BIEG CENTAURA - 10 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap
5km
  
1DEUS Grzegorz 18SZCZECINEKM40-4900:27:26
2KARNICKI Zygmunt 43TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:28:08
3KOZŁOWSKI Bartosz 52BIAŁY BÓRM30-3900:22:12
4ŚNIEŻKO Marek 106RZECZENICAM40-4900:24:44
5THOMAS Daniel 107PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3900:23:53
6SŁOMIŃSKI Sylwester 97FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3900:31:38
7KUŚNIERZ Mateusz 250DYMINEKM18-2900:21:10
8CENTKA Jakub 13ZŁOTÓWM18-2900:20:16
9FILIPIAK Jakub 22KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM18-2900:17:48
10KAMIŃSKI Antoni 4018 PR BIAŁYSTOKTRZEBIATÓWM60-6900:22:35
11PŁATOSZ Magda 84KARLINOK18-2900:26:27
12SZYMAŃSKI Sylwester 105ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4900:17:53
13TRĘBSKI Krzysztof 108#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKM40-4900:20:03
14ZYCH Krzysztof 125TRIUMF SŁAWOBORZESŁAWOBORZEM30-3900:20:41
15KUŚNIERZ Paweł 249DYMINEKDrużyna00:21:37
16JANISZEWSKI Marek 321DrutexBYTÓWM30-3900:18:21
17CUBER Wojciech 14#ZABIEGANINOCĄ1ZŁOTÓWM30-3900:20:08
18CYWIŃSKA Agnieszka 15MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-3900:23:41
19DOMAŃSKI Andrzej 19KALISKAM40-4900:20:12
20KAMIŃSKI Sławomir 39KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-3900:23:08
21KRUKOWSKI Adam 56DRZONOWOM30-3900:21:28
22MĄDRZYK Magda 67NIESIŁOWOK18-2900:26:58
23SZKOPEK Krzysztof 103SZCZECINEKM50-5900:23:04
24WITKIEWICZ Magda 114KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDK40-4900:21:26
25WOŹNIAK Grzegorz 119AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-3900:18:57
26WOJTKIEWICZ Mateusz 331KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM18-2900:18:18
27GRZESIK Eugeniusz 28TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:21:01
28PELA Dariusz 79PELO-BORKIŁUBIANKAM30-3900:21:38
29WITKIEWICZ Eryk 113KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM40-4900:19:44
30ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICEM50-5900:23:36
31GUTOWSKA Dorota 30TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK30-3900:25:30
32OSTROWSKI Marian 49ZŁOCIENIECM60-6900:22:03
33ŁAWNICZAK Justyna 63#ZABIEGANINOCĄ1ZAKRZEWOK30-3900:21:59
34RYNDAK Mariusz 93SZCZECINEKM50-5900:21:09
35SEROWSKI Łukasz 96DRZEWIANYM30-3900:24:38
36WARDĘGA Mateusz 110ULKS BARWICELUBOSTRONIEM18-2900:21:00
37ZAKIELARZ Piotr 120PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3900:25:00
38ZARĘBA Anna 122SZCZECINEKK30-3900:23:46
39JANKOWSKA Monika 35TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK18-2900:26:30
40GÓRA Agnieszka 289#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKK40-4900:23:15
41GAŁAN Leszek 25ZŁOCIENIECM50-5900:21:54
42JASIEK Paweł 37#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM30-3900:25:40
43MICHAŁOWSKI Dariusz 70CZARNE BIEGACZARNEM40-4900:22:38
44ROMANOWSKI Przemysław 89TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:21:59
45WNUK Stanisław 116WIELKI KLINCZM50-5900:21:04
46CAŁA Bartosz 11RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM40-4900:22:08
47IWANIEC Dariusz 33BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM40-4900:23:26
48JABŁOŃSKI Andrzej 34CZARNEM40-4900:21:51
49JANKOWSKI Mariusz 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4900:22:53
50KONKEL Agnieszka 47KB Dziesiątka BiałogardKOSZALINK30-3900:21:50
51KRASOWSKA Michalina 54FIT FUNPRZECHLEWOK30-3900:24:33
52LECKI Seweryn 60TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:22:53
53MAZUR Tomasz 66I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4900:22:55
54NACHYŁA Tadeusz 75CZŁUCHÓWM60-6900:25:26
55POLGUJ Piotr 86PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEK 78-400M70+00:24:04
