Organiser : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Date : | 2022-07-14 |
Place : | Lądek-Zdrój |
Distance : | 240 km |
Map : | Show |
Registered : | 363 |
Started : | 342 |
Not finished : | 225 |
Finished : | 117 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I K - 20 | Senior I M - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Start time | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A6 100km | A7 112km | A8 130km | A9 145km | A11 170km | A13 203km | A15 228km | Net time 240km | Clock time 240km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAGNER Lenka | 1127 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Weteran K - 50 | 1 | K 1 | 00:00:30 | 01:26:07 | 05:37:36 | 08:14:46 | 10:44:06 | 13:07:35 | 15:52:23 | 17:26:37 | 20:24:47 | 23:23:23 | 27:41:30 | 33:56:05 | 38:59:50 | 40:54:11.80 | 40:54:42.25 | 10:13 | 5.9 (100%) | ||
2 | ZALEWSKA Kamila | 1130 | SUT - STRASZYN ULTRA TEAM | PSZCZÓŁKI | Senior II K - 30 | 1 | K 2 | 00:01:30 | 01:38:08 | 06:11:13 | 08:44:18 | 11:27:46 | 14:28:31 | 17:35:25 | 19:23:00 | 22:22:14 | 25:43:01 | 31:11:50 | 37:44:08 | 43:09:25 | 45:00:14.50 | 45:01:44.55 | +04:07:02 (9.1%) | 11:15 | 5.3 (89.8%) | |
3 | DETTLAFF Patrycja | 1353 | PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAM | WAŁBRZYCH PODGÓRZE RULEZ! | Senior II K - 30 | 2 | K 3 | 00:00:04 | 01:14:40 | 05:10:52 | 07:55:16 | 10:42:10 | 13:19:36 | 16:19:13 | 18:21:18 | 21:26:40 | 24:57:22 | 30:09:40 | 37:46:54 | 44:00:20 | 45:34:53.70 | 45:34:58.25 | +04:40:16 (10.2%) | 11:23 | 5.3 (89.8%) | |
4 | WYSOCKA Agnieszka | 1075 | ZBÓJ TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Masters K - 40 | 1 | K 4 | 00:00:14 | 01:26:23 | 06:04:10 | 08:46:27 | 11:50:58 | 14:15:24 | 17:34:12 | 19:59:58 | 22:59:39 | 26:33:39 | 32:23:11 | 39:01:01 | 44:04:10 | 46:13:45.30 | 46:14:00.25 | +05:19:18 (11.5%) | 11:33 | 5.2 (88.1%) | |
5 | DŁUGOSZ-SAWICKA Marta | 1055 | ZBÓJ TEAM | ŁÓDŹ | Masters K - 40 | 2 | K 5 | 00:00:14 | 01:26:21 | 06:04:09 | 08:46:28 | 11:50:57 | 14:15:25 | 17:34:12 | 19:59:58 | 22:59:39 | 26:33:41 | 32:23:10 | 39:08:40 | 44:04:10 | 46:13:45.50 | 46:14:00.30 | +05:19:18 (11.5%) | 11:33 | 5.2 (88.1%) | |
6 | SZLENDAK Anna | 1269 | MAM WYBIEGANE/WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Senior II K - 30 | 3 | K 6 | 00:00:01 | 01:15:09 | 04:58:36 | 07:41:58 | 10:19:58 | 13:13:33 | 16:13:20 | 18:08:31 | 21:56:49 | 25:11:57 | 31:12:27 | 39:21:45 | 46:40:05 | 48:20:03.90 | 48:20:05.85 | +07:25:23 (15.4%) | 12:05 | 5 (84.7%) | |
7 | RADZISZEWSKA Marlena | 1224 | DOBRE MIASTO | Senior II K - 30 | 4 | K 7 | 00:01:14 | 01:36:36 | 06:30:15 | 09:26:56 | 11:55:46 | 14:34:49 | 17:45:15 | 19:43:50 | 23:09:08 | 26:31:24 | 32:09:56 | 39:31:29 | 46:03:00 | 48:18:56.55 | 48:20:10.95 | +07:25:28 (15.4%) | 12:04 | 5 (84.7%) | ||
