BIEG CHARYTATYWNY PAMIĘCI POWSTAŃCA WARSZAWSKIEGO PANA JACKA ŚNIEGOCKIEGO PS. „CZEK” – OJCA BYDGOSKIEJ ONKOLOGII

Organizator:
Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy
Data:
2019-03-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
430
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
307
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BEDNAREK Adrian 402adrianbednarek.plBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:01
2GRUSZKA Gracjan 160BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:01
3STANISZEWSKA Aleksandra 217BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:01
4TUCZYŃSKI Sylwester Leon 239Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:02
5GREGOR Błażej 170SPWLąd PoznańPIECHCINOpen - Mężczyźni00:00:02
6KUNZ Mieczysław 31UMK ToruńTORUŃOpen - Mężczyźni00:00:02
7KUJAWA Daniel 656. Baza LotniczaINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:02
8SOBAŃSKI Mariusz 64BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:02
9KĘSIK Roman 8413 WOG GrudziądzGRUDZIĄDZOpen - Mężczyźni00:00:02
10BOJAŁKOWSKA Krystyna 62BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:02
11POTOCKA Joanna 222BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:02
12JAGODZIŃSKI Mateusz 107Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
13KOLMAJER Rafał 307BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
14TUCHOLSKI Bartłomiej 139Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
15GOŁEMBIEWSKI Marek 218SP 44 MS/XV LO Bydgoszcz85-796Open - Mężczyźni00:00:03
16FUZ Marek 247Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
17WESIORA Mariusz 117Biegam bo chcęDRZYCIMOpen - Mężczyźni00:00:03
18PIC Dawid 182OSIELSKOOpen - Mężczyźni00:00:03
19KABACIŃSKI Marcin 14BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
20KOTULA Sławomir 113GLSBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
21TROJANOWSKI Mariusz 407BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
22WENDA Dawid 51Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
23NADRATOWSKI Maciej 413Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
24ZABOROWSKA Beata 76biegam bo lubięDRZYCIMOpen - Kobiety00:00:03
25KOZŁOWSKI Mateusz 240TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:03
26AWIZEN Antoni 276MysliwyBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
27LIS Marta 458Open - Kobiety00:00:03
28JUNCZEWSKA Magdalena 446Open - Kobiety00:00:03
29MIZIKOWSKI Wojciech 88BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
30SZLINGER Jakub 40TUROpen - Mężczyźni00:00:04
31NĘDZA Łukasz 252WĄBRZEŹNOOpen - Mężczyźni00:00:04
32PĘKAŁA Aleksandra 267Run PasjaBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:04
33NAGORZYSKI Arkadiusz 47BiegamWspieramMotywujęBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
34RÓŻAŃSKI Bartosz 292USTANÓWOpen - Mężczyźni00:00:04
35KACZOROWSKI Rafał 408Rafał_BiegaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
36ŚWIATLAK Piotr 110ATOS / Wings for LifeBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
37PIEKARSKI Paweł 221BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
38CZAJKOWSKA Sylwia 129BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:04
39ZBORAŁA Dawid 225Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
40ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 263Decathlon Team InowrosławJANIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:04
41WAJER Marita 4ŚLESINOpen - Kobiety00:00:04
42WOSZCZYK Agnieszka 410Lubię PączkiBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:04
43RYDZYŃSKA Adrianna 158BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:04
44PORCZEK Jarosław 159BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
45MELLER Wojtek 242Biegam Bo LubięBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
46MICHALIK Joanna 289BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:05
47KRZEMIŃSKI Bartosz 268Run PasjaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
48JAGODZIŃSKA Magdalena 108Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:05
49KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 300TrispaceBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
50PALACZ Wioletta 265BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:05
51GRZEGORZEWSKI Rafał 77Brzoza BiegaNIEMCZOpen - Mężczyźni00:00:05
52AUGUSTYNOWICZ Andrzej 255RCI BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
53WESOŁOWSKI Paweł 191BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
54TOMAS Wojciech 443Open - Mężczyźni00:00:05
55CHEŁMINIAK Mariusz 57JANIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:05
