BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km9km
    
1GROMEK Radosław 165AZS AWF WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:20:4100:29:14
2WIĘCKOWSKI Łukasz 553KS START PUŁASKI WARKAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:20:4100:29:18
3MACHOWSKI Paweł 630ADIDAS RUNNERS WARSAW/PIEKIELNI WARSZAWAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:21:1500:30:05
4STELMACH Dominika 659WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:2700:22:4300:32:33
5HILDEBRAND Marcin 178BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:23:1100:32:55
6PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:0600:33:08
7JUSIŃSKI Krystian 202BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:2700:33:26
8PYRZAK Paweł 416FORT JAKSMANICEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:3800:33:27
9SZCZEPŁEK Jan 495LEMIESZ TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:39
10WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:0000:33:39
11GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:2700:33:39
12KRAMARZ Aleksander 252WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:23:2900:33:41
13BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:44
14ŁABĘDZKI Konrad 298DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:23:5200:33:57
15KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:3000:33:58
16BAŁAJ Krzysztof 30DECATHLONWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:23:5900:34:00
17ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4000:34:03
18CHROBOT Daniel 86WOŹNIAK RUNNING TEAMKIELCEM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:4700:34:06
19WACHOWSKI Łukasz 538WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3200:23:5600:34:11
20KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:4900:34:12
21SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:5900:34:16
22RUPIŃSKI Krzysztof 647KONSTANCIN-JEZIORNAM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:4500:34:17
23GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:5600:34:37
24STACHOWICZ Marcin 616WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:24:0300:34:37
25MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:5200:35:13
26MICHLEWICZ Krzysztof 327WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2100:35:43
27KRZESZEWSKI Rafał 263BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2000:35:44
28SZCZEPAŃSKI Piotr 3M 1-292021-09-12 11:00:2600:27:2800:35:53
29NAWRAT Monika 649KS PREFBET-SONAROLZĄBKIK 30-392021-09-12 11:00:2900:25:2100:35:54
30LEWANDOWSKI Mateusz 286NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-292021-09-12 11:00:2900:25:1700:35:59
31SKWARCZ Paweł 465WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2900:24:3200:36:06
32MARCINISZYN Grzegorz 486WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2000:36:06
33GRZYBOWSKI Mariusz 173KOBYŁKAM 50-592021-09-12 11:00:2900:25:2200:36:24
34WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:3900:36:37
35PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:2600:36:39
36SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:5600:36:39
37TARANTA Daniel 514JELENIOWATE-POGOŃCOWATEWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:25:1900:36:40
38MAKULEC Marcin 617SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2900:36:41
39FACON Janusz 629WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:26:1400:36:58
40ŁĄGOCKI Marcin 49ZAKOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3400:26:3000:37:09
41MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:3100:37:13
42ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:1900:37:21
43PANCER Michał 379ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3000:26:0100:37:26
44KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:1200:37:26
45KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:4800:37:31
46HASS Joanna 185KOBYŁKAK 40-492021-09-12 11:00:3000:26:2400:37:32
47KRÓL Maciej 256BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:26:4500:37:38
48ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:2400:37:39
49SIEGIEDA Michał 453ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:26:0600:37:40
50JASIONOWSKI Mariusz 193IZABELIN CM 30-392021-09-12 11:00:2300:26:0300:37:43
51SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:2100:37:44
52KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:5100:37:44
53SZYMAŃSKI Andrzej 502WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:26:2100:37:45
54ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:2200:37:46
55ŚLĘCZEK Filip 505WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:26:1100:37:48
56ANDRULEWICZ Marcin 643WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:25:3200:37:52
57MALANOWSKA Elżbieta 309WARSZAWA (REMBERTÓW)K 1-292021-09-12 11:00:3200:26:1800:37:55
58STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:2100:38:01
59OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:4900:38:02
60JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:3900:38:04
61BRYGOŁA Tomasz 64PARKRUN POLE MOKOTOWSKIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3300:27:0100:38:32
62KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:5000:38:42
63TYMOLEWSKI Grzegorz 533WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:27:3700:38:43
64WESOŁOWSKA Katarzyna 548ORANGE POLSKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3200:27:1400:38:45
65CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:1200:38:47
66JARZYŃSKA Kinga 682WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:27:0900:38:59
67GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
68KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
69GANCZEWSKI Paweł 142KS STASZEWSCYGRANICAM 50-592021-09-12 11:00:3100:27:3500:39:06
70IWANIK Tomasz 228WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:27:2700:39:08
71STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:4500:39:11
72WOJEWÓDZKI Marcin 571WOJEWÓDZCY TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:1100:39:13
73GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:4300:39:14
74TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:1900:39:16
75JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:4400:39:17
76PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:1200:39:19
77TROJANOWSKI Rafał 146M 30-392021-09-12 11:00:3500:27:2600:39:20
78CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:3400:39:30
79LENDZION Marcin 281GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:27:5500:39:30
80DĄBROWSKI Mirosław 114WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:27:4100:39:31
81STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:4800:39:34
82SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:0800:39:41
83WAWRZYNIAK Damian 698WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:4600:39:42
84KOWALCZYK Rafał 245ŻÓRAWSKI TEAM & ASICS FRONTRUNNERWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:27:2700:39:48
85BOBER Jarosław 54WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:28:0000:39:51
86SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:1100:39:55
