235Markowi BiegaczeMARKIM3 40-49 lat00:00:0500:00:1900:18:12
40JAWORSKI Piotr 137EkobiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:1900:18:15
41BRODZIK Arkadiusz 426KUFLEWM2 30-39 lat00:00:0200:00:1600:18:16
42SIERZPUTOWSKI Robert 453Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM3 40-49 lat00:00:0300:00:2000:18:18
43DĄBROWSKI Michał 63PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:0600:00:2300:18:22
44PUTON Michał 295LIPSKOM2 30-39 lat00:00:0800:00:2500:18:30
45KALKO Vitalii 149WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2400:18:34
46BRODACKI Waldemar 36CHEMIK NOXY PUŁAWYPUŁAWYM5 60+00:00:0800:00:2600:18:34
47KACZMARZYK Hubert 146Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:2500:00:3300:18:34
48ZIÓŁKOWSKI Jacek 420WARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:2100:18:35
49MANELSKI Artur 442Dobrzynski Klub ZeglarskiURSZULEWOM2 30-39 lat00:00:0400:00:2100:18:35
50MACANDER Jakub 496SKIERNIEWICEM1 < 29 lat 00:04:3400:00:1700:18:38
51GWIZDALA Cezary 122Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:2200:18:40
52NIEZGODA Przemysław 250WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2600:18:40
53MAMLA Zbigniew 221Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0900:00:2600:18:40
54OCZKOWSKI Mateusz 264Grupa biegowa CHTMOCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:1700:00:3400:18:44
55SKOTNICKI Piotr 325KRAKÓWM2 30-39 lat00:00:0900:00:2500:18:47
56SARZAŁA Dariusz 315AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM5 60+00:00:0200:00:2000:18:52
57KOWALEWSKI Łukasz 491Biskupiec BiegaBISKUPIECM2 30-39 lat00:00:0000:01:4800:18:55
58KRUPIŃSKI Marek 4371995OSTROŁĘKAM1 < 29 lat 00:00:0300:00:1800:18:56
59KANIA Paweł 153Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2300:18:57
60MICHNOWSKI Sebastian 233WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0800:00:2700:18:58
61TYMICKI Zbigniew 382Entre.pl TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:2700:19:02
62KOŚCIK Jakub 436WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0500:00:3000:19:03
63NAPIÓRKOWSKI Grzegorz 246Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKI DOLNEM3 40-49 lat00:00:0600:00:2700:19:04
64GĘBALA Wojtek 94WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2400:19:04
65OCHENKOWSKI Sebastian 263WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2400:19:05
66TROJANOWSKI Rafał 379BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIM1 < 29 lat 00:00:0400:00:2200:19:05
67FILIPCZUK Dariusz 83ZIELONKAM4 50-5900:00:0600:00:2300:19:05
68KALINOWSKI Łukasz 148WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2400:19:05
69SERAFIN Tomasz 503WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2500:19:08
70KORKOSZ Andrzej 174BLIZNE JASIŃSKIEGOM3 40-49 lat00:00:0500:00:2400:19:14
71JASKÓŁOWSKI Waldemar 135Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM4 50-5900:00:0000:00:4100:19:15
72WIŚNIEWSKI Krzysztof 467Zakład Karny w Przytułach StarychOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2500:19:20
73PUCHACZ Piotr 294MPKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3600:19:20
74GÓRAL Tadeusz 540KKBWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0200:00:2300:19:25
75SYGOCKI Konrad 352Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3500:19:25
76MICHALSKI Ryszard 445WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0900:00:2300:19:31
77KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 170Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM3 40-49 lat00:00:1900:00:3600:19:31
78WITKOWSKI Łukasz 405Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM2 30-39 lat00:00:2000:00:3500:19:31