56ZUBRYCKI Tomasz 250BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
57LELEWSKA Aleksandra 56JANIKOWOOpen - Kobiety00:00:05
58RACZYŃSKA Agnieszka 310BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:05
59WOLSKI Tomasz 227BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
60BARANOWSKI Tomasz 1672 pinżINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:06
61KALISZEWSKA Małgorzata 65TRYSZCZYNOpen - Kobiety00:00:06
62OSTROWSKI Szymon 213TeamZabieganeDniBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
63GDANIEC Grzegorz 237B28BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
64WALUSIAK Miłosz 99Run PasjaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
65KOZIŃSKA Agata 396Run PasjaTORUŃOpen - Kobiety00:00:06
66GLINKOWSKI Dariusz 2B28BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
67MADEJ Joanna 260BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:06
68PIELAK Justyna 261BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:06
69PIONTEK Elżbieta 106BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:06
70OSIŃSKA Katarzyna 142GORZEŃOpen - Kobiety00:00:06
71KOŁACKI Jarosław 228BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:07
72KACZYŃSKI Rafał 306Chołe KłólikiTORUŃOpen - Mężczyźni00:00:07
73CICHOWSKI Dawid 453Open - Mężczyźni00:00:07
74WIELKOWSKA Julia 465Open - Kobiety00:00:07
75GROBELNA Angelika 63Bydgoszcz na startNIEMCZOpen - Kobiety00:00:07
76ŚWIATLAK Marek 244BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:07
77NAGORZYSKA Sylwia 451Open - Kobiety00:00:07
78JAWORSKA Aleksandra 2166. KILOMETRBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:07
79GOŁATA Ewa 273Bbl InowrocławINOWROCŁAWOpen - Kobiety00:00:07
80TOMAS-RUŻYCKA Marzena 449Open - Kobiety00:00:07
81RUŻYCKI Sławek 450Open - Mężczyźni00:00:07
82LUDKOWSKI Dawid 35BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:07
83GACKOWSKI Edward 454Open - Mężczyźni00:00:07
84GACKOWSKI Szymon 455Open - Mężczyźni00:00:08
85RZĘDKOWSKI Grzegorz 459Open - Mężczyźni00:00:08
86HUSIŃSKI Andrzej 445Open - Mężczyźni00:00:08
87PRZERACKI Mirosław 286PGB Sportowa PaczkaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:08
88RZESZOWSKI Jakub 281TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:08
89PIECZYŃSKA Joanna 15BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:08
90RAMOS ROSELLÓN Ángela 308SALAMANCAOpen - Kobiety00:00:08
91CARLINI Irene 309CAGLIARIOpen - Kobiety00:00:08
92PAWLEWSKA Joanna 163SportwayBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:08
93KLIMKIEWICZ Dariusz 404BBB triPRZYŁĘKIOpen - Mężczyźni00:00:08
94SZYNWELSKA Marlena 109BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:08
95GOŁATA Bogusław 145BIEGAM Z ŻONĄINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:08
96WIŚNIEWSKI Tomasz 70Soleccy BiegaczeSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:09
97NOWAK Sebastian 37Nadwiślański Oddział Straży GranicznejSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:09
98CZYŻEWSKI Mateusz 452Open - Mężczyźni00:00:09
99JENERALSKI Maciej 403VSTeamKRUSZY KRAJEŃSKIOpen - Mężczyźni00:00:09
100TYLKOWSKI Łukasz Piotr 147INOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:09
101KLOCEK Faustyna 25RADOMOpen - Kobiety00:00:09
102POTRZEBOWSKA Agata 44DEAF i #B3KKOBIETAOpen - Kobiety00:00:09
103KUŚ Marcin 16BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:09
104POTRZEBOWSKI Marek 45DEAF i #B3KBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:09
105ARENT Jan 202BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:09
106SIBIELAK Przemysław 236PIŁAOpen - Mężczyźni00:00:09
107PLEWKA Sylwia 10Grupa 9WARSZAWAOpen - Kobiety00:00:09
108PILARSKA Marlena 13Grupa 9WARSZAWAOpen - Kobiety00:00:09
109WOŹNICKI Tomasz 143BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:10
110SIUDA Sebastian 59Soleccy BiegaczeBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:10
111HOFT Karol 405Special SpaceBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:10
112WNĘK Natalia 266Special SpaceGRÓDEKOpen - Kobiety00:00:10
113KUZIAK Ola 3NIEMCZOpen - Kobiety00:00:10
114GIL Beata 234UJŚCIEOpen - Kobiety00:00:10
115WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 29BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:10
116KROTOWSKI Witold 271Iława BiegaIŁAWAOpen - Mężczyźni00:00:11
117BRZEZIŃSKI Sławomir 181Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:11
118DOMŻALSKI Marek 196ŁOCHOWOOpen - Mężczyźni00:00:11
119GROCHOWSKI Jakub 138JW1515WITOSŁAWOpen - Mężczyźni00:00:11
120KRETKOWSKI Piotr 189ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:11
121BACHERA Aleksandra 127BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:11
