BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 6.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km
   
1GROMEK Radosław 165AZS AWF WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:20:41
2WIĘCKOWSKI Łukasz 553KS START PUŁASKI WARKAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:20:41
3MACHOWSKI Paweł 630ADIDAS RUNNERS WARSAW/PIEKIELNI WARSZAWAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:21:15
4STELMACH Dominika 659WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:2700:22:43
5PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:06
6HILDEBRAND Marcin 178BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:23:11
7JUSIŃSKI Krystian 202BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:27
8GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:27
9KRAMARZ Aleksander 252WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:23:29
10KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:30
11PYRZAK Paweł 416FORT JAKSMANICEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:38
12ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:40
13RUPIŃSKI Krzysztof 647KONSTANCIN-JEZIORNAM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:45
14BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:45
15SZCZEPŁEK Jan 495LEMIESZ TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:45
16CHROBOT Daniel 86WOŹNIAK RUNNING TEAMKIELCEM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:47
17KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:49
18ŁABĘDZKI Konrad 298DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:23:52
19GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:56
20WACHOWSKI Łukasz 538WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3200:23:56
21SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:59
22BAŁAJ Krzysztof 30DECATHLONWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:23:59
23WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:00
24STACHOWICZ Marcin 616WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:24:03
25SKWARCZ Paweł 465WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2900:24:32
26MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:52
27LEWANDOWSKI Mateusz 286NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-292021-09-12 11:00:2900:25:17
28TARANTA Daniel 514JELENIOWATE-POGOŃCOWATEWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:25:19
29MARCINISZYN Grzegorz 486WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:20
30KRZESZEWSKI Rafał 263BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:20
31NAWRAT Monika 649KS PREFBET-SONAROLZĄBKIK 30-392021-09-12 11:00:2900:25:21
32MICHLEWICZ Krzysztof 327WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:21
33GRZYBOWSKI Mariusz 173KOBYŁKAM 50-592021-09-12 11:00:2900:25:22
34PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:26
35MAKULEC Marcin 617SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:29
36MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:31
37ANDRULEWICZ Marcin 643WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:25:32
38WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:39
39SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:56
40PANCER Michał 379ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3000:26:01
41JASIONOWSKI Mariusz 193IZABELIN CM 30-392021-09-12 11:00:2300:26:03
42SIEGIEDA Michał 453ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:26:06
43ŚLĘCZEK Filip 505WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:26:11
44KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:12
45FACON Janusz 629WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:26:14
46MALANOWSKA Elżbieta 309WARSZAWA (REMBERTÓW)K 1-292021-09-12 11:00:3200:26:18
47ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:19
48SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:21
49SZYMAŃSKI Andrzej 502WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:26:21
50STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:21
51ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:22
52HASS Joanna 185KOBYŁKAK 40-492021-09-12 11:00:3000:26:24
53ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:24
54ŁĄGOCKI Marcin 49ZAKOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3400:26:30
55CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:34
56JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:39
57KRÓL Maciej 256BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:26:45
58KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:48
59OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:49
60KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:50
61KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:51
62BRYGOŁA Tomasz 64PARKRUN POLE MOKOTOWSKIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3300:27:01
63GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:07
64KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:07
65JARZYŃSKA Kinga 682WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:27:09
66WOJEWÓDZKI Marcin 571WOJEWÓDZCY TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:11
67PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:12
68CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:12
69WESOŁOWSKA Katarzyna 548ORANGE POLSKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3200:27:14
70TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:19
71SOCHA Grzegorz 470WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:27:21
72TROJANOWSKI Rafał 146M 30-392021-09-12 11:00:3500:27:26
73KOWALCZYK Rafał 245ŻÓRAWSKI TEAM & ASICS FRONTRUNNERWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:27:27
74IWANIK Tomasz 228WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:27:27
75SZCZEPAŃSKI Piotr 3M 1-292021-09-12 11:00:2600:27:28
76GANCZEWSKI Paweł 142KS STASZEWSCYGRANICAM 50-592021-09-12 11:00:3100:27:35
77FALKOWSKI Łukasz 128WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:27:36
78TYMOLEWSKI Grzegorz 533WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:27:37
79MODZELEWSKA Iga 35RADZYMINK 1-292021-09-12 11:00:3600:27:40
80DĄBROWSKI Mirosław 114WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:27:41
81GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:43
82JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:44
83STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:45
84WAWRZYNIAK Damian 698WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:46
85STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:48
86MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:48
87LENDZION Marcin 281GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:27:55
88WIECZOREK Michał 551WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:27:58
89BOBER Jarosław 54WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:28:00
90SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:08
91BOROWY Łukasz 62ŻYRARDÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:28:09
92SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:11
93SADOWSKA Marzena 445WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:14
94SIKORSKI Bartosz 76WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:28:16
95KLUSIEWICZ Michał 226WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:17
96KARPIŃSKI Marcin 210WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:18
97CHMARZYŃSKI Paweł 78SULEJÓWEKM 30-392021-09-12 11:00:3700:28:19
98CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:20
99GABRYSZEWSKI Radosław 139WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:23
100WINKOWSKA-STRUZIK Magda 558DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3400:28:24
101ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:24
102PONIATOWSKI Aleksander 400WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:28:25
103BALABANOV Viktor 27MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0100:28:30
104ZGODA Mateusz 598WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:33
105ŚWIATŁOŃ Michał 509WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:34
106MROZOWSKI Kamil 340WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:28:34
107DRZYMALA Krzysztof 121WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:35
108ZAWADA Paweł 593BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:36
109SĄGOL Sylwester 448WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3200:28:37
110KODA Eugeniusz 231TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3500:28:40
111LIPIŃSKI Oskar 618WRASZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:40
112CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:41
113JAKUBOWSKI Dariusz 183DGWWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5800:28:41
114JANISZEWSKI Rafał 187BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:42
115NOWACKA Dominika 349KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:43
116GRULA Mateusz 167TEAM KARAŚWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4400:28:43
117PACIOREK Ewa 377GRUPA BIEGOWA UM W-WAMARKIK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:44
118PALUCH Kamil 378WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:28:45
119BADOWSKI Piotr 23WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:46
120RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:47
121PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:50
122ŻURANIEWSKA Agnieszka 612NUDNE PIĄTKIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3300:28:51
123KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:51
124JAKUBISIAK Renata 182BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3500:28:52
125CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:52
126KOWALIKOWSKA Renata 246BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3600:28:56
127SEKŚCIŃSKA Magda 449GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3700:28:58
128TENDERENDA Kamil 517CIECHANOWIECM 30-392021-09-12 11:00:5300:28:58
129KRUPIŃSKI Marek 260DĄBROWSKI TEAM / MARO RUNNEROSTROŁĘKA/WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:28:59
130KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:59
131RYTKOWSKI Piotr 443WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:29:15
132WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:16
133JANKOWSKI Jakub 190BRWINÓWM 30-392021-09-12 11:00:5000:29:18
134WALECKA Wiktoria 542BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:20
135FRĄCKOWSKI Sławomir 136WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:29:22
136BOJARUN Marek 59LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:5400:29:24
137JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:29
138PRZELASKOWSKI Artur 412WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3700:29:30
139TRUSZKOWSKA Marta 527BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:29:30
140ROMAN Anna 646WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:31
141MACHUL Ewa 306WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:32
142FITRZYK Łukasz 132WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2800:29:32
143SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:36
144PUSEK Mikołaj 414WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:29:42
145WICENTY Paweł 549WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:29:42
146RATASZEWSKA Matylda 423NEW BALANCE RUN CLUBKLAUDYNK 1-292021-09-12 11:00:3800:29:44
147MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:44
148DĄBROWSKI Damian 117WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:29:47
149KOSIŃSKI Kamil 240WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:29:47
150SIEWRUK Katarzyna 457WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4300:29:48
151AUGUSTYŃSKA-ŚMIETAŁO Iwona 21WŚCIEKŁY FINISZWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:29:52
152ŁUCZAK Bartosz 679SANDOMIERZM 1-292021-09-12 11:00:3600:29:54
153GOLĘDZINOWSKI Tomasz 152WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:29:54
154LIS Krzysztof 289ZĄBKIM 50-592021-09-12 11:01:2700:29:54
155KRUPA Kamila 259WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3900:29:56
156RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:56
157GRUNWALD Witold 168WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3600:29:57
158FETISOVA Ekaterina 622WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:29:58
159FAJKOWSKI Piotr 127ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:29:59
160CHMIELEWSKI Maciej 79WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:29:59
161JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA Agnieszka 181ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3800:30:00
162KRAJEWSKI Konrad 683WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:30:00
163NEJFELD Hanna 345MARKOWI BIEGACZEZĄBKIK 40-492021-09-12 11:00:3400:30:02
164ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:11
165ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:12
166KRUPA Agnieszka 258WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3900:30:14
167ADAMIAK Arkadiusz 125MBOTCIECHANÓWM 1-292021-09-12 11:00:4300:30:16
168KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:22
169SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:24
170ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:25
171ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:26
172TOMCZUK-KUZKA Katarzyna 524WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3300:30:28
173LEŚ Tomasz 282TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:30:29
174CHOTOMSKI Marcin 84LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:2800:30:31
175DOŁĘGA Sławomir 120WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:30:37
176URBAŃSKI Paweł 536KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:30:39
177PASIŃSKI Daniel 382GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5400:30:39
178MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:41
179ŻEBROWSKA Anna 606WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4400:30:46
180JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 196BIGTIRESRUNTEAMBLIZNE JASIŃSKIEGOK 40-492021-09-12 11:00:3600:30:47
181PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:47
182MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:48
183SZAŁAŃSKI Przemysław 490WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:30:49
184OLSZEWSKI Rafał 363WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:30:51
185NOWOCIEŃ Jacek 352UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPODKOWA LEŚNAM 60+2021-09-12 11:00:3400:30:53
186PODGÓRSKI Krzysztof 395KATOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3800:30:53
187LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:59
188BARANOWSKI Łukasz 33BIAŁACZÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:31:01
189ŚCIBISZ Tomek 504WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:31:01
190OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:02
191GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:05
192TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:06
193CHAJĘCKI Mateusz 75WARSZAWSKIBIEGACZKLAUDYNM 30-392021-09-12 11:00:5900:31:13
194DURKA Dorota 124BIEGUSTATORZYWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4300:31:14
195ZGÓRZAK Adam 599WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:18
196RATASZEWSKI Marek 424NEW BALANCEKLAUDYNM 60+2021-09-12 11:00:3900:31:19
197CICHOŃSKA Elżbieta 90WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:00:4100:31:19
198DEREWICZ Mariusz 119WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:19
199ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:19
200LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:21
201KULIGOWSKI Adrian 271RADZYMINM 1-292021-09-12 11:01:5900:31:21
202GERWATOWSKI Artur 145WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:31:24
203JÓŹWIK Grzegorz 199JÓZEFOSŁAWM 50-592021-09-12 11:00:5200:31:24
204JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:26
205GRYCZKA Andrzej 170KANCELARIA PRAWNA ANLEX ANDRZEJ GRYCZKAWATSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5100:31:27
206CHODNIEWICZ Michał 82WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:31:30
207WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:30
208CHOTOMSKA Dorota 83LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:00:2800:31:31
209PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:31
210SZCZEPKOWSKA Marta 493WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:31:31
211STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:31
212GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:32
213ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:33
214NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:36
215KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:38
216KOCOŃ Rafał 230WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:38
217ŻÓŁKOWSKI Rafał 608RUN % FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:39
218ZAGRODZKI Jan 582WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:31:40
219ARAŹNY Zbigniew 17TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5500:31:42
220STACHURSKI Dariusz 473RUN%FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:42
221GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:43
222ŚMIETAŁO Dawid 508WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5600:31:43
223WEREDA Paweł 639WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:31:44
224GRONOWSKI Robert 166FFFCIECHANÓWM 30-392021-09-12 11:00:5500:31:44
225TOMASZEK Artur 140WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4500:31:46
226PRUSZCZYNSKI Grzegorz 410WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:46
227ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:46
228DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:46
229RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:50
230OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:51
231NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:52
232LIBOLD Maciek 288WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:31:53
233JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:53
234SKRZYPEK Michał 464WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:31:53
235PYRA Piotr 415PKS RADOŚĆWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:31:54
236KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:57
237OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:59
238ADAMIAK Robert 11CURTISCIECHANÓWM 50-592021-09-12 11:00:4900:32:02
239KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:09
240GAŁKA Bartek 141WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1700:32:09
241WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:10
242LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:10
243WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:10
244BLAIM Katarzyna 53WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4000:32:11
245ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:13
246FLORCZUK Piotr 394WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2000:32:13
247DĄBROWSKI Emil 116WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4200:32:13
248GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:15
249ŁATKOWSKA Monika 300GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWK 40-492021-09-12 11:01:2800:32:15
250BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:19
251FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:20
252KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:21
253SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:21
254WNĘK Joanna 227WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:32:22
