Organizator : | MGOSiR Kępice, Fundacja Valetudinaria, Nadleśnictwo Warcino, Fundacja Herkules All Sports, Burmistrz Miasta i Gminy Kępice |
Data : | 2020-09-19 |
Miejsce : | Korzybie |
Dystans : | 9 km |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap_3km 3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GUZOWSKI Dariusz | 11 | TALEX BORZYTUCHOM | TRZEBIELINO | M50-59 | 00:10:47 | |
2 | WALCZAK Paweł | 52 | KOSZALIN | M16-39 | 00:10:53 | ||
3 | KRYZEL Tomasz | 30 | UKS WIKING RYCHNOWY | CZŁUCHÓW | M16-39 | 00:10:53 | |
4 | JAKUBEK Patryk | 15 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | M16-39 | 00:10:59 | |
5 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 55 | KĘPICE | M16-39 | 00:11:20 | ||
6 | HERMAN Arkadiusz | 13 | SŁUPSK | M40-49 | 00:11:41 | ||
7 | CZUPA Oskar | 8 | BARCINO | M16-39 | 00:11:43 | ||
8 | WALEŃSKI Michał | 53 | TKKF KOSZALIN | SKIBIENKO | M40-49 | 00:11:45 | |
9 | JANKOWSKI Grzegorz | 16 | POZYTYWNIE NAKRECONY | BYTÓW | M40-49 | 00:12:19 | |
10 | SIDOR Mariusz | 41 | 3FALE TEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:12:37 | |
11 | IWANIEC Dariusz | 14 | BIEGOLAS KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:12:38 | |
12 | OLESZEK Jerzy | 38 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 00:12:50 | |
13 | STRZELECKI Zbigniew | 47 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60+ | 00:13:00 | |
14 | CZYŻYKOWSKI Krzysztof | 9 | 3FALE TEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:13:01 | |
15 | TURCZYN Tomasz | 60 | SŁAWNO | M40-49 | 00:13:02 | ||
16 | BARGAŃSKA Justyna | 3 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K40-49 | 00:13:24 | |
17 | TREDER Marian | 50 | TEAM TREDER | ŁOSINO | M50-59 | 00:13:42 | |
18 | SADZIŃSKI Karol | 40 | 3FALE TEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:13:53 | |
19 | MASŁOWSKI Roman | 62 | OLSZEWNICA | M16-39 | 00:14:21 | ||
19 | LACZKOWSKI Grzegorz | 64 | OSTROŁĘKA | M16-39 | 00:14:21 | ||
21 | JUNGLING Miroslaw | 19 | ZAJACZKOWO | M40-49 | 00:14:22 | ||
22 | KRUMPLEWSKI Mariusz | 29 | SŁUPSK | M40-49 | 00:14:23 | ||
23 | PACAK Łukasz | 58 | SŁUPSK | M16-39 | 00:14:24 | ||
24 | HERMAN Karina | 12 | SŁUPSK | K40-49 | 00:14:25 | ||
25 | PACAK Katarzyna | 59 | SŁUPSK | K16-39 | 00:14:26 | ||
26 | SZPITER Tomasz | 49 | OLAWS ZŁOTORYJA | SŁAWNO | M50-59 | 00:14:26 | |
27 | STANIUK Bartosz | 42 | TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK | SŁUPSK | M16-39 | 00:15:24 | |
28 | KANIA Brajan | 20 | –/ROZBIEGANA AKADEMIA¸ AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU | SŁUPSK | M16-39 | 00:15:26 | |
29 | PAGÓREK Beata | 39 | KĘPICE | K16-39 | 00:16:22 | ||
30 | BURMAN Tomasz | 5 | 3FALETEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:16:25 | |
31 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 33 | SŁUPSK | K40-49 | 00:16:25 | ||
32 | STAWIARZ Bartłomiej | 44 | 3 FALE TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 00:16:25 | |
33 | STAWIARZ Anna | 45 | 3 FALE TEAM | SŁUPSK | K40-49 | 00:16:25 | |
34 | KOWALEWSKI Jacek | 56 | BARCINO | M40-49 | 00:16:52 | ||
35 | RADOMSKI Michał | 61 | ŁOMIANKI | M40-49 | 00:17:23 | ||
36 | CYBULSKA Katarzyna | 57 | WARSZAWA | K16-39 | 00:17:24 | ||
37 | MARCZAK Małgorzata | 36 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | ŻELKOWO | K60+ | 00:17:24 | |
38 | KONKEL Joanna | 28 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K50-59 | 00:17:24 | |
39 | KĘSIK Agnieszka | 63 | SŁUPSK | K16-39 | 00:17:26 | ||
40 | JUNGLING Piotr | 18 | KEPICE | M50-59 | 00:17:53 | ||
41 | STANKIEWICZ Agnieszka | 43 | JÓZEFOSŁAW | K16-39 | 00:18:39 | ||
42 | WACHHOLZ Beata | 51 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K50-59 | 00:18:43 | |
43 | LIS - WRÓBLEWSKA Iwona | 31 | 3 FALE TEAM | SŁUPSK | K40-49 | 00:19:45 | |
44 | LITWIN Barbara | 32 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K16-39 | 00:19:45 | |
45 | CIŻMOWSKA Barbara | 6 | MTS HAMER MIASTKO | KĘPICE | K60+ | 00:20:14 |
Znaleziono 45 wynik(ów)