BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 6.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km
   
1GROMEK Radosław 165AZS AWF WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:20:41
2WIĘCKOWSKI Łukasz 553KS START PUŁASKI WARKAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:20:41
3MACHOWSKI Paweł 630ADIDAS RUNNERS WARSAW/PIEKIELNI WARSZAWAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2600:21:15
4PRIMIK Marek 408VEGE RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:06
5HILDEBRAND Marcin 178BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:23:11
6JUSIŃSKI Krystian 202BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:27
7GRUZA Marek 169BIEGANIEPO40.PLKAZUŃ BIELANYM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:27
8KRAMARZ Aleksander 252WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:23:29
9KUŁAKOWSKI Artur 273FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:30
10PYRZAK Paweł 416FORT JAKSMANICEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:38
11ZYCH Mariusz 605BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:40
12RUPIŃSKI Krzysztof 647KONSTANCIN-JEZIORNAM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:45
13BOGUSZ Tomasz 58BIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAMGDYNIAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:45
14SZCZEPŁEK Jan 495LEMIESZ TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:45
15CHROBOT Daniel 86WOŹNIAK RUNNING TEAMKIELCEM 1-292021-09-12 11:00:2700:23:47
16KULIK Jarek 272BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:2800:23:49
17ŁABĘDZKI Konrad 298DUKLANOWSKI TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:23:52
18GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:56
19WACHOWSKI Łukasz 538WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3200:23:56
20SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:59
21BAŁAJ Krzysztof 30DECATHLONWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:23:59
22WITKOWSKI Paweł 565WIELISZEW HERON TEAMŁAJSKIM 40-492021-09-12 11:00:2800:24:00
23STACHOWICZ Marcin 616WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:24:03
24SKWARCZ Paweł 465WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2900:24:32
25MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:52
26LEWANDOWSKI Mateusz 286NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-292021-09-12 11:00:2900:25:17
27TARANTA Daniel 514JELENIOWATE-POGOŃCOWATEWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2800:25:19
28MARCINISZYN Grzegorz 486WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:20
29KRZESZEWSKI Rafał 263BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:20
30MICHLEWICZ Krzysztof 327WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:21
31GRZYBOWSKI Mariusz 173KOBYŁKAM 50-592021-09-12 11:00:2900:25:22
32PRZERADZKI Seweryn 413KB TKKF PROMYK CIECHANÓWMŁAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:25:26
33MAKULEC Marcin 617SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:29
34MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:31
35ANDRULEWICZ Marcin 643WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:25:32
36WARDĘGA Przemek 543WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:25:39
37SZAŁKOWSKI Dawid 491MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:56
38PANCER Michał 379ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3000:26:01
39JASIONOWSKI Mariusz 193IZABELIN CM 30-392021-09-12 11:00:2300:26:03
40SIEGIEDA Michał 453ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:26:06
41ŚLĘCZEK Filip 505WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:26:11
42KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:12
43FACON Janusz 629WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:26:14
44ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:19
45SYPEK Jerzy 695WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:21
46SZYMAŃSKI Andrzej 502WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:26:21
47STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:21
48ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:22
49ZDEB Przemek 596ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:24
50ŁĄGOCKI Marcin 49ZAKOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3400:26:30
51CIESIELSKI Marcin 93WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:26:34
52JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:39
53KRÓL Maciej 256BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:26:45
54KŁUDKIEWICZ Tomasz 229WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:26:48
55OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:49
56KORDASIEWICZ Stanisław 238WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:50
57KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:51
58BRYGOŁA Tomasz 64PARKRUN POLE MOKOTOWSKIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3300:27:01
59GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:07
60KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:07
61WOJEWÓDZKI Marcin 571WOJEWÓDZCY TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:11
62PRZEKOPIAK Paweł 411WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:27:12
63CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:12