79ŚMIETAŃSKI Piotr 459Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM3 40-49 lat00:00:1600:00:2900:19:34
80RYMKIEWICZ Zbigniew 312ZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0700:00:2500:19:35
81KSIEL Artur 192WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2700:19:36
82RZEPLIŃSKI Jacek 501RUNÓWM4 50-5900:00:1200:00:2700:19:38
83WASZKIEWICZ Ariel 465Waszka teamMROZY WIELKIEM3 40-49 lat00:00:1100:00:3000:19:42
84HELMAN Filip 432FR WarszawaWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1400:00:2500:19:43
85HAJKOWICZ Adam 528WARSZAWAM4 50-5900:00:0500:00:2500:19:45
86PŁATEK Tomasz 529WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0500:00:2600:19:45
87IWANIUK Tomasz 486Żywcem ZabieganiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1000:00:2700:19:46
88CNOTA Maciek 55WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1100:00:2700:19:49
89WISZOWATY Piotr 401WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2800:19:52
90FRANK Michał 85JW 2414LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:0700:00:2700:19:53
91ZELENT Arkadiusz 415Sąd Rejonowy w Mińsku MazowieckimSIEDLCEM3 40-49 lat00:00:0900:00:2600:19:53
92RESZCZYK Marcin 302WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:3300:19:56
93SMORAWSKI Wodzisław 331WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0000:00:4800:19:57
94CHARLEJ Ireneusz 45Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM3 40-49 lat00:00:0900:00:2600:19:57
95GÓJSKI Mirosław 107HYDROMIRWARSZAWAM4 50-5900:00:1500:00:2800:20:00
96STĘPIEŃ Adam 342WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0600:00:2600:20:01
97ŚWIERCZ Andrzej 509KB Im. Piotra SękowskiegoPŁOŃSKM4 50-5900:00:1000:00:2600:20:01
98ROPIAK Paweł 305WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0000:01:0200:20:04
99CIMOCHOWSKI Mieczysław 53MC SerwisKANIEM3 40-49 lat00:00:0900:00:2800:20:06
100OPIATOWSKI Ryszard 269KOBYŁKAM4 50-5900:00:1100:00:2800:20:11
101STAŃCZUK Leszek 505YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM4 50-5900:00:1000:00:2600:20:15
102LEWANDOWSKI Piotr 206Truch TarchominTeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1000:00:2600:20:16
103FRE Luis 430Wolna WenezuelaMARKIM4 50-5900:00:0400:00:2200:20:18
104STYKOWSKI Michał 348TarchośfiryWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1800:00:2800:20:19
105DĄBROWSKI Daniel 61Farmacja TarchominWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1600:00:3500:20:21
106BYSTRY Grzegorz 41KS LENIWIECBARANÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:3000:20:30
107ŁUBIŃSKI Krzysztof 495WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2400:00:3500:20:35
108GLINKA Karol 97PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:3200:00:3600:20:35
109NOWAK Jakub 101Dobrzyński Klub ŻeglarskiINOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0200:00:2200:20:39
110ORLIŃSKI Krzysztof 498WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3700:00:3500:20:44
111SZYMCZAK Jacek 367Biegam Bo Lubię Ząbki teamZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0600:00:2800:20:45
112KUSY Marcin 493WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2900:20:47
113KUSY Marcin 493WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2900:20:47
114MUSIAŁ Krzysztof 243WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:2200:00:3000:20:48
115GAJEWSKI Mariusz 90PUŁTUSKM3 40-49 lat00:00:3300:00:3500:20:49
116CEGIEŁKA Dawid 42KS BachmatyWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4100:00:3200:20:49
117LEWANDOWSKI Robert 207NASIELSKM3 40-49 lat00:00:1300:00:3400:20:50
