Organizator : | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach im. Marii Grzegorzewskiej |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 236 |
Wystartowało : | 197 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 196 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Drużyna | Drużyna - liczebność | Żołnierz ZBOT | Pracownik Oświaty - K | Pracownik Oświaty - M | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Czas startu | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUSEK Kamil | 157 | FEHLAU RUN TEAM | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 00:09:13 | ||
2 | FILIPOWSKI Dariusz | 51 | SZCZECIN | M50 | FehlaRunTeams and Friends | 00:00:00 | 00:09:41 | ||
3 | RÓŻAŃSKI Marcin | 153 | BRZÓZKI | NOWE WARPNO | M30 | Move Trzebież | 00:00:00 | 00:11:48 | |
4 | SIWAK Łukasz | 165 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | 00:00:00 | 00:12:12 | |
5 | HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna | 70 | MOW IM. JANUSZA KORCZAKA W SZCZECINIE / SWIM2TRI | BEZRZECZE | K40 | MOW im. J. Korczaka w Szczecinie_2 | 00:00:00 | 00:12:19 | |
6 | MURAWSKA Wioletta | 115 | KB DZIK POLICE | POLICE | K50 | 00:00:00 | 00:13:01 | ||
7 | PILAWSKI Piotr | 135 | TOST I PIWO (TIP) | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 00:13:52 | ||
8 | RADCZUK Karolina | 905 | POLICE | K40 | 00:00:00 | 00:14:33 | |||
9 | FIJAŁEK Natalia | 46 | MOW IM. JANUSZA KORCZAKA W SZCZECINIE | SZCZECIN | K20 | MOW im. J. Korczaka w Szczecinie_1 | 00:00:00 | 00:17:37 | |
10 | STYBA Sandra | 175 | MOW IM. JANUSZA KORCZAKA W SZCZECINIE | SZCZECIN | K20 | MOW im. J. Korczaka w Szczecinie_1 | 00:00:00 | 00:18:20 | |
11 | RYDZYŃSKA Sandra | 67 | SZCZECIN | K20 | 00:00:00 | 00:13:01 | |||
12 | OPAS Adam | 126 | UKL ÓSEMKA POLICE | SZCZECIN | M40 | UKL Ósemka Police | 00:00:01 | 00:09:34 | |
13 | APIECIONEK Mateusz | 6 | UKL ÓSEMKA POLICE | POLICE | M30 | UKL Ósemka Police | 00:00:01 | 00:09:34 | |
14 | WÓJCIAK Marcin | 196 | DIETETYKA ROSNIJWWIEDZE.COM | SZCZECIN | M20 | 00:00:01 | 00:09:35 | ||
15 | ŁUKASZEWSKI Sebastian | 106 | STARGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY | STARA DĄBROWA | M40 | 00:00:01 | 00:09:44 | ||
16 | STANISZCZAK Łukasz | 171 | SZCZECIN | M20 | 00:00:01 | 00:09:38 | |||
17 | ŻYWICKI Janusz | 209 | KB PIONIER | SZCZECIN | M50 | KB Pionier | 00:00:01 | 00:10:04 | |
18 | DYDEK Edyta | 38 | 14ZBOT/SKB DZIK | SZCZECIN | K20 | Bieg Korczaka 2 | 00:00:01 | 00:10:30 | |
19 | KUCHTA Piotr | 97 | KB PIONIER | SZCZECIN | M30 | KB Pionier | 00:00:01 | 00:10:30 | |
20 | WESOŁOWSKI Marcin | 907 | SZCZECIN | M30 | 00:00:01 | 00:10:36 | |||
21 | PUCHALSKI Grzegorz | 149 | MOBILNA WULKANIZACJA 536-226-226 | SZCZECIN | M30 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | 00:00:01 | 00:10:36 | |
22 | LEWANDOWSKI Daniel | 101 | AKTYWNE LISEWO | LISEWO | M30 | 00:00:01 | 00:11:08 | ||
23 | PODWYSZYŃSKI Sylwester | 141 | KW PSP SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:00:01 | 00:11:28 | ||
