BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km9km
    
1JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:4400:39:17
2WIĘCKOWSKA Marzena 552WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
3KOCIK Elżbieta 4WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
4KORSYKOW Kostian 380WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
5MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:5200:35:13
6GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:5600:34:37
7FLEMING Michał 662WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
8KARWECKI Patryk 211WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:23
9WÓJCIK Monika 653TRUCHTAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
10ORZEŁ Daniel 371WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
11GOLONKA Patryk 299WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
12JORDAN Agnieszka 198BIEGANIE W WARSZAWIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:23
13JASIONOWSKI Mariusz 193IZABELIN CM 30-392021-09-12 11:00:2300:26:0300:37:43
14MACHOWSKI Paweł 630ADIDAS RUNNERS WARSAW/PIEKIELNI WARSZAWAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:21:1500:30:05
15GROMEK Radosław 165AZS AWF WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:20:4100:29:14
16WIĘCKOWSKI Łukasz 553KS START PUŁASKI WARKAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:20:4100:29:18
17HILDEBRAND Marcin 178BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:23:1100:32:55
18SZCZEPAŃSKI Piotr 3M 1-292021-09-12 11:00:2600:27:2800:35:53
19PYRZAK Paweł 416FORT JAKSMANICEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:3800:33:27
20RUPIŃSKI Krzysztof 647KONSTANCIN-JEZIORNAM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:4500:34:17
21BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:44
22STACHOWICZ Marcin 616WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:24:0300:34:37
23STELMACH Dominika 659WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:2700:22:4300:32:33
24CHROBOT Daniel 86WOŹNIAK RUNNING TEAMKIELCEM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:4700:34:06
25JUSIŃSKI Krystian 202BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:2700:33:26
26SZCZEPŁEK Jan 495LEMIESZ TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:39
27SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:5900:34:16
28ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4000:34:03
29CHOTOMSKI Marcin 84LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:2800:30:3100:43:20
30PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:0600:33:08
31KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:3000:33:58
32WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:0000:33:39
33TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:2900:47:35
34WILCZURA Marek 614KS STASZEWSCY / SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:28
35CHOTOMSKA Dorota 83LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:00:2800:31:3100:45:11
36TARANTA Daniel 514JELENIOWATE-POGOŃCOWATEWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:25:1900:36:40
37GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:2700:33:39
38BEDNARZ Cezary 39BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:28
39KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:4900:34:12
40SOCHA Grzegorz 470WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:27:2100:41:30
41ŁABĘDZKI Konrad 298DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:23:5200:33:57
42KRAMARZ Aleksander 252WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:23:2900:33:41
43PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:2600:36:39
44PUSEK Mikołaj 414WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:29:4200:43:10
45SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:2100:37:44
46SKWARCZ Paweł 465WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2900:24:3200:36:06
47FIJAŁKOWSKI Oliwier 129WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:32:4500:46:11
48GRZYBOWSKI Mariusz 173KOBYŁKAM 50-592021-09-12 11:00:2900:25:2200:36:24
49BAŁAJ Krzysztof 30DECATHLONWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:23:5900:34:00
50NAWRAT Monika 649KS PREFBET-SONAROLZĄBKIK 30-392021-09-12 11:00:2900:25:2100:35:54
51TYMOLEWSKI Grzegorz 533WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:27:3700:38:43
52ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:1900:37:21
53LEWANDOWSKI Mateusz 286NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-292021-09-12 11:00:2900:25:1700:35:59
54CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:3400:39:30
55MARCINISZYN Grzegorz 486WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2000:36:06
56MICHLEWICZ Krzysztof 327WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2100:35:43
57KRZESZEWSKI Rafał 263BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2000:35:44
58MAKULEC Marcin 617SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2900:36:41
59WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:3900:36:37
60BUKOWSKI Janusz 73STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3000:37:2900:54:03
61WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:1000:46:48
62TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:1900:39:16
63HASS Joanna 185KOBYŁKAK 40-492021-09-12 11:00:3000:26:2400:37:32
64SZYMAŃSKI Andrzej 502WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:26:2100:37:45
65ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:2400:37:39
66PANCER Michał 379ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3000:26:0100:37:26
67ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:2200:37:46
68FALKOWSKI Łukasz 128WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:27:3600:40:12
69KOWALCZYK Rafał 245ŻÓRAWSKI TEAM & ASICS FRONTRUNNERWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:27:2700:39:48
70SIEGIEDA Michał 453ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:26:0600:37:40
71ANDRULEWICZ Marcin 643WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:25:3200:37:52
72KITA Grzegorz 660WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:40:3800:59:11
73GANCZEWSKI Paweł 142KS STASZEWSCYGRANICAM 50-592021-09-12 11:00:3100:27:3500:39:06
74FACON Janusz 629WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:26:1400:36:58
75JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:3900:38:04
76KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:5100:37:44
77ŚLĘCZEK Filip 505WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:26:1100:37:48
78MALANOWSKA Elżbieta 309WARSZAWA (REMBERTÓW)K 1-292021-09-12 11:00:3200:26:1800:37:55
79MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:3100:37:13
80WACHOWSKI Łukasz 538WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3200:23:5600:34:11
81GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:4300:39:14
82SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:5600:36:39
83BARANOWSKI Łukasz 33BIAŁACZÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:31:0100:46:25
84WISNIEWSKI Mateusz 559WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:38:4900:57:30