122WESOŁOWSKI Dariusz 126BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:11
123MALISZEWSKI Kamil 278AppsDreamsBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:11
124JASIŃSKA Monika 165BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:11
125WOŹNIACKA Beata 18Fundacja JeKoSOLEC KUJAWSKIOpen - Kobiety00:00:11
126IWANIAK Wioletta 231UJŚCIEOpen - Kobiety00:00:11
127BEBYN Marek 296OSIELSKOOpen - Mężczyźni00:00:12
128WONS Rafał 171BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
129KUĆ Dariusz 274BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
130TOMCZYK Agata 82BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:12
131NOWACKA Kinga 253BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:12
132SZTANKOWSKI Damian 130BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
133BEŁZA Mateusz 172BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
134IWANIAK Dariusz 233UJŚCIEOpen - Mężczyźni00:00:12
135BIERNACKA Anka 208BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:12
136KOCZOROWSKA Kamila 134KamKocBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:12
137SZCZUKOWSKI Szymon 223BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
138GRUSZCZYK Maciej 288BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
139BUTOWSKI Michał 164Sen o VictoriiBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
140MARCINKOWSKI Artur 111KORONOWOOpen - Mężczyźni00:00:13
141WŁOCH Tomasz 144DRZYCIMOpen - Mężczyźni00:00:13
142MUSIELEWSKA Daria 395BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:13
143MOCHOL Arkadiusz 312BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
144SAPALSKA Michalina 133Biegające ŚliwiceLUBIEWOOpen - Kobiety00:00:13
145BIEGAŁA Agnieszka 155Team RenegatINOWROCŁAWOpen - Kobiety00:00:13
146PESTKA Anna 246BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:13
147SIKORSKI Marek 78Yacht Club Morski COLUMBUSŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:13
148GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 229BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:14
149CZERWIŃSKI Marcin 162BB 06KRUSZWICAOpen - Mężczyźni00:00:14
150ADAMCZYK Agnieszka 50NAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Kobiety00:00:14
151TOMCZYK Agnieszka 105NOWY DWÓROpen - Kobiety00:00:14
152CZYŻEWSKA Anna 103BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:14
153BISKUPSKA Ewa 101BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:14
154KRASIŃSKI Piotr 38BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:14
155GACA Sandra 259BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:14
156WOLNY Tomasz 93BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:14
157BŁASZKIEWICZ Marzena 304Chołe KłólikiBORÓWNOOpen - Kobiety00:00:14
158PODSIEDLIK Zuzanna 287BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:14
159KOSZOWSKA Anna 148Bydgoskie żółwieBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:14
160KOWALSKI Krzysztof 146OCELOTY Kruszyn KrajeńskiKRUSZYN KRAJEŃSKIOpen - Mężczyźni00:00:15
161MICHALAK Marek 161KRUSZWICAOpen - Mężczyźni00:00:15
162PRZYBYLAK Jerzy 317BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:15
163FALKOWSKI Rafał 251TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:15
164ŚLEDZIŃSKA Paulina 295OSIELSKOOpen - Kobiety00:00:15
165KRYMER Agnieszka 42BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:15
166GUŹDZIOŁ Jarek 384TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:15
167TRUŚ Karolina 206OSIELSKOOpen - Kobiety00:00:15
168OGRODNIK Tomasz 262BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:15
169LASKA Marta 314BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:15
170OSIŃSKI Krzysztof 210ZAKRZEWOOpen - Mężczyźni00:00:16
171KOWAL Michał 48REC-STALNAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Mężczyźni00:00:16
172ARACH Przemysław 311BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
173ŚLEDŹ Paweł 243BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
174SEMRAU Andrzej 136Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
175KRYSZTOFIAK Michał 121Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
176FRĄCKOWIAK Waldemar 114BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
177STĘPIEŃ Monika 7BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:16
178SOBOTA Beata 284BIAŁE BŁOTAOpen - Kobiety00:00:16
179OŻGA Agnieszka 34BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:16
180FALKOWSKA Wioleta 444Open - Kobiety00:00:16
181ŁOBOCKI Krzysztof 141TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
182PÓŁGĘSEK Bartosz 115Harpagan Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:17