64TOBOŁA Paweł 520AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:27:19
65SOCHA Grzegorz 470WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:27:21
66TROJANOWSKI Rafał 146M 30-392021-09-12 11:00:3500:27:26
67KOWALCZYK Rafał 245ŻÓRAWSKI TEAM & ASICS FRONTRUNNERWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:27:27
68IWANIK Tomasz 228WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3700:27:27
69SZCZEPAŃSKI Piotr 3M 1-292021-09-12 11:00:2600:27:28
70GANCZEWSKI Paweł 142KS STASZEWSCYGRANICAM 50-592021-09-12 11:00:3100:27:35
71FALKOWSKI Łukasz 128WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:27:36
72TYMOLEWSKI Grzegorz 533WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:27:37
73DĄBROWSKI Mirosław 114WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:27:41
74GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:43
75JANOWIAK Wojciech 7WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:27:44
76STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:45
77WAWRZYNIAK Damian 698WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:46
78STRZELECKI Piotr 674WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:48
79MAREK Jacek 315WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:27:48
80LENDZION Marcin 281GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:27:55
81WIECZOREK Michał 551WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:27:58
82BOBER Jarosław 54WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:28:00
83SOKALSKI Grzegorz 472KONSTANCIN - JEZIORNAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:08
84BOROWY Łukasz 62ŻYRARDÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:28:09
85SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:11
86SIKORSKI Bartosz 76WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:28:16
87KLUSIEWICZ Michał 226WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:17
88KARPIŃSKI Marcin 210WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:18
89CHMARZYŃSKI Paweł 78SULEJÓWEKM 30-392021-09-12 11:00:3700:28:19
90CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:20
91GABRYSZEWSKI Radosław 139WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:23
92ZIELINSKI Krzysztof 601HIKINGTOURSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:28:24
93PONIATOWSKI Aleksander 400WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:28:25
94BALABANOV Viktor 27MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0100:28:30
95ZGODA Mateusz 598WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:33
96ŚWIATŁOŃ Michał 509WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3600:28:34
97MROZOWSKI Kamil 340WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:28:34
98DRZYMALA Krzysztof 121WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:35
99ZAWADA Paweł 593BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:36
100SĄGOL Sylwester 448WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3200:28:37
101KODA Eugeniusz 231TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3500:28:40
102LIPIŃSKI Oskar 618WRASZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:40
103CNOTA Maciej 101WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:41
104JAKUBOWSKI Dariusz 183DGWWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5800:28:41
105JANISZEWSKI Rafał 187BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:4100:28:42
106GRULA Mateusz 167TEAM KARAŚWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4400:28:43
107PALUCH Kamil 378WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:28:45
108BADOWSKI Piotr 23WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3600:28:46
109RYMKIEWICZ Zbigniew 440ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:47
110PIERZAK Olaf 387TEAM PARSZCZYŃSKICHWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:50
111KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:51
112CZARNECKI Wojciech 247WROCŁAWM 40-492021-09-12 11:01:0100:28:52
113TENDERENDA Kamil 517CIECHANOWIECM 30-392021-09-12 11:00:5300:28:58
114KRUPIŃSKI Marek 260DĄBROWSKI TEAM / MARO RUNNEROSTROŁĘKA/WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:28:59
115KWIATKOWSKI Tomasz 276WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4100:28:59
116RYTKOWSKI Piotr 443WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:29:15
117WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:16
118JANKOWSKI Jakub 190BRWINÓWM 30-392021-09-12 11:00:5000:29:18
119FRĄCKOWSKI Sławomir 136WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:29:22
120BOJARUN Marek 59LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:5400:29:24
121JAROSIŃSKI Łukasz 748TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:3800:29:29
122PRZELASKOWSKI Artur 412WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3700:29:30
123FITRZYK Łukasz 132WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2800:29:32
124SAGAŁA Adam 446HALINÓWM 40-492021-09-12 11:00:5700:29:36
125PUSEK Mikołaj 414WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:29:42
126WICENTY Paweł 549WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:29:42
127MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:44
128DĄBROWSKI Damian 117WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:29:47
129KOSIŃSKI Kamil 240WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:29:47