85KRUPIŃSKI Marek 260DĄBROWSKI TEAM / MARO RUNNEROSTROŁĘKA/WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:28:5900:40:58
86BOROWY Łukasz 62ŻYRARDÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:28:0900:40:16
87WESOŁOWSKA Katarzyna 548ORANGE POLSKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3200:27:1400:38:45
88KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:1200:37:26
89KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:5000:38:42
90STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:2100:38:01
91SĄGOL Sylwester 448WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3200:28:3700:41:41
92ŻURANIEWSKA Agnieszka 612NUDNE PIĄTKIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:12
93KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:06
94LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:2500:51:02
95RYSZKA Bogusław 441WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3300:39:3800:57:24
96PACIOREK Ewa 377GRUPA BIEGOWA UM W-WAMARKIK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:4400:40:51
97NOWACKA Dominika 349KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:4300:42:30
98SADOWSKA Marzena 445WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:1400:40:02
99PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5000:41:12
100WIŚNIEWSKI Adam 563WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3300:47:1601:08:14
101RYSZKA Magdalena 442WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:39:3900:57:24
102KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:3800:45:59
103WIŚNIEWSKA Estera 561WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:47:1601:08:13
104TOMCZUK-KUZKA Katarzyna 524WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3300:30:2800:43:47
105JARZYŃSKA Kinga 682WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:27:0900:38:59
106KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:4800:37:31
107BRYGOŁA Tomasz 64PARKRUN POLE MOKOTOWSKIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3300:27:0100:38:32
108WINKOWSKA-STRUZIK Magda 558DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3400:28:2400:40:27
109STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:4500:39:11
110OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:4900:38:02
111CIEPLAK Katarzyna 91WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3400:41:5901:01:07
112WOJTOWICZ Przemysław 575NOWA IWICZNAM 30-392021-09-12 11:00:3400:32:2500:47:34
113WOJEWÓDZKI Marcin 571WOJEWÓDZCY TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:1100:39:13
114NEJFELD Hanna 345MARKOWI BIEGACZEZĄBKIK 40-492021-09-12 11:00:3400:30:0200:42:45
115WAWRZYNIAK Damian 698WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:4600:39:42
116ŁĄGOCKI Marcin 49ZAKOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3400:26:3000:37:09
117NOWOCIEŃ Jacek 352UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPODKOWA LEŚNAM 60+2021-09-12 11:00:3400:30:5300:44:50
118ZAWADA Paweł 593BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:3600:41:07
119RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4700:42:02
120CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4100:40:55
121CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:2000:40:04
122JAKUBISIAK Renata 182BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3500:28:5200:41:09
123GABRYSZEWSKI Radosław 139WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:2300:39:59
124KODA Eugeniusz 231TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3500:28:4000:41:45
125TROJANOWSKI Rafał 146M 30-392021-09-12 11:00:3500:27:2600:39:20
126JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 196BIGTIRESRUNTEAMBLIZNE JASIŃSKIEGOK 40-492021-09-12 11:00:3600:30:4700:43:59
127MODZELEWSKA Iga 35RADZYMINK 1-292021-09-12 11:00:3600:27:4000:40:01
128ŁUCZAK Bartosz 679SANDOMIERZM 1-292021-09-12 11:00:3600:29:5400:43:05
129GRUNWALD Witold 168WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3600:29:5700:42:18
130RADOMSKA-ZUBCZYŃSKA Maria 418WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:33:5300:49:16
131MACHUL Ewa 306WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:3200:42:43
132KOWALIKOWSKA Renata 246BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3600:28:5600:41:49
133BAKUŁA Wiesław 26WAMPIRWACHM 50-592021-09-12 11:00:3600:34:0200:49:27
134WALECKA Wiktoria 542BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:2000:41:40
135ROMAN Anna 646WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:3100:43:19
136KOLASA Barbara 233KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAK 60+2021-09-12 11:00:3600:48:2601:10:48
137LIPIŃSKI Oskar 618WRASZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:4000:40:40
138ŚWIATŁOŃ Michał 509WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:3400:40:44
139BADOWSKI Piotr 23WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:4600:41:20
140ZGODA Mateusz 598WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:3300:40:11
141CHMARZYŃSKI Paweł 78SULEJÓWEKM 30-392021-09-12 11:00:3700:28:1900:40:20
142SEKŚCIŃSKA Magda 449GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3700:28:5800:41:06
143GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
144KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
145PRZELASKOWSKI Artur 412WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3700:29:3000:42:30
146ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:2500:43:10
147STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:4800:39:34
148SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:1100:39:55
149GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:0500:46:11
150KRÓL Maciej 256BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:26:4500:37:38
151IWANIK Tomasz 228WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:27:2700:39:08
152JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:2900:41:26
153JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA Agnieszka 181ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3800:30:0000:43:13
154ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:3300:44:51
155ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:2400:40:45
156FAJKOWSKI Piotr 127ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:29:5900:43:13
157WEREDA Paweł 639WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:31:4400:45:27
158PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:1200:39:19
159MROZOWSKI Kamil 340WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:28:3400:40:55
160RATASZEWSKA Matylda 423NEW BALANCE RUN CLUBKLAUDYNK 1-292021-09-12 11:00:3800:29:4400:42:17
161FRĄCKOWSKI Sławomir 136WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:29:2200:42:15
162PODGÓRSKI Krzysztof 395KATOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3800:30:5300:44:12
163WIECZOREK Michał 551WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:27:5800:40:33
164SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:0800:39:41
165RATASZEWSKI Marek 424NEW BALANCEKLAUDYNM 60+2021-09-12 11:00:3900:31:1900:45:05
166KLUSIEWICZ Michał 226WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:1700:40:46
