Organizator : | Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie ”Optymizm” |
Data : | 2021-11-11 |
Miejsce : | Zbuczyn |
Dystans : | 1.5 km |
Zgłoszonych : | 36 |
Wystartowało : | 31 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 31 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JASIŃSKI Przemysław | 275 | wlks siedlce | WÓLKA KAMIENNA | Chłopcy | 00:00:00 | |
2 | JASIŃSKI Kacper | 311 | JASIONKA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
3 | JURZYK Mateusz | 180 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | ||
4 | ŁUGOWSKI Jakub | 254 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | ||
5 | MARKIEWICZ Maciej | 325 | Straż Zbuczyn | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | |
6 | JASTRZĘBSKI Jakub | 273 | BORKI-PADUCHY | Chłopcy | 00:00:01 | ||
7 | MICHAŁOWSKI Adam | 314 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | ||
8 | GRODZICKI Kacper | 283 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | ||
9 | HAPONIUK Wojtek | 302 | BORKI PADUCHY | Chłopcy | 00:00:01 | ||
10 | TYMIŃSKA Madgalena | 257 | Pogoń Siedlce | SIEDLCE | Dziewczynki | 00:00:01 | |
11 | GINTER Tomasz | 215 | BORKI KOSY | Chłopcy | 00:00:01 | ||
12 | ŁUGOWSKI Sebastian | 256 | BORKI KOSY | Chłopcy | 00:00:01 | ||
13 | BIADUŃ Wiktoria | 291 | BORKI-KOSY | Dziewczynki | 00:00:01 | ||
14 | KOSZARA Kuba | 321 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:01 | ||
15 | NIKOŃCZUK Wiktoria | 151 | ŁUGI WIELKIE | Dziewczynki | 00:00:01 | ||
16 | MIKOŁAJCZUK Jakub | 57 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
17 | FURMAN Jakub | 159 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
18 | BIADUŃ Szymon | 218 | Wektra Zbuczyn | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | |
19 | MYRCHA Piotr | 222 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
20 | KONIECZNY Bartosz | 160 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
21 | ŚWIDERSKI Hubert | 334 | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:02 | ||
22 | ŁAWECKA Katarzyna | 75 | ZBUCZYN | Dziewczynki | 00:00:02 | ||
23 | JASTRZĘBSKI Szymon | 165 | DZIEWULE | Chłopcy | 00:00:02 | ||
24 | MICHAŁOWSKA Alicja | 315 | ZBUCZYN | Dziewczynki | 00:00:02 | ||
25 | SKUP Dawid | 323 | KRZYMOSZE | Chłopcy | 00:00:02 | ||
26 | URBAN Dominika | 231 | BORKI PADUCHY | Dziewczynki | 00:00:02 | ||
27 | KĘDZIERSKA Maria | 211 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | Dziewczynki | 00:00:02 | |
28 | POGONOWSKA Aleksandra | 129 | ZBUCZYN | Dziewczynki | 00:00:02 | ||
29 | WASILEWSKI Marcel | 152 | DZIEWULE | Chłopcy | 00:00:03 | ||
30 | DZIEWULSKI Jan | 201 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | Chłopcy | 00:00:03 | |
31 | BASZKIEWICZ Zuzanna | 217 | ZBUCZYN | Dziewczynki | 00:00:03 |
Znaleziono 31 wynik(ów)