Organizator : | Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie ”Optymizm” |
Data : | 2021-11-11 |
Miejsce : | Zbuczyn |
Dystans : | 1.5 km |
Zgłoszonych : | 109 |
Wystartowało : | 98 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 94 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | KRASUSKI Grzegorz | 326 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:00 | ||
2 | KOWIESKI Bartosz | 174 | ZBUCKI RUCH | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | |
3 | JURZYK Michał | 121 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | ||
4 | RZĄŻEWSKI Kacper | 269 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | ||
5 | KRUPSKI Aleksander | 301 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
6 | PASIAK Karol | 350 | SP Krzesk | KRZESK | Chłopcy | 00:00:02 | |
7 | KOWIESKI Jan | 167 | WIŚNIEW | Chłopcy | 00:00:02 | ||
8 | RADZIKOWSKI Kacper | 170 | WEKTRA ZBUCZYN | DZIEWULE | Chłopcy | 00:00:02 | |
9 | WIELGÓRSKI Łukasz | 297 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
10 | BORLOWSKI Mateusz | 168 | Szkoła Borki-Kosy | BORKI-KOSY | Chłopcy | 00:00:02 | |
11 | WISZNIEWSKI Filip | 158 | Szkoła podstawowa im. Żołnieży Wyklętych w Borkach-Kosach | BORKI-SOŁDY | Chłopcy | 00:00:02 | |
12 | DOROSZ Piotr | 156 | DZIEWULE | Chłopcy | 00:00:02 | ||
13 | BORKOWSKI Kuba | 344 | Wektra Zbuczyn | BORKI KOSY 3 | Chłopcy | 00:00:02 | |
14 | SZCZEŚNIAK Aleksander | 199 | Wektra | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | |
15 | KULESZA Bartosz | 157 | Szkoła Podstawowa w Dziewulach | DZIEWULE | Chłopcy | 00:00:02 | |
16 | JASTRZĘBSKI Dawid | 272 | BORKI-PADUCHY | Chłopcy | 00:00:02 | ||
17 | CHMIELEWSKA Antoni | 341 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
18 | ŁAWECKI Aleksander | 332 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
19 | POGONOWSKI Mikołaj | 206 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:03 | ||
20 | BORKOWSKI Kamil | 182 | JASIONKA | Chłopcy | 00:00:03 | ||
21 | KOSIERADZKI Piotr | 287 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:03 | ||
22 | KRASUSKI Adam | 192 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:03 | ||
23 | WIELOGÓRSKI Szymon | 220 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:03 | ||
24 | ŻÓŁKOWSKI Marcel | 183 | Wektra Zbuczyn | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:03 | |
25 | CHROMIŃSKA Kacper | 166 | Szkoła w Borkach Kosach | JASIONKA | Chłopcy | 00:00:03 | |
26 | NURZYŃSKA Witold | 173 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:04 | ||
27 | STAŃCZUK Wiktor | 239 | TARCZE | Chłopcy | 00:00:04 | ||
28 | WISZNIEWSKI Kacper | 219 | Wektra Zbuczyn | JASIONKA | Chłopcy | 00:00:04 | |
29 | ORZEŁOWSKI Jan | 225 | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie | CHROMNA | Chłopcy | 00:00:04 | |
30 | KUBIAK Wojciech | 123 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:04 | ||
31 | BOCZEK Szymon | 154 | DZIEWULE | Chłopcy | 00:00:04 | ||
32 | CELIŃSKI Kuba | 285 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:04 | ||
33 | BORKOWSKI Wojtek | 266 | KRZESK | Chłopcy | 00:00:04 | ||
34 | JASZCZUK Łukasz | 345 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:04 | ||
35 | MROCZEK Patryk | 135 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:04 | ||
36 | KĘDZIERSKI Tomasz | 209 | Zbucki Ruch¸ Wektra | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | |
37 | PERKA Jakub | 203 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | ||
38 | MIKOŁAJCZUK Krzysztof | 181 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | ||
39 | CHOJECKI Fabian | 126 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | ||
40 | LAŃSKI Szymon | 280 | BORKI PADUCHY | Chłopcy | 00:00:05 | ||
41 | URBAN Piotr | 229 | WIŚNIEW | Chłopcy | 00:00:05 | ||
42 | JASTRZĘBSKA Jan | 305 | SIEDLCE | Chłopcy | 00:00:05 | ||
43 | FIUK Mateusz | 164 | Szkoła Podstawowa w Czuryłach | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | |
44 | IZDEBSKI Jan | 184 | CHROMNA | Chłopcy | 00:00:05 | ||
45 | KRASUSKI Wojciech | 329 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | ||
46 | TCHÓRZEWSKI Kamil | 204 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | ||
47 | DZIEWULSKI Miłosz | 197 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | |
48 | CHROMIŃSKI Mikołaj | 252 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | ||
49 | PERKA Patryk | 128 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | |
50 | RZĄŻEWSKI Kacper | 293 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:05 | |
51 | JASIŃSKI Aleksander | 188 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:06 | ||
52 | IZDEBSKI Szymon | 221 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:06 | ||
53 | ŁUGOWSKI Bartosz | 178 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:06 | ||
54 | KĘDZIERSKI Michał | 210 | Zbucki Ruch¸ Wektra | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:07 | |
55 | ZAMYŁKO Szymon | 260 | Wektra Zbuczyn | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:08 | |
56 | WYSOKIŃSKI Bartosz | 322 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:26:09 | ||
57 | KRASUSKI Łukasz | 144 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:26:09 | ||
DNC | PROCHENKA Dawid | 143 | DZIEWULE | Chłopcy | 00:26:10 |
Znaleziono 58 wynik(ów)