BIEG CENTAURA - 10 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZYMAŃSKI Sylwester 105ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM40-491M 100:17:5300:35:42.00 3:3416,8
2WITKIEWICZ Eryk 113KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM40-492M 600:19:4400:39:25.80+00:03:453:5615,2
3TRĘBSKI Krzysztof 108#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKM40-493M 800:20:0300:40:59.11+00:05:174:0514,6
4DOMAŃSKI Andrzej 19KALISKAM40-494M 1000:20:1200:41:28.88+00:05:484:0814,5
5PICK Tomasz 83SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-495M 1100:21:0300:41:48.09+00:06:124:1014,4
6JABŁOŃSKI Andrzej 34CZARNEM40-496M 2400:21:5100:44:41.11+00:09:034:2813,4
7CAŁA Bartosz 11RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM40-497M 2600:22:0800:45:02.98+00:09:244:3013,3
8MICHAŁOWSKI Dariusz 70CZARNE BIEGACZARNEM40-498M 2800:22:3800:45:18.60+00:09:394:3113,2
9JANKOWSKI Mariusz 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-499M 3100:22:5300:45:28.20+00:09:504:3213,2
10MAZUR Tomasz 66I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4910M 3900:22:5500:46:29.75+00:10:514:3912,9
11IWANIEC Dariusz 33BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM40-4911M 4000:23:2600:47:02.88+00:11:254:4212,8
12MICERSKI Tomasz 69TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4912M 4300:23:4400:47:26.74+00:11:504:4412,6
13ŚNIEŻKO Marek 106RZECZENICAM40-4913M 4800:24:4400:48:57.38+00:13:104:5312,3
14KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 46PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM40-4914M 5200:25:0000:49:47.65+00:14:224:5812,0
15WILK Artur 112TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYM40-4915M 5500:25:4100:51:28.37+00:15:545:0811,7
16RYPULA Pawel 94CHOJNICEM40-4916M 5700:25:0800:52:02.49+00:16:265:1211,5
17KONKEL Łukasz 48KOSZALINM40-4917M 5800:25:4800:52:05.40+00:16:285:1211,5
18MONGIAŁO Marcin 73FAST FEET K-LINKOSZALINM40-4918M 6100:26:2300:52:58.53+00:17:325:1711,3
19BARSZCZEWSKI Sebastian 4MIELENKOM40-4919M 6500:26:1200:53:58.23+00:18:245:2311,1
20AUGUSTYNIAK Grzegorz 3ŚWIDWINM40-4920M 6700:26:2900:54:26.16+00:18:545:2611,0
21DEUS Grzegorz 18SZCZECINEKM40-4921M 6800:27:2600:54:44.41+00:18:575:2811,0
22CZERWIŃSKI Szczęsny 16BIAŁOGARDM40-4922M 7000:27:0600:54:37.95+00:19:095:2711,0
23KRASIŃSKI Witold 53KOSZALINM40-4923M 7100:26:5400:54:50.69+00:19:135:2910,9
24KAMINSKI Tomasz 38JW1223/24 BATERIA STARTOWAKOSZALINM40-4924M 7200:26:5400:54:50.95+00:19:135:2910,9
25HARASYM Daniel 31FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM40-4925M 8400:31:5201:06:13.46+00:30:426:379,1
26ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 2SZCZECINEKM40-4926M 8500:32:0001:06:41.20+00:31:106:409,0
Znaleziono 26 wynik(ów)