Organizator : | OTK Rzeźnik |
Data : | 2015-06-06 |
Miejsce : | Solinka - Cisna |
Dystans : | 27 km |
Zgłoszonych : | 906 |
Wystartowało : | 788 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 782 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOBYŁKA Rafał | 70 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:00:50 | ||
2 | BIEŃ Jan | 116 | KALISZ | M20 | 00:00:00 | 01:51:06 | ||
3 | NARLOCH Piotr | 1 | Interrisk Dla Aktywnych | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:50:43 | |
4 | BARTECKA Kalina | 3 | Nord City | GDYNIA | K30 | 00:00:00 | 02:13:32 | |
5 | NIEMCYK Katarzyna | 4 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:04:22 | ||
6 | WOŹNIACKA Joanna | 5 | KRAKÓW | K20 | 00:00:00 | 02:12:16 | ||
7 | NARTOWSKI Jan | 6 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 02:00:38 | ||
8 | CHAŁUPCZYŃSKA Małgorzata | 7 | Run Vegan | WIELUŃ | K20 | 00:00:00 | 02:13:26 | |
9 | NAPIERAJ Grzegorz | 8 | Run Vegan | WIELUŃ | M30 | 00:00:00 | 02:13:26 | |
10 | LACHCIK Iwona | 9 | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | 02:09:23 | ||
11 | JASIŃSKI Filip | 10 | MSZ biega | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:47:49 | |
12 | DREWNIK Piotr | 11 | OBOZYBIEGOWE.PL | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:06:35 | |
13 | DREWNIK Małgorzata | 12 | OBOZYBIEGOWE.PL | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:06:35 | |
14 | KUCAB-KLICH Katarzyna | 13 | REHAsportiva | OLKUSZ | K30 | 00:00:00 | 02:14:36 | |
15 | HULANICKA Irina | 14 | Goggle PAE Team | WARSZAWA | K50 | 00:00:00 | 02:32:33 | |
16 | KAROLKIEWICZ Daniel | 15 | ENTRE.PL Team | DROHICZYN | M20 | 00:00:00 | 01:12:19 | |
17 | RYMKIEWICZ Bartosz | 16 | Bieganie.pl | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:27:49 | |
18 | RAKOCZY Marcin | 17 | KKL Kielce- Motointegrator | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 01:16:37 | |
19 | ŻYTO Maciej | 18 | PolskaBiega.pl | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | 01:15:22 | |
20 | DĄBROWA Andrzej | 20 | ADB TEAM | ZIELONA GÓRA | M30 | 00:00:00 | 01:19:05 | |
21 | WOŁEJSZO Tadeusz | 21 | KU AZS WAT | WARSZAWA | M60 | 00:00:00 | 02:00:44 | |
22 | GRUND Marek | 22 | Maratonypolskie.pl TEAM | STRZEBIŃ | M20 | 00:00:00 | 01:22:54 | |
23 | TABER Konrad | 23 | STO-nogi Milanówek | BRWINÓW | M20 | 00:00:00 | 01:31:48 | |
24 | BARCZYK Mariusz | 24 | Olkuszbiega.pl | OLKUSZ | M30 | 00:00:00 | 01:18:39 | |
25 | DUBAJ Michał | 25 | fizjoperfekt.pl | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:31:53 | |
26 | WILCZYŃSKI Mateusz | 27 | Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | 01:24:48 | |
27 | FABIŃSKI Maciej | 28 | Virival Runners Club | GRUDZIĄDZ | M20 | 00:00:00 | 01:55:47 | |
28 | CHABRZYK Paweł | 29 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:32:45 | |
29 | PUCHAŁA Mariusz | 30 | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 01:33:20 | ||
30 | HULANICKI Andrzej | 31 | Goggle PAE Team | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 01:59:12 | |
31 | CZUK Tomasz | 32 | SGOR Górale z Brandenburgii | SZCZECINEK | M40 | 00:00:00 | 02:11:57 | |
32 | JÓZWIK Paweł | 33 | Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:26:44 | |
33 | RODRIGO PEREIRA Oswald | 34 | Wild for the Run | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:47:58 | |
34 | SZAPIEL Łukasz | 35 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:50:05 | ||
35 | SZCZEPANIAK Jakub | 36 | MIDNIGHTRUN.PL | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:26:40 | |
36 | KNOPKIEWICZ Wacław | 37 | Poznań | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | 01:33:46 | |
37 | STĘPIEŃ Krzysztof | 38 | KORONA PABIANICE | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 01:23:01 | |
38 | ZIELIŃSKA Weronika | 39 | 12tri.pl | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:29:31 | |
39 | WĘGRZYN Małgorzata | 40 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | KRASNE | K40 | 00:00:00 | 01:51:24 | |
40 | MORAWSKI Filip | 41 | PUSZCZYKOWO | M40 | 00:00:00 | 01:26:21 | ||
41 | KRZYCKI Rafał | 42 | KB ERGO | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:39:51 | |
42 | SITNIK Bartłomiej | 43 | Ortoreh Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:21:48 | |
43 | CZARNOTA Piotr | 45 | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:25:30 | |
44 | DĄBROWSKI Marcin | 46 | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:25:49 | |
45 | LEWANDOWSKI Rafał | 47 | Veni cucurri vici | TORUŃ | M30 | 00:00:00 | 01:37:43 | |
46 | SZYMAŃSKI Adam | 48 | PKO Bank Polski | WYSZKÓW | M40 | 00:00:00 | 02:03:42 | |
47 | CZARNOTA Anna | 44 | Czarna Jedynka | RZESZÓW | K20 | 00:00:00 | 01:52:54 | |
48 | PIASECKI Marcin | 49 | AKB MORT | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:24:16 | |
49 | CAŁKA Bartłomiej | 50 | Pilawa/Warszawa | PILAWA | M30 | 00:00:00 | 01:22:46 | |
50 | BORKOWSKI Bartosz | 51 | SZCZECIN | M40 | 00:00:00 | 01:34:37 | ||
51 | KRYPSKI Bartosz | 52 | CrossFit Siedlce | SIEDLCE | M20 | 00:00:00 | 01:41:10 | |
52 | SZAMBELAN Szymon | 53 | Września | WRZEŚNIA | M20 | 00:00:00 | 01:34:12 | |
53 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 54 | piaseczno | PIASECZNO | M40 | 00:00:00 | 01:38:45 | |
54 | BISIKIEWICZ Michał | 55 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 01:33:28 | |