24 | PARUZEL Joanna | 131 | HULK TEAM POLICE | POLICE | K30 | Hulk Team Police | 00:00:01 | 00:12:16 | |
25 | DYDEK Arkadiusz | 211 | 14ZBOT/SKB DZIK | SZCZECIN | M20 | Bieg Korczaka 2 | 00:00:01 | 00:12:14 | |
26 | KRUŻBERSKA Katarzyna | 902 | SZCZECIN | K20 | 00:00:01 | 00:13:49 | |||
27 | DYDEK Dorota | 39 | 14ZBOT/SKB DZIK | SZCZECIN | K50 | Bieg Korczaka 2 | 00:00:01 | 00:16:46 | |
28 | ZACZKO Jacek | 200 | ZDARTE PODESZWY | SZCZECIN | M40 | 00:00:02 | 00:09:33 | ||
29 | ZAMOIĆ Daniel | 204 | PRZECŁAW | M20 | 00:00:02 | 00:09:31 | |||
30 | JASTRZĘBSKI Jarosław | 77 | SZCZECIN | M30 | 00:00:02 | 00:10:26 | |||
31 | GORSZKA Damian | 61 | SZCZECIN | M20 | 00:00:02 | 00:10:23 | |||
32 | ZELEK Darek | 205 | POLICE | M40 | 00:00:02 | 00:11:17 | |||
33 | OLEJNIK Przemek | 123 | SZCZECIN | M50 | 00:00:02 | 00:10:56 | |||
34 | SANETRA Dawid | 163 | UKL OSEMKA | POLICE | M30 | UKL Ósemka Police | 00:00:02 | 00:11:16 | |
35 | WEINAR Wojciech | 187 | WOJTEK & OLA | ŚWIDWIN | M20 | 00:00:02 | 00:11:30 | ||
36 | PROKOP Agata | 146 | SZCZECIN | K30 | 00:00:02 | 00:11:44 | |||
37 | POŻYCZKA Małgorzata | 145 | POLICE | K50 | 00:00:02 | 00:12:18 | |||
38 | PRZYGODA Adrian | 148 | SOSW NR 1 DNR | POLICE | M20 | SOSW Nr 1 DNR | 00:00:02 | 00:13:52 | |
39 | REKOWSKA Danuta | 152 | BEZRZECZE | K60+ | 00:00:02 | 00:15:40 | |||
40 | SZKLARZ Oliwia | 176 | MOW IM. JANUSZA KORCZAKA W SZCZECINIE | SZCZECIN | K20 | MOW im. J. Korczaka w Szczecinie_2 | 00:00:02 | 00:17:13 | |
41 | WALKIEWICZ Agnieszka | 184 | SOSW NR 1 DNR | POLICE | K20 | SOSW Nr 1 DNR | 00:00:02 | 00:20:47 | |
42 | BORGER Krzysztof | 19 | UKL ÓSEMKA POLICE | POLICE | M40 | UKL Ósemka Police | 00:00:03 | 00:10:41 | |
43 | WASIELEWSKA Paulina | 210 | UKL ÓSEMKA POLICE | POLICE | K20 | UKL Ósemka Police | 00:00:03 | 00:10:30 | |
44 | CZUB Paweł | 33 | DZIKIE KOTY | ROŻNOWO NOWOGARDZKIE | M20 | Dzikie Koty | 00:00:03 | 00:10:55 | |
45 | HAŁGAS Piotr | 64 | TANOWO | M30 | 00:00:03 | 00:10:55 | |||
46 | GRYGORCEWICZ Jan | 224 | UKL Ósemka | POLICE | M50 | 00:00:03 | 00:10:49 | ||
47 | WICHROWSKI Grzegorz | 188 | FIZJOBIEGACZE | SZCZECIN | M40 | 00:00:03 | 00:11:14 | ||
48 | KLAUZIŃSKI Arkadiusz | 82 | POLICE | M40 | 00:00:03 | 00:11:33 | |||
49 | LEWANDOWSKI Grzegorz | 100 | GRYFINO | M60+ | 00:00:03 | 00:11:47 | |||
50 | POPŁAWSKA Weronika | 144 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | 00:00:03 | 00:12:04 | |
51 | HAMAN Kacper | 65 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | 00:00:03 | 00:12:08 | |
52 | PIECYK Katarzyna | 134 | SZCZECIN | K30 | 00:00:03 | 00:12:48 | |||
53 | RYŃSKI Daniel | 158 | SOSW NR 1 DNR | SZCZECIN | M20 | SOSW Nr 1 DNR | 00:00:03 | 00:13:10 | |
54 | MADRAK Anna | 107 | HULK TEAM POLICE | POLICE | K40 | Hulk Team Police | 00:00:03 | 00:13:37 | |
55 | WIŚNIEWSKI Czesław | 192 | MARATOŃCZYK SZCZECIN | SZCZECIN | M60+ | 00:00:03 | 00:14:31 | ||