255ŻMIJEWSKI Daniel 607WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4400:32:22
256CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:23
257WOJTOWICZ Przemysław 575NOWA IWICZNAM 30-392021-09-12 11:00:3400:32:25
258SOCHA Marek 471WOŁOMINM 50-592021-09-12 11:01:0000:32:26
259GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:27
260WICIŃSKI Andrzej 550DIDI-ARTWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5200:32:28
261SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:28
262TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:29
263WAGNER Jolanta 539WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:0200:32:29
264DRAJCZYK Maria 627WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3500:32:29
265KARASIEWICZ Katarzyna 208KULIGÓWK 50-592021-09-12 11:00:4400:32:32
266KUSY Jacek 621WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:32
267POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:34
268PODKAŃSKI Paweł 396WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:32:35
269WILEŃSKI Zbigniew 555GRUPA BIEGOWA UM W-WACHOTOMÓWM 50-592021-09-12 11:01:3500:32:40
270CHWALISZ Michalina 89VEGE RUNNERSWARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:1300:32:41
271LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:44
272MAŁŻ Bartosz 310WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:44
273FIJAŁKOWSKI Oliwier 129WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:32:45
274BABIUCH Marek 22RUN LOGWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4800:32:45
275NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:47
276SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:47
277RAWSKA Małgorzata 425WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5500:32:49
278BUCHALSKA Ewa 69EKOBIEGIWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:0100:32:49
279WOŁYNEK Agnieszka 576WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0900:32:50
280JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:51
281CELIŃSKI Mateusz 74TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4800:32:51
282APANOWICZ Angelika 16EKOBIEGIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0800:32:51
282LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:51
284KLIPO Mateusz 225DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0900:32:51
285BUDNICKI Michal 72IMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0700:32:52
286OWOC Tomasz 376PKO BANK POLSKIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0900:32:52
287SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:52
288GÓRSKA Malgorzata 160WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4800:32:53
289WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:55
290KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:55
291ZARĘBA-TREMELET Katarzyna 590WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0800:32:57
292KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:57
293MATUSZEWSKA Jolanta 317WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4300:32:59
294RAKOWSKA Agnieszka 421WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4500:33:02
295FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:03
296BRZOZOWSKA Magdalena 66BIEGUSTATORZYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0900:33:03
297KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:05
298SAMOCIUK Karolina 447WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4800:33:06
299SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:06
300MICHEWICZ Gosia 326WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0200:33:09
301BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:10
302MOLAK Katarzyna 339WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3000:33:12
303ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:18
304SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:22
305MYŚLIŃSKA Anna 357BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1200:33:23
306BANASIK-URBANOWSKA Katarzyna 31GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0100:33:26
307BAZYLEWICZ Hubert 37WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0400:33:26
308KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:29
309HENTKA Kamil 177UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:33:29
310CIMOCHOWSKA Magdalena 96BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0300:33:30
311PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:33
312SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:36
313MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:38
314HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:38
315RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:40
316ADAMKIEWICZ Marcin 14WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5000:33:42
317MENDREK Ireneusz 323TURBODZIKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:33:44
318SZYMAŃSKA Alicja 686ŁOMIĄCZKIK 40-492021-09-12 11:00:5400:33:45
319MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:45
320KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:46
321POWROŃSKA Marta 384WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4300:33:46
322JANKOWSKA Wiola 188WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5600:33:47
323SZAREWICZ Paweł 492WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:33:49
324RUDENKO Roman 436MX STUDIOWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:33:51
325KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:51
326RADOMSKA-ZUBCZYŃSKA Maria 418WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:33:53
327FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:53
328KOPACZEL Paweł 689BIEGAM U KOLESIRYBNOM 30-392021-09-12 11:01:4400:33:54
329BAKUŁA Wiesław 26WAMPIRWACHM 50-592021-09-12 11:00:3600:34:02
330RING Urszula 427WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5000:34:02
331MIŁOSZ Marek 335WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:34:03
332SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:03
333SUCHECKA Joanna 483KS POMORSKALEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:00:5100:34:03
334ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:04
335ŚWIĘDRYCH Marek 512CZERMNAM 30-392021-09-12 11:01:5300:34:07
336JAROS Honorata 192.WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:00:5200:34:08
337PASEK Łukasz 381MICHAŁÓWM 1-292021-09-12 11:01:3000:34:08
338MALYI Sergii 615WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:09
339WYSOCKI Robert 581GRUPA CHTMOWIELISZEWM 50-592021-09-12 11:01:3200:34:09