87GABRYSZEWSKI Radosław 139WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:2300:39:59
88MODZELEWSKA Iga 35RADZYMINK 1-292021-09-12 11:00:3600:27:4000:40:01
89SADOWSKA Marzena 445WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:1400:40:02
90KARPIŃSKI Marcin 210WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:1800:40:02
91MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:4800:40:02
92CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:2000:40:04
93ZGODA Mateusz 598WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:3300:40:11
94FALKOWSKI Łukasz 128WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:27:3600:40:12
95BOROWY Łukasz 62ŻYRARDÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:28:0900:40:16
96CHMARZYŃSKI Paweł 78SULEJÓWEKM 30-392021-09-12 11:00:3700:28:1900:40:20
97JANISZEWSKI Rafał 187BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:4200:40:24
98WINKOWSKA-STRUZIK Magda 558DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3400:28:2400:40:27
99WIECZOREK Michał 551WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:27:5800:40:33
100SIKORSKI Bartosz 76WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:28:1600:40:34
101PALUCH Kamil 378WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:28:4500:40:39
102PONIATOWSKI Aleksander 400WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:28:2500:40:39
103LIPIŃSKI Oskar 618WRASZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:4000:40:40
104ŚWIATŁOŃ Michał 509WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:3400:40:44
105ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:2400:40:45
106DRZYMALA Krzysztof 121WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:3500:40:45
107KLUSIEWICZ Michał 226WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:1700:40:46
108PACIOREK Ewa 377GRUPA BIEGOWA UM W-WAMARKIK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:4400:40:51
109RYTKOWSKI Piotr 443WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:29:1500:40:51
110CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4100:40:55
111MROZOWSKI Kamil 340WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:28:3400:40:55
112KRUPIŃSKI Marek 260DĄBROWSKI TEAM / MARO RUNNEROSTROŁĘKA/WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:28:5900:40:58
113KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:06
114SEKŚCIŃSKA Magda 449GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3700:28:5800:41:06
115ZAWADA Paweł 593BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:3600:41:07
116BALABANOV Viktor 27MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0100:28:3000:41:07
117JAKUBISIAK Renata 182BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3500:28:5200:41:09
118JAKUBOWSKI Dariusz 183DGWWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5800:28:4100:41:09
119ŻURANIEWSKA Agnieszka 612NUDNE PIĄTKIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:12
120PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5000:41:12
121WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:1600:41:14
122BADOWSKI Piotr 23WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:4600:41:20
123KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:5900:41:24
124JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:2900:41:26
125SOCHA Grzegorz 470WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:27:2100:41:30
126GOLĘDZINOWSKI Tomasz 152WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:29:5400:41:33
127WALECKA Wiktoria 542BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:2000:41:40
128SĄGOL Sylwester 448WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3200:28:3700:41:41
129KODA Eugeniusz 231TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3500:28:4000:41:45
130KOWALIKOWSKA Renata 246BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3600:28:5600:41:49
131TRUSZKOWSKA Marta 527BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:29:3000:41:49
132KOSIŃSKI Kamil 240WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:29:4700:42:01
133RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4700:42:02
134FITRZYK Łukasz 132WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2800:29:3200:42:03
135BOJARUN Marek 59LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:5400:29:2400:42:05
136RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:5600:42:08
137FETISOVA Ekaterina 622WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:29:5800:42:09
138TENDERENDA Kamil 517CIECHANOWIECM 30-392021-09-12 11:00:5300:28:5800:42:10
139WICENTY Paweł 549WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:29:4200:42:11
140SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:3600:42:12
141FRĄCKOWSKI Sławomir 136WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:29:2200:42:15
142CHMIELEWSKI Maciej 79WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:29:5900:42:15
143RATASZEWSKA Matylda 423NEW BALANCE RUN CLUBKLAUDYNK 1-292021-09-12 11:00:3800:29:4400:42:17
144GRUNWALD Witold 168WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3600:29:5700:42:18
145LIS Krzysztof 289ZĄBKIM 50-592021-09-12 11:01:2700:29:5400:42:18
146GRULA Mateusz 167TEAM KARAŚWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4400:28:4300:42:19
147NOWACKA Dominika 349KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3300:28:4300:42:30
148PRZELASKOWSKI Artur 412WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3700:29:3000:42:30
149JANKOWSKI Jakub 190BRWINÓWM 30-392021-09-12 11:00:5000:29:1800:42:30
150KRUPA Kamila 259WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3900:29:5600:42:39
151CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:5200:42:39
152MACHUL Ewa 306WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:3200:42:43
153NEJFELD Hanna 345MARKOWI BIEGACZEZĄBKIK 40-492021-09-12 11:00:3400:30:0200:42:45
154AUGUSTYŃSKA-ŚMIETAŁO Iwona 21WŚCIEKŁY FINISZWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:29:5200:42:46
155ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:1200:42:52
156MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:4400:42:54
157SIEWRUK Katarzyna 457WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4300:29:4800:42:55
158KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:2200:42:58
159KRAJEWSKI Konrad 683WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:30:0000:43:00
160ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:1100:43:00
161ŁUCZAK Bartosz 679SANDOMIERZM 1-292021-09-12 11:00:3600:29:5400:43:05
162PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:4700:43:05
163KRUPA Agnieszka 258WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3900:30:1400:43:08
164PUSEK Mikołaj 414WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:29:4200:43:10
165ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:2500:43:10
166JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA Agnieszka 181ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3800:30:0000:43:13
167FAJKOWSKI Piotr 127ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:29:5900:43:13
168ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:2600:43:13
