BIEG CHARYTATYWNY PAMIĘCI POWSTAŃCA WARSZAWSKIEGO PANA JACKA ŚNIEGOCKIEGO PS. „CZEK” – OJCA BYDGOSKIEJ ONKOLOGII

Organizator:
Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy
Data:
2019-03-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
430
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
307
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BEDNAREK Adrian 402adrianbednarek.plBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni1M 100:00:0100:16:17.8500:16:19.55 3:1518,4
2JAGODZIŃSKI Mateusz 107Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni2M 200:00:0300:17:44.2500:17:47.25+00:01:263:3216,9
3TUCZYŃSKI Sylwester Leon 239Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni3M 300:00:0200:18:19.5000:18:22.20+00:02:013:4016,4
4KOLMAJER Rafał 307BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni4M 400:00:0300:18:28.0500:18:31.50+00:02:103:4116,2
5GRUSZKA Gracjan 160BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni5M 500:00:0100:18:36.2500:18:38.00+00:02:183:4316,1
6TUCHOLSKI Bartłomiej 139Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni6M 600:00:0300:19:05.8000:19:09.15+00:02:473:4915,7
7GOŁEMBIEWSKI Marek 218SP 44 MS/XV LO Bydgoszcz85-796Open - Mężczyźni7M 700:00:0300:19:09.9000:19:12.90+00:02:523:4915,7
8MELLER Wojtek 242Biegam Bo LubięBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni8M 800:00:0500:19:25.0000:19:30.40+00:03:073:5315,5
9FUZ Marek 247Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni9M 900:00:0300:19:30.5000:19:33.70+00:03:123:5415,4
10MIZIKOWSKI Wojciech 88BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni10M 1000:00:0400:19:44.3500:19:48.85+00:03:263:5615,2
11GREGOR Błażej 170SPWLąd PoznańPIECHCINOpen - Mężczyźni11M 1100:00:0200:19:47.9500:19:50.75+00:03:303:5715,2
12SZLINGER Jakub 40TUROpen - Mężczyźni12M 1200:00:0400:19:51.3000:19:55.40+00:03:333:5815,1
13WESIORA Mariusz 117Biegam bo chcęDRZYCIMOpen - Mężczyźni13M 1300:00:0300:19:55.4500:19:58.45+00:03:373:5915,1
14NĘDZA Łukasz 252WĄBRZEŹNOOpen - Mężczyźni14M 1400:00:0400:19:57.6500:20:02.20+00:03:393:5915,0
15PIC Dawid 182OSIELSKOOpen - Mężczyźni15M 1500:00:0300:20:01.0500:20:04.95+00:03:434:0015,0
16KUNZ Mieczysław 31UMK ToruńTORUŃOpen - Mężczyźni16M 1600:00:0200:20:09.7000:20:11.70+00:03:514:0114,9
17NAGORZYSKI Arkadiusz 47BiegamWspieramMotywujęBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni17M 1700:00:0400:20:13.8000:20:18.20+00:03:554:0214,8
18KABACIŃSKI Marcin 14BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni18M 1800:00:0300:20:21.7500:20:25.70+00:04:034:0414,7
19KOTULA Sławomir 113GLSBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni19M 1900:00:0300:20:53.8500:20:57.15+00:04:364:1014,4
20KOŁACKI Jarosław 228BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni20M 2000:00:0700:21:09.6500:21:16.75+00:04:514:1314,2
21KACZYŃSKI Rafał 306Chołe KłólikiTORUŃOpen - Mężczyźni21M 2100:00:0700:21:30.0500:21:37.25+00:05:124:1814,0
22RÓŻAŃSKI Bartosz 292USTANÓWOpen - Mężczyźni22M 2200:00:0400:21:42.6000:21:47.10+00:05:244:2013,8
23TROJANOWSKI Mariusz 407BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni23M 2300:00:0300:21:57.5000:22:01.15+00:05:394:2313,7
24KACZOROWSKI Rafał 408Rafał_BiegaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni24M 2400:00:0400:21:58.9000:22:02.95+00:05:414:2313,7