167KRUPA Kamila 259WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3900:29:5600:42:39
168ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:2600:43:13
169MIKLASZEWSKI Marian 334SKRZESZEWM 60+2021-09-12 11:00:3900:35:0900:50:03
170DRZYMALA Krzysztof 121WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:3500:40:45
171WICENTY Paweł 549WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:29:4200:42:11
172MIKLASZEWSKI Kamil 333SKRZESZEWM 30-392021-09-12 11:00:3900:34:4600:49:50
173KRUPA Agnieszka 258WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3900:30:1400:43:08
174MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:4100:44:45
175KRÓL Kamila 255WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3900:36:3700:51:57
176RUDENKO Roman 436MX STUDIOWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:33:5100:50:25
177BOBER Jarosław 54WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:28:0000:39:51
178LIBOLD Maciek 288WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:31:5300:44:44
179DĄBROWSKI Mirosław 114WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:27:4100:39:31
180JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:5300:46:33
181ŚCIBISZ Tomek 504WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:31:0100:44:35
182BLAIM Katarzyna 53WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4000:32:1100:46:43
183RYTKOWSKI Piotr 443WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:29:1500:40:51
184GOLĘDZINOWSKI Tomasz 152WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:29:5400:41:33
185DOŁĘGA Sławomir 120WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:30:3700:43:43
186KACZOREK Robert 205WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:4000:37:1800:54:03
187KRAJEWSKI Konrad 683WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:30:0000:43:00
188NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:5200:46:05
189KARPIŃSKI Marcin 210WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:1800:40:02
190WOJTAS Michał 573WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4100:36:4200:54:11
191BIDZIŃSKA Alicja 46WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:46:4401:07:38
192TRUSZKOWSKA Marta 527BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:29:3000:41:49
193WNĘK Joanna 227WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:32:2200:46:10
194JANISZEWSKI Rafał 187BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:4200:40:24
195KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:5900:41:24
196DĄBROWSKI Damian 117WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:29:4700:43:44
197CICHOŃSKA Elżbieta 90WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:00:4100:31:1900:44:29
198GERWATOWSKI Artur 145WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:31:2400:45:58
199KOSIŃSKI Kamil 240WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:29:4700:42:01
200PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:3100:44:48
201OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:5900:46:16
202WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:5500:46:41
203MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:4800:44:27
204KOWALSKI Wiesław 248WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4300:42:2001:01:38
205PALUCH Kamil 378WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:28:4500:40:39
206FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:0300:48:19
207WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:1600:41:14
208FETISOVA Ekaterina 622WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:29:5800:42:09
209DURKA Dorota 124BIEGUSTATORZYWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4300:31:1400:44:43
210SIEWRUK Katarzyna 457WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4300:29:4800:42:55
211SZCZEPKOWSKA Marta 493WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:31:3100:44:49
212ADAMIAK Arkadiusz 125MBOTCIECHANÓWM 1-292021-09-12 11:00:4300:30:1600:43:55
213CHMIELEWSKI Maciej 79WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:29:5900:42:15
214SZAŁAŃSKI Przemysław 490WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:30:4900:43:30
215LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:2100:46:04
216AUGUSTYŃSKA-ŚMIETAŁO Iwona 21WŚCIEKŁY FINISZWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:29:5200:42:46
217PYRA Piotr 415PKS RADOŚĆWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:31:5400:46:31
218ŻEBROWSKA Anna 606WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4400:30:4600:43:44
219OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:5100:44:39
220KARASIEWICZ Katarzyna 208KULIGÓWK 50-592021-09-12 11:00:4400:32:3200:47:15
221ŻMIJEWSKI Daniel 607WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4400:32:2200:48:18
222GRULA Mateusz 167TEAM KARAŚWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4400:28:4300:42:19
223RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:5600:42:08
224KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:0900:46:40
225KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:4600:47:44
226KORNACKA Agnieszka 239NIEPORĘTK 1-292021-09-12 11:00:4400:41:5000:59:25
227RAKOWSKA Agnieszka 421WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4500:33:0200:47:15
228WALCZUK Magda 541BRAKWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4500:37:1300:54:36
229RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:5000:45:32
230TOMASZEK Artur 140WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4500:31:4600:45:10
231SZAREWICZ Paweł 492WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:33:4900:47:52
232ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:1100:43:00
233SKRZYPEK Michał 464WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:31:5300:45:53
234JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:5100:47:56
235URBAŃSKI Paweł 536KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:30:3900:43:47
236MIŁOSZ Marek 335WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:34:0300:49:54
237RATASZEWSKA Edyta 422NEW BALANCE RUN CLUBKLAUDYNK 50-592021-09-12 11:00:4600:40:4900:57:52
238NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:4700:48:03
239CHODNIEWICZ Michał 82WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:14
240MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:4900:51:07
241BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:1900:50:22
242LEŚ Tomasz 282TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:30:2900:44:09
243WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:20
244KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:5500:47:51
245LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:1000:46:18
246NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:3600:45:21
247SAMOCIUK Karolina 447WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4800:33:0600:48:04
248KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:0500:48:03
249BABIUCH Marek 22RUN LOGWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4800:32:4500:47:07
250CELIŃSKI Mateusz 74TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4800:32:5100:49:16