169ROMAN Anna 646WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:29:3100:43:19
170SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:2400:43:19
171CHOTOMSKI Marcin 84LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:2800:30:3100:43:20
172SZAŁAŃSKI Przemysław 490WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:30:4900:43:30
173CHAJĘCKI Mateusz 75WARSZAWSKIBIEGACZKLAUDYNM 30-392021-09-12 11:00:5900:31:1300:43:30
174OLSZEWSKI Rafał 363WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:30:5100:43:39
175PASIŃSKI Daniel 382GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5400:30:3900:43:41
176DOŁĘGA Sławomir 120WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:30:3700:43:43
177DĄBROWSKI Damian 117WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:29:4700:43:44
178ŻEBROWSKA Anna 606WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4400:30:4600:43:44
179LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:5900:43:45
180TOMCZUK-KUZKA Katarzyna 524WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3300:30:2800:43:47
181URBAŃSKI Paweł 536KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:30:3900:43:47
182TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:0600:43:53
183ADAMIAK Arkadiusz 125MBOTCIECHANÓWM 1-292021-09-12 11:00:4300:30:1600:43:55
184JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia 196BIGTIRESRUNTEAMBLIZNE JASIŃSKIEGOK 40-492021-09-12 11:00:3600:30:4700:43:59
185LEŚ Tomasz 282TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:30:2900:44:09
186JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:2600:44:10
187GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:3200:44:11
188PODGÓRSKI Krzysztof 395KATOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3800:30:5300:44:12
189DEREWICZ Mariusz 119WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:1900:44:12
190CHODNIEWICZ Michał 82WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:14
191GRONOWSKI Robert 166FFFCIECHANÓWM 30-392021-09-12 11:00:5500:31:4400:44:14
192OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:0200:44:17
193WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:20
194ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:1900:44:23
195MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:4800:44:27
196ŚMIETAŁO Dawid 508WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:27
197ZGÓRZAK Adam 599WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:1800:44:28
198CICHOŃSKA Elżbieta 90WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:00:4100:31:1900:44:29
199PRUSZCZYNSKI Grzegorz 410WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:4600:44:29
200STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:3100:44:34
201ŚCIBISZ Tomek 504WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:31:0100:44:35
202ŻÓŁKOWSKI Rafał 608RUN % FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:3900:44:36
203OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:5100:44:39
204ARAŹNY Zbigniew 17TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5500:31:4200:44:40
205DURKA Dorota 124BIEGUSTATORZYWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4300:31:1400:44:43
206LIBOLD Maciek 288WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:31:5300:44:44
207MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:4100:44:45
208FLORCZUK Piotr 394WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2000:32:1300:44:46
209PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:3100:44:48
210KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:5700:44:48
211ŚWIĘDRYCH Marek 512CZERMNAM 30-392021-09-12 11:01:5300:34:0700:44:48
212SZCZEPKOWSKA Marta 493WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4300:31:3100:44:49
213ZAGRODZKI Jan 582WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:31:4000:44:49
214NOWOCIEŃ Jacek 352UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPODKOWA LEŚNAM 60+2021-09-12 11:00:3400:30:5300:44:50
215GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:50
216ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:3300:44:51
217JÓŹWIK Grzegorz 199JÓZEFOSŁAWM 50-592021-09-12 11:00:5200:31:2400:44:58
218RATASZEWSKI Marek 424NEW BALANCEKLAUDYNM 60+2021-09-12 11:00:3900:31:1900:45:05
219GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:1500:45:07
220TOMASZEK Artur 140WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4500:31:4600:45:10
221CHOTOMSKA Dorota 83LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:00:2800:31:3100:45:11
222ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:4600:45:15
223DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:4600:45:16
224STACHURSKI Dariusz 473RUN%FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:4200:45:18
225KULIGOWSKI Adrian 271RADZYMINM 1-292021-09-12 11:01:5900:31:2100:45:20
226NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:3600:45:21
227WEREDA Paweł 639WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:31:4400:45:27
228WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:1000:45:30
229RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:5000:45:32
230KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:2100:45:33
231CHWALISZ Michalina 89VEGE RUNNERSWARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:1300:32:4100:45:36
232SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:5200:45:42
233CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:2300:45:48
234SKRZYPEK Michał 464WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:31:5300:45:53
235ŁATKOWSKA Monika 300GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWK 40-492021-09-12 11:01:2800:32:1500:45:53
236GERWATOWSKI Artur 145WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:31:2400:45:58
237KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:3800:45:59
238MICHEWICZ Gosia 326WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0200:33:0900:45:59
239KOCOŃ Rafał 230WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:3800:46:01
240WILEŃSKI Zbigniew 555GRUPA BIEGOWA UM W-WACHOTOMÓWM 50-592021-09-12 11:01:3500:32:4000:46:01
241ADAMIAK Robert 11CURTISCIECHANÓWM 50-592021-09-12 11:00:4900:32:0200:46:02
242LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:2100:46:04
243NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:5200:46:05
244WAGNER Jolanta 539WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:0200:32:2900:46:08
245WNĘK Joanna 227WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:32:2200:46:10
246FIJAŁKOWSKI Oliwier 129WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:32:4500:46:11
247GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:0500:46:11
248FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:2000:46:13
249DRAJCZYK Maria 627WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3500:32:2900:46:14
250OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:5900:46:16
251LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:1000:46:18
252SOCHA Marek 471WOŁOMINM 50-592021-09-12 11:01:0000:32:2600:46:18
253OWOC Tomasz 376PKO BANK POLSKIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0900:32:5200:46:20