56 | STECKA Urszula | 172 | MOW IM. JANUSZA KORCZAKA W SZCZECINIE | SZCZECIN | K20 | MOW im. J. Korczaka w Szczecinie_2 | 00:00:03 | 00:14:32 | |
57 | TOMASZEWSKA Beata | 181 | HULK TEAM POLICE | POLICE | K30 | Hulk Team Police | 00:00:03 | 00:18:43 | |
58 | WANDYSZEWSKI Kacper | 185 | SOSW NR 1 DNR | POLICE | M20 | 00:00:03 | 00:21:57 | ||
59 | JASIŃSKI Patryk | 76 | SOSW NR 1 DNR | POLICE | M20 | 00:00:03 | 00:21:58 | ||
60 | OLEKSIUK Przemysław | 124 | OLEKSIUKOWIE | GRYFINO | M30 | 00:00:04 | 00:11:14 | ||
61 | FILIPOWICZ Robert | 49 | POLICE | M40 | 00:00:04 | 00:11:15 | |||
62 | CZERWONKA Lukasz | 32 | SZCZECIN | M30 | 00:00:04 | 00:11:11 | |||
63 | PAŁASZEWSKA Karolina | 130 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | KOŁOBRZEG | K30 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Alfa | 00:00:04 | 00:11:37 | |
64 | MICHALAK Jacek | 111 | SZCZECIN | M50 | 00:00:04 | 00:12:16 | |||
65 | CZEKAJEWSKI Mateusz | 31 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | WEGORZYNO | M20 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Bravo | 00:00:04 | 00:11:47 | |
66 | KŁACZYŃSKA Danuta | 912 | FARTY PUSZCZY | SZCZECIN | K40 | Farty Puszczy | 00:00:04 | 00:12:09 | |
67 | MIŁOSZEWICZ Adam | 113 | SZCZECIN | M20 | 00:00:04 | 00:12:17 | |||
68 | JAROSŁAWSKA Sandra | 75 | HULK TEAM POLICE | POLICE | K30 | Hulk Team Police | 00:00:04 | 00:12:31 | |
69 | DOŁĘGOWSKI Marek | 908 | GMINA WOLIN | KOŁCZEWO | M50 | King Maciuś Team | 00:00:04 | 00:12:46 | |
70 | FILIPOWICZ Oliwer | 50 | POLICE | M20 | 00:00:04 | 00:12:36 | |||
71 | FILIPOWICZ Klaudia | 48 | POLICE | K20 | 00:00:04 | 00:13:33 | |||
72 | DZBANUSZEK Krzysztof | 41 | BKS SKORPION | SZCZECIN | M40 | 00:00:04 | 00:14:08 | ||
73 | FILIPOWICZ Patrycja | 47 | POLICE | K40 | Filipy | 00:00:04 | 00:14:08 | ||
74 | BIEŃKOWSKA-GLIGA Anna | 15 | WIELGOWO NA BIEGOWO | SZCZECIN | K40 | 00:00:04 | 00:15:34 | ||
75 | BARTKOWSKA Beata | 9 | WIELGOWO NA BIEGOWO | SZCZECIN | K50 | 00:00:04 | 00:15:34 | ||
76 | STERNA Magdalena | 174 | BIEG KORCZAKA | POLICE | K30 | Bieg Korczaka | 00:00:04 | 00:17:27 | |
77 | ŻARCZYŃSKI Błażej | 217 | KP PSP POLICE | M30 | 00:00:05 | 00:11:14 | |||
78 | BOJKO Marek | 18 | STEPNICA | M50 | 00:00:05 | 00:11:26 | |||
79 | KOCHMAN Beniamin | 83 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | KOŁOBRZEG | M20 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Alfa | 00:00:05 | 00:10:46 | |
80 | RYTTEL Marcin | 159 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | KOŁOBRZEG | M40 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Bravo | 00:00:05 | 00:11:41 | |
81 | PODYMA Marek | 142 | POLICE | M40 | 00:00:05 | 00:12:24 | |||
82 | JANKA Joanna | 74 | BIEG KORCZAKA | TANOWO | K40 | Bieg Korczaka Raz | 00:00:05 | 00:12:38 | |
83 | KRÓLAK Beata | 91 | POLICE | K60+ | 00:00:05 | 00:13:14 | |||
84 | BUJNOWSKA Anita | 26 | SZCZECIN | K30 | 00:00:05 | 00:13:36 | |||
85 | BORKOWSKA ZIELKE Magdalena | 20 | BIEG KORCZAKA | MIERZYN | K30 | 00:00:05 | 00:13:53 | ||