55 | BADOWSKI Jerzy | 56 | Blueteam | PIASECZNO | M40 | 00:00:00 | 01:42:59 | |
56 | BRATEK Łukasz | 57 | Dobry Dietetyk | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 01:48:03 | |
57 | WĘGRZYN Marcin | 58 | RR RUNNERS | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:31:20 | |
58 | REMISIEWICZ Łukasz | 59 | RunEat.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:52:03 | |
59 | BARTKOWIAK Michal | 60 | bezformy | POZNAN | M20 | 00:00:00 | 01:40:25 | |
60 | DWORNICKI Tomasz | 61 | Rybnik | RYBNIK | M40 | 00:00:00 | 01:38:01 | |
61 | KOWALEWSKI Mateusz | 62 | CrossFit Siedlce | ZAMBRÓW | M20 | 00:00:00 | 01:41:12 | |
62 | PIETRUS Marcin | 63 | KUJAWIACY | WAGANIEC | M30 | 00:00:00 | 01:42:51 | |
63 | WALENDA Mateusz | 64 | Garwolin | GARWOLIN | M20 | 00:00:00 | 01:44:35 | |
64 | BORKOWSKI Tomasz | 65 | Szczecin | SZCZECIN | M40 | 00:00:00 | 01:56:59 | |
65 | WÓJCIAK Wojciech | 66 | bieszczadzkie wilki | OLSZANICA | M40 | 00:00:00 | 01:32:00 | |
66 | MADEJSKI Sławomir | 67 | Speleoklub Świętokrzyski Kielce | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 01:26:43 | |
67 | LANGE Zbigniew | 68 | Golkowice | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 01:46:22 | |
68 | ZIELIŃSKI Paweł | 69 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 01:41:51 | ||
69 | BIELEC Artur | 71 | Rembertów Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:37:43 | |
70 | CZARNY Tomasz | 72 | Przeworsk | PRZEWORSK | M20 | 00:00:00 | 01:31:56 | |
71 | GÓRA Mariusz | 73 | BBL/BBM Kielce | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 01:36:52 | |
72 | DAWID Tomasz | 74 | ASAP24 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:31:18 | |
73 | GRUDNIK Zbigniew | 75 | Niepołomice Biegają | WIELICZKA | M40 | 00:00:00 | 01:40:19 | |
74 | GRYCZ Darek | 76 | Twierdza Modlin | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M20 | 00:00:00 | 01:36:00 | |
75 | JASIŃSKI Tomasz | 77 | Krosno | IWONUCZ ZDROJ | M40 | 00:00:00 | 01:35:56 | |
76 | PRZEPIÓRKA Rafał | 80 | Kraboludzie | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:57:56 | |
77 | GADOMSKI Radosław | 82 | PKO Bank Polski | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:31:53 | |
78 | PALUSZEK Piotr | 83 | Gdańsk | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 01:30:55 | |
79 | GŁĘBOCKI Przemysław | 84 | e-przemek.pl | BRWINÓW | M40 | 00:00:00 | 01:50:54 | |
80 | BONCZAR Bogodar | 85 | Wieliczka | WIELICZKA | M30 | 00:00:00 | 01:45:07 | |
81 | REK Iwona | 86 | Ortoreh Team | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:32:53 | |
82 | MŁODOŻENIEC Mirosław | 87 | Rembertów Team | SOBÓTKA | M30 | 00:00:00 | 01:40:14 | |
83 | ŁYSAKIEWICZ Paweł | 89 | NSK PERON | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:58:14 | |
84 | MOSIOŁEK Przemysław | 90 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | SKARŻYSKO-KAMIENNA | M30 | 00:00:00 | 01:39:34 | |
85 | NADROWSKI Tomasz | 91 | Więcej Funku! / Biegiem na Pomoc | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:40:45 | |
86 | MĄDZIK Aleksandra | 92 | Albatrosy | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:33:36 | |
87 | KLESZCZ Tomasz | 93 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | 01:43:39 | |
88 | SOSNOWSKI Rafał | 95 | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 01:32:29 | ||
89 | MOSUREK Grzegorz | 96 | Eskada Masters | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 01:40:15 | |
90 | MŁODOŻENIEC Jacek | 97 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:32:23 | |
91 | BURAŚ Bartłomiej | 98 | Warszawa | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:32:09 | |
92 | OLEKSZYK Przemysław | 99 | KW Lublin | LUBLIN | M20 | 00:00:00 | 01:38:56 | |
93 | KUŹLAK Grzegorz | 100 | PKO BANK POLSKI SA | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:32:44 | |
94 | PIĘDEL Michał | 102 | Albatrosy | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:18:38 | |
95 | GRAJEK Przemysław | 103 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:32:18 | |
96 | KUBICZ Mikołaj | 104 | ENTRE.PL Team * Run Vegan Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:28:44 | |
97 | NAJDEREK Maciek | 105 | Night Runners | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 01:40:45 | |
98 | CHOJNOWSKI Łukasz | 107 | Yes Man Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:50:06 | |
99 | LEŚNIEWSKI Michał | 108 | SPARTANIE DZIECIOM | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:03:21 | |
100 | WŁODARCZYK Michał | 109 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 01:29:36 | ||
101 | MALEC Dawid | 110 | Night Runners | WOŁCZYN | M20 | 00:00:00 | 01:53:49 | |
102 | NIEMCZYK Damian | 111 | treningibiegowe.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:39:03 | |
103 | MOTYKA Jacek | 112 | Zabiegani Ropczyce | ROPCZYCE | M20 | 00:00:00 | 01:40:55 | |
104 | KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan | 113 | AKS Polonia Warszawa | LEGIONOWO | M20 | 00:00:00 | 01:53:16 | |
105 | NOWICKI Zbigniew | 114 | Blueteam | GAŁKÓW MAŁY | M40 | 00:00:00 | 01:43:01 | |
106 | PRUSACZYK Michał | 115 | Powerade | BOBROWIEC | M20 | 00:00:00 | 01:54:56 | |
107 | SZPYNDA Daniel | 117 | Wałcz | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:44:40 | |
108 | ŻYWICA1 Adam | 118 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 01:57:37 | |