118KUBAN Sebastian 193WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3300:20:50
119MAZUR Piotr 228WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2700:00:3300:20:50
120KUCHTA Pawel 195MACIEJOWICEM2 30-39 lat00:00:0800:00:2800:20:54
121CAŁKA Marek 480PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:2100:00:3500:20:56
122KOŚCIUK Maciek 179WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0000:00:3300:20:58
123ZIELIŃSKI Łukasz 471Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2500:21:00
124SUTUŁA Dariusz 350Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3 40-49 lat00:00:2100:00:3300:21:00
125TENDERENDA Kamil 460WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4900:00:3300:21:03
126MOSUR Kamil 242WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3000:21:05
127FRĄCKIEWICZ Dariusz 86Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:21:05
128PIOTROWSKI Artur 521NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:21:06
129MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5900:00:1600:00:3300:21:09
130JANECKI Przemysław 131WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1600:00:3400:21:09
131GOLIASZ Paweł 102Biegam i jużWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:3200:21:09
132KAROLAK Rafał 155StomilexPRUSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3300:00:3700:21:09
133OLSZANKA Arkadiusz 266WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3000:21:10
134DZIARNOWSKI Włodek 73biegamPłock teamPŁOCKM4 50-5900:00:1400:00:3000:21:11
135DERESZEWSKI Piotr 64ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3000:21:11
136RUDNIK Jarosław 309Zabiegany WołominPASEKM3 40-49 lat00:00:1000:00:2800:21:13
137NADOBNIK Konrad 245BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0500:00:2700:21:14
138ZAJAC Bartosz 514BSB Barczewo Biega/ ZK BarczewoKIERZLINYM2 30-39 lat00:00:1400:00:3200:21:17
139STRÓŻYK Piotrek 346GRODZISK MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:2500:00:3300:21:17
140CELIŃSKI Tomasz 43TUPTUś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:2500:21:18
141SUCHODOLSKI Mariusz 349Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2700:21:19
142MANCZENKO Eugeniusz 222WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2200:00:3100:21:23
143MIĘTEK Artur 237III ZKSS SR LegionowoŁAJSKIM3 40-49 lat00:00:1200:00:3400:21:24
144KOPER Sebastian 173Carrefour Running TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:2300:21:27
145URBANIAK Michał 385WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2800:21:28
146GOŁASZEWSKI Marcin 103WOŁOMINM3 40-49 lat00:00:1000:00:2800:21:28
147STEMPEL Tomasz 341Marysin Wawerski BiegaWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1600:00:3100:21:29
148TWORZEWSKK Piotr 523OstroBiec / Sekcja bokserska KSZOOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM1 < 29 lat 00:00:3700:00:3600:21:30
149ŁATKOWSKI Łukasz 209Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:3400:21:37
150ZRAZEK Piotr 421ŁOWICZM3 40-49 lat00:00:3400:00:3900:21:37
151BIALOKOS Kamil 29Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2500:00:3500:21:38
152ŚCISŁOWICZ Krzysztof 369StomilexWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2500:21:40
153POPOWICZ Bartłomiej 291WATRASZEWM1 < 29 lat 00:00:3200:00:3000:21:40
154SZYMAŃSKI Robert 366KREWKI URSYNÓW HDKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3100:00:3200:21:42
155SZELĄG Tomasz 360MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:3500:00:3400:21:42
156KOSMALA Dariusz 178WARSZAWAM4 50-5900:00:1100:00:3200:21:44