25WENDA Dawid 51Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni25M 2500:00:0300:22:00.9000:22:04.65+00:05:434:2413,6
26PIEKARSKI Paweł 221BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni26M 2600:00:0400:22:03.2000:22:08.00+00:05:454:2413,6
27ŚWIATLAK Piotr 110ATOS / Wings for LifeBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni27M 2700:00:0400:22:03.3500:22:07.95+00:05:454:2413,6
28KRZEMIŃSKI Bartosz 268Run PasjaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni28M 2800:00:0500:22:06.9000:22:12.00+00:05:494:2513,6
29WESOŁOWSKI Rafał 116BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni29M 2900:00:2600:22:11.1500:22:37.95+00:05:534:2613,5
30WOLSKI Tomasz 227BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni30M 3000:00:0600:22:21.9000:22:28.60+00:06:044:2813,4
31OSIŃSKI Krzysztof 210ZAKRZEWOOpen - Mężczyźni31M 3100:00:1600:22:42.1500:22:58.65+00:06:244:3213,2
32ZBORAŁA Dawid 225Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni32M 3200:00:0400:22:43.2500:22:47.30+00:06:254:3213,2
33WIŚNIEWSKI Tomasz 70Soleccy BiegaczeSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni33M 3300:00:0900:22:45.6500:22:54.95+00:06:274:3313,2
34GMOSINSKI Tomasz 194NCIA BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni34M 3400:00:1800:22:46.3500:23:05.05+00:06:284:3313,2
35KOWALSKI Krzysztof 146OCELOTY Kruszyn KrajeńskiKRUSZYN KRAJEŃSKIOpen - Mężczyźni35M 3500:00:1500:22:49.3500:23:05.05+00:06:314:3413,1
36KUJAWA Daniel 656. Baza LotniczaINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni36M 3600:00:0200:22:50.1500:22:52.35+00:06:324:3413,1
37BARANOWSKI Tomasz 1672 pinżINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni37M 3700:00:0600:22:50.9500:22:57.00+00:06:334:3413,1
38GACKOWSKI Szymon 455Open - Mężczyźni38M 3800:00:0800:22:51.0500:22:59.85+00:06:334:3413,1
39WOŹNICKI Tomasz 143BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni39M 3900:00:1000:23:01.1000:23:11.60+00:06:434:3613,0
40KROTOWSKI Witold 271Iława BiegaIŁAWAOpen - Mężczyźni40M 4000:00:1100:23:03.5000:23:14.70+00:06:454:3613,0
41KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 300TrispaceBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni41M 4100:00:0500:23:04.3500:23:09.60+00:06:464:3613,0
42HERMANOWSKI Łukasz 80BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni42M 4200:00:3100:23:09.4500:23:41.00+00:06:514:3812,9
43NADRATOWSKI Maciej 413Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni43M 4300:00:0300:23:10.2500:23:14.00+00:06:524:3812,9
44GRZEGORZEWSKI Rafał 77Brzoza BiegaNIEMCZOpen - Mężczyźni44M 4400:00:0500:23:21.6000:23:27.30+00:07:034:4012,8
45KOWAL Michał 48REC-STALNAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Mężczyźni45M 4500:00:1600:23:22.3500:23:38.60+00:07:044:4012,8
46KHOLOSHA Yurii 214BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni46M 4600:00:1800:23:31.1500:23:49.45+00:07:134:4212,8
47ARACH Przemysław 311BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni47M 4700:00:1600:23:33.9000:23:49.90+00:07:164:4212,7
48SZCZUKOWSKI Szymon 223BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni48M 4800:00:1300:23:36.9000:23:50.00+00:07:194:4312,7
49GRUSZCZYK Maciej 288BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni49M 4900:00:1300:23:37.3500:23:50.80+00:07:194:4312,7
