Organizator : | Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie ”Optymizm” |
Data : | 2021-11-11 |
Miejsce : | Zbuczyn |
Dystans : | 1.5 km |
Zgłoszonych : | 36 |
Wystartowało : | 31 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 31 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 1.5km | Czas brutto 1.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIKOŁAJCZUK Jakub | 57 | ZBUCZYN | Chłopcy | 1 | M 1 | 00:00:02 | 00:08:09.25 | 00:08:11.95 | 5:26 | 11 (100%) | |||
2 | JURZYK Mateusz | 180 | ZBUCZYN | Chłopcy | 2 | M 2 | 00:00:01 | 00:08:52.45 | 00:08:54.15 | +00:00:42 (7.9%) | 5:54 | 10.2 (92.7%) | ||
3 | JASIŃSKI Przemysław | 275 | wlks siedlce | WÓLKA KAMIENNA | Chłopcy | 3 | M 3 | 00:00:00 | 00:09:15.65 | 00:09:16.45 | +00:01:04 (11.6%) | 6:10 | 9.7 (88.2%) | |
4 | FURMAN Jakub | 159 | ZBUCZYN | Chłopcy | 4 | M 4 | 00:00:02 | 00:09:46.45 | 00:09:48.75 | +00:01:36 (16.4%) | 6:30 | 9.2 (83.6%) | ||
5 | ŁUGOWSKI Jakub | 254 | ZBUCZYN | Chłopcy | 5 | M 5 | 00:00:01 | 00:09:51.70 | 00:09:53.35 | +00:01:41 (17.1%) | 6:34 | 9.1 (82.7%) | ||
6 | MARKIEWICZ Maciej | 325 | Straż Zbuczyn | ZBUCZYN | Chłopcy | 6 | M 6 | 00:00:01 | 00:10:06.75 | 00:10:07.75 | +00:01:55 (19.1%) | 6:44 | 8.9 (80.9%) | |
7 | WASILEWSKI Marcel | 152 | DZIEWULE | Chłopcy | 7 | M 7 | 00:00:03 | 00:10:15.65 | 00:10:18.95 | +00:02:07 (20.5%) | 6:50 | 8.8 (80.0%) | ||
8 | JASTRZĘBSKI Jakub | 273 | BORKI-PADUCHY | Chłopcy | 8 | M 8 | 00:00:01 | 00:10:21.85 | 00:10:23.50 | +00:02:11 (21.1%) | 6:54 | 8.7 (79.1%) | ||
9 | MICHAŁOWSKI Adam | 314 | ZBUCZYN | Chłopcy | 9 | M 9 | 00:00:01 | 00:10:25.55 | 00:10:27.00 | +00:02:15 (21.5%) | 6:56 | 8.6 (78.2%) | ||
10 | DZIEWULSKI Jan | 201 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | Chłopcy | 10 | M 10 | 00:00:03 | 00:10:23.55 | 00:10:27.15 | +00:02:15 (21.6%) | 6:55 | 8.7 (79.1%) | |
11 | GRODZICKI Kacper | 283 | ZBUCZYN | Chłopcy | 11 | M 11 | 00:00:01 | 00:11:04.80 | 00:11:06.75 | +00:02:54 (26.2%) | 7:22 | 8.1 (73.6%) | ||
12 | HAPONIUK Wojtek | 302 | BORKI PADUCHY | Chłopcy | 12 | M 12 | 00:00:01 | 00:11:35.55 | 00:11:36.95 | +00:03:25 (29.4%) | 7:43 | 7.8 (70.9%) | ||
13 | BIADUŃ Szymon | 218 | Wektra Zbuczyn | ZBUCZYN | Chłopcy | 13 | M 13 | 00:00:02 | 00:11:44.40 | 00:11:46.75 | +00:03:34 (30.4%) | 7:49 | 7.7 (70.0%) | |
14 | JASIŃSKI Kacper | 311 | JASIONKA | Chłopcy | 14 | M 14 | 00:00:00 | 00:12:34.60 | 00:12:35.35 | +00:04:23 (34.9%) | 8:22 | 7.2 (65.5%) | ||
15 | MYRCHA Piotr | 222 | ZBUCZYN | Chłopcy | 15 | M 15 | 00:00:02 | 00:12:34.80 | 00:12:36.85 | +00:04:24 (35.0%) | 8:22 | 7.2 (65.5%) | ||
16 | KONIECZNY Bartosz | 160 | ZBUCZYN | Chłopcy | 16 | M 16 | 00:00:02 | 00:12:47.10 | 00:12:49.60 | +00:04:37 (36.1%) | 8:31 | 7 (63.6%) | ||
17 | ŚWIDERSKI Hubert | 334 | ZBUCZYN | Chłopcy | 17 | M 17 | 00:00:02 | 00:12:50.60 | 00:12:52.90 | +00:04:40 (36.4%) | 8:33 | 7 (63.6%) | ||
18 | JASTRZĘBSKI Szymon | 165 | DZIEWULE | Chłopcy | 18 | M 18 | 00:00:02 | 00:12:55.40 | 00:12:57.55 | +00:04:45 (36.7%) | 8:36 | 7 (63.6%) | ||
19 | GINTER Tomasz | 215 | BORKI KOSY | Chłopcy | 19 | M 19 | 00:00:01 | 00:13:46.70 | 00:13:48.45 | +00:05:36 (40.6%) | 9:10 | 6.5 (59.1%) | ||
20 | ŁUGOWSKI Sebastian | 256 | BORKI KOSY | Chłopcy | 20 | M 20 | 00:00:01 | 00:13:53.60 | 00:13:55.25 | +00:05:43 (41.1%) | 9:15 | 6.5 (59.1%) | ||
21 | SKUP Dawid | 323 | KRZYMOSZE | Chłopcy | 21 | M 21 | 00:00:02 | 00:14:36.10 | 00:14:38.45 | +00:06:26 (44.0%) | 9:44 | 6.2 (56.4%) | ||
22 | KOSZARA Kuba | 321 | ZBUCZYN | Chłopcy | 22 | M 22 | 00:00:01 | 00:15:54.70 | 00:15:56.35 | +00:07:44 (48.6%) | 10:36 | 5.7 (51.8%) |
Znaleziono 22 wynik(ów)