251KOCOŃ Rafał 230WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:3800:46:01
252DEREWICZ Mariusz 119WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:1900:44:12
253KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:5100:49:23
254GÓRSKA Malgorzata 160WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4800:32:5300:46:27
255BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:1000:47:30
256KARMIŁOWICZ Eugeniusz 209POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIŁAJSKIM 50-592021-09-12 11:00:4800:37:0400:53:11
257STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:3100:44:34
258JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:2600:44:10
259ADAMIAK Robert 11CURTISCIECHANÓWM 50-592021-09-12 11:00:4900:32:0200:46:02
260ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:1300:46:32
261SZLAGA Kinga 654GRODZISK MAZOWIECKIK 30-392021-09-12 11:00:4900:41:3501:02:20
262KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:4500:51:28
263JANKOWSKI Jakub 190BRWINÓWM 30-392021-09-12 11:00:5000:29:1800:42:30
264JANIK-ARMATA Aneta 186WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5000:39:1200:56:40
265ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:3300:54:05
266ADAMKIEWICZ Marcin 14WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5000:33:4200:48:45
267RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:4000:48:41
268CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:1200:38:47
269RING Urszula 427WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5000:34:0200:48:54
270SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:3600:48:58
271MUCHA Grzegorz 341WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:5100:37:1600:53:00
272ZARĘBA Tomasz 589WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5100:36:4800:54:21
273LEWANDOWSKA Monika 284WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:38:1800:55:05
274MŁYŃCZYK Adriana 336WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1400:51:04
275BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1900:50:15
276SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:0300:47:49
277SUCHECKA Joanna 483KS POMORSKALEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:00:5100:34:0300:47:49
278KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:2200:42:58
279GRYCZKA Andrzej 170KANCELARIA PRAWNA ANLEX ANDRZEJ GRYCZKAWATSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5100:31:2700:46:40
280BESSARABA Jagoda 43WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:5100:37:2400:55:09
281ŁUCZAK Małgorzata 303RUNNERSI ZE SKARBKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:37:3200:54:04
282SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:4700:47:21
283JÓŹWIK Grzegorz 199JÓZEFOSŁAWM 50-592021-09-12 11:00:5200:31:2400:44:58
284LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:5900:43:45
285JAROS Honorata 192.WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:00:5200:34:0800:49:34
286WICIŃSKI Andrzej 550DIDI-ARTWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5200:32:2800:46:22
287ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:1200:42:52
288TENDERENDA Kamil 517CIECHANOWIECM 30-392021-09-12 11:00:5300:28:5800:42:10
289LENDZION Marcin 281GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:27:5500:39:30
290WĄTRÓBSKI Krzysztof 546WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:39:4200:57:26
291KOLASA Andrzej 232KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM 60+2021-09-12 11:00:5300:34:2500:48:54
292PASIŃSKI Daniel 382GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5400:30:3900:43:41
293SZYMAŃSKA Alicja 686ŁOMIĄCZKIK 40-492021-09-12 11:00:5400:33:4500:48:19
294BOJARUN Marek 59LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:5400:29:2400:42:05
295RAWSKA Małgorzata 425WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5500:32:4900:46:22
296KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:5700:44:48
297GRONOWSKI Robert 166FFFCIECHANÓWM 30-392021-09-12 11:00:5500:31:4400:44:14
298ARAŹNY Zbigniew 17TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5500:31:4200:44:40
299BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA Katarzyna 28MARKOWI BIEGACZEMARKIK 40-492021-09-12 11:00:5600:37:2300:53:43
300GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:50
301JANKOWSKA Wiola 188WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5600:33:4700:48:59
302GŁÓWKA Małgorzata 148MARKIK 40-492021-09-12 11:00:5600:36:2800:52:23
303ŚMIETAŁO Dawid 508WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:27
304K Bogdan 690WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5600:37:2200:53:42
305GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:3200:44:11
306LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:4400:46:56
307KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:2100:45:33
308PRUSZCZYNSKI Grzegorz 410WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:4600:44:29
309PODKAŃSKI Paweł 396WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:32:3500:47:45
310PONIATOWSKI Aleksander 400WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:28:2500:40:39
311ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:1900:44:23
312ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:4600:45:15
313SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:3600:42:12
314ZGÓRZAK Adam 599WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:1800:44:28
315DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:4600:45:16
316JAKUBOWSKI Dariusz 183DGWWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5800:28:4100:41:09
317JUNDZIŁŁ-BOGUSIEWICZ Paulina 200WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5800:39:0700:59:02
318MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:3800:47:41
319BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:2000:49:39
320ROGOZINSKI Adrian 428WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5800:34:1000:50:54
321MACURA Wiktor 642WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5800:38:4800:55:28
322ŁYSIK Marcin 678WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:23
323GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:1500:51:13
324ORŁOWSKA Dorota 680WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:24
325TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:0600:43:53
326CZAPIEWSKA Małgorzata 103BRODNICA BIEGABRODNICAK 50-592021-09-12 11:00:5900:38:2100:54:36
327KITA Grzegorz 655SMPWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5900:38:3100:55:57
328CHAJĘCKI Mateusz 75WARSZAWSKIBIEGACZKLAUDYNM 30-392021-09-12 11:00:5900:31:1300:43:30
329MAKOWSKA Izabella 681WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:25
330DANIUN Wojciech 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:34:4600:50:36
331WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:1100:50:10
332KROSZKIEWICZ Joanna 254WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0000:34:3400:49:41
333CZAPIEWSKI Maciej 104BRODNICA BIEGABRODNICAM 60+2021-09-12 11:01:0000:38:2500:55:18
334MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:4400:42:54