109 | POŻOGA Marcin | 120 | Kielecki Biegacz | KIELCE | M20 | 00:00:00 | 01:54:16 | |
110 | PORĘBSKI Mariusz | 121 | PZU Sport Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:39:09 | |
111 | SROCZYŃSKI Marcin | 122 | Piaseczno | PIASECZNO | M30 | 00:00:00 | 01:38:54 | |
112 | KOŁODZIEJSKI Michał | 123 | Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:41:45 | |
113 | MOLTZAN Zbigniew | 124 | Crossfit Toruń | TORUŃ | M30 | 00:00:00 | 01:37:55 | |
114 | ZWIERZYŃSKA Małgorzata | 125 | Ortoreh | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:37:47 | |
115 | MOSIOŁEK Monika | 126 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | SKARŻYSKO-KAMIENNA | K30 | 00:00:00 | 01:38:54 | |
116 | WŁODARSKA Marta | 127 | MajaTeam | WEJHEROWO | K30 | 00:00:00 | 01:46:18 | |
117 | WAKUŁA Marek | 129 | SIEDLCE | M40 | 00:00:00 | 01:46:34 | ||
118 | NOWAK Sławomir | 130 | Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:22:31 | |
119 | SZEWCZUK Sylwester | 132 | CIESZYN | M30 | 00:00:00 | 02:12:00 | ||
120 | KULESZA Grzegorz | 133 | CHORZÓW | M30 | 00:00:00 | 02:13:37 | ||
121 | DZIADCZYK Jarosław | 134 | Rzeki Małe | RZEKI MAŁE | M30 | 00:00:00 | 01:33:58 | |
122 | PRĘCIKOWSKI Ryszard | 136 | Wieliczka | WIELICZKA | M40 | 00:00:00 | 01:35:15 | |
123 | LECH Marek | 137 | RADOM | M30 | 00:00:00 | 01:47:12 | ||
124 | AUGUSTYŃSKI Sylwester | 138 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:49:41 | |
125 | DZIUBAN Jacek | 139 | Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | 01:54:00 | |
126 | KARPIŃSKI Radosław | 140 | Powiat Warszawski Zachodni | ZIELONKI | M30 | 00:00:00 | 01:59:12 | |
127 | TOMASZCZAK Maciej | 141 | KB Sobótka | SOBÓTKA | M20 | 00:00:00 | 01:32:38 | |
128 | KOWALSKI Paweł | 142 | Warszawa | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:40:19 | |
129 | KOWALESKI Krzystof | 143 | 12tri.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:39:52 | |
130 | BĄCZKIEWICZ Zbigniew | 144 | KUJAWIACY | TORUŃ | M20 | 00:00:00 | 01:48:37 | |
131 | MORAWSKA Kinga | 146 | Ortoreh Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:40:25 | |
132 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 147 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:46:31 | |
133 | PRZEŹDZIECKA Katarzyna | 148 | Smashing Pąpkins | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:33:26 | |
134 | RUTKOWSKI Paweł | 149 | Olsztyńskie Ustawki Biegowe | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 01:39:36 | |
135 | PIOTRKOWSKI Przemysław | 150 | SIOMKI | M30 | 00:00:00 | 01:57:54 | ||
136 | DROZDOWSKI Daniel | 151 | biegamyrazem.pl | GDYNIA | M20 | 00:00:00 | 01:36:50 | |
137 | NESTER Łukasz | 152 | Biegam Bo Tam Wyszło | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:00:15 | |
138 | THIER Dominik | 153 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:38:16 | |
139 | BOBROWICZ Mateusz | 154 | Accenture | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:48:19 | |
140 | SROGA Waldek | 156 | Sklep Biegacza | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:44:36 | |
141 | KIEL Katarzyna | 157 | Gdańsk | GDAŃSK | K20 | 00:00:00 | 01:55:27 | |
142 | ŻYDEK Karol | 158 | biegusiem.pl | RADZIONKÓW | M20 | 00:00:00 | 02:12:52 | |
143 | MIŚKIEWICZ Magdalena | 159 | Run Expert Lejdis | SZCZECIN | K30 | 00:00:00 | 01:37:14 | |
144 | JURKOWSKI Piotr | 160 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:54:17 | ||
145 | ŻUK Marzena | 161 | Albatrosy | KLEOSIN | K20 | 00:00:00 | 01:33:20 | |
146 | JANOWSKA Anna | 296 | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 02:02:57 | ||
147 | SMOLIŃSKI Paweł | 162 | Rugby Klub Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 01:34:32 | |
148 | STARCZYNOWSKI Dariusz | 163 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:52:40 | ||
149 | WOJDA Dariusz | 164 | Dzikie Dziki | JÓZEFÓW | M40 | 00:00:00 | 01:47:07 | |
150 | KOZŁOWSKI Bartłomiej | 165 | KKL Kielce | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 02:12:09 | |
151 | HAREZLAK Robert | 166 | Albatrosy | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:35:37 | |
152 | MADEJ Ewa | 167 | Deutsche Bank Marathon Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:01:51 | |
153 | JABŁOŃSKI Kazimierz | 168 | PRĄDY | M60 | 00:00:00 | 02:26:39 | ||
154 | KOŚKA Katarzyna | 169 | Plamas | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:08:18 | |
155 | PICHETA Magdalena | 170 | Disney VoluntEARS | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:35:40 | |
156 | SWIECICKI Tomasz | 171 | Accelarating poland | OBIERWIA | M30 | 00:00:00 | 01:43:58 | |
157 | KICIŃSKA Zuzanna | 173 | wARSZAWA | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:50:29 | |
158 | ŁUKASIEWICZ Marek | 174 | Night Runners | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 01:51:52 | |
159 | KĘDZIORA Magdalena | 175 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | BOGUSZYN | K20 | 00:00:00 | 01:49:40 | |
160 | KRAWCZYK Tomasz | 176 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:48:08 | ||
161 | MARCINKOWSKA Eliza | 177 | SZWLA/TriRun | STARGARD | K30 | 00:00:00 | 01:40:02 | |
162 | KOSSAKOWSKA Katarzyna | 178 | Warszawa | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 01:50:16 | |
163 | ĆWIKLIŃSKI Maciej | 179 | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | 01:43:37 | ||
164 | HANUS Józef | 180 | Brzozów | BRZOZÓW | M30 | 00:00:00 | 01:43:03 | |