50ŁOBOCKI Krzysztof 141TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni50M 5000:00:1700:23:37.7500:23:55.60+00:07:194:4312,7
51MICHALAK Marek 161KRUSZWICAOpen - Mężczyźni51M 5100:00:1500:23:45.7000:24:00.75+00:07:274:4512,6
52SOBAŃSKI Mariusz 64BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni52M 5200:00:0200:23:49.5000:23:52.20+00:07:314:4612,6
53MISZCZAK Zbigniew 297KIJEWO SZLACHECKIEOpen - Mężczyźni53M 5300:00:2500:23:51.0500:24:16.20+00:07:334:4612,6
54NOWAK Sebastian 37Nadwiślański Oddział Straży GranicznejSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni54M 5400:00:0900:23:52.5500:24:02.20+00:07:344:4612,6
55BEBYN Marek 296OSIELSKOOpen - Mężczyźni55M 5500:00:1200:23:56.4500:24:08.65+00:07:384:4712,5
56GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 229BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni56M 5600:00:1400:24:02.2500:24:16.65+00:07:444:4812,5
57ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 263Decathlon Team InowrosławJANIKOWOOpen - Mężczyźni57M 5700:00:0400:24:03.3000:24:08.10+00:07:454:4812,5
58OSTROWSKI Szymon 213TeamZabieganeDniBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni58M 5800:00:0600:24:03.4000:24:09.75+00:07:454:4812,5
59BRZEZIŃSKI Sławomir 181Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni59M 5900:00:1100:24:03.6000:24:14.75+00:07:454:4812,5
60CZYŻEWSKI Mateusz 452Open - Mężczyźni60M 6000:00:0900:24:03.8000:24:13.40+00:07:454:4812,5
61AUGUSTYNOWICZ Andrzej 255RCI BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni61M 6100:00:0500:24:07.9000:24:13.00+00:07:504:4912,4
62JENERALSKI Maciej 403VSTeamKRUSZY KRAJEŃSKIOpen - Mężczyźni62M 6200:00:0900:24:15.0000:24:24.70+00:07:574:5112,4
63MISZCZAK Mateusz 193GDAŃSKOpen - Mężczyźni63M 6300:00:2400:24:20.2000:24:44.90+00:08:024:5212,3
64KOZŁOWSKI Mateusz 240TORUŃOpen - Mężczyźni64M 6400:00:0300:24:32.4500:24:35.60+00:08:144:5412,2
65RZĘDKOWSKI Grzegorz 459Open - Mężczyźni65M 6500:00:0800:24:33.6000:24:41.85+00:08:154:5412,2
66CICHOWSKI Dawid 453Open - Mężczyźni66M 6600:00:0700:24:35.7500:24:43.20+00:08:174:5512,2
67NARLOCH Marcin 173BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni67M 6700:00:1800:24:36.0500:24:54.10+00:08:184:5512,2
68HUSIŃSKI Andrzej 445Open - Mężczyźni68M 6800:00:0800:24:37.8500:24:46.70+00:08:204:5512,2
69FALKOWSKI Wojciech 166RUN BDGBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni69M 6900:00:2300:24:41.4000:25:05.00+00:08:234:5612,1
70PRZYBYLAK Jerzy 317BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni70M 7000:00:1500:24:43.4000:24:58.85+00:08:254:5612,1
71BUTOWSKI Michał 164Sen o VictoriiBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni71M 7100:00:1300:24:43.8000:24:57.05+00:08:254:5612,1
72ŚLEDŹ Paweł 243BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni72M 7200:00:1600:24:44.7500:25:00.75+00:08:264:5612,1
73KULKA Marek 39BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni73M 7300:00:1900:24:47.7000:25:07.60+00:08:294:5712,1
74WONS Rafał 171BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni74M 7400:00:1200:24:55.6500:25:08.05+00:08:374:5912,0
75GDANIEC Grzegorz 237B28BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni75M 7500:00:0600:24:59.0000:25:05.85+00:08:414:5912,0
