BIEG I MARSZ NORDIC WALKING NA K2
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-06-12
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDyscyplinaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SOKOŁOWSKA Emilia 72SŁUPSKK-OPEN Bieg1K 1Bieg00:50:43.30 10:085,9
2ŻYCKA Ewelina 92SŁUPSKK-OPEN Bieg2K 2Bieg00:55:24.30+00:04:4111:045,4
3KULESZA Marzena 109BIEG Z RANA SŁUPSKK-OPEN Bieg3K 6Bieg00:58:54.40+00:08:1111:465,1
4KĘSIK Agnieszka 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-OPEN Bieg4K 8Bieg01:01:10.40+00:10:2712:144,9
5LEWANDOWSKA Maria 48W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN Bieg5K 10Bieg01:01:31.55+00:10:4812:184,9
6WEILAND Agnieszka 82NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-OPEN Bieg6K 11Bieg01:03:42.00+00:12:5812:444,7
7KLEJDYSZ Beata 35SŁUPSKK-OPEN Bieg7K 12Bieg01:03:42.15+00:12:5812:444,7
8CZERWIŃSKA Anna 10SŁUPSKK-OPEN Bieg8K 13Bieg01:03:42.60+00:12:5912:444,7
9TRUSIAK Agnieszka 79NIGHT VOLWES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-OPEN Bieg9K 14Bieg01:03:42.65+00:12:5912:444,7
10KLIMCZAK Agnieszka 110K-OPEN Bieg10K 15Bieg01:03:53.75+00:13:1012:464,7
11URBAN Ewelina 81GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN Bieg11K 17Bieg01:04:08.40+00:13:2512:494,7
12KONKEL Joanna 39MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN Bieg12K 20Bieg01:05:38.00+00:14:5413:074,6
13WIŚNIEWSKA Monika 85BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIUSTKAK-OPEN Bieg13K 22Bieg01:08:01.05+00:17:1713:364,4
14FRUBA Karina 17STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN Bieg14K 23Bieg01:08:13.55+00:17:3013:384,4
15BORODZIUK Aneta 6SŁUPSKK-OPEN Bieg15K 25Bieg01:10:40.75+00:19:5714:084,2
16ISKRA Joanna 24USTKAK-OPEN Bieg16K 28Bieg01:14:39.45+00:23:5614:554,0
17KOCUR Monika 38SŁUPSKK-OPEN Bieg17K 29Bieg01:14:39.55+00:23:5614:554,0
18MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 533FALE TEAMSŁUPSKK-OPEN Bieg18K 32Bieg01:15:51.20+00:25:0715:104,0
19SAGAŁA Patrycja 97SŁUPSKK-OPEN Bieg19K 33Bieg01:15:52.85+00:25:0915:104,0
20ROZENTAL Basia 64SŁUPSKK-OPEN Bieg20K 34Bieg01:15:55.45+00:25:1215:114,0
21KAMIŃSKA Monika 28SŁUPSKK-OPEN Bieg21K 35Bieg01:15:55.90+00:25:1215:114,0
22ANDRZEJCZYK Ewelina 3SŁUPSKK-OPEN Bieg22K 36Bieg01:15:56.75+00:25:1315:114,0
23WYSZECKA Anna 87SŁUPSKK-OPEN Bieg23K 37Bieg01:15:57.00+00:25:1315:113,9
24WOJCIŃSKA Iwona 86SŁUPSKK-OPEN Bieg24K 38Bieg01:15:57.10+00:25:1315:113,9
25LUBIŃSKA Liliana 111NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-OPEN Bieg25K 39Bieg01:17:01.60+00:26:1815:243,9
26KOWALCZYK Justyna 42W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN Bieg26K 40Bieg01:19:59.80+00:29:1615:593,8
Znaleziono 26 wynik(ów)