BIEG CENTAURA - 10 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZYMAŃSKI Sylwester 105ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM40-491M 100:17:5300:35:42.00 3:3416,8
2FILIPIAK Jakub 22KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM18-291M 200:17:4800:36:25.86+00:00:433:3816,5
3JANISZEWSKI Marek 321DrutexBYTÓWM30-391M 300:18:2100:36:52.60+00:01:113:4116,3
4WOJTKIEWICZ Mateusz 331KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM18-292M 400:18:1800:37:06.18+00:01:253:4216,2
5WOŹNIAK Grzegorz 119AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-392M 500:18:5700:38:34.47+00:02:533:5115,6
6WITKIEWICZ Eryk 113KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM40-492M 600:19:4400:39:25.80+00:03:453:5615,2
7CUBER Wojciech 14#ZABIEGANINOCĄ1ZŁOTÓWM30-393M 700:20:0800:40:52.99+00:05:114:0514,7
8TRĘBSKI Krzysztof 108#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKM40-493M 800:20:0300:40:59.11+00:05:174:0514,6
9CENTKA Jakub 13ZŁOTÓWM18-293M 900:20:1600:41:17.63+00:05:354:0714,5
10DOMAŃSKI Andrzej 19KALISKAM40-494M 1000:20:1200:41:28.88+00:05:484:0814,5
11PICK Tomasz 83SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-495M 1100:21:0300:41:48.09+00:06:124:1014,4
12KRUKOWSKI Adam 56DRZONOWOM30-394M 1200:21:2800:41:57.07+00:06:164:1114,3
13GRZESIK Eugeniusz 28TKKF KOSZALINKOSZALINM50-591M 1300:21:0100:42:02.50+00:06:214:1214,3
14WARDĘGA Mateusz 110ULKS BARWICELUBOSTRONIEM18-294M 1400:21:0000:42:26.39+00:06:464:1414,1
15WNUK Stanisław 116WIELKI KLINCZM50-592M 1500:21:0400:42:29.44+00:06:504:1514,1
16PIASZCZYŃSKI Maciej 82BIAŁY BÓRM30-395M 1600:21:1900:42:42.26+00:07:194:1614,1
17RYNDAK Mariusz 93SZCZECINEKM50-593M 1700:21:0900:42:59.82+00:07:204:1814,0
18PSUJEK Seweryn 88DIAMENT SWIESZYNOSTARZNOM30-396M 1800:21:4000:43:04.93+00:07:324:1813,9
19ZYCH Krzysztof 125TRIUMF SŁAWOBORZESŁAWOBORZEM30-397M 1900:20:4100:43:15.42+00:07:334:1913,9
20PELA Dariusz 79PELO-BORKIŁUBIANKAM30-398M 2000:21:3800:43:27.13+00:07:464:2013,8
21GAŁAN Leszek 25ZŁOCIENIECM50-594M 2100:21:5400:43:46.30+00:08:074:2213,7
22KUŚNIERZ Mateusz 250DYMINEKM18-295M 2200:21:1000:44:12.61+00:08:304:2513,6
23OSTROWSKI Marian 49ZŁOCIENIECM60-691M 2300:22:0300:44:23.79+00:08:444:2613,5
24JABŁOŃSKI Andrzej 34CZARNEM40-496M 2400:21:5100:44:41.11+00:09:034:2813,4
25ROMANOWSKI Przemysław 89TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-399M 2500:21:5900:44:49.24+00:09:104:2813,4
26CAŁA Bartosz 11RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM40-497M 2600:22:0800:45:02.98+00:09:244:3013,3
27WŁODARCZAK Łukasz 115SZCZECINEKM30-3910M 2700:22:4500:44:57.72+00:09:294:2913,3
28MICHAŁOWSKI Dariusz 70CZARNE BIEGACZARNEM40-498M 2800:22:3800:45:18.60+00:09:394:3113,2
29LECKI Seweryn 60TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3911M 2900:22:5300:45:17.82+00:09:404:3113,2
30RUŻYŁO Szymon 92CZŁUCHÓWM18-296M 3000:22:1800:45:16.74+00:09:414:3113,2
31JANKOWSKI Mariusz 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-499M 3100:22:5300:45:28.20+00:09:504:3213,2
32KAMIŃSKI Antoni 4018 PR BIAŁYSTOKTRZEBIATÓWM60-692M 3200:22:3500:45:34.90+00:09:534:3313,2
33ZARĘBA Adam 123SZCZECINEKM30-3912M 3300:22:2700:45:54.82+00:10:164:3513,1
34KOZŁOWSKI Bartosz 52BIAŁY BÓRM30-3913M 3400:22:1200:46:17.48+00:10:304:3713,0
35KUSIAK Bartłomiej 58SZCZECINEKM30-3914M 3500:23:0900:46:01.11+00:10:324:3613,0
36KUŚNIERZ Paweł 249DYMINEKDrużyna1M 3600:21:3700:46:21.30+00:10:394:3812,9
37LUBOWIECKI Paweł 62ZŁOCIENIECM18-297M 3700:23:2100:46:21.20+00:10:464:3812,9
38KARASIUK Adam 41KOSZALINM30-3915M 3800:23:2400:46:26.51+00:10:504:3812,9
39MAZUR Tomasz 66I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4910M 3900:22:5500:46:29.75+00:10:514:3912,9
40IWANIEC Dariusz 33BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM40-4911M 4000:23:2600:47:02.88+00:11:254:4212,8
41SZKOPEK Krzysztof 103SZCZECINEKM50-595M 4100:23:0400:47:10.56+00:11:294:4312,7
42CZAJA Andrzej 340ŁĘCZYCAM50-596M 4200:23:4300:47:14.43+00:11:394:4312,7
43MICERSKI Tomasz 69TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4912M 4300:23:4400:47:26.74+00:11:504:4412,6