76CZERWIŃSKI Marcin 162BB 06KRUSZWICAOpen - Mężczyźni76M 7600:00:1400:24:59.9500:25:14.80+00:08:425:0012,0
77KAPUŚCIŃSKI Marcin 36BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni77M 7700:00:2200:25:00.7500:25:23.20+00:08:425:0012,0
78DOMŻALSKI Marek 196ŁOCHOWOOpen - Mężczyźni78M 7800:00:1100:25:05.8500:25:17.00+00:08:485:0112,0
79TYLKOWSKI Łukasz Piotr 147INOWROCŁAWOpen - Mężczyźni79M 7900:00:0900:25:10.4000:25:19.95+00:08:525:0211,9
80MARCINKOWSKI Artur 111KORONOWOOpen - Mężczyźni80M 8000:00:1300:25:17.0000:25:30.85+00:08:595:0311,9
81PRZERACKI Mirosław 286PGB Sportowa PaczkaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni81M 8100:00:0800:25:17.6500:25:26.20+00:08:595:0311,9
81KUĆ Dariusz 274BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni82M 8200:00:1200:25:17.6500:25:30.55+00:08:595:0311,9
83GNIOT Henryk 67MINIKOWOOpen - Mężczyźni83M 8300:00:2100:25:25.5500:25:47.25+00:09:075:0511,8
84WESOŁOWSKI Paweł 191BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni84M 8400:00:0500:25:28.6500:25:34.05+00:09:105:0511,8
85SIUDA Sebastian 59Soleccy BiegaczeBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni85M 8500:00:1000:25:30.5000:25:40.50+00:09:125:0611,8
86WALUSIAK Miłosz 99Run PasjaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni86M 8600:00:0600:25:31.3500:25:37.75+00:09:135:0611,8
87TOMAS Wojciech 443Open - Mężczyźni87M 8700:00:0500:25:34.3500:25:40.15+00:09:165:0711,7
88ŚWIATLAK Marek 244BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni88M 8800:00:0700:25:36.6000:25:43.80+00:09:185:0711,7
89FALKOWSKI Rafał 251TORUŃOpen - Mężczyźni89M 8900:00:1500:25:37.4000:25:53.00+00:09:195:0711,7
90GROCHOWSKI Jakub 138JW1515WITOSŁAWOpen - Mężczyźni90M 9000:00:1100:25:39.8000:25:51.70+00:09:215:0811,7
91SEMRAU Andrzej 136Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni91M 9100:00:1600:25:45.0000:26:01.10+00:09:275:0911,7
92MISZCZAK Marcin 185BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni92M 9200:00:2500:25:45.3500:26:10.95+00:09:275:0911,7
93KUŚ Marcin 16BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni93M 9300:00:0900:25:46.8000:25:56.35+00:09:285:0911,6
94KUŹMA Maciej 174SZUBINOpen - Mężczyźni94M 9400:00:2300:25:47.7000:26:11.10+00:09:295:0911,6
95KRYSZTOFIAK Michał 121Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni95M 9500:00:1600:25:52.5000:26:09.00+00:09:345:1011,6
96WŁOCH Tomasz 144DRZYCIMOpen - Mężczyźni96M 9600:00:1300:25:58.5500:26:11.75+00:09:405:1111,6
97PÓŁGĘSEK Bartosz 115Harpagan Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni97M 9700:00:1700:25:59.8000:26:16.85+00:09:415:1111,5
98RZESZOWSKI Jakub 281TORUŃOpen - Mężczyźni98M 9800:00:0800:26:00.2000:26:08.90+00:09:425:1211,5
99FRĄCKOWIAK Waldemar 114BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni99M 9900:00:1600:26:05.1000:26:21.80+00:09:475:1311,5
100GUDANIEC Krzysztof 29181 BLPBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni100M 10000:00:3700:26:06.7000:26:44.55+00:09:485:1311,5
101CHEŁMINIAK Mariusz 57JANIKOWOOpen - Mężczyźni101M 10100:00:0500:26:08.2000:26:14.00+00:09:505:1311,5
102KRETKOWSKI Piotr 189ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen - Mężczyźni102M 10200:00:1100:26:15.0500:26:26.70+00:09:575:1511,4
