BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 6.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km
   
1PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:06
2GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:27
3KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:30
4ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:40
5BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:45
6KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:49
7GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:56
8SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:59
9WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:00
10MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:52
11PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:26
12MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:31
13WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:39
14SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:56
15KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:12
16ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:19
17SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:21
18STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:21
19ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:22
20ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:24
21CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:34
22JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:39
23KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:48
24OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:49
25KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:50
26KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:51
27GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:07
28KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:07
29PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:12
30CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:12
31TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:19
32GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:43
33JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:44
34STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:45
35STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:48
36MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:48
37SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:08
38SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:11
39CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:20
40ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:24
41CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:41
42RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:47
43PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:50
44KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:51
45CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:52
46KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:59
47WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:16
48JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:29
49SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:36
50MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:44
51RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:56
52ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:11
53ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:12
54KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:22
55SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:24
56ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:25
57ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:26
58MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:41
59PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:47
60MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:48
61LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:59
62OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:02
63GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:05
64TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:06
65ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:19
66LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:21
67JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:26
68WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:30
69PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:31
70STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:31
71GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:32
72ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:33
73NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:36
74KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:38
75GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:43
76ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:46
77DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:46
78RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:50
79OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:51
80NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:52
81JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:53
82KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:57
83OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:59
84KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:09
85WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:10
86LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:10
87WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:10
88ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:13
89GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:15
90BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:19
91FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:20
92KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:21
93SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:21
94CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:23
95GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:27
96SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:28
97TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:29
98POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:34
99LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:44
100NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:47
101SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:47
102JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:51
103LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:51
104SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:52
105WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:55
106KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:55
107KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:57
108FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:03
109KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:05
110SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:06
111BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:10
112ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:18
113SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:22
114KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:29
115PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:33
116SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:36
117MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:38
118HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:38
119RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:40
120MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:45
121KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:46
122KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:51
123FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:53
124SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:03
125ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:04
126SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:14
127WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:15
128LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:25
129PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:31
130SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:35
131WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:35
132ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:41
133SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:41
134CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:47
135MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:49
136ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:56
137GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:04
138MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:08
139WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:11
140ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:12
141GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:15
142BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:19
143BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:19
144BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:20
145BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:30
146CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:44
147KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:45
148TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:52
149CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:55
150CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:59
151MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:07
152RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:24
153KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:30
154LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:37
155BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:37
156MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:40
157KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:41
158MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:42
159KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:47
160ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:52
161GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:14
162ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:15
163GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:26
164ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:33
165URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:35
166KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:46
167KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:49
168WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:58
169SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:13
170BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:14
171TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:17
172SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:18
173DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:24
174PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:31
175TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:34
176GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:37
177STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:47
178GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:52
179MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:56
180SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:56
181KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:40
182ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:51
183WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:56
184STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:14
185PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:25
186KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:30
187PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:54
188ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:32
189JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:59
190MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:16
191BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:53
192BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:59
193TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:49
194LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:46
195NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:00
196KORSYKOW Kostian 380WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
197ORZEŁ Daniel 371WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
198WILCZURA Marek 614KS STASZEWSCY / SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:28
199LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
Znaleziono 199 wynik(ów)