BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI
Organizator : Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data : 2021-12-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 492
Wystartowało : 425
Nie ukończyło : 62
Ukończyło : 363
Na trasie : 62
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu4.4km8.7kmCzas
netto
13km
Czas
brutto
13km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FIEODOROW Tomasz 111ZK BARCZEWOBARCZEWOM2 30-39 lat11M 2400:00:0200:19:4500:40:0201:00:36.2501:00:39.15 4:3912,9
2BIAŁEK Piotr 393BRO - ZK BARCZEWOOLSZTYNM3 40-49 lat12M 2900:00:0300:20:1500:40:3701:01:14.4001:01:18.30+00:00:384:4212,7
3ZELENT Arkadiusz 415SĄD REJONOWY W MIŃSKU MAZOWIECKIMSIEDLCEM3 40-49 lat16M 3400:00:0500:21:1000:42:0601:03:25.8001:03:30.85+00:02:494:5212,3
4WILMOWICZ Michał 393ZK BARCZEWOBARTĄGM2 30-39 lat14M 3900:00:0400:21:1200:43:0301:04:41.9001:04:45.90+00:04:054:5812,1
5TOMCZAK Marcin 375CIECHANÓWM3 40-49 lat26M 5000:00:0500:22:2700:44:5301:07:31.7001:07:36.75+00:06:555:1111,6
6BIEDKA Robert 472M3 40-49 lat29M 5800:00:2700:23:4300:46:1601:08:45.5001:09:12.70+00:08:095:1711,3
7GLINKA Karol 128PUŁTUSKM2 30-39 lat19M 6900:00:4500:24:1000:47:2001:10:07.0501:10:52.65+00:09:305:2311,1
8BECZ Karol 36SW - AŚ GRÓJECBIAŁOBRZEGIM2 30-39 lat20M 7200:00:1800:22:5800:46:2701:10:49.8501:11:08.10+00:10:135:2611,0
9PRZEPIÓRA Łukasz 296SW - AŚ GRÓJECJULIANÓWM2 30-39 lat22M 7700:00:0000:23:1600:46:5301:11:18.0501:11:18.05+00:10:415:2910,9
10BIESZCZAD Łukasz 43SĄD REJONOWY W ROPCZYCACHROPCZYCEM2 30-39 lat27M 9600:00:2700:24:2800:48:4101:13:31.6001:13:58.65+00:12:555:3910,6
11GAJEWSKI Mariusz 119PUŁTUSKM3 40-49 lat55M 11200:00:5100:25:3900:51:1701:16:24.6501:17:16.25+00:15:485:5210,2
12STANISZEWSKI Rafał 344TURBODZIKIPOLSKAM3 40-49 lat86M 17700:01:2200:30:1800:58:2401:24:59.3001:26:21.90+00:24:236:329,2
13MYSLOWSKI Mieczysław 475M4 50-5929M 19800:01:1000:29:4600:59:4601:29:24.0501:30:34.70+00:28:476:528,7
14BASIŃSKI Paweł 76BYDGOSZCZM3 40-49 lat103M 21700:00:4300:30:3501:00:1501:32:40.8001:33:24.40+00:32:047:078,4
15PIKULSKI Marek 454SWMYSIADŁOM3 40-49 lat108M 22900:00:2000:30:5301:03:2501:36:15.4501:36:36.40+00:35:397:248,1
16NOWAK Jakub 71DOBRZYŃSKI KLUB ŻEGLARSKIDOBRZYŃ NAD WISŁĄM4 50-5943M 24700:00:4000:33:1101:09:2401:45:30.6501:46:11.30+00:44:548:067,4
17CYRUK Tomasz 79BIAŁYSTOKM3 40-49 lat119M 25600:00:5000:30:2700:58:48+00:18:466:458,9
Znaleziono 17 wynik(ów)