BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km9km
    
1JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:4400:39:17
2KORSYKOW Kostian 380WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
3MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:5200:35:13
4GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:5600:34:37
5ORZEŁ Daniel 371WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
6BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:44
7SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:5900:34:16
8ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4000:34:03
9PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:0600:33:08
10KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:3000:33:58
11WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:0000:33:39
12TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:2900:47:35
13WILCZURA Marek 614KS STASZEWSCY / SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:28
14GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:2700:33:39
15KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:4900:34:12
16PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:2600:36:39
17SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:2100:37:44
18ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:1900:37:21
19CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:3400:39:30
20WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:3900:36:37
21WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:1000:46:48
22TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:1900:39:16
23ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:2400:37:39
24ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:2200:37:46
25JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:3900:38:04
26KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:5100:37:44
27MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:3100:37:13
28GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:4300:39:14
29SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:5600:36:39
30KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:1200:37:26
31KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:5000:38:42
32STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:2100:38:01
33KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:06
34LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:2500:51:02
35PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5000:41:12
36KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:3800:45:59
37KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:4800:37:31
38STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:4500:39:11
39OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:4900:38:02
40RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4700:42:02
41CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4100:40:55
42CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:2000:40:04
43GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
44KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
45ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:2500:43:10
46STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:4800:39:34
47SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:1100:39:55
48GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:0500:46:11
49JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:2900:41:26
50ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:3300:44:51
51ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:2400:40:45
52PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:1200:39:19
53SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:0800:39:41
54ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:2600:43:13
55MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:4100:44:45
56JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:5300:46:33
57NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:5200:46:05
58KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:5900:41:24
59PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:3100:44:48
60OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:5900:46:16
61WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:5500:46:41
62MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:4800:44:27
63FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:0300:48:19
64WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:1600:41:14
65LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:2100:46:04
66OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:5100:44:39
67RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:5600:42:08
68KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:0900:46:40
69KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:4600:47:44
70RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:5000:45:32
71ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:1100:43:00
72JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:5100:47:56
73NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:4700:48:03
74MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:4900:51:07
75BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:1900:50:22
76WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:20
77KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:5500:47:51
78LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:1000:46:18
79NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:3600:45:21
80KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:0500:48:03
81KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:5100:49:23
82BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:1000:47:30
83STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:3100:44:34
84JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:2600:44:10
85ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:1300:46:32
86KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:4500:51:28
87ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:3300:54:05
88RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:4000:48:41
89CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:1200:38:47
90SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:3600:48:58
91BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1900:50:15
92SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:0300:47:49
93KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:2200:42:58
94SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:4700:47:21
95LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:5900:43:45
96ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:1200:42:52
97KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:5700:44:48
98GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:50
99GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:3200:44:11
100LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:4400:46:56
101KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:2100:45:33
102ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:1900:44:23
103ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:4600:45:15
104SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:3600:42:12
105DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:4600:45:16
106MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:3800:47:41
107BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:2000:49:39
108GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:1500:51:13
109TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:0600:43:53
110WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:1100:50:10
111MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:4400:42:54
112SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:2400:43:19
113CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:4700:51:12
114ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:1800:48:14
115CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:5200:42:39
116GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:3700:56:58
117URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:3500:53:37
118MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:4000:53:03
119GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:0400:49:55
120MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:4200:54:39
121SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:2800:47:04
122GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:2700:47:04
123LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
124SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:0600:48:21
125GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:1500:45:07
126LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5100:46:23
127KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5700:46:48
128FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:2000:46:13
129ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:0400:49:29
130HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:3800:48:47
131TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:31
132SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:1400:49:34
133SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:3500:49:01
134MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:0700:52:16
135PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:3300:50:02
136KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2900:47:05
137ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:4100:48:54
138KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:3000:52:25
139SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:2100:46:26
140ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:3201:00:21
141ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:5600:50:36
142GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:1400:53:31
143PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:3100:49:32
144OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:0200:44:17
145KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:4700:53:09
146WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:1500:48:11
147LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3700:53:57
148WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:5600:58:26
149MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:4800:40:02
150WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:3500:48:56
151SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:5200:45:42
152BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:5901:04:04
153KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:4600:53:36
154SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:4100:48:45
155RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:2400:51:57
156MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:0800:50:08
157CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:4400:50:53
158ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:5200:53:06
159BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:3700:52:40
160KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:4100:52:35
161SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:1300:53:27
162TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:3400:55:57
163BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:1400:53:27
164ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:1200:50:19
165PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:2500:52:25
166GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:2600:55:04
167NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:0001:16:44
168DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:2400:54:52
169TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:1700:54:45
170ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:1500:52:39
171FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:5300:47:13
172BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:1900:46:26
173JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:5901:01:48
174GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:5200:55:03
175BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:3000:50:01
176PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:4700:43:05
177MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:5600:55:51
178ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:5100:56:32
179KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:4900:52:54
180CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:5500:51:49
181WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:1000:45:30
182MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
183CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:2300:45:48
184CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:5900:51:19
185SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:1800:55:31
186STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:1400:56:23
187SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:2200:47:21
188TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:4901:06:42
189KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:3001:00:15
190MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:4500:48:31
191POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:3400:46:31
192LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4601:10:03
193BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:5301:01:31
194PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:5400:59:25
195STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:4700:49:42
196WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:5800:54:39
197PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:3100:54:47
198SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:5600:54:37
199KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:4000:56:18
Znaleziono 199 wynik(ów)