BIEG CHARYTATYWNY PAMIĘCI POWSTAŃCA WARSZAWSKIEGO PANA JACKA ŚNIEGOCKIEGO PS. „CZEK” – OJCA BYDGOSKIEJ ONKOLOGII

Organizator:
Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy
Data:
2019-03-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
430
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
307
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BEDNAREK Adrian 402adrianbednarek.plBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:01
2GRUSZKA Gracjan 160BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:01
3TUCZYŃSKI Sylwester Leon 239Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:02
4GREGOR Błażej 170SPWLąd PoznańPIECHCINOpen - Mężczyźni00:00:02
5KUNZ Mieczysław 31UMK ToruńTORUŃOpen - Mężczyźni00:00:02
6KUJAWA Daniel 656. Baza LotniczaINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:02
7SOBAŃSKI Mariusz 64BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:02
8KĘSIK Roman 8413 WOG GrudziądzGRUDZIĄDZOpen - Mężczyźni00:00:02
9JAGODZIŃSKI Mateusz 107Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
10KOLMAJER Rafał 307BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
11TUCHOLSKI Bartłomiej 139Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
12GOŁEMBIEWSKI Marek 218SP 44 MS/XV LO Bydgoszcz85-796Open - Mężczyźni00:00:03
13FUZ Marek 247Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
14WESIORA Mariusz 117Biegam bo chcęDRZYCIMOpen - Mężczyźni00:00:03
15PIC Dawid 182OSIELSKOOpen - Mężczyźni00:00:03
16KABACIŃSKI Marcin 14BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
17KOTULA Sławomir 113GLSBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
18TROJANOWSKI Mariusz 407BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
19WENDA Dawid 51Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
20NADRATOWSKI Maciej 413Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
21KOZŁOWSKI Mateusz 240TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:03
22AWIZEN Antoni 276MysliwyBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:03
23MIZIKOWSKI Wojciech 88BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
24SZLINGER Jakub 40TUROpen - Mężczyźni00:00:04
25NĘDZA Łukasz 252WĄBRZEŹNOOpen - Mężczyźni00:00:04
26NAGORZYSKI Arkadiusz 47BiegamWspieramMotywujęBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
27RÓŻAŃSKI Bartosz 292USTANÓWOpen - Mężczyźni00:00:04
28KACZOROWSKI Rafał 408Rafał_BiegaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
29ŚWIATLAK Piotr 110ATOS / Wings for LifeBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
30PIEKARSKI Paweł 221BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
31ZBORAŁA Dawid 225Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
32ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 263Decathlon Team InowrosławJANIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:04
33PORCZEK Jarosław 159BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:04
34MELLER Wojtek 242Biegam Bo LubięBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
35KRZEMIŃSKI Bartosz 268Run PasjaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
36KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 300TrispaceBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
37GRZEGORZEWSKI Rafał 77Brzoza BiegaNIEMCZOpen - Mężczyźni00:00:05
38AUGUSTYNOWICZ Andrzej 255RCI BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
39WESOŁOWSKI Paweł 191BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
40TOMAS Wojciech 443Open - Mężczyźni00:00:05
41CHEŁMINIAK Mariusz 57JANIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:05
42ZUBRYCKI Tomasz 250BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:05
43WOLSKI Tomasz 227BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
44BARANOWSKI Tomasz 1672 pinżINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:06
45OSTROWSKI Szymon 213TeamZabieganeDniBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
46GDANIEC Grzegorz 237B28BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
47WALUSIAK Miłosz 99Run PasjaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
48GLINKOWSKI Dariusz 2B28BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:06
49KOŁACKI Jarosław 228BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:07
50KACZYŃSKI Rafał 306Chołe KłólikiTORUŃOpen - Mężczyźni00:00:07
51CICHOWSKI Dawid 453Open - Mężczyźni00:00:07
52ŚWIATLAK Marek 244BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:07
53RUŻYCKI Sławek 450Open - Mężczyźni00:00:07
54LUDKOWSKI Dawid 35BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:07
55GACKOWSKI Edward 454Open - Mężczyźni00:00:07
56GACKOWSKI Szymon 455Open - Mężczyźni00:00:08
57RZĘDKOWSKI Grzegorz 459Open - Mężczyźni00:00:08
