BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI
Organizator : Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data : 2019-12-14
Miejsce : Warszawa
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 542
Wystartowało : 482
Nie ukończyło : 89
Ukończyło : 393
Na trasie : 69
Pełne wyniki dla 4.4km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km4.4km
    
1FIEODOROW Tomasz 79BSB Barczewo Biega/ZK BarczewoBARCZEWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:1500:15:32
2BIAŁEK Piotr 4763BroOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:53
3TOMCZAK Marcin 3771980CIECHANÓWM2 30-39 lat00:00:0300:00:2000:17:07
4BRODZIK Arkadiusz 426KUFLEWM2 30-39 lat00:00:0200:00:1600:18:16
5DĄBROWSKI Michał 63PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:0600:00:2300:18:22
6SARZAŁA Dariusz 315AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM5 60+00:00:0200:00:2000:18:52
7KOWALEWSKI Łukasz 491Biskupiec BiegaBISKUPIECM2 30-39 lat00:00:0000:01:4800:18:55
8KRUPIŃSKI Marek 4371995OSTROŁĘKAM1 < 29 lat 00:00:0300:00:1800:18:56
9WIŚNIEWSKI Krzysztof 467Zakład Karny w Przytułach StarychOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2500:19:20
10ZELENT Arkadiusz 415Sąd Rejonowy w Mińsku MazowieckimSIEDLCEM3 40-49 lat00:00:0900:00:2600:19:53
11RESZCZYK Marcin 302WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:3300:19:56
12BYSTRY Grzegorz 41KS LENIWIECBARANÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:3000:20:30
13GLINKA Karol 97PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:3200:00:3600:20:35
14NOWAK Jakub 101Dobrzyński Klub ŻeglarskiINOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0200:00:2200:20:39
15GAJEWSKI Mariusz 90PUŁTUSKM3 40-49 lat00:00:3300:00:3500:20:49
16ZIELIŃSKI Łukasz 471Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2500:21:00
17MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5900:00:1600:00:3300:21:09
18JANECKI Przemysław 131WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1600:00:3400:21:09
19ZAJAC Bartosz 514BSB Barczewo Biega/ ZK BarczewoKIERZLINYM2 30-39 lat00:00:1400:00:3200:21:17
20MIĘTEK Artur 237III ZKSS SR LegionowoŁAJSKIM3 40-49 lat00:00:1200:00:3400:21:24
21BIEDKA Robert 533Rebook Run CrewOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0900:00:2900:21:47
22BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5900:00:0900:00:2700:22:02
23PISAREK Norbert 289POPOWOM3 40-49 lat00:00:4900:00:3500:22:16
24LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5900:00:2300:00:3300:22:25
25TYMIŃSKI Mariusz 383ZIELONKAM2 30-39 lat00:00:3200:00:3700:22:35
26SKRZYŃSKI Adam 327PŁOŃSKM1 < 29 lat 00:00:3200:00:3900:24:13
27SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5900:00:3400:00:3800:25:08
28KULIK Karol 539SIEDLCEM3 40-49 lat00:00:3700:00:3700:25:09
29KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5900:00:3500:00:3700:25:28
30WALCZAK Dariusz 389Cytrynowi studenciCEREKWICAM3 40-49 lat00:00:0900:00:3500:25:39
31KOWALSKI Kamil 185Cytrynowi studenciBRANIEWOM2 30-39 lat00:00:4800:00:3900:27:29
32MIŚTA Grzegorz 100FrontisWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:1000:00:3500:28:05
33SOJKA Łukasz 333WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:3800:28:44
Niesklasyfikowani
FICEK Łukasz 78Cytrynowi StudenciCHORZELOWM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF00:32:14 DNF
35NOWAK Bartłomiej 256INOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0300:00:2700:43:14
Znaleziono 35 wynik(ów)