8 | ŁAMPIKA Kinga | 1289 | NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 3 | K 8 | 00:00:53 | 01:26:20 | 05:45:52 | 08:29:27 | 11:26:57 | 13:59:48 | 17:07:12 | 18:55:29 | 22:18:48 | 25:25:58 | 31:03:02 | 40:01:53 | 46:30:29 | 49:18:22.55 | 49:19:15.60 | +08:24:33 (17.1%) | 12:19 | 4.9 (83.1%) | |
9 | KRYM Katarzyna | 1292 | HRT, NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 4 | K 9 | 00:00:52 | 01:26:21 | 05:45:53 | 08:29:30 | 11:27:02 | 13:59:49 | 17:07:12 | 18:55:31 | 22:18:48 | 25:26:00 | 31:02:52 | 40:01:44 | 46:30:31 | 49:18:23.30 | 49:19:15.90 | +08:24:33 (17.1%) | 12:19 | 4.9 (83.1%) | |
10 | DĘBSKA Marta | 1087 | ZIELONEBIEGANIE.PL | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 5 | K 10 | 00:00:06 | 01:23:02 | 05:38:21 | 08:19:21 | 10:58:25 | 13:54:05 | 17:09:40 | 18:53:33 | 22:02:01 | 25:28:02 | 32:54:39 | 42:13:37 | 47:45:19 | 49:46:51.20 | 49:46:58.15 | +08:52:15 (17.8%) | 12:26 | 4.8 (81.4%) | |
11 | CZICHY Barbara | 1266 | WKB META LUBLINIEC | TARNOWSKIE GÓRY | Weteran K - 50 | 2 | K 11 | 00:01:21 | 01:42:11 | 06:39:42 | 09:48:03 | 12:46:07 | 15:47:05 | 19:22:06 | 21:36:11 | 25:11:21 | 28:52:08 | 35:10:07 | 42:00:52 | 48:05:46 | 50:00:46.05 | 50:02:07.25 | +09:07:25 (18.2%) | 12:30 | 4.8 (81.4%) | |
12 | WITCZAK Jolanta | 1311 | TARNOWO PODGÓRNE POZIOM BLIŻEJ | LUSOWO | Weteran K - 50 | 3 | K 12 | 00:01:34 | 01:33:16 | 06:20:58 | 09:39:04 | 12:13:02 | 15:25:10 | 18:44:17 | 20:50:16 | 24:17:44 | 28:40:32 | 36:16:54 | 42:50:57 | 48:22:59 | 50:14:43.30 | 50:16:18.10 | +09:21:35 (18.6%) | 12:33 | 4.8 (81.4%) | |
13 | CHRZUSZCZ Anna | 1025 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | GORZÓW WLKP | Senior II K - 30 | 6 | K 13 | 00:00:22 | 01:35:56 | 06:35:07 | 09:25:12 | 12:09:22 | 15:13:07 | 18:44:06 | 20:54:02 | 24:44:54 | 28:51:37 | 35:59:35 | 42:39:20 | 48:45:47 | 50:42:09.50 | 50:42:31.75 | +09:47:49 (19.3%) | 12:40 | 4.7 (79.7%) | |
14 | PRZYSTOLIK Magdalena | 1303 | KS ADEA TEAM GLIWICE | KATOWICE | Senior II K - 30 | 7 | K 14 | 00:00:51 | 01:40:24 | 06:17:23 | 09:13:52 | 11:53:18 | 14:55:34 | 18:13:42 | 20:20:38 | 23:48:48 | 27:46:33 | 35:30:04 | 42:57:16 | 48:44:54 | 50:43:10.25 | 50:44:01.30 | +09:49:19 (19.4%) | 12:40 | 4.7 (79.7%) | |
15 | KRZYZIŃSKA Sylwia | 1119 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZ | Masters K - 40 | 5 | K 15 | 00:01:06 | 01:44:52 | 06:37:57 | 09:18:13 | 12:23:35 | 15:23:01 | 18:42:54 | 20:45:12 | 24:36:39 | 28:20:17 | 35:21:00 | 42:59:48 | 50:59:58.65 | 51:01:05.00 | +10:06:22 (19.8%) | 12:44 | 4.7 (79.7%) | ||
16 | LEWANDOWSKA Marlena | 1078 | PODGÓRZ TORUŃ | TORUŃ | Masters K - 40 | 6 | K 16 | 00:01:19 | 01:46:54 | 06:18:53 | 09:09:24 | 11:52:17 | 14:37:00 | 17:53:24 | 20:16:44 | 24:26:56 | 28:09:40 | 35:52:31 | 43:06:48 | 49:28:26 | 51:11:28.10 | 51:12:47.75 | +10:18:05 (20.1%) | 12:47 | 4.7 (79.7%) | |