56ZAKIELARZ Jan 121PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKO11M60-6900:24:22
57ZARĘBA Adam 123SZCZECINEKM30-3900:22:27
58GAŁAN Joanna 24ZŁOCIENIECK50+00:27:35
59KAMINSKI Tomasz 38JW1223/24 BATERIA STARTOWAKOSZALINM40-4900:26:54
60KONKEL Łukasz 48KOSZALINM40-4900:25:48
61MICERSKI Tomasz 69TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:23:44
62PACAN Mira 77RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK30-3900:27:16
63RYPULA Pawel 94CHOJNICEM40-4900:25:08
64STASIOŁEK Konrad 98DOŁUJEM18-2900:25:49
65SUCHANOWSKI Zygmunt 99RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-5900:26:26
66SZYC Krystyna 104MTS HAMERMIASTKOK50+00:28:51
67KRASIŃSKI Witold 53KOSZALINM40-4900:26:54
68CAŁA Małgorzata 12RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK40-4900:27:16
69DRULIK-HOŁUB Marta 20TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-4900:25:20
70KOLIGAT Anna 45KOSZALINK30-3900:26:08
71MEGGER Agata 68SIEMIANICEK40-4900:30:48
72PACAN Bartosz 78RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM30-3900:27:08
73PICK Tomasz 83SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-4900:21:03
74RUŻYŁO Szymon 92CZŁUCHÓWM18-2900:22:18
75KARASIUK Adam 41KOSZALINM30-3900:23:24
76CZAJA Andrzej 340ŁĘCZYCAM50-5900:23:43
77KARASIUK Renata 42KOSZALINK30-3900:32:58
78WOLSKI Piotr 23ŻELAŹNICAM50-5900:27:47
79GAŁECKI Robert 26ZŁOCIENIECM30-3900:28:30
80LIPCZEWSKA Justyna 61DRZONOWOK30-3900:27:15
81LUBOWIECKI Paweł 62ZŁOCIENIECM18-2900:23:21
82MASZCZAK Paweł 65ZŁOCIENIECM30-3900:25:27
83WILK Artur 112TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYM40-4900:25:41
84BOROWSKI Tomasz 7PELO-BORKIMIASTKOM50-5900:24:11
85BOŻENA Skoczylas 9BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK40-4900:26:00
86HEJZA Leszek 32OBŁĘŻEM18-2900:27:24
87USTJANOWSKA Katarzyna 109BIAŁAK30-3900:27:15
88WILK Jolanta 111TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYK40-4900:28:30
89BUTOWICZ Adam 10SZCZECINEKM50-5900:29:41
90BARSZCZEWSKI Sebastian 4MIELENKOM40-4900:26:12
91MUSIĆ Alicja 74OBŁĘŻEK30-3900:33:34
92BOROWSKA Teresa 6PELO-BORKIMIASTKOK50+00:31:06
93BORUC Barbara 8PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK50+00:28:14
94KUBIŚ Paweł 57RUNDORFINASZCZECINEKM30-3900:24:46
95AUGUSTYNIAK Grzegorz 3ŚWIDWINM40-4900:26:29
96BORDUN Barbara 5BIAŁY BÓRK30-3900:25:13
97PELA Olga 80PELO-BORKIŁUBIANKAK30-3900:25:12
98PSUJEK Seweryn 88DIAMENT SWIESZYNOSTARZNOM30-3900:21:40
99SUPROŃ Izabela 100BIAŁY BÓRK30-3900:29:32
100PIASZCZYŃSKA Magdalena 81BIAŁY BÓRK30-3900:25:13
101MARSCHAŁKOWSKA Dorota 64TKKF KOSZALINKOSZALINK50+00:31:34
102KOWALCZYK Bernard 298SZCZECINEKM50-5900:30:13
103HARASYM Daniel 31FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM40-4900:31:52
104ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 2SZCZECINEKM40-4900:32:00
105OSOBNIAK Ryszard 76KOSZALINM60-6900:26:42
106WOŁODKOWICZ Hubert 117FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM18-2900:28:27
107CZERWIŃSKI Szczęsny 16BIAŁOGARDM40-4900:27:06
108KOZŁOWIECKI Waldemar 51TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:27:16
109KUSIAK Bartłomiej 58SZCZECINEKM30-3900:23:09
110SZCZYPEK Arkadiusz 102FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3900:28:27
111WŁODARCZAK Łukasz 115SZCZECINEKM30-3900:22:45
112CZUB Maciek 17SZCZECINEKM18-2900:26:42
113MONGIAŁO Marcin 73FAST FEET K-LINKOSZALINM40-4900:26:23
114KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 46PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM40-4900:25:00
115MONGIAŁO Aleksandra 72FAST FEET K-LINKOSZALINK30-3900:29:35
116GRZYSTEK Marcin 29SZCZECINEKM30-3900:26:56
117PIASZCZYŃSKI Maciej 82BIAŁY BÓRM30-3900:21:19
Znaleziono 117 wynik(ów)