183CHRUPAŁA Rafał 120BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
184SKORUPKA Radek 125Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
185KUKLIŃSKI Rafał 140BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
186KWIECIŃSKA Katarzyna 122SOLEC KUJAWSKIOpen - Kobiety00:00:17
187GOTOWICZ Mariusz 43BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
188KULWAS Magdalena 137BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:17
189KOWALSKA Agata 22RYNARZEWOOpen - Kobiety00:00:17
190KOWALSKA Irena 79BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:17
191BYSTRZYŃSKI Jan 375BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
192GMOSINSKI Tomasz 194NCIA BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
193KHOLOSHA Yurii 214BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
194NARLOCH Marcin 173BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
195PIJAROWSKA Beata 258PIECHCINOpen - Kobiety00:00:18
196BŁASZCZAK Amanda 186BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:18
197WALCZAK Joanna 119BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:18
198GACKOWSKA Izabela 302BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:18
199KABACIŃSKA Kinga 412BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:18
200WĘGRZYNOWSKI Sławomir 411Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
201CYCHOWSKA Anna 195BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:18
202KULKA Marek 39BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:19
203KROPIDŁOWSKA Magdalena 179Oceloty KRUSZYN KrajeńskiPRĄDKIOpen - Kobiety00:00:19
204ASTUKIEWICZ Agnieszka 124BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:19
205FRYDRYCHOWICZ Lilianna 112BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:19
206JAKUBIEC- STAWICKA Izabela 272Padł Na Ryj TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen - Kobiety00:00:19
207APTANICZ Damian 456Open - Mężczyźni00:00:19
208BRZOZ Asia 187BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:19
209MATUSZEWSKA Agnieszka 457Open - Kobiety00:00:19
210BYSTRZYŃSKA Emilia 323BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:19
211KARSKI Hubert 183BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:20
212BAGNIEWSKA Małgorzata 290TRYSZCZYNOpen - Kobiety00:00:20
213DOMŻALSKA Sławomira 197ŁOCHOWOOpen - Kobiety00:00:20
214MAŁKOWSKA Ewa 203BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:20
215ZIELINSKI Mikołaj 279NAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Mężczyźni00:00:20
216GNIOT Bożena 66MINIKOWOOpen - Kobiety00:00:20
217JAGIELSKA Patrycja 102BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:20
218CIEMNIAK Łukasz 209BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:20
219GNIOT Henryk 67MINIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:21
220JEZIORSKA Monika 232BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:21
221SCHREIBER Monika 73BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:21
222KARSKI Przemysław 74BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:21
223BRZOZOWSKI Jarosław 26BRZOZA TRI TEAMBRZOZAOpen - Mężczyźni00:00:21
224CHORZĘPA Martyna 383BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:21
225CIESIELSKI Adrian 23NAKŁOOpen - Mężczyźni00:00:21
226CZECH Dominika 316BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:21
227GNIOT Wojciech 68MINIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:21
228MALICKA Beata 190BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:21
229KAPUŚCIŃSKI Marcin 36BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:22
230PAWLACZYK-MATELA Emilia 33BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:22
231KAMIŃSKA Magdalena 416BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:22
232GAWRYCH Adam 315BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:22
233KACZOROWSKI Bartosz 415WĄBRZEŹNOOpen - Mężczyźni00:00:22
234NEHRING Tomasz 168------CHEŁMNOOpen - Mężczyźni00:00:22
235AUKUNAS Marcin 204BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:22
236MURAWKA Łukasz 9IQOR RUNKUSOWOOpen - Mężczyźni00:00:22
237LEWANDOWSKI Robert 381POMAGALSCYBYDGOSZCZ, POLANDOpen - Mężczyźni00:00:22
238FALKOWSKI Wojciech 166RUN BDGBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:23
239KUŹMA Maciej 174SZUBINOpen - Mężczyźni00:00:23
240GRALAK Jacek 132BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:23
241DĘBSKI Jan 157SołtysSUCHARZEWO 6Open - Mężczyźni00:00:23
242KOPROWICZ Adam 226ŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:23
243GÓRNA Maria 60BIAŁE BŁOTAOpen - Kobiety00:00:23
244WYSOCKA Paulina 238BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:23
245MISZCZAK Mateusz 193GDAŃSKOpen - Mężczyźni00:00:24
