BIEG PRZEZ MOST 2021
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data : 2021-09-12
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 657
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu6.6km9km
    
1HILDEBRAND Marcin 178BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2600:23:1100:32:55
2PYRZAK Paweł 416FORT JAKSMANICEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2700:23:3800:33:27
3BAŁAJ Krzysztof 30DECATHLONWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:23:5900:34:00
4WACHOWSKI Łukasz 538WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3200:23:5600:34:11
5SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 494SANTANDER RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2700:23:5900:34:16
6GOZDEK Radek 157BIEGANIEPO40.PL TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:23:5600:34:37
7MIOTR Marcin 88WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2300:24:5200:35:13
8KRZESZEWSKI Rafał 263BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:25:2000:35:44
9SKWARCZ Paweł 465WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2900:24:3200:36:06
10FACON Janusz 629WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:26:1400:36:58
11ŁĄGOCKI Marcin 49ZAKOWICEM 30-392021-09-12 11:00:3400:26:3000:37:09
12MIELCZAREK Krzysztof 331BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:25:3100:37:13
13ZALEWSKI Krzysiek 585RURA TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2900:26:1900:37:21
14KUBIAK Sławomir 264WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:1200:37:26
15SIEGIEDA Michał 453ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3100:26:0600:37:40
16KAMIŃSKI Paweł 207WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:5100:37:44
17SZYMAŃSKI Andrzej 502WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3000:26:2100:37:45
18ROSŁON Piotr 431WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:2200:37:46
19STRYKOWSKI Daniel 481CARREFOURRWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3200:26:2100:38:01
20OWCZARZAK Rafał 645R4PWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:26:4900:38:02
21JAWORSKI Piotr 2WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3100:26:3900:38:04
22TYMOLEWSKI Grzegorz 533WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:27:3700:38:43
23CISZEWSKI Krzysztof 99WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:27:1200:38:47
24GRYSZPANOWICZ Piotr 171WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
25KOWAL Krzysztof 244WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:27:0700:39:04
26STĘPIEŃ Adam 478WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3400:27:4500:39:11
27GIERAK Krzysztof 147SANTANDER RUNNERSWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)M 40-492021-09-12 11:00:3200:27:4300:39:14
28DĄBROWSKI Mirosław 114WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:27:4100:39:31
29WAWRZYNIAK Damian 698WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3400:27:4600:39:42
30KOWALCZYK Rafał 245ŻÓRAWSKI TEAM & ASICS FRONTRUNNERWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3100:27:2700:39:48
31SERAFIN Tomasz 451WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3700:28:1100:39:55
32CZAPSKI Michał 105BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3500:28:2000:40:04
33PONIATOWSKI Aleksander 400WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:28:2500:40:39
34KLUSIEWICZ Michał 226WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:28:1700:40:46
35KRUPIŃSKI Marek 260DĄBROWSKI TEAM / MARO RUNNEROSTROŁĘKA/WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3200:28:5900:40:58
36KLAŚ Łukasz 223WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:28:5100:41:06
37ZAWADA Paweł 593BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3500:28:3600:41:07
38BALABANOV Viktor 27MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0100:28:3000:41:07
39WŁODKOWSKI Robert 569WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4300:29:1600:41:14
40SOCHA Grzegorz 470WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:2800:27:2100:41:30
41GOLĘDZINOWSKI Tomasz 152WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:29:5400:41:33
42SĄGOL Sylwester 448WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3200:28:3700:41:41
43FITRZYK Łukasz 132WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2800:29:3200:42:03
44WICENTY Paweł 549WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3900:29:4200:42:11
45FRĄCKOWSKI Sławomir 136WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3800:29:2200:42:15
46GRUNWALD Witold 168WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:3600:29:5700:42:18
47PRZELASKOWSKI Artur 412WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3700:29:3000:42:30
48MACIEJAK Robert 657WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0000:29:4400:42:54
49ŁUCZAK Bartosz 679SANDOMIERZM 1-292021-09-12 11:00:3600:29:5400:43:05