58HUSIŃSKI Andrzej 445Open - Mężczyźni00:00:08
59PRZERACKI Mirosław 286PGB Sportowa PaczkaBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:08
60RZESZOWSKI Jakub 281TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:08
61KLIMKIEWICZ Dariusz 404BBB triPRZYŁĘKIOpen - Mężczyźni00:00:08
62GOŁATA Bogusław 145BIEGAM Z ŻONĄINOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:08
63WIŚNIEWSKI Tomasz 70Soleccy BiegaczeSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:09
64NOWAK Sebastian 37Nadwiślański Oddział Straży GranicznejSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:09
65CZYŻEWSKI Mateusz 452Open - Mężczyźni00:00:09
66JENERALSKI Maciej 403VSTeamKRUSZY KRAJEŃSKIOpen - Mężczyźni00:00:09
67TYLKOWSKI Łukasz Piotr 147INOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:09
68KUŚ Marcin 16BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:09
69POTRZEBOWSKI Marek 45DEAF i #B3KBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:09
70ARENT Jan 202BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:09
71SIBIELAK Przemysław 236PIŁAOpen - Mężczyźni00:00:09
72WOŹNICKI Tomasz 143BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:10
73SIUDA Sebastian 59Soleccy BiegaczeBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:10
74HOFT Karol 405Special SpaceBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:10
75KROTOWSKI Witold 271Iława BiegaIŁAWAOpen - Mężczyźni00:00:11
76BRZEZIŃSKI Sławomir 181Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:11
77DOMŻALSKI Marek 196ŁOCHOWOOpen - Mężczyźni00:00:11
78GROCHOWSKI Jakub 138JW1515WITOSŁAWOpen - Mężczyźni00:00:11
79KRETKOWSKI Piotr 189ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:11
80WESOŁOWSKI Dariusz 126BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:11
81MALISZEWSKI Kamil 278AppsDreamsBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:11
82BEBYN Marek 296OSIELSKOOpen - Mężczyźni00:00:12
83WONS Rafał 171BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
84KUĆ Dariusz 274BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
85SZTANKOWSKI Damian 130BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
86BEŁZA Mateusz 172BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:12
87IWANIAK Dariusz 233UJŚCIEOpen - Mężczyźni00:00:12
88SZCZUKOWSKI Szymon 223BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
89GRUSZCZYK Maciej 288BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
90BUTOWSKI Michał 164Sen o VictoriiBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
91MARCINKOWSKI Artur 111KORONOWOOpen - Mężczyźni00:00:13
92WŁOCH Tomasz 144DRZYCIMOpen - Mężczyźni00:00:13
93MOCHOL Arkadiusz 312BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:13
94SIKORSKI Marek 78Yacht Club Morski COLUMBUSŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:13
95GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 229BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:14
96CZERWIŃSKI Marcin 162BB 06KRUSZWICAOpen - Mężczyźni00:00:14
97KRASIŃSKI Piotr 38BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:14
98WOLNY Tomasz 93BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:14
99KOWALSKI Krzysztof 146OCELOTY Kruszyn KrajeńskiKRUSZYN KRAJEŃSKIOpen - Mężczyźni00:00:15
100MICHALAK Marek 161KRUSZWICAOpen - Mężczyźni00:00:15
101PRZYBYLAK Jerzy 317BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:15
102FALKOWSKI Rafał 251TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:15
103GUŹDZIOŁ Jarek 384TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:15
104OGRODNIK Tomasz 262BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:15
105OSIŃSKI Krzysztof 210ZAKRZEWOOpen - Mężczyźni00:00:16
106KOWAL Michał 48REC-STALNAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Mężczyźni00:00:16
107ARACH Przemysław 311BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
108ŚLEDŹ Paweł 243BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
109SEMRAU Andrzej 136Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
110KRYSZTOFIAK Michał 121Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
111FRĄCKOWIAK Waldemar 114BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:16
112ŁOBOCKI Krzysztof 141TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
113PÓŁGĘSEK Bartosz 115Harpagan Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIOpen - Mężczyźni00:00:17
114CHRUPAŁA Rafał 120BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
115SKORUPKA Radek 125Ulung TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
116KUKLIŃSKI Rafał 140BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
117GOTOWICZ Mariusz 43BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
118BYSTRZYŃSKI Jan 375BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:17