130ŁUCZAK Bartosz 679SANDOMIERZM 1-292021-09-12 11:00:3600:29:54
131GOLĘDZINOWSKI Tomasz 152WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:29:54
132LIS Krzysztof 289ZĄBKIM 50-592021-09-12 11:01:2700:29:54
133RUCIŃSKI Rafał 433BBKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:29:56
134GRUNWALD Witold 168WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3600:29:57
135FAJKOWSKI Piotr 127ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:29:59
136CHMIELEWSKI Maciej 79WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:29:59
137KRAJEWSKI Konrad 683WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4100:30:00
138ZAMBROWSKI Sławomir 586WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:30:11
139ŚLĘCZKA Piotr 628LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:12
140ADAMIAK Arkadiusz 125MBOTCIECHANÓWM 1-292021-09-12 11:00:4300:30:16
141KOŚCIAK Jacek 242WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:30:22
142SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:24
143ORŁOWSKI Krzysztof 369WARSZAWA PARKRUN BRÓDNOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:30:25
144ROZEK Rob 623NEONTEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:26
145LEŚ Tomasz 282TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:30:29
146CHOTOMSKI Marcin 84LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:00:2800:30:31
147DOŁĘGA Sławomir 120WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:30:37
148URBAŃSKI Paweł 536KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:30:39
149PASIŃSKI Daniel 382GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5400:30:39
150MACIEJCZYK Piotr 661WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3900:30:41
151PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:47
152MOCZULSKI Marcin 668WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:30:48
153SZAŁAŃSKI Przemysław 490WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:30:49
154OLSZEWSKI Rafał 363WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:30:51
155NOWOCIEŃ Jacek 352UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECPODKOWA LEŚNAM 60+2021-09-12 11:00:3400:30:53
156PODGÓRSKI Krzysztof 395KATOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3800:30:53
157LENDZION Jarosław 280GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:30:59
158BARANOWSKI Łukasz 33BIAŁACZÓWM 30-392021-09-12 11:00:3200:31:01
159ŚCIBISZ Tomek 504WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:31:01
160OWCZARCZYK Paweł 619STANISŁAWÓW PIERWSZYM 40-492021-09-12 11:01:1700:31:02
161GOŁĘBIEWSKI Łukasz 155WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:31:05
162TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:06
163CHAJĘCKI Mateusz 75WARSZAWSKIBIEGACZKLAUDYNM 30-392021-09-12 11:00:5900:31:13
164ZGÓRZAK Adam 599WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:18
165RATASZEWSKI Marek 424NEW BALANCEKLAUDYNM 60+2021-09-12 11:00:3900:31:19
166DEREWICZ Mariusz 119WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:19
167ODZIEMCZYK Sebastian 354WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:19
168LEWANDOWSKI Robert 658NASIELSKM 40-492021-09-12 11:00:4300:31:21
169KULIGOWSKI Adrian 271RADZYMINM 1-292021-09-12 11:01:5900:31:21
170GERWATOWSKI Artur 145WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:31:24
171JÓŹWIK Grzegorz 199JÓZEFOSŁAWM 50-592021-09-12 11:00:5200:31:24
172JANOWSKI Rafał 656OTWOCKM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:26
173GRYCZKA Andrzej 170KANCELARIA PRAWNA ANLEX ANDRZEJ GRYCZKAWATSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5100:31:27
174CHODNIEWICZ Michał 82WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:31:30
175WNUK Tomasz 570NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:31:30
176PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:31
177STANISZEWSKI Rafał 474ESTI BONAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:31:31
178GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:32
179ROSIAK Sławomir 430BIEGAM PO BRÓDNIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3800:31:33
180NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:36
181KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:38
182KOCOŃ Rafał 230WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:38
183ŻÓŁKOWSKI Rafał 608RUN % FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:39
184ZAGRODZKI Jan 582WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:31:40
185ARAŹNY Zbigniew 17TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5500:31:42
186STACHURSKI Dariusz 473RUN%FUNWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:31:42
187GŁÓWKA Rafał 149MARKIM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:43
188ŚMIETAŁO Dawid 508WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5600:31:43
189WEREDA Paweł 639WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:31:44
190GRONOWSKI Robert 166FFFCIECHANÓWM 30-392021-09-12 11:00:5500:31:44
191TOMASZEK Artur 140WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4500:31:46
192PRUSZCZYNSKI Grzegorz 410WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:46
193ŚWIĆ Rafał 87WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:31:46
194DUDA Jacek 122SKPT WARSZAWAPRUSZKÓWM 40-492021-09-12 11:00:5800:31:46