103GRALAK Jacek 132BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni103M 10300:00:2300:26:20.5000:26:44.35+00:10:025:1611,4
104POTRZEBOWSKI Marek 45DEAF i #B3KBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni104M 10400:00:0900:26:41.2500:26:50.85+00:10:235:2011,2
105BŁAŻEJEWSKI Dariusz 49Klub HDK ŚwiecieŚWIECIEOpen - Mężczyźni105M 10500:00:2400:26:42.9500:27:07.80+00:10:255:2011,2
106KARSKI Hubert 183BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni106M 10600:00:2000:26:55.4000:27:16.20+00:10:375:2311,1
107KARSKI Przemysław 74BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni107M 10700:00:2100:26:56.1000:27:17.30+00:10:385:2311,1
108BRZOZOWSKI Jarosław 26BRZOZA TRI TEAMBRZOZAOpen - Mężczyźni108M 10800:00:2100:27:03.3000:27:25.15+00:10:455:2411,1
109GLINKOWSKI Dariusz 2B28BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni109M 10900:00:0600:27:03.4000:27:09.75+00:10:455:2411,1
110KLIMKIEWICZ Dariusz 404BBB triPRZYŁĘKIOpen - Mężczyźni110M 11000:00:0800:27:10.6000:27:18.60+00:10:525:2611,0
111CHRUPAŁA Rafał 120BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni111M 11100:00:1700:27:20.7000:27:38.05+00:11:025:2811,0
112MOCHOL Arkadiusz 312BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni112M 11200:00:1300:27:23.1500:27:36.70+00:11:055:2811,0
113DĘBIEC Andrzej 241NIEMCZOpen - Mężczyźni113M 11300:00:3000:27:23.6500:27:54.25+00:11:055:2810,9
114ARENT Jan 202BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni114M 11400:00:0900:27:41.4500:27:51.30+00:11:235:3210,8
115ADAMCZYK Mariusz 46BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni115M 11500:01:0500:27:43.0500:28:48.45+00:11:255:3210,8
116HOFT Karol 405Special SpaceBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni116M 11600:00:1000:27:50.3500:28:00.60+00:11:325:3410,8
117MISZCZAK Józef 299GDAŃSKOpen - Mężczyźni117M 11700:00:3100:27:53.3000:28:24.55+00:11:355:3410,8
118KĘSIK Roman 8413 WOG GrudziądzGRUDZIĄDZOpen - Mężczyźni118M 11800:00:0200:27:56.2000:27:59.05+00:11:385:3510,7
119KUJAWA Przemysław 178GOŚCIERADZOpen - Mężczyźni119M 11900:00:2700:28:00.0000:28:27.60+00:11:425:3610,7
120WESOŁOWSKI Dariusz 126BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni120M 12000:00:1100:28:02.4500:28:13.45+00:11:445:3610,7
121DĘBSKI Jan 157SołtysSUCHARZEWO 6Open - Mężczyźni121M 12100:00:2300:28:08.6000:28:31.60+00:11:505:3710,7
122KLEMENSOWICZ Gracjan 83BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni122M 12200:00:2400:28:09.4500:28:33.80+00:11:515:3710,7
123KOPROWICZ Adam 226ŚWIECIEOpen - Mężczyźni123M 12300:00:2300:28:28.8500:28:52.55+00:12:115:4110,5
124SKORUPKA Radek 125Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni124M 12400:00:1700:28:29.8000:28:46.80+00:12:115:4110,5
125CIESIELSKI Adrian 23NAKŁOOpen - Mężczyźni125M 12500:00:2100:28:34.8000:28:56.40+00:12:165:4310,5
126KUKLIŃSKI Rafał 140BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni126M 12600:00:1700:28:35.2500:28:53.00+00:12:175:4310,5
127GOŁATA Bogusław 145BIEGAM Z ŻONĄINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni127M 12700:00:0800:28:35.5500:28:43.80+00:12:175:4310,5
128SIBIELAK Przemysław 236PIŁAOpen - Mężczyźni128M 12800:00:0900:28:41.9000:28:50.90+00:12:245:4410,5
129ZUBRYCKI Tomasz 250BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni129M 12900:00:0500:28:45.8500:28:51.65+00:12:285:4510,4
