BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI

Organizator:
Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
542
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
89
Ukończyło:
393
Na trasie:
69
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 4.4km | 8.7km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.1km4.4km8.7kmCzas
netto
13km
Czas
brutto
13km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1FIEODOROW Tomasz 79BSB Barczewo Biega/ZK BarczewoBARCZEWOM2 30-39 lat5M 800:00:0100:00:1500:15:3200:31:4200:47:35.1000:47:36.85 3:3916,4
2BIAŁEK Piotr 4763BroOLSZTYNM2 30-39 lat14M 2000:00:0200:00:1800:16:5300:33:5400:50:48.1000:50:50.85+00:03:133:5415,4
3TOMCZAK Marcin 3771980CIECHANÓWM2 30-39 lat16M 2400:00:0300:00:2000:17:0700:34:4100:52:18.3000:52:21.50+00:04:434:0114,9
4DĄBROWSKI Michał 63PUŁTUSKM2 30-39 lat24M 4800:00:0600:00:2300:18:2200:37:1200:56:03.0000:56:09.55+00:08:274:1813,9
5KOWALEWSKI Łukasz 491Biskupiec BiegaBISKUPIECM2 30-39 lat25M 5000:00:0000:01:4800:18:5500:37:3300:56:24.0000:56:24.00+00:08:484:2013,8
6SARZAŁA Dariusz 315AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM5 60+3M 5100:00:0200:00:2000:18:5200:37:4300:56:28.4500:56:30.75+00:08:534:2013,8
7WIŚNIEWSKI Krzysztof 467Zakład Karny w Przytułach StarychOSTROŁĘKAM3 40-49 lat18M 6500:00:0600:00:2500:19:2000:38:3900:57:58.3000:58:04.45+00:10:234:2713,5
8BRODZIK Arkadiusz 426KUFLEWM2 30-39 lat31M 6700:00:0200:00:1600:18:1600:38:0400:58:07.0000:58:09.65+00:10:314:2813,4
9RESZCZYK Marcin 302WARSZAWAM3 40-49 lat20M 7000:00:3300:00:3300:19:5600:39:1700:58:21.8000:58:55.15+00:10:464:2913,4
10ZELENT Arkadiusz 415Sąd Rejonowy w Mińsku MazowieckimSIEDLCEM3 40-49 lat28M 8700:00:0900:00:2600:19:5300:40:0200:59:53.1501:00:02.65+00:12:184:3613,0
11GLINKA Karol 97PUŁTUSKM2 30-39 lat42M 9600:00:3200:00:3600:20:3500:40:4001:00:49.9501:01:22.50+00:13:144:4012,8
12BYSTRY Grzegorz 41KS LENIWIECBARANÓWM3 40-49 lat30M 10000:00:2400:00:3000:20:3000:40:3701:01:04.4501:01:28.60+00:13:294:4112,8
13NOWAK Jakub 101Dobrzyński Klub ŻeglarskiINOWROCŁAWM3 40-49 lat48M 12200:00:0200:00:2200:20:3900:41:4801:03:22.1501:03:24.75+00:15:474:5212,3
14MIĘTEK Artur 237III ZKSS SR LegionowoŁAJSKIM3 40-49 lat49M 12400:00:1200:00:3400:21:2400:42:2901:03:29.8001:03:42.50+00:15:544:5312,3
15PISAREK Norbert 289POPOWOM3 40-49 lat50M 12500:00:4900:00:3500:22:1600:43:3401:03:32.7501:04:22.45+00:15:574:5312,3
16GAJEWSKI Mariusz 90PUŁTUSKM3 40-49 lat55M 13500:00:3300:00:3500:20:4900:42:3401:04:16.0001:04:49.70+00:16:404:5612,1
17ZAJAC Bartosz 514BSB Barczewo Biega/ ZK BarczewoKIERZLINYM2 30-39 lat52M 14700:00:1400:00:3200:21:1700:42:2601:04:42.7501:04:57.40+00:17:074:5812,1
18MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5917M 15100:00:1600:00:3300:21:0900:43:1001:04:57.6501:05:14.20+00:17:224:5912,0
19JANECKI Przemysław 131WARSZAWAM2 30-39 lat55M 15200:00:1600:00:3400:21:0900:43:1001:04:58.0001:05:14.35+00:17:224:5912,0
20BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5918M 16200:00:0900:00:2700:22:0200:43:4601:06:03.5501:06:12.85+00:18:285:0411,8
21TYMIŃSKI Mariusz 383ZIELONKAM2 30-39 lat63M 17700:00:3200:00:3700:22:3500:45:0701:07:08.3501:07:40.40+00:19:335:0911,6
22ZIELIŃSKI Łukasz 471Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM2 30-39 lat68M 18900:00:0400:00:2500:21:0000:42:1201:07:56.9501:08:01.80+00:20:215:1311,5
23SKRZYŃSKI Adam 327PŁOŃSKM1 < 29 lat 22M 22400:00:3200:00:3900:24:1300:47:3601:10:22.3001:10:55.00+00:22:475:2411,1
24LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5927M 22600:00:2300:00:3300:22:2500:45:2301:10:25.1001:10:48.25+00:22:505:2511,1
25KULIK Karol 539SIEDLCEM3 40-49 lat93M 23000:00:3700:00:3700:25:0900:48:2001:10:48.6001:11:26.35+00:23:135:2611,0
26SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5932M 26000:00:3400:00:3800:25:0800:49:4901:15:00.0001:15:34.10+00:27:245:4610,4
27KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5935M 27300:00:3500:00:3700:25:2800:51:0401:16:31.1501:17:06.15+00:28:565:5310,2
28WALCZAK Dariusz 389Cytrynowi studenciCEREKWICAM3 40-49 lat113M 28100:00:0900:00:3500:25:3900:51:2301:18:12.3001:18:21.35+00:30:376:0010,0
29SOJKA Łukasz 333WARSZAWAM2 30-39 lat106M 30500:00:3300:00:3800:28:4400:58:5501:30:49.1501:31:22.15+00:43:146:598,6
30KRUPIŃSKI Marek 4371995OSTROŁĘKAM1 < 29 lat 29M 31000:00:0300:00:1800:18:5600:40:11+00:08:294:3713,0
31BIEDKA Robert 533Rebook Run CrewOSTROŁĘKAM3 40-49 lat126M 31300:00:0900:00:2900:21:4700:43:51+00:12:095:0211,9
32KOWALSKI Kamil 185Cytrynowi studenciBRANIEWOM2 30-39 lat108M 32000:00:4800:00:3900:27:2900:54:10+00:22:286:139,6
33MIŚTA Grzegorz 100FrontisWROCŁAWM3 40-49 lat133M 33700:00:1000:00:3500:28:05+00:12:336:229,4
34NOWAK Bartłomiej 256INOWROCŁAWM3 40-49 lat135M 35000:00:0300:00:2700:43:14+00:27:429:496,1
FICEK Łukasz 78Cytrynowi StudenciCHORZELOWM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF00:32:14 DNF00:41:15 DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)