165 | JĘCZMIEŃ Marlena | 181 | Świdnica | ŚWIDNICA | K20 | 00:00:00 | 01:51:28 | |
166 | KROL Grzegorz | 182 | adidas Group Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:08:29 | |
167 | KUCIŃSKI Andrzej | 183 | Festiwal Biegowy | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 01:40:17 | |
168 | KURKOWSKI Karol | 184 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:01:16 | ||
169 | KWIATKOWSKI Marek | 185 | Ostrołęka | OSTROŁEKA | M30 | 00:00:00 | 01:41:50 | |
170 | LEWCZUK Michał | 186 | TUP Team | ŁOSICE | M20 | 00:00:00 | 01:44:28 | |
171 | LIPA Wojciech | 187 | RDK Wilkowyja | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 01:18:53 | |
172 | NOWACZYK Marek | 189 | Słynni Kenijczycy | GNIEZNO | M30 | 00:00:00 | 02:07:05 | |
173 | OSYPIUK Artur | 190 | biegusiem.pl | BIAŁA PODLASKA | M30 | 00:00:00 | 01:38:50 | |
174 | PAPE Martin | 191 | WITC | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:36:12 | |
175 | POŻAROWSZCZYK Adam | 192 | Legionowo | LEGIONOWO | M30 | 00:00:00 | 01:23:41 | |
176 | TRENTOWSKI Wojciech | 193 | posetce | OSTRÓW MAZOWIECKA | M40 | 00:00:00 | 01:56:17 | |
177 | WOLAK Jarosław | 196 | mBank | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 01:52:26 | |
178 | KUCHARSKI Piotr | 197 | Aktywna Gmina Konstancin-Jeziorna | KONSTANCIN-JEZIORNA | M20 | 00:00:00 | 02:07:03 | |
179 | SKUBIS Barbara | 198 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K30 | 00:00:00 | 02:24:13 | |
180 | LEBIODA Adam | 199 | Wujek Biega Katowice | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 01:25:16 | |
181 | ŁEBEK Sebastian | 200 | Olkuszbiega.pl | OLKUSZ | M40 | 00:00:00 | 01:38:37 | |
182 | CZELNY Tomasz | 202 | Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 01:46:29 | |
183 | CZYŻEWSKI Przemysław | 203 | NSZ | CIECHANÓW | M30 | 00:00:00 | 01:56:44 | |
184 | POWALSKI Grzegorz | 299 | Fitback.pl | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:34:04 | |
185 | GAJEWSKI Krzysztof | 204 | Zabierzów Biega | ZABIERZÓW | M30 | 00:00:00 | 02:00:46 | |
186 | SKWAREK Marcin | 205 | Smashing Pąpkins | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:47:56 | |
187 | GIMZICKA Ewa | 206 | Poznań | POZNAŃ | K30 | 00:00:00 | 01:43:46 | |
188 | BEDNARCZYK Paulina | 207 | Jozefoslaw | JOZEFOSLAW | K30 | 00:00:00 | 01:53:11 | |
189 | PLUTA Grzegorz | 208 | Garbatka | GARBATKA LETNISKO | M20 | 00:00:00 | 01:41:44 | |
190 | JANKOWSKI Andrzej | 209 | Night Runners | PŁOCK | M30 | 00:00:00 | 01:38:37 | |
191 | KOWALCZUK Cezary | 210 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:00:06 | |
192 | STADNIK Justyna | 211 | Zabiegani Ropczyce | ROPCZYCE | K20 | 00:00:00 | 01:40:15 | |
193 | BĄCZEK Przemysław | 212 | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 02:04:01 | ||
194 | SOT Lucjan | 213 | Wetlina | WETLINA | M50 | 00:00:00 | 03:16:36 | |
195 | STAFIEJ Anna | 214 | Świnoujscie | ŚWINOUJSCIE | K30 | 00:00:00 | 01:55:50 | |
196 | SIKORA Paweł | 215 | Kraboludzie | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:57:58 | |
197 | BRZEZOWSKA Beata | 216 | Albatrosy | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 01:55:21 | |
198 | KAWALEC Jacek | 217 | Sanok 100rk | SANOK | M30 | 00:00:00 | 01:48:47 | |
199 | LEŚNIAK Urszula | 218 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:09:54 | |
200 | SZCZEPOCKI Andrzej | 220 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | M40 | 00:00:00 | 02:35:02 | |
201 | SZYMCZAK Miroslaw | 221 | Spartaniedzieciom | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:50:53 | |
202 | KŁĘBEK Arkadiusz | 223 | WYSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:37:59 | ||
203 | PAWŁOWSKI Rafał | 225 | posetce | DŁUGOSIODŁO | M30 | 00:00:00 | 01:56:21 | |
204 | KUŁAKOWSKI Grzegorz | 226 | W Pogoni za Duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | M30 | 00:00:00 | 01:57:57 | |
205 | DERKOWSKI Dawid | 227 | NowomieszczanieLubiąBieganie | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | M30 | 00:00:00 | 01:41:32 | |
206 | BUNICZ Sebastian | 228 | BKKK | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:01:52 | |
207 | BANASZEK Urszula | 229 | Wrocław | WROCŁAW | K30 | 00:00:00 | 02:04:56 | |
208 | GAJEWSKA Izabella | 230 | Pruszków | PRUSZKÓW | K30 | 00:00:00 | 01:53:31 | |
209 | CZUBIŃSKI Marek | 231 | Łódź | ŁÓDŹ | M60 | 00:00:00 | 02:06:53 | |
210 | PRZYBYŁ Sławomir | 232 | Crazy Dragons | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:58:58 | |
211 | WARSKI Patryk | 233 | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 01:37:41 | ||
212 | GRUZA Paweł | 234 | Dęblin | DĘBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:38:55 | |
213 | KOLANKO Michał | 235 | infoSoftware | KROŚCIENKO WYŻNE | M30 | 00:00:00 | 01:38:19 | |
214 | STĘPIEŃ Wojciech | 236 | Night Runners GLIWICE - eNeRGy team | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 01:51:47 | |
215 | ZAŁUCKI Maciej | 237 | 1000 Miles | GŁOGOWO | M40 | 00:00:00 | 01:49:44 | |
216 | KOCH Michał | 238 | Warszawa | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:41:59 | |
217 | GAŁACKA Joanna | 239 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:53:01 | ||
218 | MASZEWSKA Agata | 241 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:58:30 | ||
219 | BUDNY Kinga | 243 | MTB4FUN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K30 | 00:00:00 | 02:10:07 | |