340ROGOZINSKI Adrian 428WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5800:34:10
341SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:14
342WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:15
343TRZESIŃSKI Michał 532WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:34:16
344MOŚCICKI Zenon 251RUTKIM 60+2021-09-12 11:01:2500:34:20
345ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 604WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2900:34:21
346LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:25
347KOLASA Andrzej 232KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM 60+2021-09-12 11:00:5300:34:25
348ANIOŁKOWSKI Krzysztof 15GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1300:34:29
349SZLAGA Kinga 5GRODZISK MAZOWIECKIK 30-392021-09-12 11:01:2300:34:30
350PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:31
351SZLAGA Sebastian 499KURKARURKAMILANÓWEKM 30-392021-09-12 11:01:2300:34:31
352CHODKOWSKA Anna 81LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:2300:34:31
353WASIAK Bartosz 544WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0900:34:32
354KROSZKIEWICZ Joanna 254WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0000:34:34
355PASTERNAK Justyna 383Z BIEGANIEM MI DO TWARZYWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1300:34:34
356SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:35
357WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:35
358TEJCHMA Natalia 515WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1000:34:36
359FURMANIAK PAŃCZAK Joanna 138BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1200:34:38
360PŁATEK Emil 392WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:38
361BERECZ Eva 41WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1400:34:39
362ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:41
363SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:41
364FIRCHAŁ Monika 131ORT ŁOMIANKIŁOMIANKIK 40-492021-09-12 11:01:2400:34:41
365GÓRKA Bartosz 159WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:5200:34:44
366MIKLASZEWSKI Kamil 333SKRZESZEWM 30-392021-09-12 11:00:3900:34:46
367DANIUN Wojciech 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:34:46
368SMORAWSKI Wodzisław 467WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:46
369CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:47
370MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:49
371DYREK Dariusz 652MOŚCISKAM 60+2021-09-12 11:01:1600:34:52
372JARMUŻEWSKA Teresa 191TIAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4000:34:52
373SKRĘTKOWICZ Paweł 462WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:53
374ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:56
375O’NEILL Agnieszka 366BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3500:34:58
376MYCIELSKA Ewa 651JÓZEFÓWK 40-492021-09-12 11:01:1700:34:59
377GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:04
378MICHALSKI Dariusz 325WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3900:35:04
379MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:08
380MIKLASZEWSKI Marian 334SKRZESZEWM 60+2021-09-12 11:00:3900:35:09
381WOJNARSKI Janusz 572WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3700:35:09
382WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:11
383ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:12
384MŁYŃCZYK Adriana 336WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:35:14
385GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:15
386BOHACZ Sylwester 650WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:16
387BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:19
388BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:19
389SZYMBORSKA Dota 503POŁAWIACZKI PEREŁWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0900:35:19
390BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:20
391MARCINKOWSKI Dariusz 312SOCHACZEWM 60+2021-09-12 11:01:0200:35:24
392BIENIEK Wojciech 50WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:35:24
393MATYJASIAK Mateusz 319WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4500:35:24
394JAWORSKI Łukasz 194WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:28
395BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:30
396ZAWADZKI Emil 594WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3300:35:32
397PISANIEC Krzysztof 389WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1100:35:34
398ŚWIDERSKA Joanna 510WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1500:35:37
399BOBROWSKI Marcin 55RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:35:37
400MAJEWSKA Hanna 308BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0300:35:40
401BOGUMIŁ Izabela 57LEGIONOWOK 40-492021-09-12 11:01:2500:35:41
402MURAWSKA Magdalena 342MAŁKINIA GÓRNAK 30-392021-09-12 11:01:3600:35:41
403GMYREK Robert 150WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:41
404CIULA Dominik 100WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:41
405RZEPKA Bartosz 444WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:35:42
406CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:44
407KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:45
408TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:52
409OSIAK Dawid 372WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:1000:35:52
410HRYCIUK Katarzyna 180EKOBIEGIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2300:35:52
411CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:55
412DUDEK Bartłomiej 123BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:56
413CIEŻ Marcelina 95WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:1900:35:58
414ZAKABŁUKOWSKI Artur 584WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1800:35:59
415BIEŃKOWSKI Daniel 51WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:59
416CZARTORYSKA Maja 108WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3800:35:59
417CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:59
418CZARTORYSKA Anna 107WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3800:36:05
419MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:07
420GRABOWSKA Marta 161LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:1200:36:07
421SULICH Mateusz 487LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:2100:36:12
422KRAWCZYK Wojciech 253BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:23
423RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:24
