BIEG CENTAURA - NORDIC WALKING 5 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 64
Wystartowało : 58
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 58
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K-jun | M-jun | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
Niesklasyfikowani
DNCJAKIMIEC Tadeusz 201HUSARIIA RACE TEAMSZCZECINEKM50-59
2KUKLINSKA Joanna 216METROŻERCYMIROSZEWOK18-39
3POŁUBIAK Paweł 228SIECINOM18-39
4WOJTCZAK Urszula 239CZAPELKICZAPLINEKK40-49
5WOROCH Roman 240POLKOWICEDOPIEWOM60-69
6PARCHIMOWICZ Janusz 226SZCZECINM60-69
7BERCZYŃSKI Henryk 189NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-69
8BOGAJSKI Krzysztof 191ŚWIECIEM50-59
9JÓŹWIAK Marianna 203SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-49
10JURCZYSZYN Zyta 206CZAPELKICZAPLINEKK40-49
11KAŹMIERCZAK Syla 209CZAPLINEKK18-39
12MROZICKI Andrzej 225MORSY SZCZECINEKSZCZECINEKM50-59
13WOROCH Jolanta 241POLKOWICEDOPIEWOK50-59
14BRZOZOWSKI Piotr 192NIEZNISZCZALNISŁAWNOM18-39
15DAROSZEWSKA Krystyna 194SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-69
16KOCOŃ Sylwia 210SIEMIANICEK40-49
17SYROCZYŃSKA Hanna 233SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-59
18SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 235PRZYBKOWOK60-69
19WOŹNIEWSKA Grażyna 242NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK50-59
20SZUDOBAJ Hania 236NIEZNISZCZALNISŁUPSKK50-59
21KOTARSKA Małgorzata 199NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK50-59
22KOCOŃ Sławomir 211SIEMIANICEM40-49
DNCKORZEŃ Grzegorz 213SŁUPSKM40-49
24STRZELEC Jan 231PRZYBKOWOM60-69
25WRONA Jolanta 243PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK60-69
26PRUSKA Agnieszka 343NIEZNISZCZALNIWIDZINOK40-49
27BADZIĄG Waldemar 188NIEZNISZCZALNISŁUPSKM50-59
28JÓŹWIAK Łukasz 205SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-59
29SZAMOTUŁA Ewa 234SZCZECINEKK60-69
30TOBOŁA Halina 237PRZYBKOWOK50-59
31ZIĘBA Halina 245PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK60-69
32AMBRYSZEWSKA Agnieszka 185STEPIEŃK18-39
33JÓŹWIAK Dominik 204SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-39
34BERNAT Grzegorz 190BIAŁY BÓRM50-59
35KARKUT Monika 208MTS HAMERMIASTKOK40-49
36KORYBSKA Aleksandra 212BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK40-49
37LUBAŃSKI Tomasz 220SERCE NORDIC WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-69
38JURA Danuta 207MIASTKOK60-69
39ANDRUSZKIEWICZ Paweł 186SZCZECINEKM40-49
40CZEREŚNIAK Iwona 193SIEMCZYNOK50-59
41DOBRZAŃSKA Anna 195LINOWOK40-49
42JENSZAK Maja 202SZCZECINEKK18-39
43SUCHECKA Anna 232SZCZECINEKK40-49
44LEWANDOWSKA Iga 219BIAŁAK18-39
45MAŁYSZEWICZ Tomasz 221BIAŁY BÓR AKTYWNY JEST,#TEAMDKMS,#BIEGACZEBIAŁY BÓRM18-39
46STAŚ Halina 230BIAŁAK40-49
47WAJDA Izabela 238BORNE SULINOWOK40-49
48ARCIUSZKIEWICZ Katarzyna 187BARWICEK18-39
49PIASKOWIAK Karolina 227BORNE BIEGABORNE SULINOWOK18-39
50MAŁYSZEWICZ Teresa 222BIAŁY BÓRK50-59
51MAŁYSZEWICZ Andrzej 223BIAŁY BÓRM50-59
52WYPYCH Honorata 244SWIDWINK18-39
53FIURST-STECENKO Irena 198TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK18-39
54KWAŚNIEWSKA Dorota 215HUBERTUS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK50-59
55ŻUCHLIŃSKI Bogdan 246BIAŁY BÓRM40-49
56FIURST Marcin 196TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM40-49
57JADWIŻYC Izabela 200TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK40-49
58FIURST Piotr 197TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM-jun
Znaleziono 58 wynik(ów)