220 | PIWECKI Maciej | 244 | Sady | SADY | M30 | 00:00:00 | 01:59:25 | |
221 | JABŁONOWSKI Grzegorz | 245 | GTJ coaching | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:16:51 | |
222 | JASIŃSKI Rafał | 246 | Sochaczew | SOCHACZEW | M30 | 00:00:00 | 02:09:25 | |
223 | CAŁKA Agnieszka | 247 | RADZYMIN | K30 | 00:00:00 | 02:01:17 | ||
224 | CAŁKA Grzegorz | 248 | Radzymin | RADZYMIN | M40 | 00:00:00 | 02:01:17 | |
225 | RÓŻYCKA Małgorzata | 249 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:50:52 | |
226 | SZUKIEL Mirosław | 250 | SGOR Górale z Brandenburgii | SZCZECINEK | M40 | 00:00:00 | 02:11:56 | |
227 | ŚLEDZIOWSKI Andrzej | 251 | Kraków | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 02:03:04 | |
228 | WITKOWSKA Marta | 483 | Będzin | BĘDZIN | K30 | 00:00:00 | 02:31:37 | |
229 | KOZŁOWSKA Joanna | 252 | AKM Olimp Olsztyn/12tri Drużyna Wilka | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 02:02:59 | |
230 | PIWOWARCZYK Adam | 253 | Mysłowice | MYSŁOWICE | M40 | 00:00:00 | 01:38:18 | |
231 | BURZYŃSKI Paweł | 254 | High Level Triathlon Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:36:54 | |
232 | TOMASZEWSKI Wojtek | 255 | Braciat | WARASZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:45:54 | |
233 | SZUMIGAJ Alicja | 257 | Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEGO | K30 | 00:00:00 | 01:48:50 | |
234 | KOTŁOWSKA Katarzyna | 258 | Nowomieszczanie | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | K30 | 00:00:00 | 01:58:56 | |
235 | PIETRANIK Paweł | 259 | Albatrosy | PRUSZKÓW | M20 | 00:00:00 | 02:25:58 | |
236 | CHUDZIK Adam | 260 | Night Runners Płock | PŁOCK | M30 | 00:00:00 | 01:48:37 | |
237 | CZWERENKO Wojciech | 261 | PGNiG Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 01:37:36 | |
238 | JAMRÓZ Michał | 262 | TUP Team | ŁOSICE | M20 | 00:00:00 | 01:51:49 | |
239 | KARPINSKI Maciej | 263 | Bezrzecze | BEZRZECZE | M40 | 00:00:00 | 02:04:28 | |
240 | NOCEN Mariusz | 264 | SULEJÓWEK | M40 | 00:00:00 | 02:09:23 | ||
241 | PAWŁOWSKI Piotr | 265 | Radom | RADOM | M40 | 00:00:00 | 02:00:47 | |
242 | CHMIEL Przemysław | 266 | Albatrosy | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:29:47 | |
243 | SEWERYN Rafał | 267 | Zabiegani Po Uszy | ŁAZY | M30 | 00:00:00 | 02:31:39 | |
244 | TUCZAPSKA Anna | 268 | Mysz & Dzako | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:05:26 | |
245 | SZYDLIK Grzegorz | 269 | Długosiodło | DŁUGOSIODŁO | M20 | 00:00:00 | 01:56:17 | |
246 | SOŁTYS Krzysztof | 270 | Gdańsk | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 01:51:55 | |
247 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 272 | PKO Bank Polski | WYSZKÓW | K40 | 00:00:00 | 02:03:42 | |
248 | WYCISŁOWSKI Krzysztof | 274 | MKB DREPTAK | MIŃSK MAZOWIECKI | M60 | 00:00:00 | 01:54:39 | |
249 | JAGIELSKI Damian | 275 | NGB Kłobuck | KŁOBUCK | M30 | 00:00:00 | 01:44:38 | |
250 | MYŚLIWSKI Jan | 276 | POLANA | M30 | 00:00:00 | 01:30:34 | ||
251 | PRAŻMOWSKI Piotr | 277 | Am Nat Kraków | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:49:49 | |
252 | WOŹNIAK Michał | 278 | Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:47:23 | |
253 | OSTROWSKI Artur | 280 | YuloRunTeam | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | 01:53:51 | |
254 | DERĘGOWSKI Dawid | 281 | Rzeszów | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | 02:05:25 | |
255 | HEJMAN Maciej | 282 | wkurw_team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:52:22 | |
256 | HYZIAK Jakub | 283 | jj.runners Gorlice | GORLICE | M40 | 00:00:00 | 02:00:13 | |
257 | SOŁKOWSKA Joanna | 285 | Niepołomice Biegają | WOLA BATORSKA | K30 | 00:00:00 | 02:03:58 | |
258 | PASECKA Sylwia | 286 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:00 | 01:48:36 | |
259 | PLAZE Olga | 289 | Night Runners | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 01:53:03 | |
260 | ANTOSIK Igor | 290 | gdynia | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 01:50:46 | |
261 | SOSZYŃSKI Wojtek | 291 | PZU Sport Team | CELESTYNÓW | M40 | 00:00:00 | 01:58:19 | |
262 | JAGIELSKA Magdalena | 292 | NGB Kłobuck | KŁOBUCK | K30 | 00:00:00 | 02:01:08 | |
263 | WĘCŁAWSKA Aneta | 293 | Bractwo Biegowe BGK / Runplanet Team | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 01:58:47 | |
264 | WALOSZEK Marcin | 391 | Paszczyna | BRZEŹNICA | M30 | 00:00:00 | 01:44:19 | |
265 | ŚWIDEREK Kasia | 294 | Józefosław | JÓZEFOSŁAW | K40 | 00:00:00 | 01:55:40 | |
266 | KRAUZA-DERKOWSKA Joanna | 295 | NowomieszczanieLubiąBieganie | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | K40 | 00:00:00 | 01:58:55 | |
267 | KRZEMIŃSKI Leszek | 297 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:03:52 | |
268 | KARCZEWSKI Grzegorz | 300 | Błękitni Żeglce | HEL | M50 | 00:00:00 | 02:02:07 | |
269 | BARSKI Rafał | 301 | Mysłowice | MYSŁOWICE | M30 | 00:00:00 | 01:38:20 | |
270 | ŻAK - ŁEBEK Ewa | 302 | Olkuszbiega.pl | OLKUSZ | K40 | 00:00:00 | 01:59:00 | |
271 | KUBATEK Jolanta | 303 | IRONICZNE BESTIE | BIELSKO-BIAŁA | K20 | 00:00:00 | 01:46:47 | |
272 | OSIŃSKA Dominika | 304 | VRC | CHEŁMŻA | K30 | 00:00:00 | 01:58:36 | |
273 | KRUPCZYŃSKI Mariusz | 306 | KRUPOLS TEAM | RASZYN | M50 | 00:00:00 | 02:06:44 | |
274 | JODKO Magda | 307 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:00 | 02:09:30 | |