254WICIŃSKI Andrzej 550DIDI-ARTWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5200:32:2800:46:22
255RAWSKA Małgorzata 425WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5500:32:4900:46:22
256LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5100:46:23
256APANOWICZ Angelika 16EKOBIEGIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5100:46:24
258KUSY Jacek 621WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:3200:46:24
259BARANOWSKI Łukasz 33BIAŁACZÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:31:0100:46:25
260SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:2100:46:26
261BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:1900:46:26
262GÓRSKA Malgorzata 160WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4800:32:5300:46:27
263PYRA Piotr 415PKS RADOŚĆWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:31:5400:46:31
264POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:3400:46:31
265ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:1300:46:32
266JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:5300:46:33
267MAŁŻ Bartosz 310WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:4400:46:39
268KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:0900:46:40
269GRYCZKA Andrzej 170KANCELARIA PRAWNA ANLEX ANDRZEJ GRYCZKAWATSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5100:31:2700:46:40
270WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:5500:46:41
271MOLAK Katarzyna 339WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3000:33:1200:46:41
272BLAIM Katarzyna 53WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:4000:32:1100:46:43
273GAŁKA Bartek 141WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1700:32:0900:46:46
274WOŁYNEK Agnieszka 576WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0900:32:5000:46:47
275WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:1000:46:48
276BUDNICKI Michal 72IMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0700:32:5200:46:48
277KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5700:46:48
278BUCHALSKA Ewa 69EKOBIEGIWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:0100:32:4900:46:54
279LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:4400:46:56
280DĄBROWSKI Emil 116WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4200:32:1300:46:56
281SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:2800:47:04
282GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:2700:47:04
283KLIPO Mateusz 225DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0900:32:5100:47:04
284KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2900:47:05
285BABIUCH Marek 22RUN LOGWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4800:32:4500:47:07
286MYŚLIŃSKA Anna 357BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2300:47:08
287FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:5300:47:13
288KARASIEWICZ Katarzyna 208KULIGÓWK 50-592021-09-12 11:00:4400:32:3200:47:15
289RAKOWSKA Agnieszka 421WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4500:33:0200:47:15
290ZARĘBA-TREMELET Katarzyna 590WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5700:47:16
291SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:4700:47:21
292SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:2200:47:21
293MATUSZEWSKA Jolanta 317WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4300:32:5900:47:23
294HENTKA Kamil 177UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:33:2900:47:25
295BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:1000:47:30
296BRZOZOWSKA Magdalena 66BIEGUSTATORZYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0900:33:0300:47:31
297CIMOCHOWSKA Magdalena 96BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0300:33:3000:47:32
298WOJTOWICZ Przemysław 575NOWA IWICZNAM 30-392021-09-12 11:00:3400:32:2500:47:34
299TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:2900:47:35
300MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:3800:47:41
301KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:4600:47:44
302PODKAŃSKI Paweł 396WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:32:3500:47:45
303BANASIK-URBANOWSKA Katarzyna 31GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0100:33:2600:47:45
304SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:0300:47:49
305SUCHECKA Joanna 483KS POMORSKALEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:00:5100:34:0300:47:49
306KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:5500:47:51
307SZAREWICZ Paweł 492WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:33:4900:47:52
308JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:5100:47:56
309ANIOŁKOWSKI Krzysztof 15GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1300:34:2900:47:57
310WYSOCKI Robert 581GRUPA CHTMOWIELISZEWM 50-592021-09-12 11:01:3200:34:0900:47:59
311NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:4700:48:03
312KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:0500:48:03
313SAMOCIUK Karolina 447WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4800:33:0600:48:04
314WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:1500:48:11
315ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:1800:48:14
316ŻMIJEWSKI Daniel 607WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4400:32:2200:48:18
317FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:0300:48:19
318SZYMAŃSKA Alicja 686ŁOMIĄCZKIK 40-492021-09-12 11:00:5400:33:4500:48:19
319SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:0600:48:21
320MALYI Sergii 615WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:0900:48:23
321MOŚCICKI Zenon 251RUTKIM 60+2021-09-12 11:01:2500:34:2000:48:24
322MENDREK Ireneusz 323TURBODZIKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:33:4400:48:25
323MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:4500:48:31
324POWROŃSKA Marta 384WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4300:33:4600:48:32
325ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 604WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2900:34:2100:48:35
326RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:4000:48:41
327TEJCHMA Natalia 515WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1000:34:3600:48:42
328ADAMKIEWICZ Marcin 14WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5000:33:4200:48:45
329SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:4100:48:45
330HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:3800:48:47
331SZLAGA Sebastian 499KURKARURKAMILANÓWEKM 30-392021-09-12 11:01:2300:34:3100:48:53
332SZLAGA Kinga 5GRODZISK MAZOWIECKIK 30-392021-09-12 11:01:2300:34:3000:48:53
333RING Urszula 427WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5000:34:0200:48:54
334KOLASA Andrzej 232KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM 60+2021-09-12 11:00:5300:34:2500:48:54
335ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:4100:48:54
336FURMANIAK PAŃCZAK Joanna 138BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1200:34:3800:48:54
337DYREK Dariusz 652MOŚCISKAM 60+2021-09-12 11:01:1600:34:5200:48:55
338WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:3500:48:56
339SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:3600:48:58
340GÓRKA Bartosz 159WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:5200:34:4400:48:58
341JANKOWSKA Wiola 188WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5600:33:4700:48:59
342SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:3500:49:01
343BAZYLEWICZ Hubert 37WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0400:33:2600:49:03
344JARMUŻEWSKA Teresa 191TIAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4000:34:5200:49:05
345MATYJASIAK Mateusz 319WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4500:35:2400:49:07
346RADOMSKA-ZUBCZYŃSKA Maria 418WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:3600:33:5300:49:16
347CELIŃSKI Mateusz 74TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4800:32:5100:49:16
348KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:5100:49:23
349BERECZ Eva 41WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1400:34:3900:49:23
350SMORAWSKI Wodzisław 467WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:4600:49:25
351PASTERNAK Justyna 383Z BIEGANIEM MI DO TWARZYWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1300:34:3400:49:26
352BAKUŁA Wiesław 26WAMPIRWACHM 50-592021-09-12 11:00:3600:34:0200:49:27
353ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:0400:49:29
354PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:3100:49:32
355MICHALSKI Dariusz 325WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3900:35:0400:49:32
356TRZESIŃSKI Michał 532WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:34:1600:49:32
357JAROS Honorata 192.WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:00:5200:34:0800:49:34
358SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:1400:49:34
359CHODKOWSKA Anna 81LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:2300:34:3100:49:36
360SKRĘTKOWICZ Paweł 462WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:5300:49:37
361BOBROWSKI Marcin 55RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:35:3700:49:38
362BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:2000:49:39
363KROSZKIEWICZ Joanna 254WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0000:34:3400:49:41
364STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:4700:49:42
365FIRCHAŁ Monika 131ORT ŁOMIANKIŁOMIANKIK 40-492021-09-12 11:01:2400:34:4100:49:45
366WOJNARSKI Janusz 572WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3700:35:0900:49:48
367MIKLASZEWSKI Kamil 333SKRZESZEWM 30-392021-09-12 11:00:3900:34:4600:49:50
368MIŁOSZ Marek 335WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:34:0300:49:54
369GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:0400:49:55
370PŁATEK Emil 392WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:3800:49:55
371MYCIELSKA Ewa 651JÓZEFÓWK 40-492021-09-12 11:01:1700:34:5900:50:00
372ZAWADZKI Emil 594WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3300:35:3200:50:00
373BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:3000:50:01
374PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:3300:50:02
375MIKLASZEWSKI Marian 334SKRZESZEWM 60+2021-09-12 11:00:3900:35:0900:50:03
376SZYMBORSKA Dota 503POŁAWIACZKI PEREŁWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:0900:35:1900:50:08
377MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:0800:50:08
378WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:1100:50:10
379BIEŃKOWSKI Daniel 51WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:5900:50:10
380BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1900:50:15
381ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:1200:50:19
382BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:1900:50:22
383RUDENKO Roman 436MX STUDIOWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:33:5100:50:25
384KOPACZEL Paweł 689BIEGAM U KOLESIRYBNOM 30-392021-09-12 11:01:4400:33:5400:50:26
385TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:31
386OSIAK Dawid 372WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:33
387DANIUN Wojciech 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:34:4600:50:36
388ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:5600:50:36
389ŚWIDERSKA Joanna 510WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1500:35:3700:50:37
390MURAWSKA Magdalena 342MAŁKINIA GÓRNAK 30-392021-09-12 11:01:3600:35:4100:50:37
391CIEŻ Marcelina 95WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:1900:35:5800:50:39
392O’NEILL Agnieszka 366BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3500:34:5800:50:39
393PASEK Łukasz 381MICHAŁÓWM 1-292021-09-12 11:01:3000:34:0800:50:41
394HRYCIUK Katarzyna 180EKOBIEGIWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2300:35:5200:50:45
395RZEPKA Bartosz 444WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:35:4200:50:46
396BOGUMIŁ Izabela 57LEGIONOWOK 40-492021-09-12 11:01:2500:35:4100:50:46
397BIENIEK Wojciech 50WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:35:2400:50:47
398PISANIEC Krzysztof 389WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1100:35:3400:50:52
399CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:4400:50:53
400ROGOZINSKI Adrian 428WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5800:34:1000:50:54
401DUDEK Bartłomiej 123BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:5600:50:54
402LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:2500:51:02
403MŁYŃCZYK Adriana 336WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1400:51:04
404MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:4900:51:07
405FLORCZUK Agnieszka 133WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:2800:36:3800:51:08
406CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:4700:51:12
407GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:1500:51:13
408CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:5900:51:19
409ZAKABŁUKOWSKI Artur 584WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1800:35:5900:51:20
410CZARTORYSKA Maja 108WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3800:35:5900:51:20
411KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:4500:51:28
412MAJEWSKA Hanna 308BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0300:35:4000:51:28
413WASIAK Bartosz 544WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0900:34:3200:51:32
414JAWORSKI Łukasz 194WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:2800:51:32
415MARCINKOWSKI Dariusz 312SOCHACZEWM 60+2021-09-12 11:01:0200:35:2400:51:33
416CZARTORYSKA Anna 107WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3800:36:0500:51:35
417SULICH Mateusz 487LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:2100:36:1200:51:43
418FROCZUK Piotr 673WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2800:36:3800:51:47
419CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:5500:51:49
420KRAWCZYK Wojciech 253BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2300:51:53
421KRÓL Kamila 255WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3900:36:3700:51:57
422RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:2400:51:57
