Organizator : Brzoza Biega
Data : 2021-04-05
Miejsce : Brzoza
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 36
Wystartowało : 33
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 33
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.75km | 9.5km | 14.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubMoment startuSplit
4.75km
Split
9.5km
      
1TELEJKO Łukasz 21Orzeszek TeamGDAŃSKM-20Orzeszek Team2021-04-05 10:59:5600:19:5100:39:27
2GREJCZYK Alan 91CTT CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-20CTT CORTEZ TRIATHLON TEAM2021-04-05 10:59:5200:19:5300:39:33
3DROCIAK Michał 17OGR - Osowa Góra RunnerBYDGOSZCZM-40OGR - Osowa Góra Runner2021-04-05 10:59:5200:19:5300:40:39
4TOMCZYK Agata 4SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30SLA POLONIA BYDGOSZCZ2021-04-05 10:59:5200:20:2700:41:12
5MAKOWSKI Sławomir 90CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-50Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5600:20:5200:41:45
6BEN Marcin 92CORTEZ TRIATHLON TEAMOLIMPINM-30Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5400:21:1500:42:42
7SZCZEPANIAK Cezary 36BYDGOSZCZM-402021-04-05 10:59:5200:21:1400:42:43
8PUCHACZ Marcin 24BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5300:20:5700:43:10
9BUZALSKI Robert 34Orange PolskaBYDGOSZCZM-40Orange Polska2021-04-05 11:00:0100:21:0700:43:33
10RZEPECKI Jacek 35BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5400:22:1300:44:00
11SZKUTA Jarosław 26100% WITAMINY CBYDGOSZCZM-30100% WITAMINY C2021-04-05 11:00:1600:21:3900:44:39
12JAGODZIŃSKA Magdalena 88BYDGOSZCZK-302021-04-05 10:59:5400:22:0300:44:59
13JAGODZIŃSKI Mateusz 87BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5400:22:3200:45:11
14GÓRSKI Marian 1Brzoza BiegaSOLEC KUJAWSKIM-60Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5300:23:0000:46:31
15SZYMANDERA Łukasz 29BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5500:23:1000:47:16
16KRUSZYNA Adam 84BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5200:23:3900:47:42
17WIŚNIEWSKI Zbigniew 2Brzoza BiegaOLIMPINM-50Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5200:24:2700:47:47
18BARSZCZEWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZM-402021-04-05 11:00:0200:24:0700:48:20
19KELER Krzysztof 86BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-20BBL Inowrocław 2021-04-05 10:59:5500:24:4700:49:22
20CHEŁMINIAK Monika 19BYDGOSZCZK-302021-04-05 10:59:5700:24:3000:49:58
21SZULC Rafał 58TARKOWO DOLNEM-302021-04-05 10:59:5500:25:0800:50:08
22PODKÓWKA Zbigniew 54BYDGOSZCZM-602021-04-05 10:59:5600:25:1800:50:40
23GRZEGORZEWSKI Rafał 33Brzoza BiegaNIEMCZM-40Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5700:25:2400:50:48
24TOCZKIEWICZ Piotr 64BRZOZAM-402021-04-05 10:59:5500:25:5000:52:30
25HON Sławomir 108M-302021-04-05 10:59:5500:26:0800:53:05
26JAROSZEWSKA Anna 8TRYSZCZYNK-402021-04-05 10:59:5600:26:0700:53:05
27CZYŻEWSKA Justyna 3BRZOZAK-302021-04-05 11:00:0900:26:1300:53:14
28NADRAJKOWSKA Joanna 49INOWROCŁAWK-302021-04-05 10:59:5500:26:3200:53:25
29BERKA Wiktoria 75AMSŁABISZYNK-20AMS2021-04-05 10:59:5200:25:1100:54:50
30OLSZEWSKA Beata 23INOWROCŁAWK-302021-04-05 10:59:5500:27:1500:55:19
31MODLINSKI Slawomir 85MAGNUM TEAMINOWROCŁAWM-40Magnum team 2021-04-05 10:59:5400:27:3300:57:22
32PIONTEK Elżbieta 10BYDGOSZCZK-602021-04-05 11:00:0300:29:2100:59:31
33GRACZYKOWSKA Anna 47BbktsINOWROCŁAWK-30Bbkts2021-04-05 10:59:5500:32:0601:05:49
Znaleziono 33 wynik(ów)