86 | CZYCZYN Angelika | 34 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | K30 | 00:00:05 | 00:13:58 | ||
87 | ZAKRZEWSKA Sylwia | 203 | FSD RUN DRERZDENKO | SZCZECIN | K30 | 00:00:05 | 00:14:12 | ||
88 | KUPNIEWSKA Aleksandra | 903 | LOVELASY | POLICE | K40 | 00:00:05 | 00:15:04 | ||
89 | JAWÓR Magdalena | 78 | SZCZECIN | K30 | 00:00:05 | 00:15:33 | |||
90 | ORLON Barbara | 127 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | K50 | 00:00:05 | 00:15:24 | ||
91 | ZIÓŁKOWSKA Sylwia | 919 | FARTY PUSZCZY | SZCZECIN | K40 | Farty Puszczy | 00:00:05 | 00:15:35 | |
92 | DZIK Joanna | 43 | SZCZECIN | K20 | DPT RUN TEAM SZCZECIN | 00:00:05 | 00:17:13 | ||
93 | SADZIK DURKA Marta | 162 | FITBRACTWO | SZCZECIN | K50 | Fitbractwo | 00:00:05 | 00:17:32 | |
94 | LEŚNIOWSKI Grzegorz | 99 | LEŚNE WILCZE JEDNOROŻCE | SZCZECIN | M30 | 00:00:06 | 00:10:38 | ||
95 | CIECHANOWSKI Radosław | 29 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | NOWOGARD | M20 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Alfa | 00:00:06 | 00:10:40 | |
96 | ARLUKIEWICZ Grzegorz | 7 | TOST I PIWO (TIP) | POLICE | M30 | 00:00:06 | 00:11:13 | ||
97 | LEWANDOWSKI Krysztof | 102 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M50 | RAZ Szczecin | 00:00:06 | 00:13:14 | |
98 | ZEMANKIEWICZ Łukasz | 206 | SZCZECIN | M40 | 00:00:06 | 00:13:30 | |||
99 | FECAK Jacek | 45 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | NOWOGARD | M20 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Alfa | 00:00:06 | 00:13:04 | |
100 | POLEHONKA Olha | 143 | WOJTEK & OLA | SZCZECIN | K30 | 00:00:06 | 00:15:04 | ||
101 | MISIUK Marta | 904 | LOVELASY | POLICE | K30 | 00:00:06 | 00:15:04 | ||
102 | LIGENZA Gosia | 104 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | PŁOTY | K30 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Bravo | 00:00:06 | 00:15:05 | |
103 | NOWAKOWSKA Adriana | 121 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | K40 | Bieg Korczaka Raz | 00:00:06 | 00:15:28 | |
104 | JAKSINA Anna | 73 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | K40 | Bieg Korczaka 2 | 00:00:06 | 00:15:23 | |
105 | KAMIŃSKA Magdalena | 910 | PUM SZCZECIN | SZCZECIN | K40 | Bieg Korczaka | 00:00:06 | 00:15:29 | |
106 | STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia | 906 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | K50 | Bieg Korczaka Raz | 00:00:06 | 00:15:29 | |
107 | SZYMAŃSKA Anna | 178 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | GRYFICE | K40 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Bravo | 00:00:06 | 00:16:36 | |
108 | MICHAŁOWSKI Kacper | 112 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | Move Trzebież | 00:00:07 | 00:10:32 | |
109 | CHENON Guillaume | 215 | M40 | 00:00:07 | 00:10:53 | ||||
110 | PLATA Robert | 140 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | GOŚCINO | M50 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Bravo | 00:00:07 | 00:11:27 | |