44KAMIŃSKI Sławomir 39KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-3916M 4400:23:0800:47:35.35+00:11:554:4512,6
45THOMAS Daniel 107PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3917M 4500:23:5300:48:10.71+00:12:234:4912,5
46ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICEM50-597M 4600:23:3600:48:29.15+00:12:494:5012,4
47BOROWSKI Tomasz 7PELO-BORKIMIASTKOM50-598M 4700:24:1100:48:32.34+00:12:584:5112,4
48ŚNIEŻKO Marek 106RZECZENICAM40-4913M 4800:24:4400:48:57.38+00:13:104:5312,3
49KUBIŚ Paweł 57RUNDORFINASZCZECINEKM30-3918M 4900:24:4600:48:57.16+00:13:244:5312,3
50ZAKIELARZ Jan 121PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKO11M60-693M 5000:24:2200:49:34.28+00:13:574:5712,1
51SEROWSKI Łukasz 96DRZEWIANYM30-3919M 5100:24:3800:49:56.37+00:14:164:5912,0
52KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 46PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM40-4914M 5200:25:0000:49:47.65+00:14:224:5812,0
53ZAKIELARZ Piotr 120PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3920M 5300:25:0000:50:36.47+00:14:565:0311,9
54NACHYŁA Tadeusz 75CZŁUCHÓWM60-694M 5400:25:2600:51:06.96+00:15:295:0611,7
55WILK Artur 112TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYM40-4915M 5500:25:4100:51:28.37+00:15:545:0811,7
56MASZCZAK Paweł 65ZŁOCIENIECM30-3921M 5600:25:2700:51:51.72+00:16:165:1111,6
57RYPULA Pawel 94CHOJNICEM40-4916M 5700:25:0800:52:02.49+00:16:265:1211,5
58KONKEL Łukasz 48KOSZALINM40-4917M 5800:25:4800:52:05.40+00:16:285:1211,5
59STASIOŁEK Konrad 98DOŁUJEM18-298M 5900:25:4900:52:12.45+00:16:365:1311,5
60POLGUJ Piotr 86PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEK 78-400M70+1M 6000:24:0400:52:28.24+00:16:505:1411,4
61MONGIAŁO Marcin 73FAST FEET K-LINKOSZALINM40-4918M 6100:26:2300:52:58.53+00:17:325:1711,3
62OSOBNIAK Ryszard 76KOSZALINM60-695M 6200:26:4200:53:06.76+00:17:375:1811,3
63JASIEK Paweł 37#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM30-3922M 6300:25:4000:53:23.18+00:17:445:2011,2
64KOZŁOWIECKI Waldemar 51TKKF KOSZALINKOSZALINM60-696M 6400:27:1600:53:38.85+00:18:105:2111,2
65BARSZCZEWSKI Sebastian 4MIELENKOM40-4919M 6500:26:1200:53:58.23+00:18:245:2311,1
66GRZYSTEK Marcin 29SZCZECINEKM30-3923M 6600:26:5600:53:51.71+00:18:265:2311,1
67AUGUSTYNIAK Grzegorz 3ŚWIDWINM40-4920M 6700:26:2900:54:26.16+00:18:545:2611,0
68DEUS Grzegorz 18SZCZECINEKM40-4921M 6800:27:2600:54:44.41+00:18:575:2811,0
69SUCHANOWSKI Zygmunt 99RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-599M 6900:26:2600:54:41.65+00:19:045:2811,0
70CZERWIŃSKI Szczęsny 16BIAŁOGARDM40-4922M 7000:27:0600:54:37.95+00:19:095:2711,0
71KRASIŃSKI Witold 53KOSZALINM40-4923M 7100:26:5400:54:50.69+00:19:135:2910,9
72KAMINSKI Tomasz 38JW1223/24 BATERIA STARTOWAKOSZALINM40-4924M 7200:26:5400:54:50.95+00:19:135:2910,9
73PACAN Bartosz 78RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM30-3924M 7300:27:0800:55:13.46+00:19:375:3110,9
74HEJZA Leszek 32OBŁĘŻEM18-299M 7400:27:2400:56:01.86+00:20:285:3610,7
75WOLSKI Piotr 23ŻELAŹNICAM50-5910M 7500:27:4700:56:23.24+00:20:485:3810,6
76CZUB Maciek 17SZCZECINEKM18-2910M 7600:26:4200:56:27.22+00:20:595:3810,6
77KARNICKI Zygmunt 43TKKF KOSZALINKOSZALINM60-697M 7700:28:0800:57:34.20+00:21:475:4510,4
78SZCZYPEK Arkadiusz 102FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3925M 7800:28:2700:57:46.10+00:22:165:4610,4
79WOŁODKOWICZ Hubert 117FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM18-2911M 7900:28:2700:57:46.57+00:22:175:4610,4
80BUTOWICZ Adam 10SZCZECINEKM50-5911M 8000:29:4100:59:53.00+00:24:195:5910,0
81KOWALCZYK Bernard 298SZCZECINEKM50-5912M 8100:30:1301:01:10.31+00:25:396:079,8
82GAŁECKI Robert 26ZŁOCIENIECM30-3926M 8200:28:3001:02:08.03+00:26:326:129,7
83SŁOMIŃSKI Sylwester 97FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3927M 8300:31:3801:05:50.95+00:30:036:359,1
84HARASYM Daniel 31FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM40-4925M 8400:31:5201:06:13.46+00:30:426:379,1
85ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 2SZCZECINEKM40-4926M 8500:32:0001:06:41.20+00:31:106:409,0
Znaleziono 85 wynik(ów)