BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km9km
    
1PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:0600:33:08
2WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:0000:33:39
3GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:2700:33:39
4BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:44
5KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:3000:33:58
6ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4000:34:03
7KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:4900:34:12
8SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:5900:34:16
9GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:5600:34:37
10MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:5200:35:13
11WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:3900:36:37
12PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:2600:36:39
13SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:5600:36:39
14MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:3100:37:13
15ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:1900:37:21
16KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:1200:37:26
17KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:4800:37:31
18ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:2400:37:39
19SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:2100:37:44
20KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:5100:37:44
21ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:2200:37:46
22STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:2100:38:01
23OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:4900:38:02
24JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:3900:38:04
25KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:5000:38:42
26CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:1200:38:47
27GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
28KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
29STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:4500:39:11
30GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:4300:39:14
31TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:1900:39:16
32JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:4400:39:17
33PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:1200:39:19
34CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:3400:39:30
35STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:4800:39:34
36SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:0800:39:41
37SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:1100:39:55
38MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:4800:40:02
39CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:2000:40:04
40ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:2400:40:45
41CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4100:40:55
42KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:06
43PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5000:41:12
44WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:1600:41:14
45KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:5900:41:24
46JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:2900:41:26
47RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4700:42:02
48RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:5600:42:08
49SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:3600:42:12
50CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:5200:42:39
51ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:1200:42:52
52MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:4400:42:54
53KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:2200:42:58
54ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:1100:43:00
55PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:4700:43:05
56ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:2500:43:10
57ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:2600:43:13
58SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:2400:43:19
59LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:5900:43:45
60TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:0600:43:53
61JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:2600:44:10
62GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:3200:44:11
63OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:0200:44:17
64WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:20
65ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:1900:44:23
66MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:4800:44:27
67STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:3100:44:34
68OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:5100:44:39
69MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:4100:44:45
70PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:3100:44:48
71KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:5700:44:48
72GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:50
73ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:3300:44:51
74GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:1500:45:07
75ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:4600:45:15
76DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:4600:45:16
77NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:3600:45:21
78WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:1000:45:30
79RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:5000:45:32
80KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:2100:45:33
81SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:5200:45:42
82CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:2300:45:48
83KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:3800:45:59
84LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:2100:46:04
85NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:5200:46:05
86GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:0500:46:11
87FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:2000:46:13
88OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:5900:46:16
89LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:1000:46:18
90LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5100:46:23
91SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:2100:46:26
92BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:1900:46:26
93POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:3400:46:31
94ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:1300:46:32
95JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:5300:46:33
96KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:0900:46:40
97WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:5500:46:41
98WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:1000:46:48
99KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5700:46:48
100LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:4400:46:56
101SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:2800:47:04
102GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:2700:47:04
103KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2900:47:05
104FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:5300:47:13
105SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:4700:47:21
106SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:2200:47:21
107BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:1000:47:30
108TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:2900:47:35
109MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:3800:47:41
110KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:4600:47:44
111SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:0300:47:49
112KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:5500:47:51
113JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:5100:47:56
114NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:4700:48:03
115KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:0500:48:03
116WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:1500:48:11
117ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:1800:48:14
118FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:0300:48:19
119SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:0600:48:21
120MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:4500:48:31
121RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:4000:48:41
122SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:4100:48:45
123HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:3800:48:47
124ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:4100:48:54
125WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:3500:48:56
126SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:3600:48:58
127SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:3500:49:01
128KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:5100:49:23
129ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:0400:49:29
130PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:3100:49:32
131SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:1400:49:34
132BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:2000:49:39
133STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:4700:49:42
134GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:0400:49:55
135BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:3000:50:01
136PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:3300:50:02
137MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:0800:50:08
138WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:1100:50:10
139BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1900:50:15
140ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:1200:50:19
141BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:1900:50:22
142TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:31
143ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:5600:50:36
144CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:4400:50:53
145LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:2500:51:02
146MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:4900:51:07
147CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:4700:51:12
148GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:1500:51:13
149CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:5900:51:19
150KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:4500:51:28
151CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:5500:51:49
152RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:2400:51:57
153MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:0700:52:16
154KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:3000:52:25
155PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:2500:52:25
156KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:4100:52:35
157ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:1500:52:39
158BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:3700:52:40
159KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:4900:52:54
160MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:4000:53:03
161ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:5200:53:06
162KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:4700:53:09
163SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:1300:53:27
164BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:1400:53:27
165GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:1400:53:31
166KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:4600:53:36
167URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:3500:53:37
168LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3700:53:57
169ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:3300:54:05
170SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:5600:54:37
171MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:4200:54:39
172WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:5800:54:39
173TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:1700:54:45
174PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:3100:54:47
175DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:2400:54:52
176GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:5200:55:03
177GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:2600:55:04
178SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:1800:55:31
179MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:5600:55:51
180TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:3400:55:57
181KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:4000:56:18
182STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:1400:56:23
183ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:5100:56:32
184GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:3700:56:58
185WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:5600:58:26
186PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:5400:59:25
187KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:3001:00:15
188ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:3201:00:21
189MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
190BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:5301:01:31
191JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:5901:01:48
192BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:5901:04:04
193TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:4901:06:42
194LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4601:10:03
195NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:0001:16:44
196KORSYKOW Kostian 380WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
197ORZEŁ Daniel 371WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
198WILCZURA Marek 614KS STASZEWSCY / SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:28
199LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
Znaleziono 199 wynik(ów)