BIEG I MARSZ NORDIC WALKING NA K2
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-06-12
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDyscyplinaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BŁASZCZYK Patryk 1027 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN Bieg1M 1Bieg00:35:33.25 7:068,4
2PIOTRASCHKE Pawel 58AML SLUPSK -SZKOLA POLICJISŁUPSKM-OPEN Bieg2M 2Bieg00:37:00.75+00:01:277:248,1
3PELO Artur 937 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN Bieg3M 3Bieg00:38:06.65+00:02:337:377,9
4PYTLAK Michał 607 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEM-OPEN Bieg4M 4Bieg00:38:30.95+00:02:577:427,8
5CZERNIEWSKI Marcin 9AML SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Bieg5M 5Bieg00:38:48.40+00:03:157:457,7
6WENT Jakub 84ŁEBAŁEBAM-OPEN Bieg6M 6Bieg00:39:58.30+00:04:257:597,5
7GUZOWSKI Denis 19PRAWIE JAK HERMESSŁUPSKM-OPEN Bieg7M 7Bieg00:41:50.45+00:06:178:227,2
8GUZOWSKI Dariusz 20TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOM-OPEN Bieg8M 8Bieg00:42:39.25+00:07:068:317,0
9KAMIENIECKI Rafał 27TUPOT USTKAUSTKAM-OPEN Bieg9M 9Bieg00:42:49.30+00:07:168:337,0
10DUDA Grzegorz 15BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN Bieg10M 10Bieg00:43:31.70+00:07:588:426,9
11DROZDOWSKI Filip 14SŁUPSKM-OPEN Bieg11M 11Bieg00:44:59.95+00:09:268:596,7
12SITEK Mariusz 66SŁUPSKM-OPEN Bieg12M 12Bieg00:46:13.70+00:10:409:146,5
13GARDULSKI Cyprian 98ZESPÓŁ SZKÓŁ MUNDUROWYCHOSIEKI SŁUPSKIEM-OPEN Bieg13M 13Bieg00:48:46.45+00:13:139:456,2
14OLESZEK Jerzy 56SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-OPEN Bieg14M 14Bieg00:48:49.95+00:13:169:456,1
15JĘCEK Krzysztof 26MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN Bieg15M 15Bieg00:49:08.40+00:13:359:496,1
16KAPCZYŃSKI Damian 106BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN Bieg16M 16Bieg00:49:18.15+00:13:449:516,1
17SITNIK Mikołaj 67USTKAM-OPEN Bieg17M 17Bieg00:49:18.25+00:13:459:516,1
18KIEŁCZYŃSKI Dawid 34TEAM DAVE BUKÓWKA/NIGHT WOLVES SŁUPSKBUKÓWKAM-OPEN Bieg18M 18Bieg00:49:22.90+00:13:499:526,1
19JANKOWSKI Grzegorz 25POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM-OPEN Bieg19M 19Bieg00:49:45.05+00:14:119:576,0
20HORBACZ Grzegorz 23SŁUPSKM-OPEN Bieg20M 20Bieg00:51:05.70+00:15:3210:135,9
21SOBOŃ Wojciech 71:)SŁUPSKM-OPEN Bieg21M 21Bieg00:51:32.65+00:15:5910:185,8
22SZCZYGIEŁ Marcin 73KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN Bieg22M 23Bieg00:51:54.00+00:16:2010:225,8
23WEILAND Cyprian 83NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM-OPEN Bieg23M 24Bieg00:52:44.10+00:17:1010:325,7
24GAWEŁ Zbigniew 18POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Bieg24M 25Bieg00:52:57.30+00:17:2410:355,7
25DERRA Michał 12W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN Bieg25M 26Bieg00:53:29.20+00:17:5510:415,6
26ROSIAK Jacek 103SŁUPSKM-OPEN Bieg26M 27Bieg00:53:57.90+00:18:2410:475,6
27DREWNIAK Tomasz 13SŁUPSKM-OPEN Bieg27M 28Bieg00:54:10.80+00:18:3710:505,5
28TOMCZAK Dominik 78W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg28M 29Bieg00:54:39.30+00:19:0610:555,5
