BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km9km
    
1JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:4400:39:17
2MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:5200:35:13
3GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:5600:34:37
4JASIONOWSKI Mariusz 193IZABELIN CM 30-392021-09-12 11:00:2300:26:0300:37:43
5MACHOWSKI Paweł 630ADIDAS RUNNERS WARSAW/PIEKIELNI WARSZAWAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:21:1500:30:05
6GROMEK Radosław 165AZS AWF WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:20:4100:29:14
7WIĘCKOWSKI Łukasz 553KS START PUŁASKI WARKAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:20:4100:29:18
8HILDEBRAND Marcin 178BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:23:1100:32:55
9SZCZEPAŃSKI Piotr 3M 1-292021-09-12 11:00:2600:27:2800:35:53
10PYRZAK Paweł 416FORT JAKSMANICEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:3800:33:27
11RUPIŃSKI Krzysztof 647KONSTANCIN-JEZIORNAM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:4500:34:17
12BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:44
13STACHOWICZ Marcin 616WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:24:0300:34:37
14CHROBOT Daniel 86WOŹNIAK RUNNING TEAMKIELCEM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:4700:34:06
15JUSIŃSKI Krystian 202BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:2700:33:26
16SZCZEPŁEK Jan 495LEMIESZ TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:4500:33:39
17SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:5900:34:16
18ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:4000:34:03
19CHOTOMSKI Marcin 84LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:2800:30:3100:43:20
20PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:0600:33:08
21KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:3000:33:58
22WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:0000:33:39
23TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:2900:47:35
24TARANTA Daniel 514JELENIOWATE-POGOŃCOWATEWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:25:1900:36:40
25GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:2700:33:39
26KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:4900:34:12
27SOCHA Grzegorz 470WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:27:2100:41:30
28ŁABĘDZKI Konrad 298DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:23:5200:33:57
29KRAMARZ Aleksander 252WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:23:2900:33:41
30PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:2600:36:39
31PUSEK Mikołaj 414WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:29:4200:43:10
32SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:2100:37:44
33SKWARCZ Paweł 465WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2900:24:3200:36:06
34FIJAŁKOWSKI Oliwier 129WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:32:4500:46:11
35GRZYBOWSKI Mariusz 173KOBYŁKAM 50-592021-09-12 11:00:2900:25:2200:36:24
36BAŁAJ Krzysztof 30DECATHLONWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:23:5900:34:00
37TYMOLEWSKI Grzegorz 533WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:27:3700:38:43
38ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:1900:37:21
39LEWANDOWSKI Mateusz 286NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-292021-09-12 11:00:2900:25:1700:35:59
40CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:3400:39:30
41MARCINISZYN Grzegorz 486WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2000:36:06
42MICHLEWICZ Krzysztof 327WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2100:35:43
43KRZESZEWSKI Rafał 263BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2000:35:44
44MAKULEC Marcin 617SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2900:36:41
45WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:3900:36:37
46BUKOWSKI Janusz 73STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3000:37:2900:54:03
47WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:1000:46:48
48TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:1900:39:16
49SZYMAŃSKI Andrzej 502WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:26:2100:37:45
50ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:2400:37:39
51PANCER Michał 379ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3000:26:0100:37:26
52ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:2200:37:46
53FALKOWSKI Łukasz 128WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:27:3600:40:12
54KOWALCZYK Rafał 245ŻÓRAWSKI TEAM & ASICS FRONTRUNNERWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:27:2700:39:48
55SIEGIEDA Michał 453ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:26:0600:37:40
56ANDRULEWICZ Marcin 643WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:25:3200:37:52
57KITA Grzegorz 660WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:40:3800:59:11
58GANCZEWSKI Paweł 142KS STASZEWSCYGRANICAM 50-592021-09-12 11:00:3100:27:3500:39:06
59FACON Janusz 629WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:26:1400:36:58
60JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:3900:38:04
61KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:5100:37:44
62ŚLĘCZEK Filip 505WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:26:1100:37:48
63MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:3100:37:13
64WACHOWSKI Łukasz 538WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3200:23:5600:34:11
65GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:4300:39:14
66SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:5600:36:39
67BARANOWSKI Łukasz 33BIAŁACZÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:31:0100:46:25
68WISNIEWSKI Mateusz 559WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:38:4900:57:30
69KRUPIŃSKI Marek 260DĄBROWSKI TEAM / MARO RUNNEROSTROŁĘKA/WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:28:5900:40:58
70BOROWY Łukasz 62ŻYRARDÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:28:0900:40:16
71KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:1200:37:26
72KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:5000:38:42
73STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:2100:38:01
74SĄGOL Sylwester 448WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3200:28:3700:41:41
75KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:06
76LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:2500:51:02
77RYSZKA Bogusław 441WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3300:39:3800:57:24
78PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5000:41:12
79WIŚNIEWSKI Adam 563WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3300:47:1601:08:14
80KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:3800:45:59
81KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:4800:37:31
82BRYGOŁA Tomasz 64PARKRUN POLE MOKOTOWSKIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3300:27:0100:38:32
83STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:4500:39:11
84OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:4900:38:02
85WOJTOWICZ Przemysław 575NOWA IWICZNAM 30-392021-09-12 11:00:3400:32:2500:47:34
86WOJEWÓDZKI Marcin 571WOJEWÓDZCY TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:1100:39:13
87WAWRZYNIAK Damian 698WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:4600:39:42
88ŁĄGOCKI Marcin 49ZAKOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3400:26:3000:37:09
89NOWOCIEŃ Jacek 352UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPODKOWA LEŚNAM 60+2021-09-12 11:00:3400:30:5300:44:50
90ZAWADA Paweł 593BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:3600:41:07
91RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4700:42:02
92CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:4100:40:55
93CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:2000:40:04
94GABRYSZEWSKI Radosław 139WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:2300:39:59
95KODA Eugeniusz 231TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3500:28:4000:41:45
96TROJANOWSKI Rafał 146M 30-392021-09-12 11:00:3500:27:2600:39:20
97ŁUCZAK Bartosz 679SANDOMIERZM 1-292021-09-12 11:00:3600:29:5400:43:05
98GRUNWALD Witold 168WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3600:29:5700:42:18
99BAKUŁA Wiesław 26WAMPIRWACHM 50-592021-09-12 11:00:3600:34:0200:49:27
100LIPIŃSKI Oskar 618WRASZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:4000:40:40
101ŚWIATŁOŃ Michał 509WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:3400:40:44
102BADOWSKI Piotr 23WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:4600:41:20
103ZGODA Mateusz 598WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:3300:40:11
104CHMARZYŃSKI Paweł 78SULEJÓWEKM 30-392021-09-12 11:00:3700:28:1900:40:20
105GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
106KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
107PRZELASKOWSKI Artur 412WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3700:29:3000:42:30
108ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:2500:43:10
109STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:4800:39:34
110SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:1100:39:55
111GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:0500:46:11
112KRÓL Maciej 256BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:26:4500:37:38
113IWANIK Tomasz 228WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:27:2700:39:08
114JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:2900:41:26
115ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:3300:44:51
116ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:2400:40:45
117FAJKOWSKI Piotr 127ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:29:5900:43:13
118WEREDA Paweł 639WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:31:4400:45:27
119PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:1200:39:19
120MROZOWSKI Kamil 340WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:28:3400:40:55
121FRĄCKOWSKI Sławomir 136WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:29:2200:42:15
122PODGÓRSKI Krzysztof 395KATOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3800:30:5300:44:12
123WIECZOREK Michał 551WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:27:5800:40:33
124SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:0800:39:41
125RATASZEWSKI Marek 424NEW BALANCEKLAUDYNM 60+2021-09-12 11:00:3900:31:1900:45:05
126KLUSIEWICZ Michał 226WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:1700:40:46
127ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:2600:43:13
128MIKLASZEWSKI Marian 334SKRZESZEWM 60+2021-09-12 11:00:3900:35:0900:50:03
129DRZYMALA Krzysztof 121WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:3500:40:45
130WICENTY Paweł 549WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:29:4200:42:11
131MIKLASZEWSKI Kamil 333SKRZESZEWM 30-392021-09-12 11:00:3900:34:4600:49:50
132MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:4100:44:45
133RUDENKO Roman 436MX STUDIOWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:33:5100:50:25
134BOBER Jarosław 54WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:28:0000:39:51
135LIBOLD Maciek 288WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:31:5300:44:44
136DĄBROWSKI Mirosław 114WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:27:4100:39:31
137JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:5300:46:33
138ŚCIBISZ Tomek 504WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:31:0100:44:35
139RYTKOWSKI Piotr 443WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:29:1500:40:51
140GOLĘDZINOWSKI Tomasz 152WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:29:5400:41:33
141DOŁĘGA Sławomir 120WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:30:3700:43:43
142KACZOREK Robert 205WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:4000:37:1800:54:03
143KRAJEWSKI Konrad 683WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:30:0000:43:00
144NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:5200:46:05
145KARPIŃSKI Marcin 210WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:1800:40:02
146WOJTAS Michał 573WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4100:36:4200:54:11
147JANISZEWSKI Rafał 187BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:4200:40:24
148KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:5900:41:24
149DĄBROWSKI Damian 117WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:29:4700:43:44
150GERWATOWSKI Artur 145WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:31:2400:45:58
151KOSIŃSKI Kamil 240WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:29:4700:42:01
152PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:3100:44:48
153OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:5900:46:16
154WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:5500:46:41
155MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:4800:44:27
156KOWALSKI Wiesław 248WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4300:42:2001:01:38
157PALUCH Kamil 378WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:28:4500:40:39
158FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:0300:48:19
159WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:1600:41:14
160ADAMIAK Arkadiusz 125MBOTCIECHANÓWM 1-292021-09-12 11:00:4300:30:1600:43:55
161CHMIELEWSKI Maciej 79WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:29:5900:42:15
162SZAŁAŃSKI Przemysław 490WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:30:4900:43:30
163LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:2100:46:04
164PYRA Piotr 415PKS RADOŚĆWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:31:5400:46:31
165OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:5100:44:39
166ŻMIJEWSKI Daniel 607WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4400:32:2200:48:18
167GRULA Mateusz 167TEAM KARAŚWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4400:28:4300:42:19
168RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:5600:42:08
169KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:0900:46:40
170KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:4600:47:44
171RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:5000:45:32
172TOMASZEK Artur 140WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4500:31:4600:45:10
173SZAREWICZ Paweł 492WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:33:4900:47:52
174ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:1100:43:00
175SKRZYPEK Michał 464WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:31:5300:45:53
176JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:5100:47:56
177URBAŃSKI Paweł 536KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:30:3900:43:47
178MIŁOSZ Marek 335WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:34:0300:49:54
179NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:4700:48:03
180CHODNIEWICZ Michał 82WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:14
181MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:4900:51:07
182BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:1900:50:22
183LEŚ Tomasz 282TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:30:2900:44:09
184WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:20
185KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:5500:47:51
186LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:1000:46:18
187NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:3600:45:21
188KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:0500:48:03
189BABIUCH Marek 22RUN LOGWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4800:32:4500:47:07
190CELIŃSKI Mateusz 74TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4800:32:5100:49:16
191KOCOŃ Rafał 230WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:3800:46:01
192DEREWICZ Mariusz 119WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:1900:44:12
193KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:5100:49:23
194BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:1000:47:30
195KARMIŁOWICZ Eugeniusz 209POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIŁAJSKIM 50-592021-09-12 11:00:4800:37:0400:53:11
196STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:3100:44:34
197JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:2600:44:10
198ADAMIAK Robert 11CURTISCIECHANÓWM 50-592021-09-12 11:00:4900:32:0200:46:02
199ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:1300:46:32
200KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:4500:51:28
201JANKOWSKI Jakub 190BRWINÓWM 30-392021-09-12 11:00:5000:29:1800:42:30
202ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:3300:54:05
203ADAMKIEWICZ Marcin 14WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5000:33:4200:48:45
204RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:4000:48:41
205CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:1200:38:47
206SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:3600:48:58
207MUCHA Grzegorz 341WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:5100:37:1600:53:00
208ZARĘBA Tomasz 589WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5100:36:4800:54:21
209BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1900:50:15
210SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:0300:47:49
211KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:2200:42:58
212GRYCZKA Andrzej 170KANCELARIA PRAWNA ANLEX ANDRZEJ GRYCZKAWATSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5100:31:2700:46:40
213SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:4700:47:21
214JÓŹWIK Grzegorz 199JÓZEFOSŁAWM 50-592021-09-12 11:00:5200:31:2400:44:58
215LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:5900:43:45
216WICIŃSKI Andrzej 550DIDI-ARTWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5200:32:2800:46:22
217ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:1200:42:52
218TENDERENDA Kamil 517CIECHANOWIECM 30-392021-09-12 11:00:5300:28:5800:42:10
219LENDZION Marcin 281GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:27:5500:39:30
220WĄTRÓBSKI Krzysztof 546WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:39:4200:57:26
221KOLASA Andrzej 232KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM 60+2021-09-12 11:00:5300:34:2500:48:54
222PASIŃSKI Daniel 382GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5400:30:3900:43:41
223BOJARUN Marek 59LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:5400:29:2400:42:05
224KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:5700:44:48