157STACHOWICZ Paweł 458RADOMM1 < 29 lat 00:00:3100:00:3300:21:46
158ROKITA Andrzej 304RUDA KOŚCIELNAM3 40-49 lat00:00:3400:00:3500:21:46
159BIEDKA Robert 533Rebook Run CrewOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0900:00:2900:21:47
160STANKOWSKI Paweł 337WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1100:00:3100:21:47
161CZAJKOWSKI Marcin 59OMB Ożarów MazowieckiOŻARÓW MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:2500:00:3700:21:48
162KUREK Wojceich 2021 Baza Lotnictwa TransportowegoKWIDZYNM2 30-39 lat00:00:2600:00:3600:21:48
163SŁOWIŃSKI Marcin 3281.OrelMIROWICEM2 30-39 lat00:00:3500:00:3500:21:48
164CZAJKOWSKI Marek 58---GÓRA KALWARIAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:21:50
165SĄGOL Sylwester 316WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5200:00:3300:21:52
166SOBCZAK Bogusław 457M.I.L.A - Masters Iwiczna Life AthleticsNOWA IWICZNAM3 40-49 lat00:00:3100:00:3300:21:53
167WIŚNIEWSKI Paweł 404ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM3 40-49 lat00:00:0700:00:2700:22:01
168BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5900:00:0900:00:2700:22:02
169MUSIAŁ Marcin 538PRUSZKÓWM2 30-39 lat00:00:2100:00:3500:22:02
170PIERAŃSKI Adam 284Vege RunnersJABŁONNAM4 50-5900:00:1100:00:3300:22:04
171PAZIEWSKI Andrzej 281Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3500:22:05
172POTRZEBOWSKI Dominik 292MARKIM2 30-39 lat00:00:2400:00:3500:22:06
173MILANIAK Bogdan 446ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:3200:00:3700:22:06
174TOMCZAK Andrzej 522WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1300:00:2700:22:08
175NOGAL Robert 253IŁŻAM2 30-39 lat00:00:2400:00:3500:22:08
176FIGIEL Michał 80Amatorski klub ŻużlowyPIASTÓWM1 < 29 lat 00:00:1800:00:3200:22:09
177TOMCZAK Karol 510WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1100:00:3000:22:10
178GRZEGORSKI Arkadiusz 117KB FOLIENOWY DWÓR MAZOWIECKIM4 50-5900:00:3400:00:3600:22:10
179FIRYSIUK Tomasz 84ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:3200:00:3800:22:11
180WYDRA Mariusz 469STARE BABICEM3 40-49 lat00:00:3400:00:3700:22:11
181MAGOT Tomasz 497PIASECZNOM2 30-39 lat00:00:3100:00:3700:22:15
182PISAREK Norbert 289POPOWOM3 40-49 lat00:00:4900:00:3500:22:16
183SIEDLACZEK Zbigniew 321LUBLINM5 60+00:00:2400:00:3600:22:17
184RUSIN Bartosz 310KS StaszewscyJABŁONNAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3400:22:18
185BRONISZEWSKI Jakub 477ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:4000:00:3600:22:23
186LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5900:00:2300:00:3300:22:25
187FILC Łukasz 82WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3500:22:29
188SYPNIEWSKI Tomasz 353Emo OiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3700:00:3700:22:29
189BARTNIK Rafał 24WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1600:00:3100:22:30
190EWERTOWSKI Piotr 76MARKOWI BIEGACZEMARKIM4 50-5900:00:2600:00:3700:22:33
191WIERBIŁOWICZ Dariusz 397WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3000:00:3400:22:33
192KILIAŃSKI Rafał 162Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1200:00:3000:22:34
193SMOLEŃSKI Piotr 330Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:1200:00:2900:22:34
194TRZASKOWSKI Dariusz 381TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2900:22:34
195CZAJKA Piotr 56Biegam Na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1900:00:3700:22:34
196WYSOCKI Robert 408Grupa Biegowa UM wa-waCHOTOMOWM3 40-49 lat00:00:2500:00:3500:22:35
197TYMIŃSKI Mariusz 383ZIELONKAM2 30-39 lat00:00:3200:00:3700:22:35