335SOCHA Marek 471WOŁOMINM 50-592021-09-12 11:01:0000:32:2600:46:18
336POLAKOWSKA Anna 399JABŁONNAK 30-392021-09-12 11:01:0000:36:3500:52:09
337SIKORSKI Bartosz 76WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:28:1600:40:34
338SHERSHUN Halyna 452MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSAWK 30-392021-09-12 11:01:0100:36:5700:54:20
339SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:2400:43:19
340CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:4700:51:12
341ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:1800:48:14
342BANASIK-URBANOWSKA Katarzyna 31GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0100:33:2600:47:45
343BUCHALSKA Ewa 69EKOBIEGIWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:0100:32:4900:46:54
344MAŚLOCH Piotr 694WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0100:44:0901:06:32
345CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:5200:42:39
346GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:3700:56:58
347BALABANOV Viktor 27MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0100:28:3000:41:07
348MOCZYDŁOWSKI Piotr 337MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:37:3700:54:31
349MICHEWICZ Gosia 326WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0200:33:0900:45:59
350URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:3500:53:37
351ŻÓŁKOWSKI Rafał 608RUN % FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:3900:44:36
352WAGNER Jolanta 539WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:0200:32:2900:46:08
353MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:4000:53:03
354MARCINKOWSKI Dariusz 312SOCHACZEWM 60+2021-09-12 11:01:0200:35:2400:51:33
355STACHURSKI Dariusz 473RUN%FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:4200:45:18
356MENDREK Ireneusz 323TURBODZIKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:33:4400:48:25
357GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:0400:49:55
358CIMOCHOWSKA Magdalena 96BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0300:33:3000:47:32
359MAJEWSKA Hanna 308BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0300:35:4000:51:28
360PIWOWARSKI Dariusz 390WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:37:2100:53:41
361KUŚMIREK-KOWAL Joanna 274WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0300:37:5400:55:44
362MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:4200:54:39
363ZAGRODZKI Jan 582WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:31:4000:44:49
364BAZYLEWICZ Hubert 37WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0400:33:2600:49:03
365ORZEŁ Karolina 370WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0400:36:5000:52:36
366SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:2800:47:04
367BUDNICKI Michal 72IMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0700:32:5200:46:48
368GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:2700:47:04
369LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
370SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:0600:48:21
371ZARĘBA-TREMELET Katarzyna 590WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5700:47:16
372GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:1500:45:07
373APANOWICZ Angelika 16EKOBIEGIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5100:46:24
373LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5100:46:23
375KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5700:46:48
376FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:2000:46:13
377KLIPO Mateusz 225DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0900:32:5100:47:04
378WASIAK Bartosz 544WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0900:34:3200:51:32
379BRZOZOWSKA Magdalena 66BIEGUSTATORZYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0900:33:0300:47:31
380SZYMBORSKA Dota 503POŁAWIACZKI PEREŁWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0900:35:1900:50:08
381OWOC Tomasz 376PKO BANK POLSKIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0900:32:5200:46:20
382ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:0400:49:29
383WOŁYNEK Agnieszka 576WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0900:32:5000:46:47
384HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:3800:48:47
385KAZAŁA Piotr 214BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2700:53:38
386TEJCHMA Natalia 515WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1000:34:3600:48:42
387TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:31
388KRAWCZYK Wojciech 253BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2300:51:53
389OSIAK Dawid 372WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:33
390PISANIEC Krzysztof 389WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1100:35:3400:50:52
391RUDNICKA Emilia 625ZABIEGANI PO USZYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1100:39:0000:57:26
392SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:1400:49:34
393KUCHARCZYK Nikola 268LEGIONOWOK 1-292021-09-12 11:01:1100:37:1300:53:43
394KUCHARCZYK Kamil 267LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:1100:37:1300:53:43
395SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:3500:49:01
396MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:0700:52:16
397MALYI Sergii 615WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:0900:48:23
398PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:3300:50:02
399OŁDAK Katarzyna 691WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1200:41:0301:01:28
400MYŚLIŃSKA Anna 357BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2300:47:08
401KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2900:47:05
402SMORAWSKI Wodzisław 467WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:4600:49:25
403ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:4100:48:54
404GRABOWSKA Marta 161LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:1200:36:0700:52:17
405FURMANIAK PAŃCZAK Joanna 138BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1200:34:3800:48:54
406BAJERA Aneta 24ŁÓDŹK 30-392021-09-12 11:01:1300:36:3100:52:25
407ANIOŁKOWSKI Krzysztof 15GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1300:34:2900:47:57
408CHWALISZ Michalina 89VEGE RUNNERSWARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:1300:32:4100:45:36
409BAKALARSKA Mariola 25BW RUNNING TEAMWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:1300:37:1400:54:17
410DOMINIAK Edyta 688WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1300:39:1300:56:48
411KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:3000:52:25
412PASTERNAK Justyna 383Z BIEGANIEM MI DO TWARZYWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1300:34:3400:49:26
413SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:2100:46:26
414BERECZ Eva 41WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1400:34:3900:49:23
415ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:3201:00:21
416ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:5600:50:36
417OLSZEWSKA Katarzyna Bernadetta 362WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1400:42:1401:03:21