50PUSZAK Sylwester 80WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:30:4700:43:05
51PUSEK Mikołaj 414WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:29:4200:43:10
52FAJKOWSKI Piotr 127ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:3800:29:5900:43:13
53SOBOCIŃSKI Michał 469WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:30:2400:43:19
54SZAŁAŃSKI Przemysław 490WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4300:30:4900:43:30
55OLSZEWSKI Rafał 363WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:30:5100:43:39
56DOŁĘGA Sławomir 120WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:30:3700:43:43
57URBAŃSKI Paweł 536KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:30:3900:43:47
58TOMASZEWSKI Marek 523WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:31:0600:43:53
59LEŚ Tomasz 282TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:30:2900:44:09
60GROCHOWSKI Piotr 164WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5600:31:3200:44:11
61DEREWICZ Mariusz 119WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4800:31:1900:44:12
62CHODNIEWICZ Michał 82WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4700:31:3000:44:14
63ŚMIETAŁO Dawid 508WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5600:31:4300:44:27
64ZGÓRZAK Adam 599WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:31:1800:44:28
65ŚCIBISZ Tomek 504WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4000:31:0100:44:35
66ARAŹNY Zbigniew 17TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5500:31:4200:44:40
67LIBOLD Maciek 288WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:31:5300:44:44
68FLORCZUK Piotr 394WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2000:32:1300:44:46
69PAZIEWSKI Andrzej 385BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:31:3100:44:48
70ŚWIĘDRYCH Marek 512CZERMNAM 30-392021-09-12 11:01:5300:34:0700:44:48
71GAWLIK Arkadiusz 144BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0800:32:1500:45:07
72NERC Maciej 346WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:31:3600:45:21
73WŁODEK Rafał 568WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3700:32:1000:45:30
74SAMOSIUK Marcin 692WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1900:32:5200:45:42
75CHOJNAŁA Mikołaj 265WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:32:2300:45:48
76GERWATOWSKI Artur 145WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4200:31:2400:45:58
77KRAKOWIAK Bartosz 636WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:31:3800:45:59
78FIJAŁKOWSKI Oliwier 129WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:2900:32:4500:46:11
79FRĄCKIEWICZ Dariusz 135BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:32:2000:46:13
80LEWANDOWSKI Piotr 285TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4800:32:1000:46:18
81WICIŃSKI Andrzej 550DIDI-ARTWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5200:32:2800:46:22
82KUSY Jacek 621WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:3200:46:24
83BIAŁOKOS Kamil 44GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:32:1900:46:26
84POPŁAWSKI Tomasz 403WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:32:3400:46:31
85ŻUKOWSKI Krzysztof 611WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4900:32:1300:46:32
86MAŁŻ Bartosz 310WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:32:4400:46:39
87WACH Michał 537BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4200:32:5500:46:41
88GAŁKA Bartek 141WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1700:32:0900:46:46
89BUDNICKI Michal 72IMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0700:32:5200:46:48
90KLIPO Mateusz 225DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0900:32:5100:47:04
91KUFERA Dariusz 269BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:2900:47:05
92BABIUCH Marek 22RUN LOGWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4800:32:4500:47:07
93TOMASZEK Robert 522WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:2800:32:2900:47:35
94MACURA Michał 675WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5800:33:3800:47:41
95KOWNACKI Marcin 249WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4400:33:4600:47:44
96PODKAŃSKI Paweł 396WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5700:32:3500:47:45
97KOZAK Piotr 195WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:5500:47:51
98SZAREWICZ Paweł 492WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4500:33:4900:47:52
99NOWAK Jerzy 351PWPWWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:32:4700:48:03
100ŻMIJEWSKI Daniel 607WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4400:32:2200:48:18
101ADAMKIEWICZ Marcin 14WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5000:33:4200:48:45
102ŻUK Paweł 610WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:34:4100:48:54