198OCHAB Janusz 261WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2600:00:3500:22:37
199SZULAWSKI Robert 363GSD. ŻOLIBORZ.WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:3000:22:39
200KSENIAK Szymon 191WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3400:22:40
201KUCKI Kamil 197Mazovia ProActiv CiechanówNARZYMM2 30-39 lat00:00:3300:00:3700:22:42
202KWIATKOWSKI Tomasz 204WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4300:00:3700:22:43
203PYTKA Andrzej 297WARSZAWAM4 50-5900:00:4400:00:3600:22:43
204SZACHNA Piotr 354EkobiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3600:22:45
205KOSIŃSKI Aleksander 177PIASECZNOM2 30-39 lat00:00:3600:00:3800:22:45
206DALECKI Łukasz 536Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM2 30-39 lat00:00:2200:00:3500:22:47
207KONARSKI Maciej 490Dogoń Grodzisk MazowieckiPODKOWA LEŚNAM2 30-39 lat00:00:0800:00:2900:22:48
208GRYCNER Paweł 116WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2300:00:3400:22:50
209KUFLOWSKI Artur 199JW.3411GRÓJECM3 40-49 lat00:00:2800:00:3700:22:52
210MALINOWSKI Mikołaj 530WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:2500:22:54
211BARAN Przemysław 23WOŁOMINM1 < 29 lat 00:00:3600:00:3400:22:55
212WILEŃSKI Zbigniew 398Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4 50-5900:00:2700:00:3600:22:58
213JAROŃ Jarosław 133Kokoszka36TeamŻYRARDÓWM3 40-49 lat00:00:1800:00:3500:22:59
214KADUK Łukasz 542CezarWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0000:00:5100:23:00
215MĘDRZYCKI Mirosław 232Parkrun BródnoWARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:2200:23:00
216LACH Adrian 205TriclubWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1200:00:3300:23:02
Niesklasyfikowani
OSTASZEWSKI Marcin 272WARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:37 DNF00:23:03 DNF
218JABŁONKA Radosław 128DZIADY OCRWYSZKÓWM3 40-49 lat00:00:2000:00:3400:23:04
219ŁĘCKI Tomasz 211WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3200:23:06
220GÓRECKI Krzysztof 110PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:4300:00:3800:23:06
221TODORSKI Tomasz 375WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:3300:23:07
222WIŚNIEWSKI Tomasz 403KPMG Running TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2500:00:3400:23:09
223GRZESZCZYK Michał 118EkobiegiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:3800:23:10
224ZWOLIŃSKI Grzegorz 422Reebok run CrewWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3100:00:3400:23:11
225GODLEWSKI Daniel 99WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4100:00:3700:23:11
226WACH Michał 387Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2200:00:3600:23:12
227PIOTROWSKI Kamil 287NOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2600:00:3700:23:12
228BĄK Łukasz 25AGD WRONIAKWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:3200:23:15
229HARTMAN Łukasz 123Off-Road Runners Benefit SystemsWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2400:00:3600:23:16
KOŁOSOWSKI Piotr 434KungFu Panda TeamWARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF00:23:17 DNF
231BAKUŁA Wiesław 517wampirWACH 140AM4 50-5900:00:0400:00:2700:23:19
232GÓRECKI Rajmund 109WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3600:00:3600:23:19
233MAREK Roman 225WARSZAWAM4 50-5900:00:1000:00:2900:23:21
234STARZYŃSKI Piotr 506WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3100:00:3400:23:22
235SOCHACKI Mariusz 332WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3200:23:25
236FABISIAK Damian 429WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1400:00:3200:23:26
237KASKA Mateusz 158WOŁOMINM2 30-39 lat00:00:3500:00:3700:23:26