418MARUSZAK Łukasz 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1400:36:4000:52:31
419ZATYLNA Joanna 591WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1500:41:3101:00:19
420ŚWIDERSKA Joanna 510WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1500:35:3700:50:37
421GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:1400:53:31
422PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:3100:49:32
423MAZUR Jowita 321FUNKCJONUJWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1500:37:0200:52:17
424KNIAZIAK - BOBROWICZ Magdalena 631ORANGE POLSKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1500:39:0100:57:10
425ARAŹNY Kamila 19TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:37:4200:53:12
426MEJOR Jan 322RAKREATON 2021WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1600:37:4900:54:40
427MIASTOWSKI Rafał 18SŁOŃ BWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1600:37:1500:52:58
428WAWRYK Dorota 545WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:36:2900:52:42
429DYREK Dariusz 652MOŚCISKAM 60+2021-09-12 11:01:1600:34:5200:48:55
430LAZARSKA Ma�Gorzata 278WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:37:0400:53:03
431MATUSZEWSKA Julia 693WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3200:53:24
432NOWAK Kasia 350WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:39:0900:56:26
433OPOŃSKA Emilia 367BIEGAM NA TARCHOMINIEJABŁONNAK 30-392021-09-12 11:01:1700:36:4400:53:08
434GAŁKA Bartek 141WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1700:32:0900:46:46
435OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:0200:44:17
436KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:4700:53:09
437CZERESNIOWSKA Anna 111WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:38:2200:55:29
438MYCIELSKA Ewa 651JÓZEFÓWK 40-492021-09-12 11:01:1700:34:5900:50:00
439BRZÓZKA Magda 68TARCHO ZIOMYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:39:0900:56:26
440WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:1500:48:11
441LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3700:53:57
442KUSY Jacek 621WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:3200:46:24
443WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:5600:58:26
444LIBERA Paweł 287GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:44:2801:06:01
445MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:4800:40:02
446MAŁŻ Bartosz 310WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:4400:46:39
447ZAKABŁUKOWSKI Artur 584WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1800:35:5900:51:20
448WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:3500:48:56
449SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:5200:45:42
450CIEŻ Marcelina 95WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:1900:35:5800:50:39
451STRZELEC Agnieszka 482WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1900:41:1701:00:15
452ZAKABŁUKOWSKA Angelika 583WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1900:42:3401:02:42
453FLORCZUK Piotr 394WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2000:32:1300:44:46
454DĄBROWSKI Andrzej 115JÓZEFÓWM 60+2021-09-12 11:01:2000:37:0200:53:15
455MICHAŁOWSKA Anna 648BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2000:37:1300:53:33
456BOHACZ Sylwester 650WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:1600:53:33
457BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:5901:04:04
458KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:4600:53:36
459CISZEWSKA Anna 98WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2000:37:4900:54:49
460BIEŃKOWSKI Daniel 51WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:5900:50:10
461SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:4100:48:45
462LISOWSKA Alicja 291BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2100:41:0701:00:41
463LEGAN Martyna 697WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2100:36:4700:52:27
464SULICH Mateusz 487LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:2100:36:1200:51:43
465RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:2400:51:57
466MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:0800:50:08
467CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:4400:50:53
468DUDEK Bartłomiej 123BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:5600:50:54
469JAWORSKI Łukasz 194WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:2800:51:32
470SZLAGA Sebastian 499KURKARURKAMILANÓWEKM 30-392021-09-12 11:01:2300:34:3100:48:53
471HRYCIUK Katarzyna 180EKOBIEGIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2300:35:5200:50:45
472OCHENKOWSKA Monika 353KOBYŁKAK 30-392021-09-12 11:01:2300:39:4800:57:19
473SOLAREK Kinga 5WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2300:34:3000:48:53
474CZARNIAKOWSKA Aleksandra 106LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:2300:36:3200:52:53
475RUCKA Aleksandra 435LEGIONOWOK 1-292021-09-12 11:01:2300:38:1100:55:50
476OLSZEWSKI Łukasz 365WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2300:44:3601:05:52
477CHODKOWSKA Anna 81LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:2300:34:3100:49:36
478SKRĘTKOWICZ Paweł 462WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:5300:49:37
479WOJTAŚ Beata 574WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2400:39:1500:56:48
480FIRCHAŁ Monika 131ORT ŁOMIANKIŁOMIANKIK 40-492021-09-12 11:01:2400:34:4100:49:45
481GWIZDAŁA Wioletta 677WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2400:38:1800:55:07
482TERPIŁOWSKA Agnieszka 518PRUSZKÓWK 30-392021-09-12 11:01:2400:38:3100:57:06
483PŁATEK Emil 392WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:3800:49:55
484ZIARA Jarosław 600JASŁOM 50-592021-09-12 11:01:2400:37:4000:56:24
485ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:5200:53:06
486RZEPKA Bartosz 444WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:35:4200:50:46
487KORSZER Agnieszka 311K 50-592021-09-12 11:01:2500:45:1901:06:40
488MOŚCICKI Zenon 251RUTKIM 60+2021-09-12 11:01:2500:34:2000:48:24
489GWIZDAŁA Tomek 215WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:38:1800:53:37
490BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:3700:52:40
491BOGUMIŁ Izabela 57LEGIONOWOK 40-492021-09-12 11:01:2500:35:4100:50:46
492KUJAWSKA Joanna 118WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2500:37:2300:54:28
493PRZESTRZELSKI Sławomir 234JEDWABNOM 50-592021-09-12 11:01:2500:40:5400:57:25
494GWIZDAŁA Piotr 676WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2500:38:1800:55:07
495OLSZEWSKI Rafał 363WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:30:5100:43:39
496OLESIAK Arkadiusz 361BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:38:1700:53:54
497KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:4100:52:35
498WIŚNIEWSKA-DUDA Anna 562WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2600:42:5601:01:00
499SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:1300:53:27
500TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:3400:55:57
501BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:1400:53:27
502KOPEĆ Maria 236NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2700:42:4301:03:29
