BIEG I MARSZ NORDIC WALKING NA K2
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-06-12
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDyscyplina
  
1DUDA Grzegorz 15BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
2GUZOWSKI Denis 19PRAWIE JAK HERMESSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
3KIEŁCZYŃSKI Dawid 34TEAM DAVE BUKÓWKA/NIGHT WOLVES SŁUPSKBUKÓWKAM-OPEN BiegBieg
4PYTLAK Michał 607 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEM-OPEN BiegBieg
5PELO Artur 937 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
6PIOTRASCHKE Pawel 58AML SLUPSK -SZKOLA POLICJISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
7BŁASZCZYK Patryk 1027 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
8GUZOWSKI Dariusz 20TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOM-OPEN BiegBieg
9CZERNIEWSKI Marcin 9AML SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
10DROZDOWSKI Filip 14SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
11JĘCEK Krzysztof 26MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN BiegBieg
12KAMIENIECKI Rafał 27TUPOT USTKAUSTKAM-OPEN BiegBieg
13SITEK Mariusz 66SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
14OLESZEK Jerzy 56SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-OPEN BiegBieg
15ZIELONKA Mateusz 90BALTIC SEALS/ 7BOWDAMNICAM-OPEN BiegBieg
16KAPCZYŃSKI Damian 106BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
17WENT Jakub 84ŁEBAŁEBAM-OPEN BiegBieg
18GAWEŁ Zbigniew 18POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
19JANKOWSKI Grzegorz 25POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM-OPEN BiegBieg
20GARDULSKI Cyprian 98ZESPÓŁ SZKÓŁ MUNDUROWYCHOSIEKI SŁUPSKIEM-OPEN BiegBieg
21DREWNIAK Tomasz 13SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
22SITNIK Mikołaj 67USTKAM-OPEN BiegBieg
23SZCZYGIEŁ Marcin 73KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN BiegBieg
24TOMCZAK Dominik 78W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
25WEILAND Cyprian 83NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
26HORBACZ Grzegorz 23SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
27KWAŚNIAK Zdzisław 463 FALE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
28RACZYŃSKI Roman 61SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
29SOBOŃ Wojciech 71:)SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
30FIGURSKI Andrzej 16USTKAM-OPEN BiegBieg
31KRZYŻANEK Marcin 45GARDNA WIELKAM-OPEN BiegBieg
32TRUSIAK Miłosz 94SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
33MURAWSKI Rafał 54MYWYONISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
34KRZESZOWSKI Łukasz 43GASTRO DZIKISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
35ŻĄDEŁEK Jarek 91MACHOWINOM-OPEN BiegBieg
36CHALECKI Piotr 107STRZELINOM-OPEN BiegBieg
37CHRISTYNIUK Piotr 99SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
38OSIŃSKI Wojciech 57TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM-OPEN BiegBieg
39KWIATEK Ireneusz 47IRU75/K.M SZCZEBA CZELADŹBĘDZINM-OPEN BiegBieg
40SMOLIŃSKI Krzysztof 70SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-OPEN BiegBieg
41ROSIAK Jacek 103SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
42KOT Daniel 40KOT TEAMSLUPSKM-OPEN BiegBieg
43ADAMIEC Marek 2W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
44LEWANDOWSKI Adam 49W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN BiegBieg
45SZMIGIERO Sebastian 75BIEGAMPOLESIESŁUPSKM-OPEN BiegBieg
46SKIBIŃSKI Rafał 68AJ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
47KARWASZ Krzysztof 32KWAKOWOM-OPEN BiegBieg
48GZIK Seweryn 96WPKUSTKAM-OPEN BiegBieg
49GZIK Radosław 95WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN BiegBieg
50DERRA Michał 12W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN BiegBieg
51ZALEWSKI Grzegorz 88W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN BiegBieg
52KRYGIER Ireneusz 108WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN BiegBieg
53SZMIGIERO Arkadiusz 74W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
54ANTOSIAK Grzegorz 43FALE TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
55KARAŚ Radosław 30TERMO SOL TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
56RAHOZA Szymon 62¸¸ANANASY¸¸SIEMIANICEM-OPEN BiegBieg
57BURMAN Tomasz 100¸¸ANANASY¸¸SŁUPSKM-OPEN BiegBieg
58KAMIŃSKI Marcin 29SLUPSKM-OPEN BiegBieg
59TURCZYN Grzegorz 80WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN BiegBieg
Znaleziono 59 wynik(ów)