238PARADOWSKI Andrzej 275WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5200:00:3300:23:31
239GONTARZ Mateusz 484WARSAWM2 30-39 lat00:00:4100:00:3600:23:32
OSTASZEWSKI Marek 270WARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:37 DNF00:23:37 DNF
241OSTASZEWSKI Wojciech 271Werkus RunnersWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2700:00:3700:23:39
242MALINOWSKI Mariusz 220WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3600:23:40
243STASIAK Piotr 340WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3800:00:3600:23:41
244DUCH Emil 69JB WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3600:00:3800:23:48
245SMOCZYK Hubert 329Warszawski ZaułekWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4000:00:3700:23:54
246SOPYŁO Stefan 334WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3500:23:59
247BORUSZEWSKI Maciej 35WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:3400:24:00
248SKOWRON Wojciech 543WARSZAWAM4 50-5900:00:4600:00:3900:24:06
249BUKOWSKI Janusz 5STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM5 60+00:00:0300:00:3100:24:10
250NOSARZEWSKI Mariusz 254TRZCIANYM3 40-49 lat00:00:2000:00:3700:24:10
251MĘDEL Cezary 230KOSZALINM3 40-49 lat00:00:1900:00:3700:24:11
252SKRZYŃSKI Adam 327PŁOŃSKM1 < 29 lat 00:00:3200:00:3900:24:13
253DOMAŃSKI Piotr 428MIĘDZYBORÓWM2 30-39 lat00:00:0500:00:3000:24:15
JÓZWIK Robert 142HARX TeamWARSZAWAM3 40-49 latDNF00:00:36 DNF00:24:17 DNF
255ZDUNIAK Marcin 516Biegam na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4200:00:3600:24:18
256CHOJNOWSKI Andrzej 47Biegam na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:24:23
257CIEŚLIŃSKI Dariusz 52DARIOSWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3700:24:24
258KARWOWSKA Mariusz 156Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:2600:00:3500:24:24
259RODAK Zbigniew 303WARSZAWAM4 50-5900:00:2500:00:3600:24:26
260NIEDZIELA Dominik 249WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5000:00:3700:24:28
261ZDUŃSKI Jarosław 414WARSZAWAM4 50-5900:00:2200:00:3800:24:29
262SELERSKI Krzysztof 319Marcin.bizWARSZAWAM4 50-5900:00:5800:00:2800:24:33
263REGUCKI Ryszard 301WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3600:00:3100:24:34
264DZIEPAK Piotr 751. BLTrWOLA MROKOWSKAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3600:24:35
265OLESIAK Arkadiusz 265Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:3700:24:36
266PANCEROW Marcin 449WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1000:00:3300:24:38
267PIETRAS Tomasz 285Nasielsk Baszta TeamŻABICZYNM3 40-49 lat00:00:3800:00:3800:24:38
268KOWALCZYK Mateusz 183SULEJÓWEKM1 < 29 lat 00:00:4000:00:3400:24:42
269KOMOROWSKI Piotrek 435WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1000:00:2900:24:47
270KONIECZNY Piotr 172WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4400:00:3700:24:52
271KOZIATEK Mariusz 186WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3600:24:54
272MATWIEJ Adam 443Adam MatwiejWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4400:00:3700:24:55
273KLUZIAK Jarosław 165MIŃSK MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2700:00:3600:24:57
274KUNKA Piotr 201Team ZabieganeDniJAKUBÓWM2 30-39 lat00:00:2000:00:3400:25:00
275DZIDECZEK Marcin 74Team ZabieganeDniWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2000:00:3300:25:00
276HERNIK Jacek 126Bababaranek RunnersWARSZAWAM5 60+00:00:4300:00:3800:25:02
277CIERNIAK Michał 50Grupa Biegowa UM W-waLEGIONOWOM3 40-49 lat00:00:4600:00:3600:25:02
278NOWAKOWSKI Czesław 257Klub. BiegaczaGochWARSZAWAM5 60+00:00:2500:00:3400:25:03
279SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5900:00:3400:00:3800:25:08
280SZYMAŃSKI Paweł 365WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3600:25:08
281KULIK Karol 539SIEDLCEM3 40-49 lat00:00:3700:00:3700:25:09
282GÓRSKI Krzysztof 111WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:3300:25:13
283ANTONOWICZ Maciek 15Deaf RunningKOSEWKOM2 30-39 lat00:00:3000:00:3700:25:13
284BIDZINSKI Krzysztof 31LebiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2900:00:3800:25:14
285ZARĘBA Jarosław 410WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3000:00:3700:25:14
286ŁOZIŃSKI Piotr 494Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1100:00:3400:25:17
287GOLENIEWSKI Patryk 4821992OSSÓWM1 < 29 lat 00:00:1600:00:3300:25:17
288BOJAR Paweł 33WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3600:25:21
289WIDERA Tomasz 395Kokoszka36teamPRUSZKÓWM2 30-39 lat00:00:4000:00:3500:25:21
290NOWOSIELSKI Tomasz 260HeRoWARSZAWAM4 50-5900:00:2900:00:3900:25:24
291KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5900:00:3500:00:3700:25:28
292KRÓL Ryszard 187Lublin BiegaLUBLINM4 50-5900:00:2500:00:3600:25:32
293KRÓLIK Tomasz 188WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:3500:25:36
294JERZAK Eryk 139WARSZAWAM4 50-5900:00:4500:00:3600:25:36
295PIRÓG Kamil 2881. ORelGRÓJECM2 30-39 lat00:00:2800:00:3800:25:38
296DĄBROWSKI Andrzej 62JÓZEFÓWM5 60+00:00:0900:00:3600:25:39
297WALCZAK Dariusz 389Cytrynowi studenciCEREKWICAM3 40-49 lat00:00:0900:00:3500:25:39
298CHĄDZYŃSKI Marcin 46WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:3800:25:41
299KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 152Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM4 50-5900:00:0600:00:3200:25:45
300RZEPKA Mirek 313Aktywni BiegaczeWARSZAWAM4 50-5900:00:3100:00:3400:25:48
301BARAN Wojciech 22WOŁOMINM1 < 29 lat 00:00:3600:00:3500:25:52
302WALIGÓRSKI Krzysztof 463Markowi BiegaczeMARKIM4 50-5900:00:2700:00:3700:26:05
303BĄK Andrzej 26STARE GRALEWOM4 50-5900:00:3000:00:3800:26:07
304BĄK Hubert 27WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:3000:00:3800:26:07
305GRACZYK Roman 112WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3800:26:09
306KORYCKI Karol 175NOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2100:00:4500:26:11
307RYBARCZYK Kamil 311MNISZEWM2 30-39 lat00:00:4600:00:3800:26:15
308ŁUCAK Piotr 213Ostrów BiegaŁOCHÓWM2 30-39 lat00:00:1900:00:3500:26:16
309KUCICKI Krzysztof 196WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:2600:26:22
310BRZEZICKI Michał 39WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3600:26:24
311SIKORSKI Michał 535Eko BiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5100:00:3700:26:32
312JACHOWICZ Łukasz 129LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4600:00:3700:26:35
313KILKOWSKI Jarosław 164TORUŃM4 50-5900:00:1000:00:3100:26:37
314JERUZAL Jacek 138Tuptuś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:3200:26:39
315FIJAŁKOWSKI Michał 81Po prostu MyWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4200:00:3800:26:39
316BEDNARZAK Tadeusz 28YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5 60+00:00:3700:00:3700:26:42
317KULAK Paweł 200PRUSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3100:00:3800:26:49
318DŁUŻNIEWSKI Tomasz 66LEGIONOWOM3 40-49 lat00:00:4600:00:3700:26:56
ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 424Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM5 60+DNF00:00:37 DNF00:27:04 DNF
320MIKULIK Piotr 239WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:3500:27:26