275 | GOSTKOWSKI Wiesław | 308 | Legionowo | KURZĘTNIK | M50 | 00:00:00 | 01:36:56 | |
276 | STARZYŃSKI Stefan | 309 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 01:54:19 | |
277 | CHWALISZEWSKI Jarosław | 310 | Night Runners GLIWICE - eNeRGy team | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 01:55:32 | |
278 | RUTKOWSKI Adam | 311 | CZOSNÓW | M30 | 00:00:00 | 01:47:12 | ||
279 | MISIAK Mateusz | 312 | Zabiegani Ropczyce | ROPCZYCE | M20 | 00:00:00 | 01:40:30 | |
280 | OSSERA Adam | 313 | Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 01:50:48 | |
281 | SZCZUTKOWSKI Michał | 314 | KB Spartakus Bełchatów | BEŁCHATÓW | M30 | 00:00:00 | 02:03:49 | |
282 | BEDNARZAK Tadeusz | 315 | SIEDLCE | M50 | 00:00:00 | 02:29:29 | ||
283 | DROZD Ola | 316 | JÓZEFÓW | K30 | 00:00:00 | 02:01:31 | ||
284 | GORCZYCA Aneta | 317 | Jasło | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:00:47 | |
285 | JARZĘBOWSKA Marlena | 318 | W POGONI ZA DUCHEM | BĘDZIN | K30 | 00:00:00 | 01:57:52 | |
286 | TOMASZKIEWICZ Jarosław | 319 | CIEPŁE CHŁOPAKI | ZĄBKI | M40 | 00:00:00 | 02:02:11 | |
287 | RZESZUTKO Aleksandra | 320 | mBank | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:14:10 | |
288 | KARAPUDA Natalia | 321 | OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 02:04:40 | |
289 | SZCZEPANIAK Sylwia | 322 | MIDNIGHTRUN.PL | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:51:53 | |
290 | FLORCZYK Jacek | 323 | Radom | RADOM | M40 | 00:00:00 | 01:48:16 | |
291 | ANDREJKOW Arkadiusz | 324 | Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 01:41:49 | |
292 | WIDZISZOWSKI Łukasz | 326 | SIP | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:20:01 | |
293 | KUMOR Dagmara | 327 | Warszawa | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:59:56 | |
294 | WÓJCIK Jacek | 328 | Września | WRZEŚNIA | M30 | 00:00:00 | 02:14:37 | |
295 | MŁODOŻENIEC Rafael | 329 | Mórkowo | LIPNO | M40 | 00:00:00 | 01:46:46 | |
296 | PLESZEWSKI Rafał | 333 | Spartakus Bełchatów | BEŁCHATÓW | M30 | 00:00:00 | 02:00:07 | |
297 | JANOWSKI Robert | 334 | Gdańsk | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 02:13:42 | |
298 | MARCHLEWICZ Przemysław | 335 | sopot | SOPOT | M30 | 00:00:00 | 01:58:26 | |
299 | STYPA Jerzy | 336 | STO-nogi Milanówek | GRODZISK MAZOWIECKI | M50 | 00:00:00 | 02:09:46 | |
300 | PAWLIK Grzegorz | 337 | Niepołomice Biegają | WIELICZKA | M30 | 00:00:00 | 01:48:52 | |
301 | ŁUŻYŃSKA Katarzyna | 338 | BBL Team Police | POLICE | K30 | 00:00:00 | 01:58:47 | |
302 | PIETYRA Karolina | 339 | Loża Szyderców | BILCZA | K30 | 00:00:00 | 02:00:37 | |
303 | BICKA Anna | 340 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:57:20 | |
304 | KORZENIOWSKA-DĘBOWSKA Magdalena | 342 | Niepołomice Biegają | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 01:56:25 | |
305 | LAUER Jarosław | 343 | Korona Pabianice | PAQBIANICE | M40 | 00:00:00 | 02:07:08 | |
306 | LESZCZYŃSKI Radosław | 344 | Celestynów | CELESTYNÓW | M40 | 00:00:00 | 02:05:44 | |
307 | WATRAK Łukasz | 345 | KW Lublin | LUBLIN | M20 | 00:00:00 | 01:40:05 | |
308 | BIJOŚ Mirosław | 346 | Głogów Małopolski | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 01:56:27 | |
309 | MORAWSKI Artur | 347 | Bieszczadzkie Anioły | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 02:15:52 | |
310 | SIWIŃSKI Jerzy | 348 | AKM Olimp Olsztyn/12tri Drużyna Wilka | OLSZTYN | M50 | 00:00:00 | 02:02:32 | |
311 | GRANICA Danuta | 349 | Virtual Runner Club | CIESZYN | K40 | 00:00:00 | 02:04:48 | |
312 | KRZYZIŃSKI Pawel | 350 | Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | 02:12:35 | |
313 | GŁOWIENKA Katarzyna | 351 | biegusiem.pl | RYKI | K20 | 00:00:00 | 02:22:50 | |
314 | BOCIARSKA Magdalena | 352 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:09:10 | ||
315 | CZYŻEWSKA Mariola | 353 | 12tri. Drużyna Wilka.Olsztyn | OLSZTYN | K20 | 00:00:00 | 02:03:00 | |
316 | GRUSZCZYŃSKA Sandra | 354 | Wild for the Run | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:47:45 | |
317 | LESIAK Andrzej | 355 | RYSIOTEAM | ŁÓDŹ | M60 | 00:00:00 | 02:27:01 | |
318 | MARCINIAK Wojciech | 356 | Szczecin | SZCZECIN | M40 | 00:00:00 | 02:07:01 | |
319 | RAMA Andrzej | 358 | TATOKUPA | SULEJÓWEK | M30 | 00:00:00 | 01:52:50 | |
320 | WASILEWSKA Joanna | 359 | WITC | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 02:11:18 | |
321 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 360 | Szczecin | SZCZECIN | M40 | 00:00:00 | 02:02:12 | |
322 | SOBIESKA Aleksandra | 361 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:52:10 | ||
323 | ZARZYCKA Ewa | 362 | Zabiegani Po Uszy | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:55:24 | |
324 | GRZĘDA Krzysztof | 363 | KALIŃSKA TEAM | NOWA WOLA | M40 | 00:00:00 | 02:07:03 | |
325 | SIÓDMIAK Cezary | 364 | Aktywna Gmina Konstancin-Jeziorna | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:13:16 | |
326 | JANOWSKI Pankracy | 365 | Gdańsk | GDAŃSK | M50 | 00:00:00 | 02:18:56 | |
327 | PAPROCKA Natalia | 366 | POLKOWICE | K40 | 00:00:00 | 02:13:18 | ||
328 | MIŁKOWSKI Marcin | 367 | SOCHACZEW | M30 | 00:00:00 | 02:01:06 | ||
329 | BEDNARSKI Tomasz | 368 | Powerade | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:00 | 02:12:26 | |
330 | KUŁAKOWSKA Monika | 370 | W Pogoni za Duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | K30 | 00:00:00 | 01:57:52 | |