225GRONOWSKI Robert 166FFFCIECHANÓWM 30-392021-09-12 11:00:5500:31:4400:44:14
226ARAŹNY Zbigniew 17TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5500:31:4200:44:40
227GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:50
228ŚMIETAŁO Dawid 508WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:27
229K Bogdan 690WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5600:37:2200:53:42
230GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:3200:44:11
231LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:4400:46:56
232KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:2100:45:33
233PRUSZCZYNSKI Grzegorz 410WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:4600:44:29
234PODKAŃSKI Paweł 396WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:32:3500:47:45
235PONIATOWSKI Aleksander 400WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:28:2500:40:39
236ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:1900:44:23
237ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:4600:45:15
238SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:3600:42:12
239ZGÓRZAK Adam 599WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:1800:44:28
240DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:4600:45:16
241JAKUBOWSKI Dariusz 183DGWWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5800:28:4100:41:09
242MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:3800:47:41
243BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:2000:49:39
244ROGOZINSKI Adrian 428WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5800:34:1000:50:54
245MACURA Wiktor 642WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5800:38:4800:55:28
246ŁYSIK Marcin 678WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:23
247GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:1500:51:13
248TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:0600:43:53
249KITA Grzegorz 655SMPWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5900:38:3100:55:57
250CHAJĘCKI Mateusz 75WARSZAWSKIBIEGACZKLAUDYNM 30-392021-09-12 11:00:5900:31:1300:43:30
251DANIUN Wojciech 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:34:4600:50:36
252WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:1100:50:10
253CZAPIEWSKI Maciej 104BRODNICA BIEGABRODNICAM 60+2021-09-12 11:01:0000:38:2500:55:18
254MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:4400:42:54
255SOCHA Marek 471WOŁOMINM 50-592021-09-12 11:01:0000:32:2600:46:18
256SIKORSKI Bartosz 76WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:28:1600:40:34
257SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:2400:43:19
258CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:4700:51:12
259ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:1800:48:14
260MAŚLOCH Piotr 694WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0100:44:0901:06:32
261CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:5200:42:39
262GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:3700:56:58
263BALABANOV Viktor 27MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0100:28:3000:41:07
264MOCZYDŁOWSKI Piotr 337MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:37:3700:54:31
265URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:3500:53:37
266ŻÓŁKOWSKI Rafał 608RUN % FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:3900:44:36
267MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:4000:53:03
268MARCINKOWSKI Dariusz 312SOCHACZEWM 60+2021-09-12 11:01:0200:35:2400:51:33
269STACHURSKI Dariusz 473RUN%FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:4200:45:18
270MENDREK Ireneusz 323TURBODZIKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:33:4400:48:25
271GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:0400:49:55
272PIWOWARSKI Dariusz 390WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:37:2100:53:41
273MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:4200:54:39
274ZAGRODZKI Jan 582WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:31:4000:44:49
275BAZYLEWICZ Hubert 37WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0400:33:2600:49:03
276SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:2800:47:04
277BUDNICKI Michal 72IMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0700:32:5200:46:48
278GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:2700:47:04
279SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:0600:48:21
280GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:1500:45:07
281LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5100:46:23
282KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:5700:46:48
283FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:2000:46:13
284KLIPO Mateusz 225DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0900:32:5100:47:04
285WASIAK Bartosz 544WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0900:34:3200:51:32
286OWOC Tomasz 376PKO BANK POLSKIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0900:32:5200:46:20
287ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:0400:49:29
288HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:3800:48:47
289KAZAŁA Piotr 214BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2700:53:38
290TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:31
291KRAWCZYK Wojciech 253BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2300:51:53
292OSIAK Dawid 372WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:33
293PISANIEC Krzysztof 389WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1100:35:3400:50:52
294SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:1400:49:34
295KUCHARCZYK Kamil 267LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:1100:37:1300:53:43
296SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:3500:49:01
297MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:0700:52:16
298MALYI Sergii 615WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:0900:48:23
299PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:3300:50:02
300KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2900:47:05
301SMORAWSKI Wodzisław 467WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:4600:49:25
302ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:4100:48:54
303ANIOŁKOWSKI Krzysztof 15GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1300:34:2900:47:57
304KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:3000:52:25
305SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:2100:46:26
306ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:3201:00:21
307ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:5600:50:36
308MARUSZAK Łukasz 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1400:36:4000:52:31
309GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:1400:53:31
310PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:3100:49:32
311MEJOR Jan 322RAKREATON 2021WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1600:37:4900:54:40
312MIASTOWSKI Rafał 18SŁOŃ BWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1600:37:1500:52:58
313DYREK Dariusz 652MOŚCISKAM 60+2021-09-12 11:01:1600:34:5200:48:55
314GAŁKA Bartek 141WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1700:32:0900:46:46
315OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:0200:44:17
316KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:4700:53:09
317WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:1500:48:11
318LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3700:53:57
319KUSY Jacek 621WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:3200:46:24
320WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:5600:58:26
321LIBERA Paweł 287GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:44:2801:06:01
322MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:4800:40:02
323MAŁŻ Bartosz 310WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:4400:46:39
324ZAKABŁUKOWSKI Artur 584WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1800:35:5900:51:20
325WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:3500:48:56
326SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:5200:45:42
327FLORCZUK Piotr 394WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2000:32:1300:44:46
328DĄBROWSKI Andrzej 115JÓZEFÓWM 60+2021-09-12 11:01:2000:37:0200:53:15
329BOHACZ Sylwester 650WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:1600:53:33
330BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:5901:04:04
331KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:4600:53:36
332BIEŃKOWSKI Daniel 51WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:5900:50:10
333SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:4100:48:45
334SULICH Mateusz 487LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:2100:36:1200:51:43
335RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:2400:51:57
336MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:0800:50:08
337CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:4400:50:53
338DUDEK Bartłomiej 123BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:5600:50:54
339JAWORSKI Łukasz 194WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:2800:51:32
340SZLAGA Sebastian 499KURKARURKAMILANÓWEKM 30-392021-09-12 11:01:2300:34:3100:48:53
341OLSZEWSKI Łukasz 365WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2300:44:3601:05:52
342SKRĘTKOWICZ Paweł 462WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:5300:49:37
343PŁATEK Emil 392WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:3800:49:55
344ZIARA Jarosław 600JASŁOM 50-592021-09-12 11:01:2400:37:4000:56:24
345ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:5200:53:06
346RZEPKA Bartosz 444WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:35:4200:50:46
347MOŚCICKI Zenon 251RUTKIM 60+2021-09-12 11:01:2500:34:2000:48:24
348GWIZDAŁA Tomek 215WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:38:1800:53:37
349BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:3700:52:40
350PRZESTRZELSKI Sławomir 234JEDWABNOM 50-592021-09-12 11:01:2500:40:5400:57:25
351GWIZDAŁA Piotr 676WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2500:38:1800:55:07
352OLSZEWSKI Rafał 363WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:30:5100:43:39
353OLESIAK Arkadiusz 361BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:38:1700:53:54
354KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:4100:52:35
355SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:1300:53:27
356TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:3400:55:57
357BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:1400:53:27
358BALŚ Andrzej 696WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:2700:37:5800:57:43
359LIS Krzysztof 289ZĄBKIM 50-592021-09-12 11:01:2700:29:5400:42:18
360OKSIENIUK Marcin 613TURBODZIKIWOLICAM 30-392021-09-12 11:01:2700:44:2301:05:47
361KĘPKA Marcin 216WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2700:36:4300:53:16
362FROCZUK Piotr 673WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2800:36:3800:51:47
363FITRZYK Łukasz 132WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2800:29:3200:42:03
364ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:1200:50:19
365PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:2500:52:25
366PRĘGOWSKI Grzegorz 407EKO BIEGIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2900:39:2300:56:41
367GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:2600:55:04
368KOPROWICZ Damian 237KRUPIA WÓLKAM 1-292021-09-12 11:01:2900:39:1500:55:35
369NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:0001:16:44
370PODBIELSKI Przemysław 393WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3000:37:0500:54:07
371PASEK Łukasz 381MICHAŁÓWM 1-292021-09-12 11:01:3000:34:0800:50:41
372DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:2400:54:52
373TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:1700:54:45
374KACPRZAK Michał 203WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3100:37:0400:54:07
375BENKE Adam 40WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3100:40:2000:59:12
376ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:1500:52:39
377POPARDOWSKI Paweł 402WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3200:40:3200:57:56
378FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:5300:47:13