321ROSZAK Waldemar 306Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM4 50-5900:01:0100:00:2700:27:26
322PAWŁOWSKI Jakub 280cytrynowi studenciOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:4800:00:3900:27:29
323KOWALSKI Kamil 185Cytrynowi studenciBRANIEWOM2 30-39 lat00:00:4800:00:3900:27:29
324FRENKEL Marek 87WARSZAWAM4 50-5900:00:4800:00:3900:27:31
325KOMOŃ Maciej 171LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4400:00:3800:27:46
326KAWKA Andrzej 159WARSZAWAM5 60+00:00:4500:00:3800:27:49
327PETRYCKI Marcin 283pump!TMARKÓW ŚWINICEM3 40-49 lat00:00:1100:00:3500:27:59
328MIŚTA Grzegorz 100FrontisWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:1000:00:3500:28:05
329BAJOREK Jacek 19Markowi BiegaczeWYSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3800:00:3700:28:05
330PAWEŁEK Krzysztof 279Po prostu MyMARKIM3 40-49 lat00:00:4300:00:3700:28:14
331NACZULSKI Witold 244Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3900:28:17
332DYMEL Piotr 48112Tri.plWARSZAWAM5 60+00:00:1500:00:3700:28:18
333ŁUKASIEWICZ Robert 216Kokoszka36teamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4000:00:3600:28:18
334STAŃCZYK Grzegorz 338ZIELONKAM4 50-5900:00:4900:00:3700:28:27
335SOJKA Łukasz 333WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:3800:28:44
336ŁUCZAK Piotr 214PKO Bank PolskiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3400:00:3900:28:50
337CZARNECKI Piotr 60TARCHOŚFIRYWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:3300:29:08
338ARTYMIUK Olaf 17LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4400:00:3800:29:10
339ZYGMUNT Kamil 527WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3100:00:4000:29:30
340ZIELIŃSKI Paweł 417BrakWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4200:00:3700:29:50
341KOCHAN Piotr 167Zabiegany WołominKOBYŁKAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3700:29:59
342DYMEL Andrzej 72MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM5 60+00:00:3800:00:3700:30:00
BUDNIK Stanisław 479Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM1 < 29 lat DNF00:00:39 DNF00:30:00 DNF
344KĘPCZYŃSKI Janusz 161KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM5 60+00:00:4200:00:3800:30:20
345NOWORYTA Jacek 259ASA TEAM Biegiem po zdrowieWARSZAWAM5 60+00:00:4300:00:3600:30:46
346DOBOSZ Marek 67WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5500:00:3600:31:31
347DUDA Kamil 70ŁOMŻAM1 < 29 lat 00:00:3900:00:3800:31:42
FICEK Łukasz 78Cytrynowi StudenciCHORZELOWM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF00:32:14 DNF
349NASKRĘT Mariusz 247RACOTM3 40-49 lat00:00:4500:00:3900:32:16
350MADEJEK Jacek 441Zabiegani Po UszyKRAŚNIKM2 30-39 lat00:00:5100:00:3700:32:23
351RADWAN-PYTLEWSKI Paweł 300Fundacja Morsy Wołomin-KobyłkaMARKIM2 30-39 lat00:00:1600:00:3700:33:20
352KAMIŃSKI Waldemar 433WARSZAWAM4 50-5900:01:0800:00:3900:35:42
353CIEŚLAK Pawel 51Slowjogging BiałołekaWARSZAWAM4 50-5900:01:0500:00:4200:35:43
354ANUSZKIEWICZ Włodzimierz 16WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:3200:36:39
NIEWCZAS Zdzisław 532WARSZAWAM5 60+DNF00:00:32 DNF00:38:02 DNF
356SIEKIERKO Łukasz 322SŁUPNOM2 30-39 lat00:00:0600:00:2600:39:35
DOMAŃSKI Jacek Expedyt 68WKB META LubliniecWARSZAWAM5 60+DNF00:00:52 DNF00:41:24 DNF
358NOWAK Bartłomiej 256INOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0300:00:2700:43:14
359KOZŁOWSKI Robert 519Chudy bykŻYRARDÓWM1 < 29 lat 00:00:5000:00:3900:46:52
UZIĘBŁO Wiesław 555SDPWARSZAWAM5 60+DNF00:00:48 DNF01:24:06 DNF
361SZCZEPKOWSKI Przemysław 508KABATYM2 30-39 lat00:00:0000:39:17
TYBURC Paweł 548WARSZAWAM3 40-49 latDNF01:09:11 DNF DNF
Znaleziono 362 wynik(ów)