Organizator : | Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Obłęże k/Kępic |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 59 |
Wystartowało : | 51 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 51 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUJAWSKI Grzegorz | 24 | LKS ZIEMI PUCKIEJ | PUCK | M36 | 1 | M 2 | 00:00:02 | 00:35:47.20 | 00:35:49.30 | 3:34 | 16.8 (100%) | ||
2 | DUDA Grzegorz | 7 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M36 | 2 | M 6 | 00:00:02 | 00:40:10.40 | 00:40:13.10 | +00:04:23 (10.9%) | 4:01 | 14.9 (88.7%) | |
3 | JANISZEWSKI Marek | 14 | DRUTEX | BYTÓW | M36 | 3 | M 8 | 00:00:02 | 00:40:53.75 | 00:40:56.60 | +00:05:07 (12.5%) | 4:05 | 14.7 (87.5%) | |
4 | WITKIEWICZ Eryk | 52 | BIAŁOGARD | M36 | 4 | M 9 | 00:00:02 | 00:41:15.80 | 00:41:18.40 | +00:05:29 (13.3%) | 4:07 | 14.5 (86.3%) | ||
5 | PIEKARSKI Jacek | 35 | DĘBNICA KASZUBSKA | M36 | 5 | M 10 | 00:00:02 | 00:41:27.35 | 00:41:30.20 | +00:05:40 (13.7%) | 4:08 | 14.5 (86.3%) | ||
6 | JABŁOŃSKI Tomasz | 13 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M36 | 6 | M 11 | 00:00:02 | 00:43:01.65 | 00:43:04.35 | +00:07:15 (16.8%) | 4:18 | 13.9 (82.7%) | |
7 | CHOLEWIŃSKI Artur | 4 | AML SŁUPSK | SŁUPSK | M36 | 7 | M 15 | 00:00:02 | 00:44:13.25 | 00:44:16.10 | +00:08:26 (19.1%) | 4:25 | 13.6 (81.0%) | |
8 | JABŁOŃSKI Krzysztof | 12 | MTS HAMER | MIASTKO | M36 | 8 | M 16 | 00:00:02 | 00:44:16.90 | 00:44:19.50 | +00:08:30 (19.2%) | 4:25 | 13.6 (81.0%) | |
9 | WILUSZ Krzysztof | 50 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M36 | 9 | M 18 | 00:00:04 | 00:44:45.20 | 00:44:49.60 | +00:09:00 (20.1%) | 4:28 | 13.4 (79.8%) | |
10 | MAZUREK Marcin | 29 | BARCINO | M36 | 10 | M 20 | 00:00:07 | 00:45:24.00 | 00:45:31.30 | +00:09:42 (21.3%) | 4:32 | 13.2 (78.6%) | ||
11 | JĘCEK Krzysztof | 16 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M36 | 11 | M 28 | 00:00:07 | 00:51:35.90 | 00:51:43.35 | +00:15:54 (30.7%) | 5:09 | 11.6 (69.0%) | |
12 | KUBAT Krzysztof | 23 | PIŁA | M36 | 12 | M 30 | 00:00:03 | 00:52:05.60 | 00:52:09.50 | +00:16:20 (31.3%) | 5:12 | 11.5 (68.5%) | ||
13 | MŁOCZYŃSKI Daniel | 60 | KORZYBSKIE REKINY | KEPICE | M36 | 13 | M 32 | 00:00:09 | 00:52:49.10 | 00:52:58.15 | +00:17:08 (32.4%) | 5:16 | 11.4 (67.9%) | |
14 | SADZIŃSKI Karol | 42 | 3FALETEAM | SŁUPSK | M36 | 14 | M 34 | 00:00:05 | 00:53:28.30 | 00:53:33.40 | +00:17:44 (33.1%) | 5:20 | 11.2 (66.7%) | |
15 | BŁENCKI Piotr | 2 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M36 | 15 | M 35 | 00:00:06 | 00:55:09.60 | 00:55:16.30 | +00:19:27 (35.2%) | 5:30 | 10.9 (64.9%) | |
16 | POZORSKI Krzysiek | 38 | MARKOS RUNNING TEAM | KOBYLNICA | M36 | 16 | M 36 | 00:00:07 | 00:55:18.65 | 00:55:26.10 | +00:19:36 (35.4%) | 5:31 | 10.8 (64.3%) | |
17 | FIRLONG Maciej | 8 | SŁUPSK | M36 | 17 | M 42 | 00:00:06 | 01:01:36.35 | 01:01:43.20 | +00:25:53 (42.0%) | 6:09 | 9.7 (57.7%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)