111 | OSIADACZ Dominik | 128 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | Move Trzebież | 00:00:07 | 00:11:14 | |
112 | SOLIŃSKA Emilia | 166 | SOSW NR 1 DNR | GRYFINO | K20 | SOSW Nr 1 DNR | 00:00:07 | 00:12:20 | |
113 | DYMOWSKI Paweł | 40 | SZCZECIN | M30 | 00:00:07 | 00:12:36 | |||
114 | TOKARZ Joanna | 180 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K40 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 00:00:07 | 00:12:41 | |
115 | STĘPNIAK Lesław | 222 | 14ZBOT/SKB DZIK | SZCZECIN | M40 | 00:00:07 | 00:13:02 | ||
116 | GUŁAJEWSKI Rafał | 63 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW | GRYFICE | M40 | 14ZBOT/142 BLP Drużyna Alfa | 00:00:07 | 00:13:24 | |
117 | WOJTAT Adam | 194 | SZCZECIN | M60+ | 00:00:07 | 00:13:34 | |||
118 | NIEWADZIK Ula | 120 | SZCZECIN | K50 | 00:00:07 | 00:13:57 | |||
119 | NATALCZYK Ewelina | 116 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | K30 | Bieg Korczaka Raz | 00:00:07 | 00:14:23 | |
120 | RZYMSKA Marta | 160 | SZCZECIN | K40 | 00:00:07 | 00:13:49 | |||
121 | WÓJCIK Olga | 125 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K40 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 00:00:07 | 00:16:43 | |
122 | SOŁTYS Julia | 167 | SZCZECIN | K40 | 00:00:07 | 00:17:35 | |||
123 | BOSEK Oskar | 23 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | 00:00:08 | 00:12:00 | ||
124 | ŁAWNICZAK Sebastian | 105 | POLICE | M40 | 00:00:08 | 00:12:29 | |||
125 | KRÓLIK Jakub | 93 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | 00:00:08 | 00:12:42 | ||
126 | WITORZĘĆ Dariusz | 193 | ŁĘGI | M40 | 00:00:08 | 00:13:34 | |||
127 | KOŁDON Kryspin | 86 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | 00:00:08 | 00:12:32 | ||
128 | ROZEN Agnieszka | 2 | POLICE | K40 | #kresowabiega | 00:00:08 | 00:13:51 | ||
129 | JOŃSKI Mateusz | 79 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | Move Trzebież | 00:00:08 | 00:13:07 | |
130 | WRÓBLEWSKI Emil | 197 | POLICE | M30 | 00:00:08 | 00:14:34 | |||
131 | PROTASIEWICZ Agnieszka | 147 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | K40 | Bieg Korczaka 2 | 00:00:08 | 00:15:19 | |
132 | ZIELIŃSKI Kacper | 207 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | 00:00:08 | 00:15:44 | ||
133 | MATUSZEWSKA Edyta | 109 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K40 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 00:00:08 | 00:16:45 | |
134 | WAWRZYCKA Natalia | 186 | SZCZECIN | K20 | 00:00:08 | 00:17:10 | |||
135 | FUTYMA Karolina | 53 | AMPIO TEAM | TRZESZCZYN | K30 | AMPIO Team 3 | 00:00:08 | 00:17:41 | |
136 | KORCZAK Edyta | 89 | SZCZECIN | K30 | 00:00:08 | 00:18:01 | |||
137 | MAŁACHOWSKA Katarzyna | 108 | SZCZECIN | K20 | 00:00:09 | 00:13:24 | |||
138 | STANEK Paweł | 170 | POLICE | M50 | #kresowabiega | 00:00:09 | 00:13:50 | ||
139 | BANAŚ Oskar | 8 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | 00:00:09 | 00:13:33 | ||
140 | WIĘCKOWSKA Joanna | 189 | DOŁUJE | K30 | 00:00:09 | 00:14:04 | |||
