BIEG PRZEŁAJOWY "ZIELONA DYCHA"
Organizator : Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data : 2021-07-03
Miejsce : Obłęże k/Kępic
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 59
Wystartowało : 51
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 51
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K16 | M16 | K26 | M26 | K36 | M36 | K46 | M46 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SOKOLOWSKI Ryszard 45JW 5718 REDZIKOWOSLUPSKM261M 100:00:0100:35:36.6000:35:38.55 3:3316,9
2KUJAWSKI Grzegorz 24LKS ZIEMI PUCKIEJPUCKM361M 200:00:0200:35:47.2000:35:49.30+00:00:103:3416,8
3PYTLAK Michał 397 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEM262M 300:00:0100:37:11.4000:37:13.20+00:01:343:4316,1
4WRÓBLEWSKI Leszek 53ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOM263M 400:00:0200:38:52.3500:38:54.60+00:03:163:5315,4
5ZIEMAN Michał 55RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWM264M 500:00:0200:39:19.1500:39:21.60+00:03:433:5515,3
6DUDA Grzegorz 7BEST BEASTSBUKÓWKAM362M 600:00:0200:40:10.4000:40:13.10+00:04:344:0114,9
7WOJTKIEWICZ Mateusz 58KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM265M 700:00:0200:40:53.7500:40:56.30+00:05:174:0514,7
8JANISZEWSKI Marek 14DRUTEXBYTÓWM363M 800:00:0200:40:53.7500:40:56.60+00:05:184:0514,7
9WITKIEWICZ Eryk 52BIAŁOGARDM364M 900:00:0200:41:15.8000:41:18.40+00:05:394:0714,5
10PIEKARSKI Jacek 35DĘBNICA KASZUBSKAM365M 1000:00:0200:41:27.3500:41:30.20+00:05:514:0814,5
11JABŁOŃSKI Tomasz 13KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM366M 1100:00:0200:43:01.6500:43:04.35+00:07:254:1813,9
12ŻYLICZ Paweł 57STOPA SŁUPSK/ USB USTKASŁUPSKM266M 1200:00:0300:43:49.3500:43:52.95+00:08:144:2213,7
13ROGOZA Mateusz 40NIEZRZESZONYSŁUPSKM267M 1300:00:0200:44:07.8500:44:10.60+00:08:324:2413,6
14CZUPA Oskar 6BARCINOM161M 1400:00:0300:44:08.6500:44:11.65+00:08:334:2413,6
15CHOLEWIŃSKI Artur 4AML SŁUPSKSŁUPSKM367M 1500:00:0200:44:13.2500:44:16.10+00:08:374:2513,6
16JABŁOŃSKI Krzysztof 12MTS HAMERMIASTKOM368M 1600:00:0200:44:16.9000:44:19.50+00:08:404:2513,6
17YALTUSHENKA Vitali 54SZCZECINM268M 1700:00:0400:44:27.1500:44:31.20+00:08:524:2613,5
18MERDA Katarzyna 30MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK361K 100:00:0200:44:36.0500:44:38.45+00:08:594:2713,5
19WILUSZ Krzysztof 50STOPA SŁUPSKSŁUPSKM369M 1800:00:0400:44:45.2000:44:49.60+00:09:114:2813,4
20JANKIEWICZ Tomasz 15MTS HAMERMIASTKOM461M 1900:00:0200:45:01.9500:45:04.50+00:09:254:3013,3
21MAZUREK Marcin 29BARCINOM3610M 2000:00:0700:45:24.0000:45:31.30+00:09:524:3213,2
22PIŁCZYŃSKI Paweł 36WIDZINOM269M 2100:00:0300:45:43.5500:45:46.75+00:10:084:3413,1
23KIEŁCZYŃSKI Dawid 18TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM2610M 2200:00:0300:46:50.1500:46:53.45+00:11:144:4112,8