424KAZAŁA Piotr 214BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:27
425GŁÓWKA Małgorzata 148MARKIK 40-492021-09-12 11:00:5600:36:28
426WAWRYK Dorota 545WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:36:29
427DĄBROWSKA Anna 113WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3000:36:29
428KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:30
429SZCZEŚNIAK Marta 496WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2900:36:30
430BAJERA Aneta 24ŁÓDŹK 30-392021-09-12 11:01:1300:36:31
431MATUSZEWSKA Julia 693WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1700:36:32
432CZARNIAKOWSKA Aleksandra 106LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:2300:36:32
433DYMARSKA Marzena 125BUSHIDO CENTRUMWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3100:36:32
434POLAKOWSKA Anna 399JABŁONNAK 30-392021-09-12 11:01:0000:36:35
435KRÓL Kamila 255WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3900:36:37
436LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:37
437BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:37
438FLORCZUK Agnieszka 133WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:2800:36:38
439FROCZUK Piotr 673WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2800:36:38
440MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:40
441MARUSZAK Łukasz 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1400:36:40
442KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:41
443GONET Katarzyna 156WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3300:36:41
444WOJTAS Michał 573WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4100:36:42
445MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:42
446KĘPKA Marcin 216WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2700:36:43
447OPOŃSKA Emilia 367BIEGAM NA TARCHOMINIEJABŁONNAK 30-392021-09-12 11:01:1700:36:44
448KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:47
449LEGAN Martyna 697WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2100:36:47
450PYTKA Andrzej 417WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:4000:36:47
451ZARĘBA Tomasz 589WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5100:36:48
452ORZEŁ Karolina 370WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0400:36:50
453FLOREK Małgorzata 134WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3800:36:50
454ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:52
455SHERSHUN Halyna 452MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSAWK 30-392021-09-12 11:01:0100:36:57
456MAĆKOWIAK Weronika 307WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4000:36:59
457MAZUR Jowita 321FUNKCJONUJWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1500:37:02
458DĄBROWSKI Andrzej 115JÓZEFÓWM 60+2021-09-12 11:01:2000:37:02
459KARMIŁOWICZ Eugeniusz 209POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIŁAJSKIM 50-592021-09-12 11:00:4800:37:04
460LAZARSKA Ma�Gorzata 278WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:37:04
461KACPRZAK Michał 203WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3100:37:04
462PODBIELSKI Przemysław 393WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3000:37:05
463KLIMCZAK Justyna 224FLORIAN CHOJNICEBYDGOSZCZK 30-392021-09-12 11:01:3200:37:05
464OGRODNICZUK Józef 356WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:4200:37:11
465WALCZUK Magda 541BRAKWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4500:37:13
466KUCHARCZYK Nikola 268LEGIONOWOK 1-292021-09-12 11:01:1100:37:13
467KUCHARCZYK Kamil 267LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:1100:37:13
468MICHAŁOWSKA Anna 648BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2000:37:13
469CHOYNOWSKA Małgorzata 85ŁOMIANKIK 50-592021-09-12 11:01:4200:37:13
470BAKALARSKA Mariola 25BW RUNNING TEAMWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:1300:37:14
471GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:14
472TRZCIŃSKI Michał 531WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4100:37:14
473MIASTOWSKI Rafał 18SŁOŃ BWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1600:37:15
474ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:15
475MUCHA Grzegorz 341WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:5100:37:16
476KACZOREK Robert 205WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:4000:37:18
477PIWOWARSKI Dariusz 390WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:37:21
478K Bogdan 690WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5600:37:22
479BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA Katarzyna 28MARKOWI BIEGACZEMARKIK 40-492021-09-12 11:00:5600:37:23
480KUJAWSKA Joanna 118WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2500:37:23
481BESSARABA Jagoda 43WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:5100:37:24
482GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:26
483BUKOWSKI Janusz 73STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3000:37:29
484TOBIASZ Dorota 519GRUPA BIEGOWA CHTMOJABŁONNAK 40-492021-09-12 11:01:2900:37:30
485SKOWRONEK Krzysztof 461WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3300:37:30
486ŁYCZEK Rafał 305DZIERŻONIÓWM 30-392021-09-12 11:01:3300:37:31
487ŁUCZAK Małgorzata 303RUNNERSI ZE SKARBKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:37:32
488ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:33
489HIŻ Marta 179WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4500:37:34
490URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:35
491MOCZYDŁOWSKI Piotr 337MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:37:37
492KIESIO Sylwia 219NESSI TEAMWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3400:37:39
493ZIARA Jarosław 600JASŁOM 50-592021-09-12 11:01:2400:37:40
494ARAŹNY Kamila 19TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:37:42
495PRASAŁEK Jan 405LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4500:37:43
496KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:46
497MEJOR Jan 322RAKREATON 2021WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1600:37:49
498CISZEWSKA Anna 98WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2000:37:49
499KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:49
500SIKORSKA Agnieszka 626WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3800:37:50
501KUŚMIREK-KOWAL Joanna 274WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0300:37:54
502BALŚ Andrzej 696WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:2700:37:58
503WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:58