331 | LESZCZYŃSKA Iwona | 371 | Celestynów | CELESTYNÓW | K40 | 00:00:00 | 02:05:43 | |
332 | MAJ Sławomir | 372 | Świdnik | ŚWIDNIK | M30 | 00:00:00 | 01:36:30 | |
333 | CZECHOSKA Magdalena | 373 | Boot Camp Polska | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:07:20 | |
334 | DĘBOWSKI Filip | 374 | Niepołomice Biegają | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:56:28 | |
335 | KWIATKOWSKI Marek | 376 | M30 | 00:00:00 | 02:08:19 | |||
336 | SOŁKIEWICZ Marta | 377 | Bieszczadzkie Anioły | KIELCE | K40 | 00:00:00 | 02:15:33 | |
337 | RĘBISZ Aneta | 378 | Kraków | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:10:36 | |
338 | URBAŃSKI Michał | 379 | Łęczyca | ŁĘCZYCA | M30 | 00:00:00 | 01:59:18 | |
339 | GRESZTA Monika | 380 | Albatrosy | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:59:49 | |
340 | BAKA Mateusz | 381 | Witmar | GRODZISK MAZOWIECKI | M20 | 00:00:00 | 01:55:56 | |
341 | FISZER Agnieszka | 382 | 12tri.pl | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:52:38 | |
342 | GAJDA Ewa | 383 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:11:14 | |
343 | GIELNIEWSKI Marcin | 384 | Zoli Runners | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:01:55 | |
344 | OLEWNIK Łukasz | 387 | PŁOCK | M20 | 00:00:00 | 02:11:07 | ||
345 | PAPIEWSKA Marzena | 388 | RADOM | K30 | 00:00:00 | 01:51:50 | ||
346 | PAPIEWSKI Przemysław | 389 | ZWOLEŃ | M30 | 00:00:00 | 01:51:52 | ||
347 | SŁOWIK Adam | 390 | PO LINIE | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:48:17 | |
348 | WOJTKOWIAK Magda | 392 | POZNAŃ | K20 | 00:00:00 | 02:03:51 | ||
349 | TOMCZYK Monika | 393 | Słupia pod Kępnem | SŁUPIA POD KĘPNEM | K20 | 00:00:00 | 02:14:19 | |
350 | MIERZEJEWSKI Jacek | 394 | Amator | RUDY | M40 | 00:00:00 | 02:11:38 | |
351 | KOJAT Bartosz | 395 | krakow | KRAKOW | M30 | 00:00:00 | 02:11:01 | |
352 | BURAKOWSKA Patrycja | 396 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:52:01 | ||
353 | BUCZYŃSKI Arkadiusz | 397 | Kraków | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 02:02:34 | |
354 | PIKIEWICZ Bartłomiej | 398 | (nie)młode wilki | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 01:38:12 | |
355 | SNARSKA Katarzyna | 399 | Albatrosy | JÓZEFOSŁAW | K30 | 00:00:00 | 02:17:45 | |
356 | GŁADYSZ Agnieszka | 400 | Sanok | SANOK | K20 | 00:00:00 | 02:07:06 | |
357 | KORPAK Marta | 401 | MOTIVATO | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:00:52 | |
358 | MIAZEK Piotr | 402 | CF Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:58:45 | |
359 | LASKOWSKA Katarzyna | 403 | K30 | 00:00:00 | 01:55:50 | |||
360 | BAKA Witold | 404 | Witmar | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:00 | 02:29:58 | |
361 | SMOLIŃSKA Beata | 406 | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | K50 | 00:00:00 | 02:18:36 | |
362 | ZIENTEK Iwona | 407 | PZU Sport Team | OPOLE | K30 | 00:00:00 | 02:10:08 | |
363 | POLAKOW Konrad S. | 408 | adidas Group Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:19:31 | |
364 | KRUPA Adrian | 405 | iFon | OŻARÓW MAZOWIECKI | M20 | 00:00:00 | 01:38:11 | |
365 | BYLINIAK Monika | 409 | Ortoreh Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:04:14 | |
366 | KARŁOWICZ Anna | 410 | Wolna Wola Warszawa | WARSZAWA | K60 | 00:00:00 | 02:11:20 | |
367 | MICHALCZUK Zenon | 411 | Sanok | SANOK | M50 | 00:00:00 | 02:13:15 | |
368 | BUCZYŃSKA Sylwia | 412 | Kraków | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | 02:02:07 | |
369 | TOMASZEWSKA Alicja | 413 | #weruntogether | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:16:46 | |
370 | FARBICKA-ŻYWICA Paulina | 415 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | 02:16:09 | |
371 | KRASNODĘBSKA Agnieszka | 416 | Ortoreh Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 01:55:31 | |
372 | USZYCKI Wojciech | 417 | Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:12:40 | |
373 | WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam | 418 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:11:51 | |
374 | ZAJĄC Daria | 419 | Run Expert Lejdis | SZCZECIN | K30 | 00:00:00 | 02:13:18 | |
375 | KLICH Katarzyna | 420 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | POZNAŃ | K20 | 00:00:00 | 02:12:46 | |
376 | PAWĘZKA Mirosław | 421 | Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:58:48 | |
377 | ROZWANDOWICZ Maciej | 422 | Warszawa | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 02:13:58 | |
378 | MOSOŃ Sławomir | 423 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:50:32 | |
379 | FIGUŁA Wioleta | 424 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:01:55 | ||
380 | BAUR Żaneta | 425 | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:12:54 | ||
381 | ZAWAL Patrycja | 427 | Golden Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:25:56 | |
382 | MARCIAK Karol | 429 | Olsztyńskie Ustawki Biegowe | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 02:06:18 | |
383 | SEWERYN Barbara | 430 | Kraków | KRAKÓW | K20 | 00:00:00 | 02:22:50 | |
384 | SUSZEK Arkadiusz | 431 | Run is Fun | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:12:33 | |
385 | RYNKOWSKA Magdalena | 432 | Warszawa | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 02:17:10 | |
386 | KRASOWSKA Matylda | 433 | USTRZYKI DOLNE | K20 | 00:00:00 | 02:04:53 | ||
