BIEG PRZEŁAJOWY "ZIELONA DYCHA"
Organizator : Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data : 2021-07-03
Miejsce : Obłęże k/Kępic
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 59
Wystartowało : 51
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 51
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K16 | M16 | K26 | M26 | K36 | M36 | K46 | M46 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1PYTLAK Michał 397 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEM2600:00:01
2SOKOLOWSKI Ryszard 45JW 5718 REDZIKOWOSLUPSKM2600:00:01
3DUDA Grzegorz 7BEST BEASTSBUKÓWKAM3600:00:02
4CHOLEWIŃSKI Artur 4AML SŁUPSKSŁUPSKM3600:00:02
5JABŁOŃSKI Krzysztof 12MTS HAMERMIASTKOM3600:00:02
6JABŁOŃSKI Tomasz 13KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM3600:00:02
7JANISZEWSKI Marek 14DRUTEXBYTÓWM3600:00:02
8JANKIEWICZ Tomasz 15MTS HAMERMIASTKOM4600:00:02
9KUJAWSKI Grzegorz 24LKS ZIEMI PUCKIEJPUCKM3600:00:02
10MERDA Katarzyna 30MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK3600:00:02
11PIEKARSKI Jacek 35DĘBNICA KASZUBSKAM3600:00:02
12ROGOZA Mateusz 40NIEZRZESZONYSŁUPSKM2600:00:02
13ZIEMAN Michał 55RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWM2600:00:02
14WOJTKIEWICZ Mateusz 58KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM2600:00:02
15WITKIEWICZ Eryk 52BIAŁOGARDM3600:00:02
16WRÓBLEWSKI Leszek 53ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOM2600:00:02
17CZUPA Oskar 6BARCINOM1600:00:03
18GRACHEL Darek 10Z_PERSPEKTYWY_BIEGUKĘPICEM2600:00:03
19KIEŁCZYŃSKI Dawid 18TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM2600:00:03
20KUBAT Krzysztof 23PIŁAM3600:00:03
21KWAŚNIAK Zdzisław 253 FALE TEAMSŁUPSKM56+00:00:03
22LEWANDOWSKA Sylwia 26ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOK2600:00:03
23MOTYKOWSKA Ksenia 32KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK3600:00:03
24NIECKARZ Monika 33KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK3600:00:03
25PIŁCZYŃSKI Paweł 36WIDZINOM2600:00:03
26PIŁCZYŃSKI Zbigniew 37SŁUPSKM56+00:00:03
27SZCZEPANIAK Jacek 48KEPICEKĘPICEM4600:00:03
28ŻYLICZ Paweł 57STOPA SŁUPSK/ USB USTKASŁUPSKM2600:00:03
29KOŁODZIEJCZYK Danuta 19BIESOWICEK56+00:00:04
30STRZELECKI Zbigniew 47KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM56+00:00:04
31TREDER Marian 49TEAM TREDERŁOSINOM56+00:00:04
32SKĘPIEC Łukasz 43KĘPICEM1600:00:04
33WILUSZ Krzysztof 50STOPA SŁUPSKSŁUPSKM3600:00:04
34YALTUSHENKA Vitali 54SZCZECINM2600:00:04
35HORBACZ Grzegorz 11SŁUPSKM4600:00:05
36KANIA Brajan 17SŁUPSKM1600:00:05
37KRZYŻANEK Marta 22GARDNA WIELKAK3600:00:05
38ROKUSZEWSKI Piotr 41APATOR TELEMETRIANIEWIEROWOM2600:00:05
39SADZIŃSKI Karol 423FALETEAMSŁUPSKM3600:00:05
40SOBCZYK Patryk 44APATOR TELEMERIABIERKOWOM2600:00:05
41FIRLONG Maciej 8SŁUPSKM3600:00:06
42BŁENCKI Piotr 2NIGHTRUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM3600:00:06
43KRZOSKA Dorota 21BRUSYK3600:00:06
44SPISAK Dariusz 46SŁUPSKM4600:00:06
45WINKOWSKI Andrzej 51KĘPICEM56+00:00:06
46JĘCEK Krzysztof 16MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM3600:00:07
47MAZUREK Sebastian 28SZXZYPKOWICEM4600:00:07
48MAZUREK Marcin 29BARCINOM3600:00:07
49POZORSKI Krzysiek 38MARKOS RUNNING TEAMKOBYLNICAM3600:00:07
50CIŻMOWSKA Barbara 5MTS HAMER MIASTKOKĘPICEK56+00:00:09
51MŁOCZYŃSKI Daniel 60KORZYBSKIE REKINYKEPICEM3600:00:09
Znaleziono 51 wynik(ów)