195RUTKOWSKI Michał 439KARAŚ SWIMMING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4500:31:50
196OLSZEWSKI Michał 364I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 40-492021-09-12 11:00:4400:31:51
197NOSARZEWSKI Mariusz 348GB PRESS TEAMTRZCIANYM 40-492021-09-12 11:00:4100:31:52
198LIBOLD Maciek 288WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:31:53
199JANASZ Rafał 184FMW RUNNERSWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4000:31:53
200SKRZYPEK Michał 464WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:31:53
201PYRA Piotr 415PKS RADOŚĆWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:31:54
202KOSUDA Paweł 241RUNNERS TEAM XTREME CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-492021-09-12 11:00:5500:31:57
203OSUCH Dariusz 375WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:59
204ADAMIAK Robert 11CURTISCIECHANÓWM 50-592021-09-12 11:00:4900:32:02
205KISZKOWIAK Łukasz 222WATWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:32:09
206GAŁKA Bartek 141WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1700:32:09
207WÓJCIK Piotr 578WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3000:32:10
208LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:10
209WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:10
210ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:13
211FLORCZUK Piotr 394WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2000:32:13
212DĄBROWSKI Emil 116WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4200:32:13
213GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:15
214BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:19
215FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:20
216KONKA Tomasz 638WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:21
217SKLEPOWICZ Jacek 458WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:32:21
218ŻMIJEWSKI Daniel 607WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4400:32:22
219CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:23
220WOJTOWICZ Przemysław 575NOWA IWICZNAM 30-392021-09-12 11:00:3400:32:25
221SOCHA Marek 471WOŁOMINM 50-592021-09-12 11:01:0000:32:26
222GOLNIK Paweł 153ŁOMIANKI DOLNEM 40-492021-09-12 11:01:0700:32:27
223WICIŃSKI Andrzej 550DIDI-ARTWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5200:32:28
224SKŁUCKI Hubert 459RUN TEAM NASIELSKNASIELSKM 40-492021-09-12 11:01:0600:32:28
225TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:29
226KUSY Jacek 621WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:32
227POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:34
228PODKAŃSKI Paweł 396WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:32:35
229WILEŃSKI Zbigniew 555GRUPA BIEGOWA UM W-WACHOTOMÓWM 50-592021-09-12 11:01:3500:32:40
230LORENS Krzysztof 637WOLOMINM 40-492021-09-12 11:00:5700:32:44
231MAŁŻ Bartosz 310WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:44
232FIJAŁKOWSKI Oliwier 129WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:32:45
233BABIUCH Marek 22RUN LOGWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4800:32:45
234NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:47
235SŁOMKA Bogumił 466WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5200:32:47
236JODŁOWSKI Grzegorz 197NIEZRZESZONYSTARE PIEŚCIROGIM 40-492021-09-12 11:00:4600:32:51
237CELIŃSKI Mateusz 74TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4800:32:51
238LITKOWICZ Adrian 293EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:51
239KLIPO Mateusz 225DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0900:32:51
240BUDNICKI Michal 72IMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0700:32:52
241OWOC Tomasz 376PKO BANK POLSKIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0900:32:52
242SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:52
243WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:55
244KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:55
245KUCHARCZYK Bartosz 266WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:57
246FILIPOWICZ Arkadiusz 130MARKIM 40-492021-09-12 11:00:4300:33:03
247KRÓLICKI Konrad 257STG WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:05
248SZCZĘSNY Paweł 498WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:33:06
249BARTNIK Rafał 36ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:10
250ADAMOWICZ Dariusz 671WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:33:18
251SIEPIETOWSKI Tomasz 455ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:33:22
252BAZYLEWICZ Hubert 37WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0400:33:26
253KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:29
254HENTKA Kamil 177UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:33:29
255PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:33
256SZYMCZAK Jacek 687ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:36
257MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:38
258HEĆMAN Marcin 635OŻARÓW MAZOWIECKIM 40-492021-09-12 11:01:1000:33:38
259RUPIK Piotr 437WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:33:40
260ADAMKIEWICZ Marcin 14WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5000:33:42
261MENDREK Ireneusz 323TURBODZIKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:33:44
