Organizator : | Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 129 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 117 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PŁATOSZ Magda | 84 | KARLINO | K18-29 | 00:26:27 | ||
2 | CYWIŃSKA Agnieszka | 15 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K30-39 | 00:23:41 | |
3 | MĄDRZYK Magda | 67 | NIESIŁOWO | K18-29 | 00:26:58 | ||
4 | WITKIEWICZ Magda | 114 | KB Dziesiątka Białogard | BIAŁOGARD | K40-49 | 00:21:26 | |
5 | GUTOWSKA Dorota | 30 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K30-39 | 00:25:30 | |
6 | ŁAWNICZAK Justyna | 63 | #ZABIEGANINOCĄ1 | ZAKRZEWO | K30-39 | 00:21:59 | |
7 | ZARĘBA Anna | 122 | SZCZECINEK | K30-39 | 00:23:46 | ||
8 | JANKOWSKA Monika | 35 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K18-29 | 00:26:30 | |
9 | GÓRA Agnieszka | 289 | #ZABIEGANINOCĄ1 | OKONEK | K40-49 | 00:23:15 | |
10 | KONKEL Agnieszka | 47 | KB Dziesiątka Białogard | KOSZALIN | K30-39 | 00:21:50 | |
11 | KRASOWSKA Michalina | 54 | FIT FUN | PRZECHLEWO | K30-39 | 00:24:33 | |
12 | GAŁAN Joanna | 24 | ZŁOCIENIEC | K50+ | 00:27:35 | ||
13 | PACAN Mira | 77 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | K30-39 | 00:27:16 | |
14 | SZYC Krystyna | 104 | MTS HAMER | MIASTKO | K50+ | 00:28:51 | |
15 | CAŁA Małgorzata | 12 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | K40-49 | 00:27:16 | |
16 | DRULIK-HOŁUB Marta | 20 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:25:20 | |
17 | KOLIGAT Anna | 45 | KOSZALIN | K30-39 | 00:26:08 | ||
18 | MEGGER Agata | 68 | SIEMIANICE | K40-49 | 00:30:48 | ||
19 | KARASIUK Renata | 42 | KOSZALIN | K30-39 | 00:32:58 | ||
20 | LIPCZEWSKA Justyna | 61 | DRZONOWO | K30-39 | 00:27:15 | ||
21 | BOŻENA Skoczylas | 9 | BIEGAM BO LUBIĘ | OKONEK | K40-49 | 00:26:00 | |
22 | USTJANOWSKA Katarzyna | 109 | BIAŁA | K30-39 | 00:27:15 | ||
23 | WILK Jolanta | 111 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | LICHNOWY | K40-49 | 00:28:30 | |
24 | MUSIĆ Alicja | 74 | OBŁĘŻE | K30-39 | 00:33:34 | ||
25 | BOROWSKA Teresa | 6 | PELO-BORKI | MIASTKO | K50+ | 00:31:06 | |
26 | BORUC Barbara | 8 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | K50+ | 00:28:14 | |
27 | BORDUN Barbara | 5 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 00:25:13 | ||
28 | PELA Olga | 80 | PELO-BORKI | ŁUBIANKA | K30-39 | 00:25:12 | |
29 | SUPROŃ Izabela | 100 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 00:29:32 | ||
30 | PIASZCZYŃSKA Magdalena | 81 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 00:25:13 | ||
31 | MARSCHAŁKOWSKA Dorota | 64 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50+ | 00:31:34 | |
32 | MONGIAŁO Aleksandra | 72 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:29:35 |
Znaleziono 32 wynik(ów)