Organizator : Brzoza Biega
Data : 2021-04-05
Miejsce : Brzoza
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 36
Wystartowało : 33
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 33
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.75km | 9.5km | 14.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubMoment startuSplit
4.75km
Split
9.5km
Split
14.15km
       
1KRUSZYNA Adam 84BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5200:23:3900:47:4201:11:09
2WIŚNIEWSKI Zbigniew 2Brzoza BiegaOLIMPINM-50Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5200:24:2700:47:4701:10:40
3DROCIAK Michał 17OGR - Osowa Góra RunnerBYDGOSZCZM-40OGR - Osowa Góra Runner2021-04-05 10:59:5200:19:5300:40:3901:01:40
4SZCZEPANIAK Cezary 36BYDGOSZCZM-402021-04-05 10:59:5200:21:1400:42:43
5GREJCZYK Alan 91CTT CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-20CTT CORTEZ TRIATHLON TEAM2021-04-05 10:59:5200:19:5300:39:3301:00:08
6GÓRSKI Marian 1Brzoza BiegaSOLEC KUJAWSKIM-60Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5300:23:0000:46:3101:10:21
7PUCHACZ Marcin 24BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5300:20:5700:43:1001:05:33
8JAGODZIŃSKI Mateusz 87BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5400:22:3200:45:1101:08:18
9RZEPECKI Jacek 35BYDGOSZCZM-502021-04-05 10:59:5400:22:1300:44:0001:06:01
10BEN Marcin 92CORTEZ TRIATHLON TEAMOLIMPINM-30Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5400:21:1500:42:4201:03:11
11MODLINSKI Slawomir 85MAGNUM TEAMINOWROCŁAWM-40Magnum team 2021-04-05 10:59:5400:27:3300:57:2201:27:37
12KELER Krzysztof 86BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-20BBL Inowrocław 2021-04-05 10:59:5500:24:4700:49:2201:14:12
13HON Sławomir 108M-302021-04-05 10:59:5500:26:0800:53:0501:18:28
14TOCZKIEWICZ Piotr 64BRZOZAM-402021-04-05 10:59:5500:25:5000:52:3001:18:35
15SZYMANDERA Łukasz 29BYDGOSZCZM-302021-04-05 10:59:5500:23:1000:47:1601:11:12
16SZULC Rafał 58TARKOWO DOLNEM-302021-04-05 10:59:5500:25:0800:50:0801:15:12
17TELEJKO Łukasz 21Orzeszek TeamGDAŃSKM-20Orzeszek Team2021-04-05 10:59:5600:19:5100:39:2700:58:58
18PODKÓWKA Zbigniew 54BYDGOSZCZM-602021-04-05 10:59:5600:25:1800:50:4001:14:41
19MAKOWSKI Sławomir 90CORTEZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-50Cortez Triathlon Team2021-04-05 10:59:5600:20:5200:41:4501:02:16
20GRZEGORZEWSKI Rafał 33Brzoza BiegaNIEMCZM-40Brzoza Biega2021-04-05 10:59:5700:25:2400:50:4801:16:20
21BUZALSKI Robert 34Orange PolskaBYDGOSZCZM-40Orange Polska2021-04-05 11:00:0100:21:0700:43:3301:05:57
22BARSZCZEWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZM-402021-04-05 11:00:0200:24:0700:48:2001:11:57
23SZKUTA Jarosław 26100% WITAMINY CBYDGOSZCZM-30100% WITAMINY C2021-04-05 11:00:1600:21:3900:44:3901:07:40
Znaleziono 23 wynik(ów)