262MOSOŃ Jakub 663KĄTYM 40-492021-09-12 11:01:4400:33:45
263KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:46
264SZAREWICZ Paweł 492WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:33:49
265RUDENKO Roman 436MX STUDIOWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:33:51
266KONOPKA Andrzej 235WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:33:51
267FRYCZ Michał 137WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:33:53
268KOPACZEL Paweł 689BIEGAM U KOLESIRYBNOM 30-392021-09-12 11:01:4400:33:54
269BAKUŁA Wiesław 26WAMPIRWACHM 50-592021-09-12 11:00:3600:34:02
270MIŁOSZ Marek 335WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:34:03
271SUCHECKI Przemysław 484KS POMORSKALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:00:5100:34:03
272ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:04
273ŚWIĘDRYCH Marek 512CZERMNAM 30-392021-09-12 11:01:5300:34:07
274PASEK Łukasz 381MICHAŁÓWM 1-292021-09-12 11:01:3000:34:08
275MALYI Sergii 615WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:09
276WYSOCKI Robert 581GRUPA CHTMOWIELISZEWM 50-592021-09-12 11:01:3200:34:09
277ROGOZINSKI Adrian 428WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5800:34:10
278SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:14
279WILGOS Janusz 556WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:34:15
280TRZESIŃSKI Michał 532WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:34:16
281MOŚCICKI Zenon 251RUTKIM 60+2021-09-12 11:01:2500:34:20
282LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:25
283KOLASA Andrzej 232KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM 60+2021-09-12 11:00:5300:34:25
284ANIOŁKOWSKI Krzysztof 15GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1300:34:29
285PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:31
286SZLAGA Sebastian 499KURKARURKAMILANÓWEKM 30-392021-09-12 11:01:2300:34:31
287WASIAK Bartosz 544WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0900:34:32
288SZLASA Grzegorz 500PIASECZNOM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:35
289WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:35
290PŁATEK Emil 392WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:38
291ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:41
292SUPERA Krzysztof 488DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:34:41
293GÓRKA Bartosz 159WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:5200:34:44
294MIKLASZEWSKI Kamil 333SKRZESZEWM 30-392021-09-12 11:00:3900:34:46
295DANIUN Wojciech 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:34:46
296SMORAWSKI Wodzisław 467WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:46
297CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:47
298MARCZEWSKI Marcin 314RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:34:49
299DYREK Dariusz 652MOŚCISKAM 60+2021-09-12 11:01:1600:34:52
300SKRĘTKOWICZ Paweł 462WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:53
301ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:56
302GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:04
303MICHALSKI Dariusz 325WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3900:35:04
304MARCINKOWSKI Krzysztof 313WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:08
305MIKLASZEWSKI Marian 334SKRZESZEWM 60+2021-09-12 11:00:3900:35:09
306WOJNARSKI Janusz 572WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3700:35:09
307WITCZAK Piotr 564WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:35:11
308ŁUCZAK Michał 304RAK'N'ROLLMARIANÓWM 40-492021-09-12 11:01:2800:35:12
309GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:15
310BOHACZ Sylwester 650WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:16
311BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:19
312BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:19
313BORUSZEWSKI Maciej 63WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:35:20
314MARCINKOWSKI Dariusz 312SOCHACZEWM 60+2021-09-12 11:01:0200:35:24
315BIENIEK Wojciech 50WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:35:24
316MATYJASIAK Mateusz 319WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4500:35:24
317JAWORSKI Łukasz 194WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:28
318BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:30
319ZAWADZKI Emil 594WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3300:35:32
320PISANIEC Krzysztof 389WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1100:35:34
321BOBROWSKI Marcin 55RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:35:37
322GMYREK Robert 150WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:41
323CIULA Dominik 100WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:35:41
324RZEPKA Bartosz 444WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:35:42
325CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:44
326KASZCZUK Radosław 213ZIELONKAM 40-492021-09-12 11:00:5000:35:45
327TOCHOWICZ Paweł 521WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1000:35:52
328OSIAK Dawid 372WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:1000:35:52
329CIERNIAK Michał 92GRUPA BIEGOWA UM WARSZAWALEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:35:55