503BALŚ Andrzej 696WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:2700:37:5800:57:43
504LIS Krzysztof 289ZĄBKIM 50-592021-09-12 11:01:2700:29:5400:42:18
505OKSIENIUK Marcin 613TURBODZIKIWOLICAM 30-392021-09-12 11:01:2700:44:2301:05:47
506KĘPKA Marcin 216WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2700:36:4300:53:16
507GURMIŃSKA Katarzyna 175WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2800:39:1500:55:34
508PARZYCH Sylwia 633WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2800:42:4101:04:09
509FLORCZUK Agnieszka 133WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:2800:36:3800:51:08
510ŁĄCKA Ilona 10BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:2800:41:5901:00:50
511KWAPISZ-CICHOWSKA Katarzyna 275OSTROŁĘKAK 40-492021-09-12 11:01:2800:38:0900:53:43
512LOTKO Justyna 295WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2800:43:0001:04:04
513MAJCHRZAK Anna 320WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2800:38:0300:53:48
514ŁATKOWSKA Monika 300GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWK 40-492021-09-12 11:01:2800:32:1500:45:53
515FROCZUK Piotr 673WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2800:36:3800:51:47
516ROGUSKA Magdalena 1BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2800:42:0101:00:49
517FITRZYK Łukasz 132WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2800:29:3200:42:03
518ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:1200:50:19
519PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:2500:52:25
520ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 604WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2900:34:2100:48:35
521PRĘGOWSKI Grzegorz 407EKO BIEGIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2900:39:2300:56:41
522GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:2600:55:04
523KOPROWICZ Damian 237KRUPIA WÓLKAM 1-292021-09-12 11:01:2900:39:1500:55:35
524SZCZEŚNIAK Marta 496WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2900:36:3000:52:02
525NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:0001:16:44
526OGOŃCZYK Donata 355SEROCKK 30-392021-09-12 11:01:2900:45:5501:07:44
527TOBIASZ Dorota 519GRUPA BIEGOWA CHTMOJABŁONNAK 40-492021-09-12 11:01:2900:37:3000:53:35
528MOLAK Katarzyna 339WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3000:33:1200:46:41
529BUDEK Joanna 71WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3000:40:1800:57:09
530LACHERT STRYJKOWSKA Ewa 277ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK 50-592021-09-12 11:01:3000:41:3901:00:24
531DĄBROWSKA Anna 113WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3000:36:2900:52:01
532PODBIELSKI Przemysław 393WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3000:37:0500:54:07
533PASEK Łukasz 381MICHAŁÓWM 1-292021-09-12 11:01:3000:34:0800:50:41
534DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:2400:54:52
535NASEWICZ-MAMLA Halina 343WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:3100:40:3800:57:44
536DYMARSKA Marzena 125BUSHIDO CENTRUMWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3100:36:3200:51:59
537TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:1700:54:45
538BALINSKA Justyna 29WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3100:40:5000:58:25
539KACPRZAK Michał 203WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3100:37:0400:54:07
540BENKE Adam 40WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3100:40:2000:59:12
541POPARDOWSKA Magda 401WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3100:40:3200:58:00
542ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:1500:52:39
543OSIAL Anita 373PŁOŃSZCZANKIPŁOŃSKK 30-392021-09-12 11:01:3200:42:1201:00:17
544POPARDOWSKI Paweł 402WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3200:40:3200:57:56
545KLIMCZAK Justyna 224FLORIAN CHOJNICEBYDGOSZCZK 30-392021-09-12 11:01:3200:37:0500:53:08
546FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:5300:47:13
547OSTASZEWSKA Katarzyna 374PĘCICE MAŁEK 40-492021-09-12 11:01:3200:40:1401:01:41
548STRYJKOWSKI Marek 480ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM 50-592021-09-12 11:01:3200:38:2600:54:55
549BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:1900:46:26
550WYSOCKI Robert 581GRUPA CHTMOWIELISZEWM 50-592021-09-12 11:01:3200:34:0900:47:59
551ZAWADZKI Emil 594WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3300:35:3200:50:00
552SKOWRONEK Krzysztof 461WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3300:37:3000:53:51
553KACZMAREK Katarzyna 204MARKIK 30-392021-09-12 11:01:3300:39:0600:55:18
554JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:5901:01:48
555GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:5200:55:03
556ŁYCZEK Rafał 305DZIERŻONIÓWM 30-392021-09-12 11:01:3300:37:3100:53:51
557TRUSZKOWSKA Agnieszka 528LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:3300:41:1201:00:32
558GONET Katarzyna 156WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3300:36:4100:51:59
559SOWA Paweł 151WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3300:40:3000:59:58
560KIESIO Sylwia 219NESSI TEAMWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3400:37:3900:53:17
561TELAKOWSKA Anita 516WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3400:41:1301:00:50
562MATUSZEWSKI Pawel 318NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-392021-09-12 11:01:3400:42:4901:03:07
563KULBACKI Kamil 270WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:40:1500:56:58
564BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:3000:50:01
565PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:4700:43:05
566HENTKA Kamil 177UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:33:2900:47:25
567MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:5600:55:51
568DRAJCZYK Maria 627WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3500:32:2900:46:14
569WILEŃSKI Zbigniew 555GRUPA BIEGOWA UM W-WACHOTOMÓWM 50-592021-09-12 11:01:3500:32:4000:46:01
570ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:5100:56:32
571KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:4900:52:54
572CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:5500:51:49
573O’NEILL Agnieszka 366BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3500:34:5800:50:39
574MIERCZYK Agnieszka 332WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3600:39:3300:57:07
575MURAWSKA Magdalena 342MAŁKINIA GÓRNAK 30-392021-09-12 11:01:3600:35:4100:50:37
576KRZANOWSKA Małgorzata 262WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:3600:42:3301:03:56
577CZECHOWSKI Jerzy 110MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3600:54:2501:17:26
578JURECKI Marek 201WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:42:3301:03:57
579BOBROWSKI Marcin 55RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:35:3700:49:38
580WOJNARSKI Janusz 572WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3700:35:0900:49:48
581OLEJNIK Marcin 360WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3700:39:3600:55:43
582GRABOWSKI Kacper 162WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3700:40:5500:58:18
