BIEG 15 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Brzoza Biega
Data:
2021-04-05
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
36
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 14.15km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.75km | 9.5km | 14.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubMoment startuSplit
4.75km
Split
9.5km
Split
14.15km
       
1TELEJKO Łukasz 21Orzeszek TeamGDAŃSKM-20Orzeszek Team2021-04-05 10:59:5600:19:5100:39:2700:58:58
2GREJCZYK Alan 91CTT CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-20CTT CORTEZ TRIATHLON TEAM2021-04-05 10:59:5200:19:5300:39:3301:00:08
3DROCIAK Michał 17OGR - Osowa Góra RunnerBYDGOSZCZM-40OGR - Osowa Góra Runner2021-04-05 10:59:5200:19:5300:40:3901:01:40
4TOMCZYK Agata 4SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30SLA POLONIA BYDGOSZCZ2021-04-05 10:59:5200:20:2700:41:1201:02:09
5MAKOWSKI Sławomir 90CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-50Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5600:20:5200:41:4501:02:16
6BEN Marcin 92CORTEZ TRIATHLON TEAMOLIMPINM-30Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5400:21:1500:42:4201:03:11
7PUCHACZ Marcin 24BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5300:20:5700:43:1001:05:33
8BUZALSKI Robert 34Orange PolskaBYDGOSZCZM-40Orange Polska2021-04-05 11:00:0100:21:0700:43:3301:05:57
9RZEPECKI Jacek 35BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5400:22:1300:44:0001:06:01
10SZKUTA Jarosław 26100% WITAMINY CBYDGOSZCZM-30100% WITAMINY C2021-04-05 11:00:1600:21:3900:44:3901:07:40
11JAGODZIŃSKA Magdalena 88BYDGOSZCZK-302021-04-05 10:59:5400:22:0300:44:5901:08:13
12JAGODZIŃSKI Mateusz 87BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5400:22:3200:45:1101:08:18
13GÓRSKI Marian 1Brzoza BiegaSOLEC KUJAWSKIM-60Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5300:23:0000:46:3101:10:21
14WIŚNIEWSKI Zbigniew 2Brzoza BiegaOLIMPINM-50Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5200:24:2700:47:4701:10:40
15KRUSZYNA Adam 84BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5200:23:3900:47:4201:11:09
16SZYMANDERA Łukasz 29BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5500:23:1000:47:1601:11:12
17BARSZCZEWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZM-402021-04-05 11:00:0200:24:0700:48:2001:11:57
18KELER Krzysztof 86BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-20BBL Inowrocław 2021-04-05 10:59:5500:24:4700:49:2201:14:12
19PODKÓWKA Zbigniew 54BYDGOSZCZM-602021-04-05 10:59:5600:25:1800:50:4001:14:41
20SZULC Rafał 58TARKOWO DOLNEM-302021-04-05 10:59:5500:25:0800:50:0801:15:12
21GRZEGORZEWSKI Rafał 33Brzoza BiegaNIEMCZM-40Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5700:25:2400:50:4801:16:20
22CHEŁMINIAK Monika 19BYDGOSZCZK-302021-04-05 10:59:5700:24:3000:49:5801:16:48
23HON Sławomir 108M-302021-04-05 10:59:5500:26:0800:53:0501:18:28
24TOCZKIEWICZ Piotr 64BRZOZAM-402021-04-05 10:59:5500:25:5000:52:3001:18:35
25JAROSZEWSKA Anna 8TRYSZCZYNK-402021-04-05 10:59:5600:26:0700:53:0501:18:36
26CZYŻEWSKA Justyna 3BRZOZAK-302021-04-05 11:00:0900:26:1300:53:1401:21:08
27NADRAJKOWSKA Joanna 49INOWROCŁAWK-302021-04-05 10:59:5500:26:3200:53:2501:21:12
28OLSZEWSKA Beata 23INOWROCŁAWK-302021-04-05 10:59:5500:27:1500:55:1901:24:11
29BERKA Wiktoria 75AMSŁABISZYNK-20AMS2021-04-05 10:59:5200:25:1100:54:5001:26:37
30MODLINSKI Slawomir 85MAGNUM TEAMINOWROCŁAWM-40Magnum team 2021-04-05 10:59:5400:27:3300:57:2201:27:37
31PIONTEK Elżbieta 10BYDGOSZCZK-602021-04-05 11:00:0300:29:2100:59:3101:28:53
32GRACZYKOWSKA Anna 47BbktsINOWROCŁAWK-30Bbkts2021-04-05 10:59:5500:32:0601:05:4901:40:54
33SZCZEPANIAK Cezary 36BYDGOSZCZM-402021-04-05 10:59:5200:21:1400:42:43
Znaleziono 33 wynik(ów)