BIEG CENTAURA - 10 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap
5km
  
1FILIPIAK Jakub 22KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM18-2900:17:48
2SZYMAŃSKI Sylwester 105ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4900:17:53
3WOJTKIEWICZ Mateusz 331KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM18-2900:18:18
4JANISZEWSKI Marek 321DrutexBYTÓWM30-3900:18:21
5WOŹNIAK Grzegorz 119AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-3900:18:57
6WITKIEWICZ Eryk 113KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM40-4900:19:44
7TRĘBSKI Krzysztof 108#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKM40-4900:20:03
8CUBER Wojciech 14#ZABIEGANINOCĄ1ZŁOTÓWM30-3900:20:08
9DOMAŃSKI Andrzej 19KALISKAM40-4900:20:12
10CENTKA Jakub 13ZŁOTÓWM18-2900:20:16
11ZYCH Krzysztof 125TRIUMF SŁAWOBORZESŁAWOBORZEM30-3900:20:41
12WARDĘGA Mateusz 110ULKS BARWICELUBOSTRONIEM18-2900:21:00
13GRZESIK Eugeniusz 28TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:21:01
14PICK Tomasz 83SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-4900:21:03
15WNUK Stanisław 116WIELKI KLINCZM50-5900:21:04
16RYNDAK Mariusz 93SZCZECINEKM50-5900:21:09
17KUŚNIERZ Mateusz 250DYMINEKM18-2900:21:10
18PIASZCZYŃSKI Maciej 82BIAŁY BÓRM30-3900:21:19
19WITKIEWICZ Magda 114KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDK40-4900:21:26
20KRUKOWSKI Adam 56DRZONOWOM30-3900:21:28
21KUŚNIERZ Paweł 249DYMINEKDrużyna00:21:37
22PELA Dariusz 79PELO-BORKIŁUBIANKAM30-3900:21:38
23PSUJEK Seweryn 88DIAMENT SWIESZYNOSTARZNOM30-3900:21:40
24KONKEL Agnieszka 47KB Dziesiątka BiałogardKOSZALINK30-3900:21:50
25JABŁOŃSKI Andrzej 34CZARNEM40-4900:21:51
26GAŁAN Leszek 25ZŁOCIENIECM50-5900:21:54
27ŁAWNICZAK Justyna 63#ZABIEGANINOCĄ1ZAKRZEWOK30-3900:21:59
28ROMANOWSKI Przemysław 89TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:21:59
29OSTROWSKI Marian 49ZŁOCIENIECM60-6900:22:03
30CAŁA Bartosz 11RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM40-4900:22:08
31KOZŁOWSKI Bartosz 52BIAŁY BÓRM30-3900:22:12
32RUŻYŁO Szymon 92CZŁUCHÓWM18-2900:22:18
33ZARĘBA Adam 123SZCZECINEKM30-3900:22:27
34KAMIŃSKI Antoni 4018 PR BIAŁYSTOKTRZEBIATÓWM60-6900:22:35
35MICHAŁOWSKI Dariusz 70CZARNE BIEGACZARNEM40-4900:22:38
36WŁODARCZAK Łukasz 115SZCZECINEKM30-3900:22:45
37JANKOWSKI Mariusz 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4900:22:53
38LECKI Seweryn 60TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:22:53
39MAZUR Tomasz 66I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4900:22:55
40SZKOPEK Krzysztof 103SZCZECINEKM50-5900:23:04
41KAMIŃSKI Sławomir 39KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-3900:23:08
42KUSIAK Bartłomiej 58SZCZECINEKM30-3900:23:09
43GÓRA Agnieszka 289#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKK40-4900:23:15
44LUBOWIECKI Paweł 62ZŁOCIENIECM18-2900:23:21
45KARASIUK Adam 41KOSZALINM30-3900:23:24
46IWANIEC Dariusz 33BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM40-4900:23:26
47ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICEM50-5900:23:36
48CYWIŃSKA Agnieszka 15MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-3900:23:41
49CZAJA Andrzej 340ŁĘCZYCAM50-5900:23:43
50MICERSKI Tomasz 69TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:23:44
51ZARĘBA Anna 122SZCZECINEKK30-3900:23:46
52THOMAS Daniel 107PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3900:23:53
53POLGUJ Piotr 86PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEK 78-400M70+00:24:04
54BOROWSKI Tomasz 7PELO-BORKIMIASTKOM50-5900:24:11
55ZAKIELARZ Jan 121PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKO11M60-6900:24:22
56KRASOWSKA Michalina 54FIT FUNPRZECHLEWOK30-3900:24:33
57SEROWSKI Łukasz 96DRZEWIANYM30-3900:24:38