103WIKTOROWICZ Marcin 554WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1800:34:3500:48:56
104GÓRKA Bartosz 159WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:5200:34:4400:48:58
105CELIŃSKI Mateusz 74TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4800:32:5100:49:16
106SMORAWSKI Wodzisław 467WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1200:34:4600:49:25
107BAKUŁA Wiesław 26WAMPIRWACHM 50-592021-09-12 11:00:3600:34:0200:49:27
108ZIELIŃSKI Karol 640WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0900:34:0400:49:29
109PRĘDKI Marcin 406WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1500:34:3100:49:32
110MICHALSKI Dariusz 325WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3900:35:0400:49:32
111TRZESIŃSKI Michał 532WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:34:1600:49:32
112SZCZĘSNY Michał 497WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1100:34:1400:49:34
113STRAWSKI Marcin 479WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4900:38:4700:49:42
114WOJNARSKI Janusz 572WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:3700:35:0900:49:48
115MIŁOSZ Marek 335WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:4600:34:0300:49:54
116GRZESZCZYK Michał 172EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:35:0400:49:55
117PŁATEK Emil 392WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2400:34:3800:49:55
118BIEDROŃ Artur 47ERP HEART TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3400:35:3000:50:01
119PARZYCH Marcin 634WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1200:33:3300:50:02
120BIEŃKOWSKI Daniel 51WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:5900:50:10
121BESSARABA Sławomir 42WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5100:35:1900:50:15
122BIAŁORUCKI Piotr 45WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:4700:35:1900:50:22
123RUDENKO Roman 436MX STUDIOWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:4000:33:5100:50:25
124OSIAK Dawid 372WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:1000:35:5200:50:33
125DANIUN Wojciech 112WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0000:34:4600:50:36
126ZABIELSKI Andrzej 669WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:34:5600:50:36
127CZAJKOWSKI Rafał 102EKOBIEGIWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2200:35:4400:50:53
128ROGOZINSKI Adrian 428WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:5800:34:1000:50:54
129DUDEK Bartłomiej 123BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2200:35:5600:50:54
130LIS Marcin 290WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:3300:34:2500:51:02
131CIOŁEK Robert 97WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:34:4700:51:12
132GASKIEWICZ Marek 143WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5900:35:1500:51:13
133CZARTORYSKI Krystian 109WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:35:5900:51:19
134WASIAK Bartosz 544WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0900:34:3200:51:32
135KRAWCZYK Wojciech 253BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2300:51:53
136RUSZTECKI Rafał 438TASMANIANDEVILWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2100:36:2400:51:57
137PROKOPIUK Grzegorz 409SZWAGRY DWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2900:40:2500:52:25
138MARUSZAK Łukasz 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1400:36:4000:52:31
139ROKICKI Aleksander 700WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3200:37:1500:52:39
140BUCZEK Piotr 70WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:3700:52:40
141MUCHA Grzegorz 341WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:00:5100:37:1600:53:00
142MOCZYDŁOWSKI Łukasz 338MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0200:36:4000:53:03
143PYTKA Andrzej 417WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:4000:36:4700:53:05
144ORŁOWSKI Marek 368WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2500:36:5200:53:06
145KOZLOWSKI Piotr 250POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:4700:53:09
146PRASAŁEK Jan 405LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4500:37:4300:53:11
147KĘPKA Marcin 216WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2700:36:4300:53:16
148SUCHODOLSKI Mariusz 485KS STASZEWSCYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2600:38:1300:53:27
149BOHACZ Sylwester 650WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2000:35:1600:53:33
150GWIZDAŁA Tomek 215WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2500:38:1800:53:37
151KAZAŁA Piotr 214BIEGOWE WTORKI NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:1000:36:2700:53:38
152PIWOWARSKI Dariusz 390WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:0300:37:2100:53:41
153OLESIAK Arkadiusz 361BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:2600:38:1700:53:54