330DUDEK Bartłomiej 123BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:56
331ZAKABŁUKOWSKI Artur 584WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1800:35:59
332BIEŃKOWSKI Daniel 51WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:59
333CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:59
334MIECIEK Michał 330CHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:1200:36:07
335SULICH Mateusz 487LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:2100:36:12
336KRAWCZYK Wojciech 253BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:23
337RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:24
338KAZAŁA Piotr 214BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:27
339KORSAK Piotr 667ŁÓDŹM 40-492021-09-12 11:01:1300:36:30
340LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:37
341BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:37
342FROCZUK Piotr 673WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2800:36:38
343MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:40
344MARUSZAK Łukasz 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1400:36:40
345KAPUSCINSKI Marcin 632WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:36:41
346WOJTAS Michał 573WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4100:36:42
347MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:42
348KĘPKA Marcin 216WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2700:36:43
349KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:47
350PYTKA Andrzej 417WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:4000:36:47
351ZARĘBA Tomasz 589WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5100:36:48
352ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:52
353DĄBROWSKI Andrzej 115JÓZEFÓWM 60+2021-09-12 11:01:2000:37:02
354KARMIŁOWICZ Eugeniusz 209POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIŁAJSKIM 50-592021-09-12 11:00:4800:37:04
355KACPRZAK Michał 203WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3100:37:04
356PODBIELSKI Przemysław 393WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3000:37:05
357OGRODNICZUK Józef 356WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:4200:37:11
358KUCHARCZYK Kamil 267LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:1100:37:13
359GOŹDZIKIEWICZ Błażej 158WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:37:14
360TRZCIŃSKI Michał 531WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:4100:37:14
361MIASTOWSKI Rafał 18SŁOŃ BWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1600:37:15
362ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:15
363MUCHA Grzegorz 341WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:5100:37:16
364KACZOREK Robert 205WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:4000:37:18
365PIWOWARSKI Dariusz 390WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:37:21
366K Bogdan 690WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5600:37:22
367GURMIŃSKI Łukasz 176WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:37:26
368BUKOWSKI Janusz 73STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3000:37:29
369SKOWRONEK Krzysztof 461WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3300:37:30
370ŁYCZEK Rafał 305DZIERŻONIÓWM 30-392021-09-12 11:01:3300:37:31
371ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:33
372URBANOWSKI Mieszko 535GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:37:35
373MOCZYDŁOWSKI Piotr 337MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:37:37
374ZIARA Jarosław 600JASŁOM 50-592021-09-12 11:01:2400:37:40
375PRASAŁEK Jan 405LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4500:37:43
376KOTNIS Bogusław 243RTV ACTIVE TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:37:46
377MEJOR Jan 322RAKREATON 2021WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1600:37:49
378KARWOWSKA Mariusz 212GRUPA BIEGOWA UW W-WACHOTOMÓWM 40-492021-09-12 11:01:3500:37:49
379BALŚ Andrzej 696WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:2700:37:58
380WITZKE Artur 566LEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:4900:37:58
381SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:13
382BARCIAK Marcin 34ZĄBKIM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:14
383OLCZAK Witold 358UMCS BIEGAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3800:38:14
384OLESIAK Arkadiusz 361BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:38:17
385TADRAŁA Tomasz 513WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3100:38:17
386GWIZDAŁA Tomek 215WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:38:18
386GWIZDAŁA Piotr 676WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2500:38:18
388SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:18
389DYMARSKI Bartosz 126WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3000:38:24
390CZAPIEWSKI Maciej 104BRODNICA BIEGABRODNICAM 60+2021-09-12 11:01:0000:38:25
391STRYJKOWSKI Marek 480ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM 50-592021-09-12 11:01:3200:38:26
392KITA Grzegorz 655SMPWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5900:38:31
393PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:31
394TYBURC Pawel 8KLUB ZERWANEGO ACHILLESAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2700:38:34
395GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:37
396STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:47
397MACURA Wiktor 642WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5800:38:48
398WISNIEWSKI Mateusz 559WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:38:49
399GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:52
400MALUDZIŃSKI Maciej 699WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3500:38:56
401SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:56
402KOPROWICZ Damian 237KRUPIA WÓLKAM 1-292021-09-12 11:01:2900:39:15
403PRĘGOWSKI Grzegorz 407EKO BIEGIWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2900:39:23
404SENKO Mateusz 450STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:39:30
405ORŁOWSKI Tomasz 644WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:39:34
406OLEJNIK Marcin 360WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3700:39:36
407RYSZKA Bogusław 441WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3300:39:38
408KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:40
409WĄTRÓBSKI Krzysztof 546WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:39:42
410ŻUCHOWSKI Artur 609MY MIESZKAŃCY LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-492021-09-12 11:01:3500:39:51
411LEŚNIKOWSKI Albert 283WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3900:39:54
412WŁODARCZYK Maciej 567MARKIM 40-492021-09-12 11:01:1800:39:56
413WISNIEWSKI Adam 560WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:39:57
414KRYSIK Marcin 261WUJÓWKAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4800:40:07
415STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:14
416KULBACKI Kamil 270WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:40:15
417BENKE Adam 40WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3100:40:20
418PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:25
419SOWA Paweł 151WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3300:40:30
420KALICKI Wojciech 206WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4300:40:30
421POPARDOWSKI Paweł 402WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3200:40:32
422KITA Grzegorz 660WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:40:38
423PRZESTRZELSKI Sławomir 234JEDWABNOM 50-592021-09-12 11:01:2500:40:54
424PIASKO Maciej 386GRUPA BIEGOWA UM-W-WAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4800:40:54
425GRABOWSKI Kacper 162WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3700:40:55
426SKRZYPECKI Jakub 463ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:41:11
427ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:32
428ZIELIŃSKI Paweł 603WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:41:50
429JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:59
430ŁYSIK Marcin 678WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5900:42:03
431BIERNACKI Adam 52ŁÓDŹ/WARSZAWAŁÓDŹM 60+2021-09-12 11:01:3700:42:15
432MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:16
433KOWALSKI Wiesław 248WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4300:42:20
434JURECKI Marek 201WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:42:33
435MATUSZEWSKI Pawel 318NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-392021-09-12 11:01:3400:42:49
436BIELEC Bartłomiej 48WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4700:42:53
437MAŚLOCH Piotr 694WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:0100:44:09
438OKSIENIUK Marcin 613TURBODZIKIWOLICAM 30-392021-09-12 11:01:2700:44:23
439LIBERA Paweł 287GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:44:28
440OLSZEWSKI Łukasz 365WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2300:44:36
441BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:59
442BOCHENEK Sebastian 56LEGIONOWOM 30-392021-09-12 11:01:5100:45:31
443TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:49
444WIŚNIEWSKI Adam 563WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3300:47:16
445LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:46
446NASKRĘT Mariusz 344WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:53:00
447CZECHOWSKI Jerzy 110MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3600:54:25
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
448MAJKOWSKI Michał 685WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4600:58:05
449BOROWIAK Jacek 60SLOW JOGGING POLSKAWARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:5800:58:14
450CIEŚLAK Paweł 94SLOWJOGGING BIAŁOŁEKAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5700:59:44
451KAMIŃSKI Waldemar 9SLOW JOGGING WARSZAWAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5801:00:21
452KORSYKOW Kostian 380WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
453FLEMING Michał 662WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
454KARWECKI Patryk 211WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:23
455ORZEŁ Daniel 371WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:23
456GOLONKA Patryk 299WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
457WILCZURA Marek 614KS STASZEWSCY / SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:28
458BEDNARZ Cezary 39BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:28
459LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
Znaleziono 459 wynik(ów)