17 | WOJTKOWIAK Renata | 1170 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | Masters K - 40 | 7 | K 17 | 00:00:59 | 01:45:28 | 07:10:55 | 10:06:29 | 12:48:19 | 15:40:40 | 19:28:34 | 21:27:26 | 24:55:43 | 28:29:08 | 36:00:50 | 43:24:17 | 49:25:26 | 51:24:08.70 | 51:25:07.95 | +10:30:25 (20.4%) | 12:51 | 4.7 (79.7%) | |
18 | GOLON Marlena | 1332 | SICIENKO | Masters K - 40 | 8 | K 18 | 00:00:39 | 01:34:44 | 06:26:57 | 09:30:48 | 12:21:34 | 15:22:10 | 18:43:03 | 20:54:06 | 24:45:18 | 28:29:26 | 36:01:09 | 43:24:35 | 49:25:41 | 51:24:28.15 | 51:25:08.05 | +10:30:25 (20.4%) | 12:51 | 4.7 (79.7%) | ||
Przekroczony limit czasu: 52:00:00 | ||||||||||||||||||||||||||
19 | WIŚNIEWSKA Barbara | 1038 | SPARTA RUNNERS | KOZARZEW | Senior II K - 30 | 8 | K 19 | 00:00:13 | 01:37:19 | 06:25:09 | 09:24:57 | 12:07:37 | 15:07:54 | 18:36:02 | 21:03:35 | 24:53:46 | 28:25:34 | 35:51:56 | 43:21:56 | 49:57:59 | 52:37:17.90 | 52:37:31.00 | +11:42:48 (22.3%) | 13:09 | 4.6 (78.0%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||||||||||
RYBARCZYK Ilona | 1019 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II K - 30 | DNF | 01:27:17 DNF | 05:52:12 DNF | 08:40:49 DNF | 11:22:33 DNF | 14:39:17 DNF | 18:07:00 DNF | 20:15:34 DNF | 23:52:27 DNF | 27:34:06 DNF | 33:15:21 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GÓRSKA Agnieszka | 1067 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | DNF | 01:25:41 DNF | 05:15:58 DNF | 07:43:21 DNF | 09:56:38 DNF | 13:07:31 DNF | 16:21:42 DNF | 17:48:22 DNF | 20:16:58 DNF | 24:03:14 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MALISZEWSKA Malwina | 1278 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | Masters K - 40 | DNF | 01:21:43 DNF | 05:41:11 DNF | 08:21:53 DNF | 10:45:54 DNF | 13:38:05 DNF | 16:36:57 DNF | 18:22:29 DNF | 21:46:52 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
OLESZEK Magdalena | 1003 | W POGONI ZA DUCHEM | CZELADŹ | Senior II K - 30 | DNF | 01:20:52 DNF | 05:20:54 DNF | 07:53:23 DNF | 10:16:12 DNF | 13:23:17 DNF | 16:51:35 DNF | 19:05:32 DNF | 23:08:44 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
DORSZ Beata | 1009 | GDYNIA | Weteran K - 50 | DNF | 01:30:36 DNF | 06:23:14 DNF | 09:28:28 DNF | 12:13:44 DNF | 15:09:16 DNF | 18:20:08 DNF | 20:08:16 DNF | 23:48:03 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
GRZYBOWSKA Karolina | 1261 | GRANDAUTO | CZERMIN | Masters K - 40 | DNF | 01:34:41 DNF | 06:26:56 DNF | 09:30:50 DNF | 12:21:49 DNF | 15:22:41 DNF | 18:43:22 DNF | 20:54:08 DNF | 24:45:21 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MASZEWSKA-WACH Mariola | 1342 | RAWA MAZOWIECKA | Masters K - 40 | DNF | 01:41:27 DNF | 06:50:11 DNF | 10:03:45 DNF | 13:09:49 DNF | 16:03:04 DNF | 19:44:08 DNF | 21:48:19 DNF | 25:31:35 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
