Organizator : | Miasto i Gmina Murowana Goślina, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-08-21 |
Miejsce : | Murowana Goślina |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 40 |
Wystartowało : | 37 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 37 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KACZMARCZYK Bogdan | 8 | KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M40 | 00:11:33 | |
2 | ŁOBODA Mariusz | 17 | POZNAŃ | M60+ | 00:14:34 | ||
3 | NOWAK Witold | 36 | POZNAŃ | M50 | 00:15:38 | ||
4 | JANKOWIAK Chrystian | 7 | MUROWANA GOŚLINA | M13 | 00:11:07 | ||
5 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 14 | TSK ORZEŁ OSIEK | WYRZYSK | M13 | 00:11:05 | |
6 | ANDRZEJEWSKI Dominik | 3 | KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M30 | 00:10:12 | |
7 | ADAMCZYK Bartosz | 1 | OBSESJA DOSKONAŁOŚCI | KONIN | M13 | 00:10:15 | |
8 | ANDRZEJEWSKA Joanna | 2 | MUROWANA GOŚLINA | K30 | 00:13:01 | ||
9 | WAŁKIEWICZ Paweł | 30 | LESZNO | M30 | 00:10:24 | ||
10 | WYSOCKI Piotr | 34 | KŁECKO | M30 | 00:10:59 | ||
11 | DREWS Adrian | 37 | WĄGROWIEC | M13 | 00:09:16 | ||
12 | PATELSKA Katarzyna | 40 | ŁOSINIEC | K30 | 00:13:53 | ||
13 | KACZMARCZYK Joanna | 9 | MUROWANA GOŚLINA | K40 | 00:17:10 | ||
14 | KOWALSKA Roma | 10 | ROKIETNICA BIEGA | BYTKOWO | K30 | 00:12:29 | |
15 | LISIAK Bartosz | 15 | KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M30 | 00:11:27 | |
16 | MIREK Adrian | 21 | PLEWISKA | PLEWISKA | M40 | 00:11:08 | |
17 | WITKOWSKI Krzysztof | 31 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | M30 | 00:11:22 | |
18 | WYLEŻAŁA Marzena | 33 | PAWŁOWO SKOCKIE | K40 | 00:13:31 | ||
19 | KACZMAREK Paulina | 35 | ŚWIEBODZIN | K13 | 00:11:56 | ||
20 | HENKELMAN Zdzisław | 6 | KP.GEPARD MUROWANA GOŚLINA | KAMINSKO | M50 | 00:11:33 | |
21 | KRASIŃSKI Piotr | 12 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:11:53 | ||
22 | LENARTOWICZ Stanisław | 13 | STARA ŁUBIANKA | M60+ | 00:14:36 | ||
23 | LUDZKOWSKI Andrzej | 16 | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M50 | 00:12:49 | |
24 | MAJEWSKI Maciej | 18 | POZNAŃ | M50 | 00:12:31 | ||
25 | MICHALAK Mateusz | 19 | BOLECHÓWKO | M30 | 00:11:36 | ||
26 | MUSIELAK Piotr | 22 | PGB SPORTOWA PACZKA UP P-Ń | POZNAŃ | M50 | 00:11:52 | |
27 | WOROCH Roman | 32 | KGHMMETRACORUDNA | DOPIEWO | M60+ | 00:12:46 | |
28 | NYCZ Joanna | 39 | SUCHY LAS | K30 | 00:13:37 | ||
29 | KRASIŃSKA Katarzyna | 11 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:15:31 | ||
30 | MIELCZAREK Sebastian | 20 | POZNAŃ | M13 | 00:12:21 | ||
31 | DREGER Roman | 5 | LZS WIATROWO | WIATROWO | M60+ | 00:15:39 | |
32 | PIECZYŃSKI Jacek | 23 | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M40 | 00:16:46 | |
33 | SIEKIERSKI Marek | 27 | POZNAŃ | M60+ | 00:15:57 | ||
34 | SZCZEPANIAK Wanda | 28 | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | K40 | 00:14:21 | |
35 | PRZYBYLAK Mariusz | 25 | POZNAŃ | M30 | 00:12:18 | ||
36 | KZIMIERCZAK Tomasz | 38 | LISEWO | M40 | 00:16:33 | ||
37 | PRZYBYLAK Weronika | 24 | POZNAŃ | K30 | 00:19:28 |
Znaleziono 37 wynik(ów)