Organizator : | OCR Events |
Data : | 2020-08-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 55 |
Wystartowało : | 46 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 46 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJSZCZYK Paulina ŻYWEK Sylwia | T101 | Hardcorowe Wychylylybymy | Team Sprint | 00:00:00 | |||
2 | MIKOŁAJCZYK Sławek ZGÓRECKA Ania | T103 | Team Sprint | 00:00:00 | ||||
3 | CZAJKOWSKA Agnieszka REMISZEWSKI Maciej | T104 | Team Sprint | 00:00:00 | ||||
4 | WOJDA Anna | T105 | Hardocorowe Wychylylybymy | Team Sprint | 00:00:00 | |||
5 | PAKULSKI Piotr WARDA Justyna | T109 | Hardcorowe Wychylylybymy | Team Sprint | 00:00:00 | |||
6 | AJZAK Elżbieta PIĘTKA Paula | T110 | Team Sprint | 00:00:00 | ||||
7 | JABŁOŃSKI Miłosz ZEMBRZUSKI Andrzej | T111 | Team Sprint | 00:00:00 | ||||
8 | ARUSZTOWICZ Bartosz DĄBROWSKI Przemysław | T113 | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | Team Sprint | 00:00:00 | |||
9 | TOMASZEWSKA Kinga TUSK Paweł | T116 | GDYNIA | Team Sprint | 00:00:00 | |||
10 | PIEŚLAK Bartosz | S004 | LUBLIN | Sprint - M | 00:00:00 | |||
11 | OKPIS Wojciech | S010 | 7PBOT | GDYNIA | Sprint - M | 00:00:00 | ||
12 | ŻUKOWSKI Karol | S011 | ZIELONA GÓRA | Sprint - M | 00:00:00 | |||
13 | GOŁĄB Anna | S012 | Szczecińska Akademia Combat SGS/12bdow | SZCZECIN | Sprint - K | 00:00:00 | ||
14 | HEIDAK Piotr | S013 | BYDGOSZCZ | Sprint - M | 00:00:00 | |||
15 | TOMCZAK Joanna | S015 | Dirty Sparrows | BOGDANOWO | Sprint - K | 00:00:00 | ||
16 | KRAUZE Łukasz | S016 | GDYNIA | Sprint - M | 00:00:00 | |||
17 | WERYK Mateusz | S019 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Sprint - M | 00:00:00 | ||
18 | KOSIŃSKI Michael | S022 | Harpagan Runners | BYDGOSZCZ | Sprint - M | 00:00:00 | ||
19 | DZIÓBEK Lech | S023 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Sprint - M | 00:00:00 | ||
20 | RUSINEK Szymon | S024 | Janów Podlaski Team | JANÓW PODLASKI | Sprint - M | 00:00:00 | ||
21 | WERONIECKI Mirosław | S025 | WARSZAWA | Sprint - M | 00:00:00 | |||
22 | GOLKO Jakub | S026 | SOPOT | Sprint - M | 00:00:00 | |||
23 | DOLATA Krzysztof | S028 | Żołnierze Rezerwy WIARUS | OBORNIKI | Sprint - M | 00:00:00 | ||
24 | KOWALSKI Tomasz | S029 | GLIWICE | Sprint - M | 00:00:00 | |||
25 | NIEMCZYK Miłosz | S030 | Milver | SULNOWO | Sprint - M | 00:00:00 | ||
26 | STEFANIAK Marcin | S033 | Sprint - M | 00:00:00 | ||||
27 | KOLIBABSKI Radosław ROGUSKA Izabela | T106 | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | Team Sprint | 00:00:00 | |||
28 | KOWALSKA Natalia | S037 | Sprint - K | 00:00:00 | ||||
29 | S038 | 00:00:00 | ||||||
30 | S039 | 00:00:00 | ||||||
31 | S040 | 00:00:00 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | MILEWSKA Anna CZARNECKA Adrianna | T108 | BigYellowFoot Adventure Team | Team Sprint | 00:00:00 | |||
DNC | WASILEWSKI Marcin WOJEWSKA Natalia | T102 | BigYellowFoot Adventure Team | Team Sprint | 00:00:00 | |||
DNC | ARENDT Agnieszka | S006 | Żarta Wataha | GDAŃSK | Sprint - K | 00:00:00 | ||
DNC | GOLAB Monika | S002 | ORZESZE | Sprint - K | 00:00:00 | |||
DNC | SELIGA Anna | S018 | Body Art Warriors | STĘSZEW | Sprint - K | 00:00:00 | ||
DNC | LINDER Beata | S027 | JEŻEWO | Sprint - K | 00:00:00 | |||
DNC | SOLON Marlena | S003 | SANOK | Sprint - K | 00:00:00 | |||
DNC | LUDWICKI Jarosław | S008 | ZIELONA GÓRA | Sprint - M | 00:00:00 | |||
DNC | FELCZAK Robert | S020 | BEŁCHATÓW | Sprint - M | 00:00:00 | |||
DNC | ANDRZEJEWSKI Miłosz | S017 | Body Art Warriors | STĘSZEW | Sprint - M | 00:00:00 | ||
DNC | ADAMCZYK Dariusz | S014 | Time4Mobi | ŁÓDŹ | Sprint - M | 00:00:00 | ||
DNC | JANAS Szymon | S001 | SFORA BMK | BÓBRKA | Sprint - M | 00:00:00 | ||
44 | KĘDZIERSKI Jarosław | S031 | 7 PBOT | GDYNIA | Sprint - M | 00:00:00 | ||
45 | LESNER Rafał | S032 | GOŚCICINO | Sprint - M | 00:00:00 | |||
46 | SLAGA Sebastian | S041 | Sprint - M | 00:00:00 |
Znaleziono 46 wynik(ów)