119GMOSINSKI Tomasz 194NCIA BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
120KHOLOSHA Yurii 214BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
121NARLOCH Marcin 173BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
122WĘGRZYNOWSKI Sławomir 411Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:18
123KULKA Marek 39BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:19
124APTANICZ Damian 456Open - Mężczyźni00:00:19
125KARSKI Hubert 183BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:20
126ZIELINSKI Mikołaj 279NAKŁO NAD NOTECIĄOpen - Mężczyźni00:00:20
127CIEMNIAK Łukasz 209BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:20
128GNIOT Henryk 67MINIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:21
129KARSKI Przemysław 74BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:21
130BRZOZOWSKI Jarosław 26BRZOZA TRI TEAMBRZOZAOpen - Mężczyźni00:00:21
131CIESIELSKI Adrian 23NAKŁOOpen - Mężczyźni00:00:21
132GNIOT Wojciech 68MINIKOWOOpen - Mężczyźni00:00:21
133KAPUŚCIŃSKI Marcin 36BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:22
134GAWRYCH Adam 315BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:22
135KACZOROWSKI Bartosz 415WĄBRZEŹNOOpen - Mężczyźni00:00:22
136NEHRING Tomasz 168------CHEŁMNOOpen - Mężczyźni00:00:22
137AUKUNAS Marcin 204BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:22
138MURAWKA Łukasz 9IQOR RUNKUSOWOOpen - Mężczyźni00:00:22
139LEWANDOWSKI Robert 381POMAGALSCYBYDGOSZCZ, POLANDOpen - Mężczyźni00:00:22
140FALKOWSKI Wojciech 166RUN BDGBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:23
141KUŹMA Maciej 174SZUBINOpen - Mężczyźni00:00:23
142GRALAK Jacek 132BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:23
143DĘBSKI Jan 157SołtysSUCHARZEWO 6Open - Mężczyźni00:00:23
144KOPROWICZ Adam 226ŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:23
145MISZCZAK Mateusz 193GDAŃSKOpen - Mężczyźni00:00:24
146BŁAŻEJEWSKI Dariusz 49Klub HDK ŚwiecieŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:24
147KLEMENSOWICZ Gracjan 83BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
148CZUCZEJKO Jacek 21BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
149MIECHOWIECKI Jakub 282BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
150WIOSNA Tomasz 249BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:24
151MISZCZAK Zbigniew 297KIJEWO SZLACHECKIEOpen - Mężczyźni00:00:25
152MISZCZAK Marcin 185BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:25
153PAWLAK Konrad 275LOCHOWOOpen - Mężczyźni00:00:25
154MASŁYSZ Marcin 69TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:25
155KOSZUR Maciej 175Yacht Club Morski COLUMBUSŚWIECIEOpen - Mężczyźni00:00:25
156WESOŁOWSKI Rafał 116BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:26
157ANHALT Michał 248ŁOCHOWOOpen - Mężczyźni00:00:26
158PIEKARZ Slawek 188BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:26
159GENDERKA Krzysztof 277BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:26
160KUJAWA Przemysław 178GOŚCIERADZOpen - Mężczyźni00:00:27
161KAPELIŃSKI Stanisław 90RODOS TeamBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:27
162PIETRZAK Maksymilian 201TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:27
163DOMACHOWSKI Filip 199TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:27
164SIKORSKI Maciej 211TORUŃOpen - Mężczyźni00:00:27
165FRYMUS Rafał 205BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
166JOŃCA Grzegorz 235BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
167RÓŻYCKI Radosław 442Open - Mężczyźni00:00:28
168ASTUKIEWICZ Tomasz 123BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
169GUMIENNY Maciej 270BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
170MŁODZIK Adam 1771 Batalion LogistycznyBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
171BITNER Jan 200BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:28
172SAJKO Filip 389BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:29
173DĘBIEC Andrzej 241NIEMCZOpen - Mężczyźni00:00:30
174ZNANIECKI Wojciech 95Bydgoszcz Na StartBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:30
175HERMANOWSKI Łukasz 80BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:31
176MISZCZAK Józef 299GDAŃSKOpen - Mężczyźni00:00:31
177SZEFKA Jakub 301OSIELSKOOpen - Mężczyźni00:00:31
178NARLOCH Przemysław 406P/NBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:32
179WRZESIŃSKI Rafał 53INOWROCŁAWOpen - Mężczyźni00:00:33
180GOLIK Krzysztof 30BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:34
181GUDANIEC Krzysztof 29181 BLPBYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:00:37
182ADAMCZYK Mariusz 46BYDGOSZCZOpen - Mężczyźni00:01:05
Znaleziono 182 wynik(ów)