423DYMARSKA Marzena 125BUSHIDO CENTRUMWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3100:36:3200:51:59
424GONET Katarzyna 156WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3300:36:4100:51:59
425DĄBROWSKA Anna 113WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3000:36:2900:52:01
426CHOYNOWSKA Małgorzata 85ŁOMIANKIK 50-592021-09-12 11:01:4200:37:1300:52:01
427SZCZEŚNIAK Marta 496WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2900:36:3000:52:02
428POLAKOWSKA Anna 399JABŁONNAK 30-392021-09-12 11:01:0000:36:3500:52:09
429OGRODNICZUK Józef 356WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:4200:37:1100:52:11
430MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:0700:52:16
431GRABOWSKA Marta 161LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:1200:36:0700:52:17
432MAZUR Jowita 321FUNKCJONUJWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1500:37:0200:52:17
433GŁÓWKA Małgorzata 148MARKIK 40-492021-09-12 11:00:5600:36:2800:52:23
434MAĆKOWIAK Weronika 307WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4000:36:5900:52:23
435BAJERA Aneta 24ŁÓDŹK 30-392021-09-12 11:01:1300:36:3100:52:25
436KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:3000:52:25
437PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:2500:52:25
438LEGAN Martyna 697WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2100:36:4700:52:27
439HIŻ Marta 179WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4500:37:3400:52:29
440MARUSZAK Łukasz 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1400:36:4000:52:31
441KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:4100:52:35
442ORZEŁ Karolina 370WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0400:36:5000:52:36
443ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:1500:52:39
444BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:3700:52:40
445WAWRYK Dorota 545WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:36:2900:52:42
446GMYREK Robert 150WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:4100:52:48
447CIULA Dominik 100WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:4100:52:48
448FLOREK Małgorzata 134WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3800:36:5000:52:50
449CZARNIAKOWSKA Aleksandra 106LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:2300:36:3200:52:53
450KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:4900:52:54
451MIASTOWSKI Rafał 18SŁOŃ BWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1600:37:1500:52:58
452MUCHA Grzegorz 341WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:5100:37:1600:53:00
453MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:4000:53:03
454LAZARSKA Ma�Gorzata 278WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:37:0400:53:03
455PYTKA Andrzej 417WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:4000:36:4700:53:05
456ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:5200:53:06
457OPOŃSKA Emilia 367BIEGAM NA TARCHOMINIEJABŁONNAK 30-392021-09-12 11:01:1700:36:4400:53:08
458KLIMCZAK Justyna 224FLORIAN CHOJNICEBYDGOSZCZK 30-392021-09-12 11:01:3200:37:0500:53:08
459KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:4700:53:09
460KARMIŁOWICZ Eugeniusz 209POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIŁAJSKIM 50-592021-09-12 11:00:4800:37:0400:53:11
461PRASAŁEK Jan 405LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4500:37:4300:53:11
462ARAŹNY Kamila 19TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1600:37:4200:53:12
463DĄBROWSKI Andrzej 115JÓZEFÓWM 60+2021-09-12 11:01:2000:37:0200:53:15
464KĘPKA Marcin 216WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2700:36:4300:53:16
465KIESIO Sylwia 219NESSI TEAMWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3400:37:3900:53:17
466MATUSZEWSKA Julia 693WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3200:53:24
467SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:1300:53:27
468BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:1400:53:27
469GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:1400:53:31
470MICHAŁOWSKA Anna 648BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2000:37:1300:53:33
471BOHACZ Sylwester 650WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:1600:53:33
472TOBIASZ Dorota 519GRUPA BIEGOWA CHTMOJABŁONNAK 40-492021-09-12 11:01:2900:37:3000:53:35
473KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:4600:53:36
474URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:3500:53:37
475GWIZDAŁA Tomek 215WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:38:1800:53:37
476KAZAŁA Piotr 214BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2700:53:38
477PIWOWARSKI Dariusz 390WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:37:2100:53:41
478K Bogdan 690WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5600:37:2200:53:42
479BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA Katarzyna 28MARKOWI BIEGACZEMARKIK 40-492021-09-12 11:00:5600:37:2300:53:43
480KUCHARCZYK Nikola 268LEGIONOWOK 1-292021-09-12 11:01:1100:37:1300:53:43
481KUCHARCZYK Kamil 267LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:1100:37:1300:53:43
482KWAPISZ-CICHOWSKA Katarzyna 275OSTROŁĘKAK 40-492021-09-12 11:01:2800:38:0900:53:43
483MAJCHRZAK Anna 320WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2800:38:0300:53:48
484SKOWRONEK Krzysztof 461WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3300:37:3000:53:51
485ŁYCZEK Rafał 305DZIERŻONIÓWM 30-392021-09-12 11:01:3300:37:3100:53:51
486OLESIAK Arkadiusz 361BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:38:1700:53:54
487LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3700:53:57
488BUKOWSKI Janusz 73STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3000:37:2900:54:03
489KACZOREK Robert 205WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:4000:37:1800:54:03
490ŁUCZAK Małgorzata 303RUNNERSI ZE SKARBKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:37:3200:54:04
491ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:3300:54:05
492SIKORSKA Agnieszka 626WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3800:37:5000:54:05
493PODBIELSKI Przemysław 393WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3000:37:0500:54:07
494KACPRZAK Michał 203WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3100:37:0400:54:07
495WOJTAS Michał 573WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4100:36:4200:54:11
496BAKALARSKA Mariola 25BW RUNNING TEAMWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:1300:37:1400:54:17
497SHERSHUN Halyna 452MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSAWK 30-392021-09-12 11:01:0100:36:5700:54:20
498ZARĘBA Tomasz 589WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5100:36:4800:54:21
499TRZCIŃSKI Michał 531WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4100:37:1400:54:27
500KUJAWSKA Joanna 118WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2500:37:2300:54:28
501MOCZYDŁOWSKI Piotr 337MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:37:3700:54:31
502OLCZAK Witold 358UMCS BIEGAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3800:38:1400:54:31
