BIEG CENTAURA - NORDIC WALKING 5 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 64
Wystartowało : 58
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 58
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K-jun | M-jun | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JÓŹWIAK Marianna 203SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-491K 100:34:11.60 6:508,8
2JURCZYSZYN Zyta 206CZAPELKICZAPLINEKK40-492K 200:35:24.80+00:01:137:058,5
3WOJTCZAK Urszula 239CZAPELKICZAPLINEKK40-493K 300:35:29.03+00:01:177:068,5
4PRUSKA Agnieszka 343NIEZNISZCZALNIWIDZINOK40-494K 400:36:16.93+00:02:057:158,3
5WOROCH Jolanta 241POLKOWICEDOPIEWOK50-591K 500:37:20.20+00:03:087:288,0
6SZUDOBAJ Hania 236NIEZNISZCZALNISŁUPSKK50-592K 600:37:28.53+00:03:167:298,0
7DAROSZEWSKA Krystyna 194SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-691K 700:37:32.53+00:03:207:308,0
8KORYBSKA Aleksandra 212BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK40-495K 800:37:37.04+00:03:257:318,0
9KUKLINSKA Joanna 216METROŻERCYMIROSZEWOK18-391K 900:37:40.33+00:03:287:328,0
10WOŹNIEWSKA Grażyna 242NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK50-593K 1000:37:55.47+00:03:437:357,9
11KWAŚNIEWSKA Dorota 215HUBERTUS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK50-594K 1100:38:11.43+00:03:597:387,9
12KOCOŃ Sylwia 210SIEMIANICEK40-496K 1200:40:59.57+00:06:478:127,3
13PIASKOWIAK Karolina 227BORNE BIEGABORNE SULINOWOK18-392K 1300:41:31.31+00:07:198:187,2
14MAŁYSZEWICZ Teresa 222BIAŁY BÓRK50-595K 1400:42:01.42+00:07:498:247,1
15WAJDA Izabela 238BORNE SULINOWOK40-497K 1500:42:06.72+00:07:558:257,1
16CZEREŚNIAK Iwona 193SIEMCZYNOK50-596K 1600:42:29.59+00:08:178:297,1
17SUCHECKA Anna 232SZCZECINEKK40-498K 1700:43:27.10+00:09:158:416,9
18SYROCZYŃSKA Hanna 233SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-597K 1800:43:50.92+00:09:398:466,8
19ARCIUSZKIEWICZ Katarzyna 187BARWICEK18-393K 1900:44:05.92+00:09:548:496,8
20KAŹMIERCZAK Syla 209CZAPLINEKK18-394K 2000:44:26.78+00:10:158:536,7
21KOTARSKA Małgorzata 199NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK50-598K 2100:44:29.68+00:10:188:536,7
22SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 235PRZYBKOWOK60-692K 2200:45:41.38+00:11:299:086,6
23AMBRYSZEWSKA Agnieszka 185STEPIEŃK18-395K 2300:46:18.28+00:12:069:156,5
24WYPYCH Honorata 244SWIDWINK18-396K 2400:47:06.17+00:12:549:256,4
25DOBRZAŃSKA Anna 195LINOWOK40-499K 2500:47:46.76+00:13:359:336,3
26ZIĘBA Halina 245PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK60-693K 2600:48:21.53+00:14:099:406,2
27WRONA Jolanta 243PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK60-694K 2700:48:22.88+00:14:119:406,2
28TOBOŁA Halina 237PRZYBKOWOK50-599K 2800:49:03.07+00:14:519:486,1
29SZAMOTUŁA Ewa 234SZCZECINEKK60-695K 2900:49:03.81+00:14:529:486,1
30LEWANDOWSKA Iga 219BIAŁAK18-397K 3000:49:19.59+00:15:079:526,1
31STAŚ Halina 230BIAŁAK40-4910K 3100:49:27.48+00:15:159:536,1
32KARKUT Monika 208MTS HAMERMIASTKOK40-4911K 3200:50:27.75+00:16:1610:055,9
33FIURST-STECENKO Irena 198TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK18-398K 3300:50:47.54+00:16:3510:095,9
34JADWIŻYC Izabela 200TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK40-4912K 3400:50:48.61+00:16:3710:095,9
35JURA Danuta 207MIASTKOK60-696K 3500:50:51.22+00:16:3910:105,9
36JENSZAK Maja 202SZCZECINEKK18-399K 3600:53:29.54+00:19:1710:425,6
Znaleziono 36 wynik(ów)