BIEG CENTAURA - 10 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WITKIEWICZ Magda 114KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDK40-491K 100:21:2600:43:21.68 4:2013,8
2KONKEL Agnieszka 47KB Dziesiątka BiałogardKOSZALINK30-391K 200:21:5000:43:42.30+00:00:244:2213,7
3ŁAWNICZAK Justyna 63#ZABIEGANINOCĄ1ZAKRZEWOK30-392K 300:21:5900:44:24.30+00:01:034:2613,5
4GÓRA Agnieszka 289#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKK40-492K 400:23:1500:47:00.57+00:03:404:4212,8
5CYWIŃSKA Agnieszka 15MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-393K 500:23:4100:47:15.21+00:03:534:4312,7
6ZARĘBA Anna 122SZCZECINEKK30-394K 600:23:4600:47:17.32+00:03:574:4312,7
7KRASOWSKA Michalina 54FIT FUNPRZECHLEWOK30-395K 700:24:3300:48:30.32+00:05:114:5112,4
8PELA Olga 80PELO-BORKIŁUBIANKAK30-396K 800:25:1200:50:18.77+00:07:065:0111,9
9PIASZCZYŃSKA Magdalena 81BIAŁY BÓRK30-397K 900:25:1300:50:45.56+00:07:335:0411,8
10BORDUN Barbara 5BIAŁY BÓRK30-398K 1000:25:1300:50:49.07+00:07:365:0411,8
11DRULIK-HOŁUB Marta 20TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-493K 1100:25:2000:51:06.60+00:07:505:0611,7
12GUTOWSKA Dorota 30TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK30-399K 1200:25:3000:51:22.71+00:08:025:0811,7
13PŁATOSZ Magda 84KARLINOK18-291K 1300:26:2700:52:18.94+00:08:565:1311,5
14KOLIGAT Anna 45KOSZALINK30-3910K 1400:26:0800:53:07.03+00:09:505:1811,3
15BOŻENA Skoczylas 9BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK40-494K 1500:26:0000:53:36.28+00:10:215:2111,2
16MĄDRZYK Magda 67NIESIŁOWOK18-292K 1600:26:5800:53:58.80+00:10:375:2311,1
17JANKOWSKA Monika 35TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK18-293K 1700:26:3000:54:05.37+00:10:455:2411,1
18LIPCZEWSKA Justyna 61DRZONOWOK30-3911K 1800:27:1500:54:36.28+00:11:205:2711,0
19PACAN Mira 77RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK30-3912K 1900:27:1600:54:47.74+00:11:305:2810,9
20CAŁA Małgorzata 12RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK40-495K 2000:27:1600:54:52.61+00:11:355:2910,9
21USTJANOWSKA Katarzyna 109BIAŁAK30-3913K 2100:27:1500:55:30.71+00:12:155:3310,8
22GAŁAN Joanna 24ZŁOCIENIECK50+1K 2200:27:3500:55:43.57+00:12:265:3410,8
23BORUC Barbara 8PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK50+2K 2300:28:1400:56:28.47+00:13:155:3810,6
24WILK Jolanta 111TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYK40-496K 2400:28:3000:56:49.66+00:13:355:4110,6
25SZYC Krystyna 104MTS HAMERMIASTKOK50+3K 2500:28:5100:59:32.89+00:16:155:5710,1
26MONGIAŁO Aleksandra 72FAST FEET K-LINKOSZALINK30-3914K 2600:29:3500:59:46.10+00:16:395:5810,0
27SUPROŃ Izabela 100BIAŁY BÓRK30-3915K 2700:29:3201:00:40.44+00:17:286:049,9
28MEGGER Agata 68SIEMIANICEK40-497K 2800:30:4801:01:07.30+00:17:516:069,8
29BOROWSKA Teresa 6PELO-BORKIMIASTKOK50+4K 2900:31:0601:01:30.85+00:18:176:099,8
30MARSCHAŁKOWSKA Dorota 64TKKF KOSZALINKOSZALINK50+5K 3000:31:3401:04:56.91+00:21:446:299,2
31KARASIUK Renata 42KOSZALINK30-3916K 3100:32:5801:06:33.23+00:23:166:399,0
32MUSIĆ Alicja 74OBŁĘŻEK30-3917K 3200:33:3401:09:10.51+00:25:566:558,7
Znaleziono 32 wynik(ów)