246BŁAŻEJEWSKI Dariusz 49Klub HDK ŚwiecieŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:24
247KAŹMIERCZAK Małgorzata 254BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:24
248KLEMENSOWICZ Gracjan 83BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
249GÓRSKA Agnieszka 198BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:24
250GIL Ewa 215SICIENKOOpen - Kobiety00:00:24
251CZUCZEJKO Jacek 21BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
252MIECHOWIECKI Jakub 282BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
253WIOSNA Tomasz 249BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
254NOWAKOWSKA Sylwia 257BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:24
255MISZCZAK Zbigniew 297KIJEWO SZLACHECKIEOpen - Mężczyźni00:00:25
256MISZCZAK Marcin 185BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:25
257CZUCZEJKO Jolanta 280DOBRCZOpen - Kobiety00:00:25
258PAWLAK Konrad 275LOCHOWOOpen - Mężczyźni00:00:25
259MASŁYSZ Marcin 69TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:25
260WRONKA Joanna 264NAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Kobiety00:00:25
261KOSZUR Maciej 175Yacht Club Morski COLUMBUSŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:25
262WESOŁOWSKI Rafał 116BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:26
263ANHALT Michał 248ŁOCHOWOOpen - Mężczyźni00:00:26
264PIEKARZ Slawek 188BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:26
265AUGUSTYNOWICZ Aurelia 256RCI BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:26
266CIESIELSKA Agnieszka 24NAKŁOOpen - Kobiety00:00:26
267GENDERKA Krzysztof 277BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:26
268WRUK Justyna 370GRÓDEKOpen - Kobiety00:00:26
269KUJAWA Przemysław 178GOŚCIERADZOpen - Mężczyźni00:00:27
270ROLKA Daria 152BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:27
271KAPELIŃSKI Stanisław 90RODOS TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:27
272RUTKOWSKA Virginia 131Atos/Klinika TriathlonuBYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:27
273PIETRZAK Maksymilian 201TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:27
274DOMACHOWSKI Filip 199TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:27
275SIKORSKI Maciej 211TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:27
276FRYMUS Rafał 205BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
277JOŃCA Grzegorz 235BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
278RÓŻYCKI Radosław 442Open - Mężczyźni00:00:28
279ŁAWSKA Jagoda 207BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:28
280ASTUKIEWICZ Tomasz 123BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
281GUMIENNY Maciej 270BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
282MŁODZIK Adam 1771 Batalion LogistycznyBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
283BITNER Jan 200BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
284MISUN Mariola 61AMSZIELONKAOpen - Kobiety00:00:28
285SAJKO Filip 389BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:29
286MALCZEWSKA Mirka 54BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:29
287KUJAWA Magdalena 176GOŚCIERADZOpen - Kobiety00:00:29
288BUKALUK Agata 294BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:29
289KOZIEŁEK Kinga 212KORONOWOOpen - Kobiety00:00:29
290DĘBIEC Andrzej 241NIEMCZOpen - Mężczyźni00:00:30
291DĘBSKA Urszula 344KGWSUCHARZEWO 6Open - Kobiety00:00:30
292ZNANIECKI Wojciech 95Bydgoszcz Na StartBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:30
293HERMANOWSKI Łukasz 80BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:31
294MISZCZAK Józef 299GDAŃSKOpen - Mężczyźni00:00:31
295SZEFKA Jakub 301OSIELSKOOpen - Mężczyźni00:00:31
296ZNANIECKA Dominika 96BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:31
297SZATKOWSKA Beata 305BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:32
298ŚMIELECKA Katarzyna 285BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:32
299NARLOCH Przemysław 406P/NBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:32
300JARMOŁOWICZ Aleksandra 81BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:32
301NOWICKA Tatiana 220ŚWIECIEOpen - Kobiety00:00:33
302WRZESIŃSKI Rafał 53INOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:33
303SŁOMSKA Monika 219ŚWIECIEOpen - Kobiety00:00:34
304GOLIK Krzysztof 30BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:34
305MINISZEWSKA Irena 313BYDGOSZCZOpen - Kobiety00:00:34
306GUDANIEC Krzysztof 29181 BLPBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:37
307ADAMCZYK Mariusz 46BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:01:05
Znaleziono 307 wynik(ów)