COP Anna | 1263 | SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKA | KATOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:38:26 DNF | 06:30:02 DNF | 09:33:22 DNF | 12:35:48 DNF | 15:47:02 DNF | 19:59:23 DNF | 21:58:08 DNF | 25:32:35 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ROSZYK Magdalena | 1101 | TKKF MPK POZNAŃ/ BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters K - 40 | DNF | 01:58:10 DNF | 07:13:48 DNF | 11:14:15 DNF | 14:00:34 DNF | 16:52:38 DNF | 20:40:14 DNF | 22:56:40 DNF | 25:58:15 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ĆWIK Iwona | 1298 | TYCHY | Senior II K - 30 | DNF | 01:06:29 DNF | 04:45:03 DNF | 07:24:46 DNF | 09:55:34 DNF | 12:18:44 DNF | 15:15:38 DNF | 17:04:46 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WUJDA Marta | 1062 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | DNF | 01:25:40 DNF | 05:15:57 DNF | 07:43:19 DNF | 09:56:37 DNF | 13:07:31 DNF | 16:45:53 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
RATAJCZAK Joanna | 1259 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | Masters K - 40 | DNF | 01:45:24 DNF | 07:10:42 DNF | 10:06:28 DNF | 12:48:18 DNF | 15:40:38 DNF | 19:28:51 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WRÓBLEWSKA Katarzyna | 1048 | GIT EKIPA! | ZAWIERCIE | Senior II K - 30 | DNF | 01:44:36 DNF | 07:04:12 DNF | 10:31:12 DNF | 13:35:06 DNF | 16:42:01 DNF | 20:37:15 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MIĘTEK Agnieszka | 1060 | ŻAGAŃ | Masters K - 40 | DNF | 01:47:50 DNF | 07:26:32 DNF | 11:09:16 DNF | 14:05:07 DNF | 17:07:57 DNF | 20:48:23 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
PTASZYŃSKA Wioletta | 1257 | STARE DŁUTOWO | Senior II K - 30 | DNF | 01:19:30 DNF | 05:27:44 DNF | 08:12:25 DNF | 11:01:04 DNF | 14:01:43 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
PRUSIEWICZ Beata | 1107 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Weteran K - 50 | DNF | 01:35:42 DNF | 06:53:24 DNF | 10:19:06 DNF | 13:05:06 DNF | 16:09:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
BIENIECKA Anna | 1344 | GLIWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:22:45 DNF | 06:04:31 DNF | 09:20:59 DNF | 12:11:33 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
NOWAK Natalia | 1053 | BIEGOWA KUŹNIA | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:33:19 DNF | 06:15:09 DNF | 09:24:28 DNF | 12:15:46 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KUCZEK Katarzyna | 1029 | PGB SPORTOWA PACZKA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Masters K - 40 | DNF | 01:35:29 DNF | 06:41:50 DNF | 10:09:31 DNF | 13:20:37 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MRÓZ Anna | 1282 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | 01:58:08 DNF | 07:23:21 DNF | 10:29:19 DNF | 13:54:43 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
BOGDANOWICZ Beata | 1089 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | DNF | 01:36:35 DNF | 06:30:29 DNF | 09:29:36 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Total 40 results.