58ŚNIEŻKO Marek 106RZECZENICAM40-4900:24:44
59KUBIŚ Paweł 57RUNDORFINASZCZECINEKM30-3900:24:46
60ZAKIELARZ Piotr 120PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3900:25:00
61KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 46PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM40-4900:25:00
62RYPULA Pawel 94CHOJNICEM40-4900:25:08
63PELA Olga 80PELO-BORKIŁUBIANKAK30-3900:25:12
64BORDUN Barbara 5BIAŁY BÓRK30-3900:25:13
65PIASZCZYŃSKA Magdalena 81BIAŁY BÓRK30-3900:25:13
66DRULIK-HOŁUB Marta 20TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-4900:25:20
67NACHYŁA Tadeusz 75CZŁUCHÓWM60-6900:25:26
68MASZCZAK Paweł 65ZŁOCIENIECM30-3900:25:27
69GUTOWSKA Dorota 30TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK30-3900:25:30
70JASIEK Paweł 37#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM30-3900:25:40
71WILK Artur 112TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYM40-4900:25:41
72KONKEL Łukasz 48KOSZALINM40-4900:25:48
73STASIOŁEK Konrad 98DOŁUJEM18-2900:25:49
74BOŻENA Skoczylas 9BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK40-4900:26:00
75KOLIGAT Anna 45KOSZALINK30-3900:26:08
76BARSZCZEWSKI Sebastian 4MIELENKOM40-4900:26:12
77MONGIAŁO Marcin 73FAST FEET K-LINKOSZALINM40-4900:26:23
78SUCHANOWSKI Zygmunt 99RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-5900:26:26
79PŁATOSZ Magda 84KARLINOK18-2900:26:27
80AUGUSTYNIAK Grzegorz 3ŚWIDWINM40-4900:26:29
81JANKOWSKA Monika 35TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK18-2900:26:30
82OSOBNIAK Ryszard 76KOSZALINM60-6900:26:42
83CZUB Maciek 17SZCZECINEKM18-2900:26:42
84KAMINSKI Tomasz 38JW1223/24 BATERIA STARTOWAKOSZALINM40-4900:26:54
85KRASIŃSKI Witold 53KOSZALINM40-4900:26:54
86GRZYSTEK Marcin 29SZCZECINEKM30-3900:26:56
87MĄDRZYK Magda 67NIESIŁOWOK18-2900:26:58
88CZERWIŃSKI Szczęsny 16BIAŁOGARDM40-4900:27:06
89PACAN Bartosz 78RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM30-3900:27:08
90LIPCZEWSKA Justyna 61DRZONOWOK30-3900:27:15
91USTJANOWSKA Katarzyna 109BIAŁAK30-3900:27:15
92PACAN Mira 77RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK30-3900:27:16
93CAŁA Małgorzata 12RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK40-4900:27:16
94KOZŁOWIECKI Waldemar 51TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:27:16
95HEJZA Leszek 32OBŁĘŻEM18-2900:27:24
96DEUS Grzegorz 18SZCZECINEKM40-4900:27:26
97GAŁAN Joanna 24ZŁOCIENIECK50+00:27:35
98WOLSKI Piotr 23ŻELAŹNICAM50-5900:27:47
99KARNICKI Zygmunt 43TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:28:08
100BORUC Barbara 8PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK50+00:28:14
101WOŁODKOWICZ Hubert 117FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM18-2900:28:27
102SZCZYPEK Arkadiusz 102FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3900:28:27
103GAŁECKI Robert 26ZŁOCIENIECM30-3900:28:30
104WILK Jolanta 111TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYK40-4900:28:30
105SZYC Krystyna 104MTS HAMERMIASTKOK50+00:28:51
106SUPROŃ Izabela 100BIAŁY BÓRK30-3900:29:32
107MONGIAŁO Aleksandra 72FAST FEET K-LINKOSZALINK30-3900:29:35
108BUTOWICZ Adam 10SZCZECINEKM50-5900:29:41
109KOWALCZYK Bernard 298SZCZECINEKM50-5900:30:13
110MEGGER Agata 68SIEMIANICEK40-4900:30:48
111BOROWSKA Teresa 6PELO-BORKIMIASTKOK50+00:31:06
112MARSCHAŁKOWSKA Dorota 64TKKF KOSZALINKOSZALINK50+00:31:34
113SŁOMIŃSKI Sylwester 97FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3900:31:38
114HARASYM Daniel 31FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM40-4900:31:52
115ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 2SZCZECINEKM40-4900:32:00
116KARASIUK Renata 42KOSZALINK30-3900:32:58
117MUSIĆ Alicja 74OBŁĘŻEK30-3900:33:34
Znaleziono 117 wynik(ów)