BIEG I MARSZ NORDIC WALKING NA K2
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-06-12
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDyscyplina
  
1DUDA Grzegorz 15BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
2GUZOWSKI Denis 19PRAWIE JAK HERMESSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
3KIEŁCZYŃSKI Dawid 34TEAM DAVE BUKÓWKA/NIGHT WOLVES SŁUPSKBUKÓWKAM-OPEN BiegBieg
4PYTLAK Michał 607 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEM-OPEN BiegBieg
5PELO Artur 937 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
6PIOTRASCHKE Pawel 58AML SLUPSK -SZKOLA POLICJISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
7BŁASZCZYK Patryk 1027 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
8GUZOWSKI Dariusz 20TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOM-OPEN BiegBieg
9CZERNIEWSKI Marcin 9AML SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
10DROZDOWSKI Filip 14SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
11JĘCEK Krzysztof 26MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN BiegBieg
12KAMIENIECKI Rafał 27TUPOT USTKAUSTKAM-OPEN BiegBieg
13SITEK Mariusz 66SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
14OLESZEK Jerzy 56SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-OPEN BiegBieg
15ZIELONKA Mateusz 90BALTIC SEALS/ 7BOWDAMNICAM-OPEN BiegBieg
16KAPCZYŃSKI Damian 106BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
17WENT Jakub 84ŁEBAŁEBAM-OPEN BiegBieg
18GAWEŁ Zbigniew 18POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
19JANKOWSKI Grzegorz 25POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM-OPEN BiegBieg
20GARDULSKI Cyprian 98ZESPÓŁ SZKÓŁ MUNDUROWYCHOSIEKI SŁUPSKIEM-OPEN BiegBieg
21DREWNIAK Tomasz 13SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
22SITNIK Mikołaj 67USTKAM-OPEN BiegBieg
23SOKOŁOWSKA Emilia 72SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
24SZCZYGIEŁ Marcin 73KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN BiegBieg
25TOMCZAK Dominik 78W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
26KĘSIK Agnieszka 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-OPEN BiegBieg
27WEILAND Cyprian 83NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
28HORBACZ Grzegorz 23SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
29KWAŚNIAK Zdzisław 463 FALE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
30RACZYŃSKI Roman 61SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
31SOBOŃ Wojciech 71:)SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
32ŻYCKA Ewelina 92SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
33KULESZA Marzena 109BIEG Z RANA SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
34KLIMCZAK Agnieszka 110K-OPEN BiegBieg
35URBAN Ewelina 81GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN BiegBieg
36WIŚNIEWSKA Monika 85BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIUSTKAK-OPEN BiegBieg
37ISKRA Joanna 24USTKAK-OPEN BiegBieg
38KOCUR Monika 38SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
39FIGURSKI Andrzej 16USTKAM-OPEN BiegBieg
40KRZYŻANEK Marcin 45GARDNA WIELKAM-OPEN BiegBieg
41TRUSIAK Miłosz 94SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
42WEILAND Agnieszka 82NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-OPEN BiegBieg
43CZERWIŃSKA Anna 10SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
44TRUSIAK Agnieszka 79NIGHT VOLWES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-OPEN BiegBieg
45KLEJDYSZ Beata 35SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
46MURAWSKI Rafał 54MYWYONISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
47KRZESZOWSKI Łukasz 43GASTRO DZIKISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
48ŻĄDEŁEK Jarek 91MACHOWINOM-OPEN BiegBieg
49CHALECKI Piotr 107STRZELINOM-OPEN BiegBieg
50CHRISTYNIUK Piotr 99SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
51OSIŃSKI Wojciech 57TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
52BORODZIUK Aneta 6SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
53KWIATEK Ireneusz 47IRU75/K.M SZCZEBA CZELADŹBĘDZINM-OPEN BiegBieg
54SMOLIŃSKI Krzysztof 70SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-OPEN BiegBieg
55ROSIAK Jacek 103SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
56KOT Daniel 40KOT TEAMSLUPSKM-OPEN BiegBieg
57FRUBA Karina 17STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN BiegBieg
58ADAMIEC Marek 2W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
59LEWANDOWSKI Adam 49W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN BiegBieg
60SZMIGIERO Sebastian 75BIEGAMPOLESIESŁUPSKM-OPEN BiegBieg
61LEWANDOWSKA Maria 48W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN BiegBieg
62KONKEL Joanna 39MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN BiegBieg
63SKIBIŃSKI Rafał 68AJ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
64KARWASZ Krzysztof 32KWAKOWOM-OPEN BiegBieg
65GZIK Seweryn 96WPKUSTKAM-OPEN BiegBieg
66GZIK Radosław 95WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN BiegBieg
67DERRA Michał 12W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
68ZALEWSKI Grzegorz 88W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN BiegBieg
69KRYGIER Ireneusz 108WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN BiegBieg
70SZMIGIERO Arkadiusz 74W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
71ANTOSIAK Grzegorz 43FALE TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
72KARAŚ Radosław 30TERMO SOL TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
73WYSZECKA Anna 87SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
74WOJCIŃSKA Iwona 86SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
75KOWALCZYK Justyna 42W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN BiegBieg
76SAGAŁA Patrycja 97SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
77ROZENTAL Basia 64SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
78KAMIŃSKA Monika 28SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
79ANDRZEJCZYK Ewelina 3SŁUPSKK-OPEN BiegBieg
80RAHOZA Szymon 62¸¸ANANASY¸¸SIEMIANICEM-OPEN BiegBieg
81BURMAN Tomasz 100¸¸ANANASY¸¸SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
82MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 533FALE TEAMSŁUPSKK-OPEN BiegBieg
83KAMIŃSKI Marcin 29SLUPSKM-OPEN BiegBieg
84LUBIŃSKA Liliana 111NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-OPEN BiegBieg
85TURCZYN Grzegorz 80WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
86ADAMCZYK Aleksandra 1SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKAK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
87BRZOZOWSKI Piotr 8AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
88HENRYK Brzeziński 21SŁUPSKM-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
89MAŚLANKA Jacek 52SŁUPSKM-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
90RUDNIK Janina 65SLUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
91SZUDARSKI Edward 76DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
92BRZEZIŃSKA Agnieszka 7SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
93ŚMIGIEL Magdalena 77SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKAK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
94NAGÓRSKA Dorota 55SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
95KOCOŃ Sylwia 37SIEMIANICEK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
96KOCH Katarzyna 36SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
97DĄBROWSKA Romualda 11SKRĘOWANEKRĘPA SŁUPSKAK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
98MACIEJEWSKI Tomasz 51NIGHT WOLVES SŁUPSKUSTKAM-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
99RODZIEWICZ Wioletta 105USTKAK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
100ŁUKASIK Anna 50SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
101ZDANOWICZ Marta 89DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
102BIERNAT KWIATEK Joanna 5BĘDZINBĘDZINK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
103SMOLIŃSKA Edyta 69SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
103ROSIAK Ewa 104SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
105KARAŚ Agnieszka 31TERMO SOL TEAMSŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
Niesklasyfikowani
DNCJUSTEK Adam 101NORDIK WALKINGSŁUPSKM-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
107HORBACZ Iwona 22SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
108KOT Iwona 41KOT TEAMSLUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
DNCLEWANDOWSKA Kaja 112SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking
Znaleziono 109 wynik(ów)