24HORBACZ Grzegorz 11SŁUPSKM462M 2300:00:0500:46:57.9000:47:02.90+00:11:244:4112,8
25GRACHEL Darek 10Z_PERSPEKTYWY_BIEGUKĘPICEM2611M 2400:00:0300:47:17.7500:47:20.75+00:11:424:4312,7
26MOTYKOWSKA Ksenia 32KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK362K 200:00:0300:47:43.9500:47:47.50+00:12:084:4612,6
27NIECKARZ Monika 33KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK363K 300:00:0300:48:15.5500:48:18.55+00:12:404:4912,4
28PIŁCZYŃSKI Zbigniew 37SŁUPSKM56+1M 2500:00:0300:49:10.0500:49:13.25+00:13:344:5512,2
29KWAŚNIAK Zdzisław 253 FALE TEAMSŁUPSKM56+2M 2600:00:0300:49:52.5500:49:56.35+00:14:174:5912,0
30TREDER Marian 49TEAM TREDERŁOSINOM56+3M 2700:00:0400:51:35.0500:51:39.15+00:16:005:0911,6
31JĘCEK Krzysztof 16MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM3611M 2800:00:0700:51:35.9000:51:43.35+00:16:045:0911,6
32ROKUSZEWSKI Piotr 41APATOR TELEMETRIANIEWIEROWOM2612M 2900:00:0500:51:48.8000:51:53.90+00:16:155:1011,6
33KUBAT Krzysztof 23PIŁAM3612M 3000:00:0300:52:05.6000:52:09.50+00:16:305:1211,5
34SZCZEPANIAK Jacek 48KEPICEKĘPICEM463M 3100:00:0300:52:29.5000:52:32.70+00:16:545:1411,4
35MŁOCZYŃSKI Daniel 60KORZYBSKIE REKINYKEPICEM3613M 3200:00:0900:52:49.1000:52:58.15+00:17:195:1611,4
36SPISAK Dariusz 46SŁUPSKM464M 3300:00:0600:53:24.3500:53:30.35+00:17:515:2011,2
37SADZIŃSKI Karol 423FALETEAMSŁUPSKM3614M 3400:00:0500:53:28.3000:53:33.40+00:17:545:2011,2
38LEWANDOWSKA Sylwia 26ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOK261K 400:00:0300:53:52.2000:53:56.15+00:18:175:2311,1
39BŁENCKI Piotr 2NIGHTRUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM3615M 3500:00:0600:55:09.6000:55:16.30+00:19:375:3010,9
40POZORSKI Krzysiek 38MARKOS RUNNING TEAMKOBYLNICAM3616M 3600:00:0700:55:18.6500:55:26.10+00:19:475:3110,8
41MAZUREK Sebastian 28SZXZYPKOWICEM465M 3700:00:0700:55:32.2500:55:39.40+00:20:005:3310,8
42KRZYŻANEK Marta 22GARDNA WIELKAK364K 500:00:0500:56:00.0500:56:05.65+00:20:275:3610,7
43SOBCZYK Patryk 44APATOR TELEMERIABIERKOWOM2613M 3800:00:0500:56:13.0500:56:18.15+00:20:395:3710,7
44WINKOWSKI Andrzej 51KĘPICEM56+4M 3900:00:0600:56:45.3000:56:51.55+00:21:135:4010,6
45STRZELECKI Zbigniew 47KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM56+5M 4000:00:0400:57:10.2500:57:14.70+00:21:365:4310,5
46KANIA Brajan 17SŁUPSKM162M 4100:00:0501:00:57.0001:01:02.60+00:25:246:059,8
47FIRLONG Maciej 8SŁUPSKM3617M 4200:00:0601:01:36.3501:01:43.20+00:26:046:099,7
48KOŁODZIEJCZYK Danuta 19BIESOWICEK56+1K 600:00:0401:01:41.7501:01:45.90+00:26:076:109,7
49KRZOSKA Dorota 21BRUSYK365K 700:00:0601:03:00.7001:03:06.75+00:27:286:189,5
50SKĘPIEC Łukasz 43KĘPICEM163M 4300:00:0401:05:47.5501:05:52.30+00:30:136:349,1
51CIŻMOWSKA Barbara 5MTS HAMER MIASTKOKĘPICEK56+2K 800:00:0901:16:02.4501:16:11.50+00:40:327:367,9
Znaleziono 51 wynik(ów)