583BIERNACKI Adam 52ŁÓDŹ/WARSZAWAŁÓDŹM 60+2021-09-12 11:01:3700:42:1501:01:40
584WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:1000:45:30
585WINDER Agnieszka 557WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3700:39:3100:57:07
586ZIELIŃSKI Paweł 603WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:41:5001:00:22
587SIKORSKA Agnieszka 626WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3800:37:5000:54:05
588OLCZAK Witold 358UMCS BIEGAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3800:38:1400:54:31
589CZARTORYSKA Anna 107WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3800:36:0500:51:35
590FLOREK Małgorzata 134WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3800:36:5000:52:50
591GMYREK Robert 150WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:4100:52:48
592CIULA Dominik 100WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:4100:52:48
593CZARTORYSKA Maja 108WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3800:35:5900:51:20
594MICHALSKI Dariusz 325WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3900:35:0400:49:32
595ŁOZOWSKA Dorota 301WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:39:5200:56:45
596AUGUSTYNIAK Aleksandra 20WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:39:3300:56:19
597MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
598CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:2300:45:48
599CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:5900:51:19
600LEŚNIKOWSKI Albert 283WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3900:39:5400:56:35
601WYSOCKA-LEŚNIKOWSKA Magdalena 580WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3900:39:5400:56:36
602MICHNOWSKA Adriana 328WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
603SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:1800:55:31
604SENKO Mateusz 450STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:39:3000:54:31
605JARMUŻEWSKA Teresa 191TIAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4000:34:5200:49:05
606BIENIEK Wojciech 50WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:35:2400:50:47
607TERECH Ewelina 624WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4000:39:3100:56:33
608PYTKA Andrzej 417WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:4000:36:4700:53:05
609MAĆKOWIAK Weronika 307WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4000:36:5900:52:23
610NIEDZWIEDZKA Edyta 347LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:4000:40:0100:57:41
611ROSZKOWSKA-KAZAŁA Małgorzata 432BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4100:44:4101:04:48
612TRZCIŃSKI Michał 531WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4100:37:1400:54:27
613TRZESIŃSKI Michał 532WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:34:1600:49:32
614STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:1400:56:23
615WISNIEWSKI Adam 560WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:39:5700:58:39
616SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:2200:47:21
617OGRODNICZUK Józef 356WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:4200:37:1100:52:11
618TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:4901:06:42
619TRZCIŃSKA Iwona 530WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4200:39:4800:56:40
620KISIELEWICZ Bożena 221PSTROKATY PAREOMARATONNADMAK 40-492021-09-12 11:01:4200:49:0601:12:42
621DĄBROWSKI Emil 116WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4200:32:1300:46:56
622CHOYNOWSKA Małgorzata 85ŁOMIANKIK 50-592021-09-12 11:01:4200:37:1300:52:01
623KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:3001:00:15
624ORŁOWSKI Tomasz 644WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:39:3400:56:52
625SKRZYPECKI Jakub 463ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:41:1100:58:34
626POWROŃSKA Marta 384WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4300:33:4600:48:32
627MATUSZEWSKA Jolanta 317WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4300:32:5900:47:23
628MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:4500:48:31
629REMBERK Danuta 426WARSZAWAK 60+2021-09-12 11:01:4400:46:5901:06:47
630POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:3400:46:31
631OLCZAK Urszula 359UMCS BIEGAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4400:45:2301:06:23
632LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4601:10:03
633ŚLIMKO Adriana 507WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4501:10:03
634KOPACZEL Paweł 689BIEGAM U KOLESIRYBNOM 30-392021-09-12 11:01:4400:33:5400:50:26
635HIŻ Marta 179WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4500:37:3400:52:29
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
636MAJKOWSKA Zofia 684WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:4500:58:0601:23:40
637MATYJASIAK Mateusz 319WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4500:35:2400:49:07
638PRASAŁEK Jan 405LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4500:37:4300:53:11
639MAJKOWSKI Michał 685WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4600:58:0501:23:40
640WÓJTOWICZ Agnieszka 579WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4600:45:1301:05:48
641BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:5301:01:31
642KRYSIK Marcin 261WUJÓWKAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4800:40:0700:56:36
643PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:5400:59:25
644PODSADNI-KRYSIK Paulina 397EKOBIEGIWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4800:40:0600:56:37
645STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:4700:49:42
646WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:5800:54:39
647BOCHENEK Sebastian 56LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:5100:45:3101:08:11
648GÓRKA Bartosz 159WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:5200:34:4400:48:58
649ŚWIĘDRYCH Marek 512CZERMNAM 30-392021-09-12 11:01:5300:34:0700:44:48
650PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:3100:54:47
651CZESNAR Kasia 670WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:5701:00:1701:25:40
652WALASIK Agnieszka 540WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:5700:59:2001:26:49
653CIEŚLAK Paweł 94SLOWJOGGING BIAŁOŁEKAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5700:59:4401:25:31
654KAMIŃSKI Waldemar 9SLOW JOGGING WARSZAWAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5801:00:2101:27:12
655BRZĄKAŁA Renata 65SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:5801:00:2201:27:12
656BOROWIAK Jacek 60SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:5800:58:1401:15:20
657BOROWIAK Jolanta 61SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAK 60+2021-09-12 11:01:5801:00:2101:27:12
658KULIGOWSKI Adrian 271RADZYMINM 1-292021-09-12 11:01:5900:31:2100:45:20
659SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:5600:54:37
660KĘSICKA Katarzyna 217WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:03:5300:47:1401:08:55
661KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:4000:56:18
Znaleziono 661 wynik(ów)