141 | MROŻEK Dominik | 114 | SZCZECIN | M20 | 00:00:09 | 00:17:20 | |||
142 | HARNATKIEWICZ Kamila | 66 | AMPIO TEAM | NOWE WARPNO | K30 | AMPIO Team 2 | 00:00:09 | 00:16:15 | |
143 | DOLECKI Dominik | 36 | SZCZECIN | M30 | 00:00:09 | 00:18:00 | |||
144 | RUMOWSKA Agnieszka | 156 | DOBRA | K30 | 00:00:09 | 00:19:38 | |||
145 | WOJTAT Halina | 918 | KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN | SZCZECIN | K50 | 00:00:09 | 00:20:11 | ||
146 | WOLSKA Magdalena | 195 | DOŁUJE | K40 | 00:00:09 | 00:20:17 | |||
147 | BOROWSKA Gabriela | 22 | DOBRA | K40 | 00:00:09 | 00:20:17 | |||
148 | ŚWIERCZ Sylwester | 179 | POLICE | M40 | 00:00:10 | 00:13:01 | |||
149 | SZAFRAŃSKA Klaudia | 214 | POLICE | K20 | 00:00:10 | 00:14:08 | |||
150 | ANDRUSZKIEWICZ Maciej | 5 | AMPIO TEAM | NOWE WARPNO | M40 | AMPIO Team 5 | 00:00:10 | 00:16:12 | |
151 | BIELKA Weronika | 14 | SZCZECIN | K20 | 00:00:10 | 00:15:32 | |||
152 | BŁAŻEJEWSKA-JANNASZ Kamila | 16 | POLICE | K30 | 00:00:10 | 00:16:51 | |||
153 | GADOMSKI Marcin | 56 | AMPIO TEAM | NOWE WARPNO | M40 | Ampio Team 1 | 00:00:10 | 00:16:55 | |
154 | GADOMSKA Honorata | 54 | AMPIO TEAM | NOWE WARPNO | K40 | Ampio Team 1 | 00:00:10 | 00:16:54 | |
155 | DOPIERAŁA Małgorzata | 37 | SZCZECIN | K30 | 00:00:10 | 00:17:17 | |||
156 | GADOMSKA Maja | 55 | AMPIO TEAM | NOWE WARPNO | K20 | Ampio Team 1 | 00:00:10 | 00:16:53 | |
157 | MICHALAK Krystian | 110 | WIRÓW | M20 | 00:00:10 | 00:17:21 | |||
158 | ZABORA Paweł | 199 | SPINER-POLICE | POLICE | M40 | 00:00:11 | 00:12:30 | ||
159 | PINKOS Tomasz | 136 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | 00:00:11 | 00:13:04 | ||
160 | KOCUR Kacper | 84 | MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W TRZEBIEŻY | TRZEBIEŻ | M20 | 00:00:11 | 00:13:32 | ||
161 | STRZELEC Tomasz | 916 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | M40 | 00:00:11 | 00:13:46 | ||
162 | PAWLUŚ Tomasz | 133 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY / BIEG KORCZAKA | TANOWO | M40 | Wirtualny Bieg | 00:00:11 | 00:13:41 | |
163 | STACHOWSKI Andrzej | 169 | MONIAGYM | SZCZECIN | M50 | 00:00:11 | 00:13:52 | ||
164 | SZAFRAŃSKI Marek | 213 | TRZCIŃSKO ZDRÓJ | M20 | 00:00:11 | 00:14:07 | |||
165 | SCHULZ Magdalena | 164 | SZCZECIN | K20 | 00:00:11 | 00:18:02 | |||
166 | PIOTROWSKI Michał | 139 | SZCZECIN | M20 | 00:00:12 | 00:12:38 | |||
167 | BOBER Łukasz | 17 | SZCZECIN | M40 | 00:00:12 | 00:15:35 | |||
168 | PUFF Agata | 150 | POLICE | K30 | 00:00:12 | 00:17:44 | |||
169 | CYBULSKI Grzegorz | 30 | POLICE | M60+ | 00:00:12 | 00:17:45 | |||
170 | GÓRSKA Agnieszka | 909 | SZCZECIN | K40 | 00:00:12 | 00:19:35 | |||
171 | SZCZERBIŃSKA Barbara | 917 | GRYFINO | K60+ | 00:00:12 | 00:20:32 | |||
172 | KOWALSKA Joanna | 913 | -- | GRYFINO | K30 | 00:00:12 | 00:20:33 | ||
173 | PARCHIMOWICZ Janusz | 915 | PRZECŁAW | M60+ | 00:00:12 | 00:20:52 | |||
174 | JAGIELSKI Karol | 72 | FCB | SZCZECIN | M40 | 00:00:13 | 00:14:17 | ||
