BIEG CENTAURA - 10 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JANISZEWSKI Marek 321DrutexBYTÓWM30-391M 300:18:2100:36:52.60 3:4116,3
2WOŹNIAK Grzegorz 119AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-392M 500:18:5700:38:34.47+00:01:423:5115,6
3CUBER Wojciech 14#ZABIEGANINOCĄ1ZŁOTÓWM30-393M 700:20:0800:40:52.99+00:04:004:0514,7
4KRUKOWSKI Adam 56DRZONOWOM30-394M 1200:21:2800:41:57.07+00:05:054:1114,3
5PIASZCZYŃSKI Maciej 82BIAŁY BÓRM30-395M 1600:21:1900:42:42.26+00:06:084:1614,1
6PSUJEK Seweryn 88DIAMENT SWIESZYNOSTARZNOM30-396M 1800:21:4000:43:04.93+00:06:214:1813,9
7ZYCH Krzysztof 125TRIUMF SŁAWOBORZESŁAWOBORZEM30-397M 1900:20:4100:43:15.42+00:06:224:1913,9
8PELA Dariusz 79PELO-BORKIŁUBIANKAM30-398M 2000:21:3800:43:27.13+00:06:354:2013,8
9ROMANOWSKI Przemysław 89TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-399M 2500:21:5900:44:49.24+00:07:594:2813,4
10WŁODARCZAK Łukasz 115SZCZECINEKM30-3910M 2700:22:4500:44:57.72+00:08:184:2913,3
11LECKI Seweryn 60TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3911M 2900:22:5300:45:17.82+00:08:284:3113,2
12ZARĘBA Adam 123SZCZECINEKM30-3912M 3300:22:2700:45:54.82+00:09:054:3513,1
13KOZŁOWSKI Bartosz 52BIAŁY BÓRM30-3913M 3400:22:1200:46:17.48+00:09:194:3713,0
14KUSIAK Bartłomiej 58SZCZECINEKM30-3914M 3500:23:0900:46:01.11+00:09:214:3613,0
15KARASIUK Adam 41KOSZALINM30-3915M 3800:23:2400:46:26.51+00:09:394:3812,9
16KAMIŃSKI Sławomir 39KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-3916M 4400:23:0800:47:35.35+00:10:434:4512,6
17THOMAS Daniel 107PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3917M 4500:23:5300:48:10.71+00:11:124:4912,5
18KUBIŚ Paweł 57RUNDORFINASZCZECINEKM30-3918M 4900:24:4600:48:57.16+00:12:134:5312,3
19SEROWSKI Łukasz 96DRZEWIANYM30-3919M 5100:24:3800:49:56.37+00:13:054:5912,0
20ZAKIELARZ Piotr 120PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3920M 5300:25:0000:50:36.47+00:13:455:0311,9
21MASZCZAK Paweł 65ZŁOCIENIECM30-3921M 5600:25:2700:51:51.72+00:15:055:1111,6
22JASIEK Paweł 37#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM30-3922M 6300:25:4000:53:23.18+00:16:335:2011,2
23GRZYSTEK Marcin 29SZCZECINEKM30-3923M 6600:26:5600:53:51.71+00:17:155:2311,1
24PACAN Bartosz 78RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM30-3924M 7300:27:0800:55:13.46+00:18:265:3110,9
25SZCZYPEK Arkadiusz 102FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3925M 7800:28:2700:57:46.10+00:21:055:4610,4
26GAŁECKI Robert 26ZŁOCIENIECM30-3926M 8200:28:3001:02:08.03+00:25:216:129,7
27SŁOMIŃSKI Sylwester 97FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3927M 8300:31:3801:05:50.95+00:28:526:359,1
Znaleziono 27 wynik(ów)