Organizator : | Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 129 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 117 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Lap 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITKIEWICZ Magda | 114 | KB Dziesiątka Białogard | BIAŁOGARD | K40-49 | 1 | K 1 | 00:21:26 | 00:43:21.68 | 4:20 | 13.8 (100%) | ||
2 | KONKEL Agnieszka | 47 | KB Dziesiątka Białogard | KOSZALIN | K30-39 | 1 | K 2 | 00:21:50 | 00:43:42.30 | +00:00:24 (0.9%) | 4:22 | 13.7 (99.3%) | |
3 | ŁAWNICZAK Justyna | 63 | #ZABIEGANINOCĄ1 | ZAKRZEWO | K30-39 | 2 | K 3 | 00:21:59 | 00:44:24.30 | +00:01:03 (2.4%) | 4:26 | 13.5 (97.8%) | |
4 | GÓRA Agnieszka | 289 | #ZABIEGANINOCĄ1 | OKONEK | K40-49 | 2 | K 4 | 00:23:15 | 00:47:00.57 | +00:03:40 (7.8%) | 4:42 | 12.8 (92.8%) | |
5 | CYWIŃSKA Agnieszka | 15 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K30-39 | 3 | K 5 | 00:23:41 | 00:47:15.21 | +00:03:53 (8.2%) | 4:43 | 12.7 (92.0%) | |
6 | ZARĘBA Anna | 122 | SZCZECINEK | K30-39 | 4 | K 6 | 00:23:46 | 00:47:17.32 | +00:03:57 (8.3%) | 4:43 | 12.7 (92.0%) | ||
7 | KRASOWSKA Michalina | 54 | FIT FUN | PRZECHLEWO | K30-39 | 5 | K 7 | 00:24:33 | 00:48:30.32 | +00:05:11 (10.7%) | 4:51 | 12.4 (89.9%) | |
8 | PELA Olga | 80 | PELO-BORKI | ŁUBIANKA | K30-39 | 6 | K 8 | 00:25:12 | 00:50:18.77 | +00:07:06 (14.1%) | 5:01 | 11.9 (86.2%) | |
9 | PIASZCZYŃSKA Magdalena | 81 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 7 | K 9 | 00:25:13 | 00:50:45.56 | +00:07:33 (14.8%) | 5:04 | 11.8 (85.5%) | ||
10 | BORDUN Barbara | 5 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 8 | K 10 | 00:25:13 | 00:50:49.07 | +00:07:36 (14.9%) | 5:04 | 11.8 (85.5%) | ||
11 | DRULIK-HOŁUB Marta | 20 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 3 | K 11 | 00:25:20 | 00:51:06.60 | +00:07:50 (15.3%) | 5:06 | 11.7 (84.8%) | |
12 | GUTOWSKA Dorota | 30 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K30-39 | 9 | K 12 | 00:25:30 | 00:51:22.71 | +00:08:02 (15.6%) | 5:08 | 11.7 (84.8%) | |
13 | PŁATOSZ Magda | 84 | KARLINO | K18-29 | 1 | K 13 | 00:26:27 | 00:52:18.94 | +00:08:56 (17.1%) | 5:13 | 11.5 (83.3%) | ||
14 | KOLIGAT Anna | 45 | KOSZALIN | K30-39 | 10 | K 14 | 00:26:08 | 00:53:07.03 | +00:09:50 (18.5%) | 5:18 | 11.3 (81.9%) | ||
15 | BOŻENA Skoczylas | 9 | BIEGAM BO LUBIĘ | OKONEK | K40-49 | 4 | K 15 | 00:26:00 | 00:53:36.28 | +00:10:21 (19.3%) | 5:21 | 11.2 (81.2%) | |
16 | MĄDRZYK Magda | 67 | NIESIŁOWO | K18-29 | 2 | K 16 | 00:26:58 | 00:53:58.80 | +00:10:37 (19.6%) | 5:23 | 11.1 (80.4%) | ||
17 | JANKOWSKA Monika | 35 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K18-29 | 3 | K 17 | 00:26:30 | 00:54:05.37 | +00:10:45 (19.8%) | 5:24 | 11.1 (80.4%) | |
18 | LIPCZEWSKA Justyna | 61 | DRZONOWO | K30-39 | 11 | K 18 | 00:27:15 | 00:54:36.28 | +00:11:20 (20.7%) | 5:27 | 11 (79.7%) | ||
19 | PACAN Mira | 77 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | K30-39 | 12 | K 19 | 00:27:16 | 00:54:47.74 | +00:11:30 (20.9%) | 5:28 | 10.9 (79.0%) | |
20 | CAŁA Małgorzata | 12 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | K40-49 | 5 | K 20 | 00:27:16 | 00:54:52.61 | +00:11:35 (21.1%) | 5:29 | 10.9 (79.0%) | |
21 | USTJANOWSKA Katarzyna | 109 | BIAŁA | K30-39 | 13 | K 21 | 00:27:15 | 00:55:30.71 | +00:12:15 (22.0%) | 5:33 | 10.8 (78.3%) | ||
22 | GAŁAN Joanna | 24 | ZŁOCIENIEC | K50+ | 1 | K 22 | 00:27:35 | 00:55:43.57 | +00:12:26 (22.2%) | 5:34 | 10.8 (78.3%) | ||
23 | BORUC Barbara | 8 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | K50+ | 2 | K 23 | 00:28:14 | 00:56:28.47 | +00:13:15 (23.4%) | 5:38 | 10.6 (76.8%) | |
24 | WILK Jolanta | 111 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | LICHNOWY | K40-49 | 6 | K 24 | 00:28:30 | 00:56:49.66 | +00:13:35 (23.8%) | 5:41 | 10.6 (76.8%) | |
25 | SZYC Krystyna | 104 | MTS HAMER | MIASTKO | K50+ | 3 | K 25 | 00:28:51 | 00:59:32.89 | +00:16:15 (27.2%) | 5:57 | 10.1 (73.2%) | |
26 | MONGIAŁO Aleksandra | 72 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 14 | K 26 | 00:29:35 | 00:59:46.10 | +00:16:39 (27.7%) | 5:58 | 10 (72.5%) | |
27 | SUPROŃ Izabela | 100 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 15 | K 27 | 00:29:32 | 01:00:40.44 | +00:17:28 (28.7%) | 6:04 | 9.9 (71.7%) | ||
28 | MEGGER Agata | 68 | SIEMIANICE | K40-49 | 7 | K 28 | 00:30:48 | 01:01:07.30 | +00:17:51 (29.1%) | 6:06 | 9.8 (71.0%) | ||
29 | BOROWSKA Teresa | 6 | PELO-BORKI | MIASTKO | K50+ | 4 | K 29 | 00:31:06 | 01:01:30.85 | +00:18:17 (29.6%) | 6:09 | 9.8 (71.0%) | |
30 | MARSCHAŁKOWSKA Dorota | 64 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50+ | 5 | K 30 | 00:31:34 | 01:04:56.91 | +00:21:44 (33.3%) | 6:29 | 9.2 (66.7%) | |
31 | KARASIUK Renata | 42 | KOSZALIN | K30-39 | 16 | K 31 | 00:32:58 | 01:06:33.23 | +00:23:16 (34.9%) | 6:39 | 9 (65.2%) | ||
32 | MUSIĆ Alicja | 74 | OBŁĘŻE | K30-39 | 17 | K 32 | 00:33:34 | 01:09:10.51 | +00:25:56 (37.4%) | 6:55 | 8.7 (63.0%) |
Znaleziono 32 wynik(ów)