175 | ZAKROCKA Magdalena | 202 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K30 | AMPIO Team 3 | 00:00:13 | 00:14:59 | |
176 | KĘDZIERSKA Alicja | 81 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K30 | AMPIO Team 3 | 00:00:13 | 00:16:12 | |
177 | HAWRYLUK WIRASZKA Anna | 68 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K30 | AMPIO Team 3 | 00:00:13 | 00:16:12 | |
178 | BODNAR Zbigniew | 901 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | M60+ | Bieg Korczaka Raz | 00:00:13 | 00:22:50 | |
179 | BARTOSZEWSKI Paweł | 11 | L-BUG RUN | SZCZECIN | M40 | 00:00:14 | 00:13:09 | ||
180 | KOMAROWSKI Tomasz | 87 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M30 | AMPIO Team 3 | 00:00:14 | 00:13:33 | |
181 | ADAMIAK Artur | 4 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M30 | AMPIO Team 2 | 00:00:14 | 00:14:06 | |
182 | BUJACZ Angelika | 24 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K50 | AMPIO Team 2 | 00:00:14 | 00:16:00 | |
183 | PIOTROWSKI Krzysztof | 138 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M40 | AMPIO Team 4 | 00:00:14 | 00:15:46 | |
184 | ĆWIKLIŃSKI Łukasz | 35 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M30 | 00:00:14 | 00:16:11 | ||
185 | KAMZELSKI Bartosz | 80 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M20 | AMPIO Team 5 | 00:00:14 | 00:16:33 | |
186 | SOŁTYS Krzysztof | 168 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | M20 | Bieg Korczaka | 00:00:14 | 00:17:25 | |
187 | PIOTROWSKA Dorota | 137 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K40 | AMPIO Team 4 | 00:00:14 | 00:19:19 | |
188 | ZYCH Daria | 208 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K20 | AMPIO Team 5 | 00:00:14 | 00:19:19 | |
189 | HNAT Aleksandra | 69 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K20 | AMPIO Team 5 | 00:00:15 | 00:15:18 | |
190 | KRUSZEWICZ Dalida | 95 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | K40 | AMPIO Team 4 | 00:00:15 | 00:15:59 | |
191 | BUJACZ Mikołaj | 25 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M20 | AMPIO Team 2 | 00:00:15 | 00:16:03 | |
192 | GETKA Seweryn | 58 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M40 | Ampio Team 1 | 00:00:15 | 00:16:29 | |
193 | GETKA Michał | 59 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M30 | Ampio Team 1 | 00:00:15 | 00:19:50 | |
194 | FAMULSKI Mateusz | 44 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M20 | AMPIO Team 2 | 00:00:16 | 00:15:17 | |
195 | KRUSZEWICZ Aleksander | 94 | AMPIO TEAM | SZCZECIN | M40 | AMPIO Team 4 | 00:00:16 | 00:15:57 | |
196 | HAWRYLAK Marcin | 1 | 14ZBOT/142 BLP TRZEBIATÓW / BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | M50 | Wirtualny Bieg | 00:01:04 | 00:30:45 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
PABIŚ Liwia | 129 | MOW IM. JANUSZA KORCZAKA W SZCZECINIE | SZCZECIN | K20 | MOW im. J. Korczaka w Szczecinie_1 | DNF | 00:26:02 DNF |
Znaleziono 197 wynik(ów)