379STRYJKOWSKI Marek 480ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM 50-592021-09-12 11:01:3200:38:2600:54:55
380BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:1900:46:26
381WYSOCKI Robert 581GRUPA CHTMOWIELISZEWM 50-592021-09-12 11:01:3200:34:0900:47:59
382ZAWADZKI Emil 594WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3300:35:3200:50:00
383SKOWRONEK Krzysztof 461WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3300:37:3000:53:51
384JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:5901:01:48
385GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:5200:55:03
386ŁYCZEK Rafał 305DZIERŻONIÓWM 30-392021-09-12 11:01:3300:37:3100:53:51
387SOWA Paweł 151WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3300:40:3000:59:58
388MATUSZEWSKI Pawel 318NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-392021-09-12 11:01:3400:42:4901:03:07
389KULBACKI Kamil 270WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:40:1500:56:58
390BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:3000:50:01
391PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:4700:43:05
392HENTKA Kamil 177UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:33:2900:47:25
393MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:5600:55:51
394WILEŃSKI Zbigniew 555GRUPA BIEGOWA UM W-WACHOTOMÓWM 50-592021-09-12 11:01:3500:32:4000:46:01
395ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:5100:56:32
396KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:4900:52:54
397CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:5500:51:49
398CZECHOWSKI Jerzy 110MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3600:54:2501:17:26
399JURECKI Marek 201WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:42:3301:03:57
400BOBROWSKI Marcin 55RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:35:3700:49:38
401WOJNARSKI Janusz 572WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3700:35:0900:49:48
402OLEJNIK Marcin 360WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3700:39:3600:55:43
403GRABOWSKI Kacper 162WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3700:40:5500:58:18
404BIERNACKI Adam 52ŁÓDŹ/WARSZAWAŁÓDŹM 60+2021-09-12 11:01:3700:42:1501:01:40
405WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:1000:45:30
406ZIELIŃSKI Paweł 603WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:41:5001:00:22
407OLCZAK Witold 358UMCS BIEGAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3800:38:1400:54:31
408GMYREK Robert 150WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:4100:52:48
409CIULA Dominik 100WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:4100:52:48
410MICHALSKI Dariusz 325WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3900:35:0400:49:32
411MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
412CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:2300:45:48
413CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:5900:51:19
414LEŚNIKOWSKI Albert 283WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3900:39:5400:56:35
415SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:1800:55:31
416SENKO Mateusz 450STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:39:3000:54:31
417BIENIEK Wojciech 50WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:35:2400:50:47
418PYTKA Andrzej 417WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:4000:36:4700:53:05
419TRZCIŃSKI Michał 531WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4100:37:1400:54:27
420TRZESIŃSKI Michał 532WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:34:1600:49:32
421STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:1400:56:23
422WISNIEWSKI Adam 560WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:39:5700:58:39
423SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:2200:47:21
424OGRODNICZUK Józef 356WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:4200:37:1100:52:11
425TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:4901:06:42
426DĄBROWSKI Emil 116WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4200:32:1300:46:56
427KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:3001:00:15
428ORŁOWSKI Tomasz 644WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:39:3400:56:52
429SKRZYPECKI Jakub 463ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:41:1100:58:34
430MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:4500:48:31
431POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:3400:46:31
432LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4601:10:03
433KOPACZEL Paweł 689BIEGAM U KOLESIRYBNOM 30-392021-09-12 11:01:4400:33:5400:50:26
434MATYJASIAK Mateusz 319WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4500:35:2400:49:07
435PRASAŁEK Jan 405LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4500:37:4300:53:11
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
436MAJKOWSKI Michał 685WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4600:58:0501:23:40
437BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:5301:01:31
438KRYSIK Marcin 261WUJÓWKAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4800:40:0700:56:36
439PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:5400:59:25
440STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:4700:49:42
441WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:5800:54:39
442BOCHENEK Sebastian 56LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:5100:45:3101:08:11
443GÓRKA Bartosz 159WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:5200:34:4400:48:58
444ŚWIĘDRYCH Marek 512CZERMNAM 30-392021-09-12 11:01:5300:34:0700:44:48
445PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:3100:54:47
446CIEŚLAK Paweł 94SLOWJOGGING BIAŁOŁEKAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5700:59:4401:25:31
447KAMIŃSKI Waldemar 9SLOW JOGGING WARSZAWAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5801:00:2101:27:12
448BOROWIAK Jacek 60SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:5800:58:1401:15:20
449KULIGOWSKI Adrian 271RADZYMINM 1-292021-09-12 11:01:5900:31:2100:45:20
450SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:5600:54:37
451KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:4000:56:18
Znaleziono 451 wynik(ów)