29FIGURSKI Andrzej 16USTKAM-OPEN Bieg29M 30Bieg00:54:52.10+00:19:1810:585,5
30SMOLIŃSKI Krzysztof 70SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-OPEN Bieg30M 31Bieg00:55:24.50+00:19:5111:045,4
31ANTOSIAK Grzegorz 43FALE TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg31M 33Bieg00:55:48.30+00:20:1511:095,4
32ADAMIEC Marek 2W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN Bieg32M 34Bieg00:56:09.80+00:20:3611:135,3
33SZMIGIERO Arkadiusz 74W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg33M 35Bieg00:56:16.30+00:20:4311:155,3
34RACZYŃSKI Roman 61SŁUPSKM-OPEN Bieg34M 36Bieg00:56:29.60+00:20:5611:175,3
35KWAŚNIAK Zdzisław 463 FALE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Bieg35M 37Bieg00:56:39.50+00:21:0611:195,3
36ZIELONKA Mateusz 90BALTIC SEALS/ 7BOWDAMNICAM-OPEN Bieg36M 39Bieg00:57:11.65+00:21:3811:265,2
37SZMIGIERO Sebastian 75BIEGAMPOLESIESŁUPSKM-OPEN Bieg37M 40Bieg00:57:20.25+00:21:4711:285,2
38KRZYŻANEK Marcin 45GARDNA WIELKAM-OPEN Bieg38M 41Bieg00:58:53.90+00:23:2011:465,1
39ŻĄDEŁEK Jarek 91MACHOWINOM-OPEN Bieg39M 42Bieg00:58:56.30+00:23:2311:475,1
40CHALECKI Piotr 107STRZELINOM-OPEN Bieg40M 43Bieg00:59:19.15+00:23:4511:515,1
41LEWANDOWSKI Adam 49W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN Bieg41M 45Bieg00:59:52.35+00:24:1911:585,0
42TRUSIAK Miłosz 94SŁUPSKM-OPEN Bieg42M 47Bieg01:01:11.35+00:25:3812:144,9
43KWIATEK Ireneusz 47IRU75/K.M SZCZEBA CZELADŹBĘDZINM-OPEN Bieg43M 48Bieg01:02:41.20+00:27:0712:324,8
44KOT Daniel 40KOT TEAMSLUPSKM-OPEN Bieg44M 49Bieg01:03:58.80+00:28:2512:474,7
45CHRISTYNIUK Piotr 99SŁUPSKM-OPEN Bieg45M 50Bieg01:04:54.85+00:29:2112:584,6
46ZALEWSKI Grzegorz 88W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN Bieg46M 51Bieg01:04:58.30+00:29:2512:594,6
47OSIŃSKI Wojciech 57TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM-OPEN Bieg47M 52Bieg01:06:01.75+00:30:2813:124,5
48MURAWSKI Rafał 54MYWYONISŁUPSKM-OPEN Bieg48M 53Bieg01:06:08.75+00:30:3513:134,5
49SKIBIŃSKI Rafał 68AJ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg49M 54Bieg01:08:15.70+00:32:4213:394,4
50KARAŚ Radosław 30TERMO SOL TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg50M 55Bieg01:09:42.45+00:34:0913:564,3
51KRZESZOWSKI Łukasz 43GASTRO DZIKISŁUPSKM-OPEN Bieg51M 56Bieg01:11:53.55+00:36:2014:224,2
52KARWASZ Krzysztof 32KWAKOWOM-OPEN Bieg52M 57Bieg01:12:11.70+00:36:3814:264,2
53RAHOZA Szymon 62¸¸ANANASY¸¸SIEMIANICEM-OPEN Bieg53M 58Bieg01:15:56.90+00:40:2315:114,0
54KAMIŃSKI Marcin 29SLUPSKM-OPEN Bieg54M 59Bieg01:15:57.15+00:40:2315:113,9
55BURMAN Tomasz 100¸¸ANANASY¸¸SŁUPSKM-OPEN Bieg55M 60Bieg01:15:57.45+00:40:2415:113,9
56KRYGIER Ireneusz 108WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN Bieg56M 61Bieg01:20:02.15+00:44:2816:003,7
57GZIK Seweryn 96WPKUSTKAM-OPEN Bieg57M 62Bieg01:24:53.05+00:49:1916:583,5
58GZIK Radosław 95WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN Bieg58M 63Bieg01:24:53.50+00:49:2016:583,5
59TURCZYN Grzegorz 80WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg59M 64Bieg01:24:55.00+00:49:2116:593,5
Znaleziono 59 wynik(ów)