130ANHALT Michał 248ŁOCHOWOOpen - Mężczyźni130M 13000:00:2600:28:47.7000:29:13.95+00:12:295:4510,4
131FRYMUS Rafał 205BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni131M 13100:00:2800:28:48.8500:29:17.25+00:12:315:4510,4
132GAWRYCH Adam 315BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni132M 13200:00:2200:28:56.2500:29:18.75+00:12:385:4710,4
133JOŃCA Grzegorz 235BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni133M 13300:00:2800:28:56.6500:29:24.95+00:12:385:4710,4
134CZUCZEJKO Jacek 21BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni134M 13400:00:2400:28:56.9500:29:21.70+00:12:395:4710,4
135SZTANKOWSKI Damian 130BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni135M 13500:00:1200:28:58.5000:29:10.65+00:12:405:4710,4
136BEŁZA Mateusz 172BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni136M 13600:00:1200:28:59.9500:29:12.35+00:12:425:4810,3
137KACZOROWSKI Bartosz 415WĄBRZEŹNOOpen - Mężczyźni137M 13700:00:2200:29:01.1000:29:23.55+00:12:435:4810,3
138SZEFKA Jakub 301OSIELSKOOpen - Mężczyźni138M 13800:00:3100:29:04.8500:29:36.00+00:12:475:4910,3
139RUŻYCKI Sławek 450Open - Mężczyźni139M 13900:00:0700:29:15.3500:29:22.55+00:12:575:5110,3
140IWANIAK Dariusz 233UJŚCIEOpen - Mężczyźni140M 14000:00:1200:29:15.8000:29:27.90+00:12:575:5110,3
141GOTOWICZ Mariusz 43BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni141M 14100:00:1700:29:16.1000:29:34.00+00:12:585:5110,2
142NARLOCH Przemysław 406P/NBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni142M 14200:00:3200:29:25.7000:29:58.50+00:13:075:5310,2
143MALISZEWSKI Kamil 278AppsDreamsBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni143M 14300:00:1100:29:26.0500:29:37.70+00:13:085:5310,2
144NEHRING Tomasz 168------CHEŁMNOOpen - Mężczyźni144M 14400:00:2200:29:38.4000:30:00.90+00:13:205:5510,1
145RÓŻYCKI Radosław 442Open - Mężczyźni145M 14500:00:2800:29:43.4500:30:12.35+00:13:255:5610,1
146AUKUNAS Marcin 204BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni146M 14600:00:2200:29:46.7000:30:09.00+00:13:285:5710,1
147LUDKOWSKI Dawid 35BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni147M 14700:00:0700:29:48.5500:29:56.15+00:13:305:5710,1
148ZIELINSKI Mikołaj 279NAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Mężczyźni148M 14800:00:2000:29:52.9500:30:13.85+00:13:355:5810,0
149AWIZEN Antoni 276MysliwyBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni149M 14900:00:0300:29:53.0000:29:56.60+00:13:355:5810,0
150KRASIŃSKI Piotr 38BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni150M 15000:00:1400:29:59.2000:30:13.85+00:13:415:5910,0
151MIECHOWIECKI Jakub 282BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni151M 15100:00:2400:30:04.4000:30:28.55+00:13:466:0010,0
152GNIOT Wojciech 68MINIKOWOOpen - Mężczyźni152M 15200:00:2100:30:06.4000:30:27.50+00:13:486:0110,0
153WIOSNA Tomasz 249BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni153M 15300:00:2400:30:10.5500:30:34.70+00:13:526:029,9
154PIEKARZ Slawek 188BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni154M 15400:00:2600:30:11.5000:30:38.15+00:13:536:029,9
155PAWLAK Konrad 275LOCHOWOOpen - Mężczyźni155M 15500:00:2500:30:18.5000:30:44.30+00:14:006:039,9
156WOLNY Tomasz 93BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni156M 15600:00:1400:30:22.0000:30:36.70+00:14:046:049,9