503SENKO Mateusz 450STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:39:3000:54:31
504WALCZUK Magda 541BRAKWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4500:37:1300:54:36
505CZAPIEWSKA Małgorzata 103BRODNICA BIEGABRODNICAK 50-592021-09-12 11:00:5900:38:2100:54:36
506SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:5600:54:37
507MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:4200:54:39
508WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:5800:54:39
509MEJOR Jan 322RAKREATON 2021WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1600:37:4900:54:40
510TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:1700:54:45
511PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:3100:54:47
512CISZEWSKA Anna 98WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2000:37:4900:54:49
513DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:2400:54:52
514STRYJKOWSKI Marek 480ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM 50-592021-09-12 11:01:3200:38:2600:54:55
515GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:5200:55:03
516GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:2600:55:04
517LEWANDOWSKA Monika 284WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:5100:38:1800:55:05
518GWIZDAŁA Wioletta 677WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2400:38:1800:55:07
519GWIZDAŁA Piotr 676WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2500:38:1800:55:07
520BESSARABA Jagoda 43WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:5100:37:2400:55:09
521CZAPIEWSKI Maciej 104BRODNICA BIEGABRODNICAM 60+2021-09-12 11:01:0000:38:2500:55:18
522KACZMAREK Katarzyna 204MARKIK 30-392021-09-12 11:01:3300:39:0600:55:18
523MACURA Wiktor 642WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5800:38:4800:55:28
524CZERESNIOWSKA Anna 111WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:38:2200:55:29
525SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:1800:55:31
526GURMIŃSKA Katarzyna 175WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2800:39:1500:55:34
527KOPROWICZ Damian 237KRUPIA WÓLKAM 1-292021-09-12 11:01:2900:39:1500:55:35
528OLEJNIK Marcin 360WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3700:39:3600:55:43
529KUŚMIREK-KOWAL Joanna 274WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:0300:37:5400:55:44
530RUCKA Aleksandra 435LEGIONOWOK 1-292021-09-12 11:01:2300:38:1100:55:50
531MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:5600:55:51
532KITA Grzegorz 655SMPWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5900:38:3100:55:57
533TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:3400:55:57
534KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:4000:56:18
535AUGUSTYNIAK Aleksandra 20WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:39:3300:56:19
536STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:1400:56:23
537ZIARA Jarosław 600JASŁOM 50-592021-09-12 11:01:2400:37:4000:56:24
538NOWAK Kasia 350WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:39:0900:56:26
539BRZÓZKA Magda 68TARCHO ZIOMYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1700:39:0900:56:26
540ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:5100:56:32
541TERECH Ewelina 624WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4000:39:3100:56:33
542LEŚNIKOWSKI Albert 283WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3900:39:5400:56:35
543WYSOCKA-LEŚNIKOWSKA Magdalena 580WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3900:39:5400:56:36
544KRYSIK Marcin 261WUJÓWKAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4800:40:0700:56:36
545PODSADNI-KRYSIK Paulina 397EKOBIEGIWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:4800:40:0600:56:37
546JANIK-ARMATA Aneta 186WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5000:39:1200:56:40
547TRZCIŃSKA Iwona 530WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4200:39:4800:56:40
548PRĘGOWSKI Grzegorz 407EKO BIEGIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2900:39:2300:56:41
549ŁOZOWSKA Dorota 301WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:39:5200:56:45
550DOMINIAK Edyta 688WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1300:39:1300:56:48
551WOJTAŚ Beata 574WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2400:39:1500:56:48
552ORŁOWSKI Tomasz 644WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:39:3400:56:52
553GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:3700:56:58
554KULBACKI Kamil 270WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:40:1500:56:58
555TERPIŁOWSKA Agnieszka 518PRUSZKÓWK 30-392021-09-12 11:01:2400:38:3100:57:06
556MIERCZYK Agnieszka 332WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3600:39:3300:57:07
557WINDER Agnieszka 557WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3700:39:3100:57:07
558BUDEK Joanna 71WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3000:40:1800:57:09
559KNIAZIAK - BOBROWICZ Magdalena 631ORANGE POLSKAWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1500:39:0100:57:10
560OCHENKOWSKA Monika 353KOBYŁKAK 30-392021-09-12 11:01:2300:39:4800:57:19
561RYSZKA Bogusław 441WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3300:39:3800:57:24
562RYSZKA Magdalena 442WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:39:3900:57:24
563PRZESTRZELSKI Sławomir 234JEDWABNOM 50-592021-09-12 11:01:2500:40:5400:57:25
564WĄTRÓBSKI Krzysztof 546WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:39:4200:57:26
565RUDNICKA Emilia 625ZABIEGANI PO USZYWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1100:39:0000:57:26
566WISNIEWSKI Mateusz 559WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:38:4900:57:30
567NIEDZWIEDZKA Edyta 347LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:4000:40:0100:57:41
568BALŚ Andrzej 696WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:2700:37:5800:57:43
569NASEWICZ-MAMLA Halina 343WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:3100:40:3800:57:44
570RATASZEWSKA Edyta 422NEW BALANCE RUN CLUBKLAUDYNK 50-592021-09-12 11:00:4600:40:4900:57:52
571POPARDOWSKI Paweł 402WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3200:40:3200:57:56
572POPARDOWSKA Magda 401WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:3100:40:3200:58:00
573GRABOWSKI Kacper 162WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3700:40:5500:58:18
574BALINSKA Justyna 29WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:3100:40:5000:58:25
575WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:5600:58:26
576SKRZYPECKI Jakub 463ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:41:1100:58:34
577WISNIEWSKI Adam 560WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:39:5700:58:39
578JUNDZIŁŁ-BOGUSIEWICZ Paulina 200WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5800:39:0700:59:02
579KITA Grzegorz 660WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:40:3800:59:11
580BENKE Adam 40WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3100:40:2000:59:12
581KORNACKA Agnieszka 239NIEPORĘTK 1-292021-09-12 11:00:4400:41:5000:59:25
582PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:5400:59:25
