Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”;Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2019-06-22 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 8.611 km |
Zgłoszonych : | 160 |
Wystartowało : | 173 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 172 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOMAŃSKA Justyna | 19 | SŁUPSK | Drużyna | ||
2 | ARENDT Agnieszka | 7 | ŻARTA WATAHA | GDAŃSK | Drużyna | |
3 | MICHALAK Magdalena | 81 | ŻARTA WATAHA | GDAŃSK | Drużyna | |
4 | PŁATOSZ Magda | 100 | KARLINO | Drużyna | ||
5 | DUPIK Anna | 23 | SŁUPSK | Drużyna | ||
6 | LEWANDOWSKA Sylwia | 71 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | KOŚCIERZYNA | Drużyna | |
7 | LITWIN Barbara | 75 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | Drużyna | |
8 | KĘSIK Agnieszka | 167 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | Drużyna | |
9 | KRZYŻANEK Marta | Drużyna | ||||
10 | KONKEL Bonita | 53 | POZNAŃ | Drużyna | ||
11 | MICKIEWICZ Ilona | 83 | WEJHEROWO | Drużyna | ||
12 | SAŁAJ Angelika | 108 | STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSK | ZBYSZEWO | Drużyna | |
13 | KAJA Justyna | 42 | SŁUPSK | Drużyna | ||
14 | KONKEL Joanna | 52 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | Drużyna | |
15 | LEWICZ Ewa | 73 | GMINA SŁUPSK | REDZIKOWO | Drużyna | |
16 | MARCZAK Małgorzata | 79 | - | ŻELKOWO | Drużyna | |
17 | URBAN Ewelina | 145 | GMINA SŁUPSK | DĘBNICA KASZUBSKA | Drużyna | |
18 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | 149 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | Drużyna | |
19 | CZARNECKA Renata | 169 | SŁUPSK | Drużyna | ||
20 | TRUSIAK Agnieszka | Drużyna | ||||
21 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 12 | SŁUPSK | Drużyna | ||
22 | KANIUK Maja | 44 | RUMIA | Drużyna | ||
23 | MICHALSKA Agnieszka | 82 | LULEMINO | Drużyna | ||
24 | ŻYCKA Ewelina | 163 | SŁUPSK | Drużyna | ||
25 | DUDA Róża | 22 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | Drużyna | |
26 | GÓRKOWSKA Elżbieta | 29 | RUMIA | Drużyna | ||
27 | KLEJDYSZ Beata | 49 | SŁUPSK | Drużyna | ||
28 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 85 | SŁUPSK | Drużyna | ||
29 | MROZIK Joanna | 86 | SŁUPSK | Drużyna | ||
30 | STRZELECKA-DRAGUN Halina | 120 | IKS ZRYW SŁUPSK | SŁUPSK | Drużyna | |
31 | ZIELINSKA Marzena | 160 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | Drużyna | |
32 | KRAJEWSKA Monika | 63 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | Drużyna | |
33 | LEWANDOWSKA Maria | 70 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | Drużyna | |
34 | SZUMSKA Monika | 134 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | Drużyna | |
35 | KONKEL Agnieszka | 155 | KOSZALIN | Drużyna | ||
36 | KOŚLA Justyna | 57 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | Drużyna | |
37 | MAGIŃSKA Edyta | 187 | SŁUPSK | Drużyna | ||
38 | DADACZ Malwina | Drużyna | ||||
39 | MICHALAK-MAŁECKA Anna | Drużyna | ||||
40 | NIZIOŁ Małgorzata | Drużyna | ||||
41 | GIERSZEWSKA Paulina | 172 | CHOJNICE | Drużyna | ||
42 | RUSZCZYŃSKA Kinga | 175 | SŁUPSK | Drużyna | ||
43 | BORODZIUK Aneta | 54 | Drużyna | |||
44 | KUBIŃSKA Beata | 67 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | Drużyna | |
45 | PĘPKO Joanna | 98 | SŁUPSK | Drużyna | ||
46 | LUBIŃSKA Liljana | 203 | NR | SŁUPSK | Drużyna | |
47 | WIRKUS Małgorzata | 153 | SŁUPSK | Drużyna | ||
48 | KARPOWICZ Joanna | 168 | SŁUPSK | Drużyna | ||
49 | KOT Iwona | 59 | KOT TEAM | SLUPSK | Drużyna | |
50 | SIUPIK WINISZEWSKA Małgorzata | 111 | SŁUPSK | Drużyna | ||
51 | SZLACHETKA Małgorzata | 127 | SŁUPSK | Drużyna | ||
52 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 13 | SŁUPSK | Drużyna | ||
53 | SZCZYPEK Elżbieta | Drużyna |
Znaleziono 53 wynik(ów)