504MAJCHRZAK Anna 320WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2800:38:03
505KWAPISZ-CICHOWSKA Katarzyna 275OSTROŁĘKAK 40-492021-09-12 11:01:2800:38:09
506RUCKA Aleksandra 435LEGIONOWOK 1-292021-09-12 11:01:2300:38:11
507SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:13
508BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:14
509OLCZAK Witold 358UMCS BIEGAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3800:38:14
510OLESIAK Arkadiusz 361BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:38:17
511TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:17
512LEWANDOWSKA Monika 284WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:38:18
513GWIZDAŁA Wioletta 677WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2400:38:18
514GWIZDAŁA Tomek 215WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:38:18
514GWIZDAŁA Piotr 676WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2500:38:18
516SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:18
517CZAPIEWSKA Małgorzata 103BRODNICA BIEGABRODNICAK 50-592021-09-12 11:00:5900:38:21
518CZERESNIOWSKA Anna 111WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:38:22
519DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:24
520CZAPIEWSKI Maciej 104BRODNICA BIEGABRODNICAM 60+2021-09-12 11:01:0000:38:25
521STRYJKOWSKI Marek 480ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM 50-592021-09-12 11:01:3200:38:26
522KITA Grzegorz 655SMPWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5900:38:31
523TERPIŁOWSKA Agnieszka 518PRUSZKÓWK 30-392021-09-12 11:01:2400:38:31
524PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:31
525TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:34
526GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:37
527STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:47
528MACURA Wiktor 642WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5800:38:48
529WISNIEWSKI Mateusz 559WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:38:49
530GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:52
531MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:56
532SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:56
533RUDNICKA Emilia 625ZABIEGANI PO USZYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1100:39:00
534KNIAZIAK - BOBROWICZ Magdalena 631ORANGE POLSKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1500:39:01
535KACZMAREK Katarzyna 204MARKIK 30-392021-09-12 11:01:3300:39:06
536JUNDZIŁŁ-BOGUSIEWICZ Paulina 200WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5800:39:07
537NOWAK Kasia 350WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:39:09
538BRZÓZKA Magda 68TARCHO ZIOMYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:39:09
539JANIK-ARMATA Aneta 186WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5000:39:12
540DOMINIAK Edyta 688WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1300:39:13
541WOJTAŚ Beata 574WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2400:39:15
542GURMIŃSKA Katarzyna 175WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2800:39:15
543KOPROWICZ Damian 237KRUPIA WÓLKAM 1-292021-09-12 11:01:2900:39:15
544PRĘGOWSKI Grzegorz 407EKO BIEGIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2900:39:23
545SENKO Mateusz 450STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:39:30
546WINDER Agnieszka 557WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3700:39:31
547TERECH Ewelina 624WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4000:39:31
548MIERCZYK Agnieszka 332WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3600:39:33
549AUGUSTYNIAK Aleksandra 20WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:39:33
550ORŁOWSKI Tomasz 644WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:39:34
551OLEJNIK Marcin 360WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3700:39:36
552RYSZKA Bogusław 441WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3300:39:38
553RYSZKA Magdalena 442WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:39:39
554KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:40
555WĄTRÓBSKI Krzysztof 546WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:39:42
556OCHENKOWSKA Monika 353KOBYŁKAK 30-392021-09-12 11:01:2300:39:48
557TRZCIŃSKA Iwona 530WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4200:39:48
558ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:51
559ŁOZOWSKA Dorota 301WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:39:52
560LEŚNIKOWSKI Albert 283WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3900:39:54
561WYSOCKA-LEŚNIKOWSKA Magdalena 580WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3900:39:54
562WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:56
563WISNIEWSKI Adam 560WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:39:57
564NIEDZWIEDZKA Edyta 347LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:4000:40:01
565PODSADNI-KRYSIK Paulina 397EKOBIEGIWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4800:40:06
566KRYSIK Marcin 261WUJÓWKAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4800:40:07
567OSTASZEWSKA Katarzyna 374PĘCICE MAŁEK 40-492021-09-12 11:01:3200:40:14
568STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:14
569KULBACKI Kamil 270WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:40:15
570BUDEK Joanna 71WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3000:40:18
571BENKE Adam 40WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3100:40:20
572PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:25
573SOWA Paweł 151WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3300:40:30
574KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:30
575POPARDOWSKA Magda 401WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3100:40:32
576POPARDOWSKI Paweł 402WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3200:40:32
577KITA Grzegorz 660WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:40:38
578NASEWICZ-MAMLA Halina 343WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:3100:40:38
579RATASZEWSKA Edyta 422NEW BALANCE RUN CLUBKLAUDYNK 50-592021-09-12 11:00:4600:40:49
580BALINSKA Justyna 29WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3100:40:50
581PRZESTRZELSKI Sławomir 234JEDWABNOM 50-592021-09-12 11:01:2500:40:54
582PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:54
583GRABOWSKI Kacper 162WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3700:40:55
584OŁDAK Katarzyna 691WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1200:41:03
