BIEG 15 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Brzoza Biega
Data:
2021-04-05
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
36
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4.75km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.75km | 9.5km | 14.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubMoment startuSplit
4.75km
     
1TELEJKO Łukasz 21Orzeszek TeamGDAŃSKM-20Orzeszek Team2021-04-05 10:59:5600:19:51
2DROCIAK Michał 17OGR - Osowa Góra RunnerBYDGOSZCZM-40OGR - Osowa Góra Runner2021-04-05 10:59:5200:19:53
3GREJCZYK Alan 91CTT CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-20CTT CORTEZ TRIATHLON TEAM2021-04-05 10:59:5200:19:53
4TOMCZYK Agata 4SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30SLA POLONIA BYDGOSZCZ2021-04-05 10:59:5200:20:27
5MAKOWSKI Sławomir 90CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-50Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5600:20:52
6PUCHACZ Marcin 24BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5300:20:57
7BUZALSKI Robert 34Orange PolskaBYDGOSZCZM-40Orange Polska2021-04-05 11:00:0100:21:07
8SZCZEPANIAK Cezary 36BYDGOSZCZM-402021-04-05 10:59:5200:21:14
9BEN Marcin 92CORTEZ TRIATHLON TEAMOLIMPINM-30Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5400:21:15
10SZKUTA Jarosław 26100% WITAMINY CBYDGOSZCZM-30100% WITAMINY C2021-04-05 11:00:1600:21:39
11JAGODZIŃSKA Magdalena 88BYDGOSZCZK-302021-04-05 10:59:5400:22:03
12RZEPECKI Jacek 35BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5400:22:13
13JAGODZIŃSKI Mateusz 87BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5400:22:32
14GÓRSKI Marian 1Brzoza BiegaSOLEC KUJAWSKIM-60Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5300:23:00
15SZYMANDERA Łukasz 29BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5500:23:10
16KRUSZYNA Adam 84BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5200:23:39
17BARSZCZEWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZM-402021-04-05 11:00:0200:24:07
18WIŚNIEWSKI Zbigniew 2Brzoza BiegaOLIMPINM-50Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5200:24:27
19CHEŁMINIAK Monika 19BYDGOSZCZK-302021-04-05 10:59:5700:24:30
20KELER Krzysztof 86BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-20BBL Inowrocław 2021-04-05 10:59:5500:24:47
21SZULC Rafał 58TARKOWO DOLNEM-302021-04-05 10:59:5500:25:08
22BERKA Wiktoria 75AMSŁABISZYNK-20AMS2021-04-05 10:59:5200:25:11
23PODKÓWKA Zbigniew 54BYDGOSZCZM-602021-04-05 10:59:5600:25:18
24GRZEGORZEWSKI Rafał 33Brzoza BiegaNIEMCZM-40Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5700:25:24
25TOCZKIEWICZ Piotr 64BRZOZAM-402021-04-05 10:59:5500:25:50
26JAROSZEWSKA Anna 8TRYSZCZYNK-402021-04-05 10:59:5600:26:07
27HON Sławomir 108M-302021-04-05 10:59:5500:26:08
28CZYŻEWSKA Justyna 3BRZOZAK-302021-04-05 11:00:0900:26:13
29NADRAJKOWSKA Joanna 49INOWROCŁAWK-302021-04-05 10:59:5500:26:32
30OLSZEWSKA Beata 23INOWROCŁAWK-302021-04-05 10:59:5500:27:15
31MODLINSKI Slawomir 85MAGNUM TEAMINOWROCŁAWM-40Magnum team 2021-04-05 10:59:5400:27:33
32PIONTEK Elżbieta 10BYDGOSZCZK-602021-04-05 11:00:0300:29:21
33GRACZYKOWSKA Anna 47BbktsINOWROCŁAWK-30Bbkts2021-04-05 10:59:5500:32:06
Znaleziono 33 wynik(ów)