583SOWA Paweł 151WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3300:40:3000:59:58
584STRZELEC Agnieszka 482WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1900:41:1701:00:15
585KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:3001:00:15
586OSIAL Anita 373PŁOŃSZCZANKIPŁOŃSKK 30-392021-09-12 11:01:3200:42:1201:00:17
587ZATYLNA Joanna 591WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:1500:41:3101:00:19
588ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:3201:00:21
589ZIELIŃSKI Paweł 603WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:41:5001:00:22
590LACHERT STRYJKOWSKA Ewa 277ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK 50-592021-09-12 11:01:3000:41:3901:00:24
591TRUSZKOWSKA Agnieszka 528LEGIONOWOK 30-392021-09-12 11:01:3300:41:1201:00:32
592LISOWSKA Alicja 291BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2100:41:0701:00:41
593ROGUSKA Magdalena 1BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2800:42:0101:00:49
594ŁĄCKA Ilona 10BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:2800:41:5901:00:50
595TELAKOWSKA Anita 516WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3400:41:1301:00:50
596WIŚNIEWSKA-DUDA Anna 562WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2600:42:5601:01:00
597MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
598MICHNOWSKA Adriana 328WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
599CIEPLAK Katarzyna 91WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:3400:41:5901:01:07
600ŁYSIK Marcin 678WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:23
601ORŁOWSKA Dorota 680WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:24
601MAKOWSKA Izabella 681WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:25
603OŁDAK Katarzyna 691WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1200:41:0301:01:28
604BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:5301:01:31
605KOWALSKI Wiesław 248WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4300:42:2001:01:38
606BIERNACKI Adam 52ŁÓDŹ/WARSZAWAŁÓDŹM 60+2021-09-12 11:01:3700:42:1501:01:40
607OSTASZEWSKA Katarzyna 374PĘCICE MAŁEK 40-492021-09-12 11:01:3200:40:1401:01:41
608JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:5901:01:48
609- - 654K Odcinek specjalny2021-09-12 11:00:4900:41:3501:02:20
610ZAKABŁUKOWSKA Angelika 583WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1900:42:3401:02:42
611MATUSZEWSKI Pawel 318NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-392021-09-12 11:01:3400:42:4901:03:07
612OLSZEWSKA Katarzyna Bernadetta 362WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:1400:42:1401:03:21
613KOPEĆ Maria 236NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:2700:42:4301:03:29
614KRZANOWSKA Małgorzata 262WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:3600:42:3301:03:56
615JURECKI Marek 201WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:42:3301:03:57
616BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:5901:04:04
617LOTKO Justyna 295WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:2800:43:0001:04:04
618PARZYCH Sylwia 633WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:01:2800:42:4101:04:09
619ROSZKOWSKA-KAZAŁA Małgorzata 432BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4100:44:4101:04:48
620OKSIENIUK Marcin 613TURBODZIKIWOLICAM 30-392021-09-12 11:01:2700:44:2301:05:47
621WÓJTOWICZ Agnieszka 579WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4600:45:1301:05:48
622OLSZEWSKI Łukasz 365WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2300:44:3601:05:52
623LIBERA Paweł 287GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:44:2801:06:01
624OLCZAK Urszula 359UMCS BIEGAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:4400:45:2301:06:23
625MAŚLOCH Piotr 694WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0100:44:0901:06:32
626KORSZER Agnieszka 311K 50-592021-09-12 11:01:2500:45:1901:06:40
627TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:4901:06:42
628REMBERK Danuta 426WARSZAWAK 60+2021-09-12 11:01:4400:46:5901:06:47
629BIDZIŃSKA Alicja 46WARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:4100:46:4401:07:38
630OGOŃCZYK Donata 355SEROCKK 30-392021-09-12 11:01:2900:45:5501:07:44
631BOCHENEK Sebastian 56LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:5100:45:3101:08:11
632WIŚNIEWSKA Estera 561WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:00:3300:47:1601:08:13
633WIŚNIEWSKI Adam 563WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3300:47:1601:08:14
634KĘSICKA Katarzyna 217WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:03:5300:47:1401:08:55
635LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4601:10:03
636ŚLIMKO Adriana 507WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4501:10:03
637KOLASA Barbara 233KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAK 60+2021-09-12 11:00:3600:48:2601:10:48
638KISIELEWICZ Bożena 221PSTROKATY PAREOMARATONNADMAK 40-492021-09-12 11:01:4200:49:0601:12:42
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
639BOROWIAK Jacek 60SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:5800:58:1401:15:20
640NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:0001:16:44
641CZECHOWSKI Jerzy 110MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3600:54:2501:17:26
642MAJKOWSKA Zofia 684WARSZAWAK 1-292021-09-12 11:01:4500:58:0601:23:40
643MAJKOWSKI Michał 685WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4600:58:0501:23:40
644CIEŚLAK Paweł 94SLOWJOGGING BIAŁOŁEKAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5700:59:4401:25:31
645CZESNAR Kasia 670WARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:5701:00:1701:25:40
646WALASIK Agnieszka 540WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:01:5700:59:2001:26:49
647KAMIŃSKI Waldemar 9SLOW JOGGING WARSZAWAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5801:00:2101:27:12
648BRZĄKAŁA Renata 65SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAK 50-592021-09-12 11:01:5801:00:2201:27:12
649BOROWIAK Jolanta 61SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAK 60+2021-09-12 11:01:5801:00:2101:27:12
650WIĘCKOWSKA Marzena 552WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
651KOCIK Elżbieta 4WARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
652KORSYKOW Kostian 380WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
653FLEMING Michał 662WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
654KARWECKI Patryk 211WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:23
655WÓJCIK Monika 653TRUCHTAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK 40-492021-09-12 11:00:23
656ORZEŁ Daniel 371WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
657GOLONKA Patryk 299WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
658JORDAN Agnieszka 198BIEGANIE W WARSZAWIEWARSZAWAK 30-392021-09-12 11:00:23
659WILCZURA Marek 614KS STASZEWSCY / SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:28
660BEDNARZ Cezary 39BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:28
661LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
Znaleziono 661 wynik(ów)