BIEG 15 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Brzoza Biega
Data:
2021-04-05
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
36
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.75km | 9.5km | 14.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubMoment startuSplit
4.75km
Split
9.5km
Split
14.15km
Czas
netto
14.25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1TELEJKO Łukasz 21Orzeszek TeamGDAŃSKM-201M 1Orzeszek Team2021-04-05 10:59:5600:19:5100:39:2700:58:5800:59:07.65 4:1714,0
2GREJCZYK Alan 91CTT CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-202M 2CTT CORTEZ TRIATHLON TEAM2021-04-05 10:59:5200:19:5300:39:3301:00:0801:00:18.35+00:01:104:2213,7
3DROCIAK Michał 17OGR - Osowa Góra RunnerBYDGOSZCZM-401M 3OGR - Osowa Góra Runner2021-04-05 10:59:5200:19:5300:40:3901:01:4001:01:51.60+00:02:434:2813,4
4MAKOWSKI Sławomir 90CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-501M 4Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5600:20:5200:41:4501:02:1601:02:26.85+00:03:194:3113,3
5SZCZEPANIAK Cezary 36BYDGOSZCZM-402M 52021-04-05 10:59:5200:21:1400:42:4301:03:14.10+00:04:064:3413,1
6BEN Marcin 92CORTEZ TRIATHLON TEAMOLIMPINM-301M 6Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5400:21:1500:42:4201:03:1101:03:21.75+00:04:144:3513,1
7PUCHACZ Marcin 24BYDGOSZCZM-302M 72021-04-05 10:59:5300:20:5700:43:1001:05:3301:05:43.70+00:06:364:4512,6
8BUZALSKI Robert 34Orange PolskaBYDGOSZCZM-403M 8Orange Polska2021-04-05 11:00:0100:21:0700:43:3301:05:5701:06:09.35+00:07:014:4712,5
9RZEPECKI Jacek 35BYDGOSZCZM-502M 92021-04-05 10:59:5400:22:1300:44:0001:06:0101:06:13.15+00:07:054:4712,5
10SZKUTA Jarosław 26100% WITAMINY CBYDGOSZCZM-303M 10100% WITAMINY C2021-04-05 11:00:1600:21:3900:44:3901:07:4001:07:50.70+00:08:434:5412,2
11JAGODZIŃSKI Mateusz 87BYDGOSZCZM-304M 112021-04-05 10:59:5400:22:3200:45:1101:08:1801:08:32.05+00:09:244:5712,1
12GÓRSKI Marian 1Brzoza BiegaSOLEC KUJAWSKIM-601M 12Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5300:23:0000:46:3101:10:2101:10:34.30+00:11:265:0611,7
13WIŚNIEWSKI Zbigniew 2Brzoza BiegaOLIMPINM-503M 13Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5200:24:2700:47:4701:10:4001:10:49.75+00:11:425:0711,7
14KRUSZYNA Adam 84BYDGOSZCZM-504M 142021-04-05 10:59:5200:23:3900:47:4201:11:0901:11:20.90+00:12:135:1011,6
15SZYMANDERA Łukasz 29BYDGOSZCZM-305M 152021-04-05 10:59:5500:23:1000:47:1601:11:1201:11:25.90+00:12:185:1011,6
16BARSZCZEWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZM-404M 162021-04-05 11:00:0200:24:0700:48:2001:11:5701:12:06.40+00:12:585:1311,5
17KELER Krzysztof 86BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-203M 17BBL Inowrocław 2021-04-05 10:59:5500:24:4700:49:2201:14:1201:14:31.10+00:15:235:2311,1
18PODKÓWKA Zbigniew 54BYDGOSZCZM-602M 182021-04-05 10:59:5600:25:1800:50:4001:14:4101:14:53.70+00:15:465:2511,1
19SZULC Rafał 58TARKOWO DOLNEM-306M 192021-04-05 10:59:5500:25:0800:50:0801:15:1201:15:25.35+00:16:175:2711,0
20GRZEGORZEWSKI Rafał 33Brzoza BiegaNIEMCZM-405M 20Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5700:25:2400:50:4801:16:2001:16:31.85+00:17:245:3210,8
21HON Sławomir 108M-307M 212021-04-05 10:59:5500:26:0800:53:0501:18:2801:18:42.45+00:19:345:4210,5
22TOCZKIEWICZ Piotr 64BRZOZAM-406M 222021-04-05 10:59:5500:25:5000:52:3001:18:3501:18:46.65+00:19:395:4210,5
23MODLINSKI Slawomir 85MAGNUM TEAMINOWROCŁAWM-407M 23Magnum team 2021-04-05 10:59:5400:27:3300:57:2201:27:3701:27:49.85+00:28:426:219,4
Znaleziono 23 wynik(ów)