157MASŁYSZ Marcin 69TORUŃOpen - Mężczyźni157M 15700:00:2500:30:34.4500:31:00.05+00:14:166:079,8
158SAJKO Filip 389BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni158M 15800:00:2900:30:47.7500:31:17.70+00:14:296:099,7
159KAPELIŃSKI Stanisław 90RODOS TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni159M 15900:00:2700:30:57.8000:31:24.90+00:14:396:119,7
160ASTUKIEWICZ Tomasz 123BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni160M 16000:00:2800:31:10.0000:31:38.55+00:14:526:149,6
161GUMIENNY Maciej 270BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni161M 16100:00:2800:31:14.4000:31:42.60+00:14:566:149,6
162GUŹDZIOŁ Jarek 384TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni162M 16200:00:1500:31:19.1000:31:34.65+00:15:016:159,6
163PIETRZAK Maksymilian 201TORUŃOpen - Mężczyźni163M 16300:00:2700:31:23.3000:31:51.00+00:15:056:169,6
164MŁODZIK Adam 1771 Batalion LogistycznyBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni164M 16400:00:2800:31:24.7500:31:53.00+00:15:066:179,5
165WRZESIŃSKI Rafał 53INOWROCŁAWOpen - Mężczyźni165M 16500:00:3300:31:35.1500:32:08.55+00:15:176:199,5
166GOLIK Krzysztof 30BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni166M 16600:00:3400:31:45.6500:32:19.85+00:15:276:219,4
167GENDERKA Krzysztof 277BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni167M 16700:00:2600:31:49.5500:32:16.50+00:15:316:229,4
168GACKOWSKI Edward 454Open - Mężczyźni168M 16800:00:0700:32:21.6000:32:29.30+00:16:036:289,3
169WĘGRZYNOWSKI Sławomir 411Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni169M 16900:00:1800:32:27.9000:32:46.70+00:16:106:299,2
170MURAWKA Łukasz 9IQOR RUNKUSOWOOpen - Mężczyźni170M 17000:00:2200:32:50.1500:33:12.45+00:16:326:349,1
171OGRODNIK Tomasz 262BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni171M 17100:00:1500:33:01.0000:33:16.85+00:16:436:369,1
172SIKORSKI Marek 78Yacht Club Morski COLUMBUSŚWIECIEOpen - Mężczyźni172M 17200:00:1300:33:08.6500:33:22.05+00:16:506:379,0
173PORCZEK Jarosław 159BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni173M 17300:00:0400:33:11.0000:33:15.25+00:16:536:389,0
174APTANICZ Damian 456Open - Mężczyźni174M 17400:00:1900:33:18.0500:33:37.75+00:17:006:399,0
175KOSZUR Maciej 175Yacht Club Morski COLUMBUSŚWIECIEOpen - Mężczyźni175M 17500:00:2500:33:40.8000:34:06.40+00:17:226:448,9
176BITNER Jan 200BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni176M 17600:00:2800:34:05.0500:34:33.60+00:17:476:498,8
177DOMACHOWSKI Filip 199TORUŃOpen - Mężczyźni177M 17700:00:2700:34:28.0500:34:55.10+00:18:106:538,7
178SIKORSKI Maciej 211TORUŃOpen - Mężczyźni178M 17800:00:2700:34:35.3500:35:03.10+00:18:176:558,7
179BYSTRZYŃSKI Jan 375BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni179M 17900:00:1700:34:36.4500:34:54.00+00:18:186:558,7
180LEWANDOWSKI Robert 381POMAGALSCYBYDGOSZCZ, POLANDOpen - Mężczyźni180M 18000:00:2200:35:04.6000:35:27.40+00:18:467:018,6
181ZNANIECKI Wojciech 95Bydgoszcz Na StartBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni181M 18100:00:3000:35:38.6500:36:09.60+00:19:207:078,4
182CIEMNIAK Łukasz 209BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni182M 18200:00:2000:38:52.9000:39:13.20+00:22:357:467,7
Znaleziono 182 wynik(ów)