585LISOWSKA Alicja 291BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2100:41:07
586SKRZYPECKI Jakub 463ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:41:11
587TRUSZKOWSKA Agnieszka 528LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:3300:41:12
588TELAKOWSKA Anita 516WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3400:41:13
589STRZELEC Agnieszka 482WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1900:41:17
590ZATYLNA Joanna 591WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1500:41:31
591ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:32
592- - 654K Odcinek specjalny2021-09-12 11:00:4900:41:35
593LACHERT STRYJKOWSKA Ewa 277ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK 50-592021-09-12 11:01:3000:41:39
594KORNACKA Agnieszka 239NIEPORĘTK 1-292021-09-12 11:00:4400:41:50
595ZIELIŃSKI Paweł 603WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:41:50
596CIEPLAK Katarzyna 91WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3400:41:59
597ŁĄCKA Ilona 10BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:2800:41:59
598JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:59
599ROGUSKA Magdalena 1BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2800:42:01
600ŁYSIK Marcin 678WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5900:42:03
601ORŁOWSKA Dorota 680WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5900:42:03
601MAKOWSKA Izabella 681WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5900:42:03
603OSIAL Anita 373PŁOŃSZCZANKIPŁOŃSKK 30-392021-09-12 11:01:3200:42:12
604OLSZEWSKA Katarzyna Bernadetta 362WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1400:42:14
605BIERNACKI Adam 52ŁÓDŹ/WARSZAWAŁÓDŹM 60+2021-09-12 11:01:3700:42:15
606MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:16
607MICHNOWSKA Adriana 328WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:42:16
608KOWALSKI Wiesław 248WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4300:42:20
609KRZANOWSKA Małgorzata 262WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:3600:42:33
610JURECKI Marek 201WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:42:33
611ZAKABŁUKOWSKA Angelika 583WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1900:42:34
612PARZYCH Sylwia 633WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2800:42:41
613KOPEĆ Maria 236NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2700:42:43
614MATUSZEWSKI Pawel 318NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-392021-09-12 11:01:3400:42:49
615BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:53
616WIŚNIEWSKA-DUDA Anna 562WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2600:42:56
617LOTKO Justyna 295WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2800:43:00
618MAŚLOCH Piotr 694WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0100:44:09
619OKSIENIUK Marcin 613TURBODZIKIWOLICAM 30-392021-09-12 11:01:2700:44:23
620LIBERA Paweł 287GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:44:28
621OLSZEWSKI Łukasz 365WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2300:44:36
622ROSZKOWSKA-KAZAŁA Małgorzata 432BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4100:44:41
623BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:59
624WÓJTOWICZ Agnieszka 579WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4600:45:13
625KORSZER Agnieszka 311K 50-592021-09-12 11:01:2500:45:19
626OLCZAK Urszula 359UMCS BIEGAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4400:45:23
627BOCHENEK Sebastian 56LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:5100:45:31
628TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:49
629OGOŃCZYK Donata 355SEROCKK 30-392021-09-12 11:01:2900:45:55
630BIDZIŃSKA Alicja 46WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:46:44
631REMBERK Danuta 426WARSZAWAK 60+2021-09-12 11:01:4400:46:59
632KĘSICKA Katarzyna 217WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:03:5300:47:14
633WIŚNIEWSKI Adam 563WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3300:47:16
634WIŚNIEWSKA Estera 561WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:47:16
635KOLASA Barbara 233KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAK 60+2021-09-12 11:00:3600:48:26
636ŚLIMKO Adriana 507WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4400:48:45
637LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:46
638KISIELEWICZ Bożena 221PSTROKATY PAREOMARATONNADMAK 40-492021-09-12 11:01:4200:49:06
639NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:00
640CZECHOWSKI Jerzy 110MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3600:54:25
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
641MAJKOWSKI Michał 685WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4600:58:05
642MAJKOWSKA Zofia 684WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:4500:58:06
643BOROWIAK Jacek 60SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:5800:58:14
644WALASIK Agnieszka 540WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:5700:59:20
645CIEŚLAK Paweł 94SLOWJOGGING BIAŁOŁEKAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5700:59:44
646CZESNAR Kasia 670WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:5701:00:17
647KAMIŃSKI Waldemar 9SLOW JOGGING WARSZAWAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5801:00:21
648BOROWIAK Jolanta 61SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAK 60+2021-09-12 11:01:5801:00:21
649BRZĄKAŁA Renata 65SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:5801:00:22
650WIĘCKOWSKA Marzena 552WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
651KOCIK Elżbieta 4WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
652KORSYKOW Kostian 380WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
653FLEMING Michał 662WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
654KARWECKI Patryk 211WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:23
655WÓJCIK Monika 653TRUCHTAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
656ORZEŁ Daniel 371WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
657GOLONKA Patryk 299WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
658JORDAN Agnieszka 198BIEGANIE W WARSZAWIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:23
659WILCZURA Marek 614KS STASZEWSCY / SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:28
660BEDNARZ Cezary 39BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:28
661LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
Znaleziono 661 wynik(ów)