BIEG CENTAURA - NORDIC WALKING 5 KM
CROSS CENTAURA
Organizator : Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2019-10-06
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 64
Wystartowało : 58
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 58
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K-jun | M-jun | K18-39 | M18-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 192NIEZNISZCZALNISŁAWNOM18-391M 100:30:20.21 6:049,9
2POŁUBIAK Paweł 228SIECINOM18-392M 200:30:56.08+00:00:356:119,7
3WOROCH Roman 240POLKOWICEDOPIEWOM60-691M 300:31:44.65+00:01:246:209,5
4MROZICKI Andrzej 225MORSY SZCZECINEKSZCZECINEKM50-591M 400:35:06.19+00:04:457:018,5
5PARCHIMOWICZ Janusz 226SZCZECINM60-692M 500:35:29.61+00:05:097:068,5
6BERCZYŃSKI Henryk 189NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-693M 600:35:44.69+00:05:247:088,4
7KOCOŃ Sławomir 211SIEMIANICEM40-491M 700:36:43.83+00:06:237:208,2
8BOGAJSKI Krzysztof 191ŚWIECIEM50-592M 800:38:01.81+00:07:417:367,9
9JÓŹWIAK Łukasz 205SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-593M 900:39:10.51+00:08:507:507,7
10BADZIĄG Waldemar 188NIEZNISZCZALNISŁUPSKM50-594M 1000:39:28.90+00:09:087:537,6
11ŻUCHLIŃSKI Bogdan 246BIAŁY BÓRM40-492M 1100:39:55.57+00:09:357:597,5
12ANDRUSZKIEWICZ Paweł 186SZCZECINEKM40-493M 1200:40:34.35+00:10:148:067,4
13MAŁYSZEWICZ Andrzej 223BIAŁY BÓRM50-595M 1300:40:48.32+00:10:288:097,4
14STRZELEC Jan 231PRZYBKOWOM60-694M 1400:42:39.36+00:12:198:317,0
15LUBAŃSKI Tomasz 220SERCE NORDIC WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-695M 1500:44:28.92+00:14:088:536,7
16JÓŹWIAK Dominik 204SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-393M 1600:47:26.62+00:17:069:296,3
17BERNAT Grzegorz 190BIAŁY BÓRM50-596M 1700:47:48.42+00:17:289:336,3
18FIURST Piotr 197TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM-jun1M 1800:50:39.55+00:20:1910:075,9
19MAŁYSZEWICZ Tomasz 221BIAŁY BÓR AKTYWNY JEST,#TEAMDKMS,#BIEGACZEBIAŁY BÓRM18-394M 1900:53:02.11+00:22:4110:365,7
20FIURST Marcin 196TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM40-494M 2000:55:17.62+00:24:5711:035,4
Niesklasyfikowani
DNCJAKIMIEC Tadeusz 201HUSARIIA RACE TEAMSZCZECINEKM50-5900:27:11.940:0011,0
DNCKORZEŃ Grzegorz 213SŁUPSKM40-4900:27:14.710:0011,0
Znaleziono 22 wynik(ów)