154LOZOWSKI Robert 296WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1700:36:3700:53:57
155ŁUCZAK Piotr 302PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:00:5000:37:3300:54:05
156PODBIELSKI Przemysław 393WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3000:37:0500:54:07
157KACPRZAK Michał 203WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3100:37:0400:54:07
158WOJTAS Michał 573WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:4100:36:4200:54:11
159ZARĘBA Tomasz 589WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5100:36:4800:54:21
160MOCZYDŁOWSKI Piotr 337MASTERS DOJO KARATE KYOKUSHINWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:0200:37:3700:54:31
161SENKO Mateusz 450STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4000:39:3000:54:31
162SOBIERAJSKI Marek 468WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:02:0900:38:5600:54:37
163MATUSEWICZ Krzysztof 641WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0300:36:4200:54:39
164MEJOR Jan 322RAKREATON 2021WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1600:37:4900:54:40
165PIETRZYKOWSKI Damian 388WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:5400:38:3100:54:47
166GRABOWSKI Marcin 163WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:38:5200:55:03
167GWIZDAŁA Piotr 676WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:2500:38:1800:55:07
168MACURA Wiktor 642WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5800:38:4800:55:28
169SURMACZ Jacek 489WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4000:38:1800:55:31
170OLEJNIK Marcin 360WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3700:39:3600:55:43
171KITA Grzegorz 655SMPWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:5900:38:3100:55:57
172KĘSICKI Rafał 218WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:03:5400:39:4000:56:18
173STANKIEWICZ Maciej 475AMI & AURI RUNNERS CLUBWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4100:40:1400:56:23
174LEŚNIKOWSKI Albert 283WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3900:39:5400:56:35
175KRYSIK Marcin 261WUJÓWKAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4800:40:0700:56:36
176GĘBICZ Cezary 154WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:0100:38:3700:56:58
177KULBACKI Kamil 270WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3400:40:1500:56:58
178WĄTRÓBSKI Krzysztof 546WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5300:39:4200:57:26
179BALŚ Andrzej 696WARSZAWAM 60+2021-09-12 11:01:2700:37:5800:57:43
180GRABOWSKI Kacper 162WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3700:40:5500:58:18
181SKRZYPECKI Jakub 463ANPHARM RUN TEAMWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4300:41:1100:58:34
182WISNIEWSKI Adam 560WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4100:39:5700:58:39
183KITA Grzegorz 660WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:00:3100:40:3800:59:11
184BENKE Adam 40WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:01:3100:40:2000:59:12
185ZATYLNY Tomasz 592WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:1400:41:3201:00:21
186ZIELIŃSKI Paweł 603WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:3800:41:5001:00:22
187MICHNOWSKI Sebastian 329WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3900:42:1601:01:06
188ŁYSIK Marcin 678WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:5900:42:0301:01:23
189JANKOWSKI Tomek 189WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:3300:41:5901:01:48
190JURECKI Marek 201WARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:3600:42:3301:03:57
191BRZÓZKA Kamil 67TARCHO ZIOMYWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:2000:44:5901:04:04
192OLSZEWSKI Łukasz 365WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:2300:44:3601:05:52
193LIBERA Paweł 287GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:1800:44:2801:06:01
194TREMELET Sebastien 526WARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4200:45:4901:06:42
195WIŚNIEWSKI Adam 563WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:3300:47:1601:08:14
196LUCIMIŃSKI Marcin 297ŚLIMAK RUNNING TEAMWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:4400:48:4601:10:03
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
197MAJKOWSKI Michał 685WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:01:4600:58:0501:23:40
198CIEŚLAK Paweł 94SLOWJOGGING BIAŁOŁEKAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5700:59:4401:25:31
199KAMIŃSKI Waldemar 9SLOW JOGGING WARSZAWAWARSZAWAM 50-592021-09-12 11:01:5801:00:2101:27:12
200KARWECKI Patryk 211WARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:23
201GOLONKA Patryk 299WARSZAWAM 1-292021-09-12 11:00:23
202BEDNARZ Cezary 39BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM 30-392021-09-12 11:00:28
203LISZEWSKI Krzysztof 292RUN TEAM NASIELSKWARSZAWAM 40-492021-09-12 11:01:07
Znaleziono 203 wynik(ów)