387 | RÓŻOWICZ Eliza | 434 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:58:32 | |
388 | UCIŃSKA Agnieszka | 435 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:11:44 | ||
389 | SPYCHAŁA Agnieszka | 436 | Poznan | PLEWISKA | K40 | 00:00:00 | 02:01:21 | |
390 | NOBIS Anna | 437 | VRC Virtual Runner Club | RZESZÓW | K20 | 00:00:00 | 01:57:38 | |
391 | BEDNARCZYK Agnieszka | 440 | Forma Mikołów | MIKOŁÓW | K40 | 00:00:00 | 02:24:19 | |
392 | RYNKOWSKA Katarzyna | 441 | WARSZAWA | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 02:15:38 | |
393 | GAŁUSZEK Olga | 442 | Poznań | POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | 02:06:50 | |
394 | GAŁUSZEK Michał | 443 | Poznań | POZNAŃ | M20 | 00:00:00 | 02:09:06 | |
395 | BARTOSZEWICZ Marta | 445 | Olsztyńskie Ustawki Biegowe | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 02:13:28 | |
396 | JANUSZCZAK Wojciech | 446 | Stalowa Wola | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | 02:00:56 | |
397 | KONIK Jarosław | 447 | biegam bo lubię Kraków / Noraftrail | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 01:59:03 | |
398 | SZYSZKA Monika | 449 | Truchtacz.pl | GARWOLIN | K40 | 00:00:00 | 02:32:18 | |
399 | BAKA Marcin | 450 | Witmar | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:00 | 02:10:32 | |
400 | ZHULKOWSKA-SHCHYPA Nataliya | 451 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:14:26 | |
401 | LOREK Marek | 452 | Dębica | DĘBICA | M40 | 00:00:00 | 02:25:02 | |
402 | ŁAGUNA Grzegorz | 453 | #musiszschuść | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:21:13 | |
403 | ŁOŚ Anna | 454 | Turlam Się Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:20:04 | |
404 | POPŁAWSKA Katarzyna | 455 | Halinów | HALINÓW | K40 | 00:00:00 | 02:11:45 | |
405 | ŻACZEK Anna | 456 | biegusiem.pl | RYKI | K40 | 00:00:00 | 02:10:11 | |
406 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 457 | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | 01:59:52 | ||
407 | PIANOWSKA Ewa | 458 | BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKA | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:00 | 02:09:45 | |
408 | CHUDZIK Magda | 459 | Night Runners Płock | PŁOCK | K30 | 00:00:00 | 01:58:35 | |
409 | SZYMAŃSKA Anna | 460 | 12tri.pl | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:03:43 | |
410 | POSIŁA Joanna | 461 | Powerade | GÓRA | K30 | 00:00:00 | 02:15:55 | |
411 | SUCHANEK-KRAWIEC Agnieszka | 462 | PLEWISKA | K40 | 00:00:00 | 02:10:18 | ||
412 | WÓJCICKA Dorota | 463 | Gdańsk | GDAŃSK | K30 | 00:00:00 | 02:02:04 | |
413 | GMAJ Karolina | 464 | GRÓJEC | K30 | 00:00:00 | 02:18:41 | ||
414 | PAWEŁ Niedzielski | 465 | Arka Leśna | PUSZCZYKOWO | M30 | 00:00:00 | 01:56:04 | |
415 | DEMKÓW Katarzyna | 466 | KB Sobótka | SOBÓTKA | K40 | 00:00:00 | 01:57:09 | |
416 | LIĆWINKO Magdalena | 468 | Kraków | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:07:42 | |
417 | MICHAŁEK Jacek | 469 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:58:40 | ||
418 | PACANOWSKA Paula | 471 | Wełnica Biega | GNIEZNO | K20 | 00:00:00 | 02:09:38 | |
419 | WÓJTOWICZ Edyta | 472 | KB Dzik | POLICE | K40 | 00:00:00 | 02:18:00 | |
420 | BIAŁECKI Gabriel | 473 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:09:51 | |
421 | NOWAK Anna | 474 | Warszawa | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 02:21:20 | |
422 | LASOTA Edyta | 475 | Ultra Team Radom | RADOM | K30 | 00:00:00 | 02:12:42 | |
423 | ORCZYK Magdalena | 476 | W POGONI ZA DUCHEM | SOSNOWIEC | K30 | 00:00:00 | 02:25:28 | |
424 | NIZIOŁEK Marek | 477 | Zaborze | ZABORZE | M40 | 00:00:00 | 02:04:35 | |
425 | LEWANDOWSKI Damian | 479 | Groszek kula się z Marchewką | DĄBROWA CHOTOMOWSKA | M40 | 00:00:00 | 01:54:40 | |
426 | KLISZ Agnieszka | 480 | Lublin | LUBLIN | K30 | 00:00:00 | 02:30:05 | |
427 | REGULSKA Monika | 481 | Warszawa | ZABORÓW | K20 | 00:00:00 | 02:25:21 | |
428 | SZACHNOWSKA Justyna | 482 | Albatrosy | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:35:39 | |
429 | ZBOROWSKI Paweł | 484 | Raiffeisen Polbank | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:59:29 | |
430 | WIEWIÓRSKI Tomasz | 485 | Olsztyńskie Ustawki Biegowe | OLSZTYN | M40 | 00:00:00 | 02:03:47 | |
431 | PACANOWSKA Agnieszka | 486 | Wełnica biega | GNIEZNO | K40 | 00:00:00 | 02:39:24 | |
432 | STANISZEWSKA Ewa | 487 | biegam bo lubię Kraków / Noraftrail | KRAKÓW | K50 | 00:00:00 | 02:40:16 | |
433 | MOTYL Mirosława | 488 | Niepołomice Biegają | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:35:02 | |
434 | ĆWIKLEWSKI Łukasz | 489 | Vege Runners | EŁK | M30 | 00:00:00 | 01:27:11 | |
435 | KORZENIOWSKA Sylwia | 490 | Yulo Run Team Siedlce | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:08:43 | |
436 | SZYBIAK Joanna | 491 | Agona WM | KRZYWCZA | K40 | 00:00:00 | 01:56:11 | |
437 | KASPRZAK Magdalena | 492 | Run Expert Lejdis | MIERZYN | K40 | 00:00:00 | 02:42:56 | |
438 | PIANOWSKI Marek | 493 | BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKA | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 02:36:25 | |
439 | RÓŻOWICZ Maciej | 494 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:58:32 | |
440 | GODLEWSKI Cezary | 495 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:44:09 | |
441 | GUCWA Jarosław | 496 | BOCHNIA | M40 | 00:00:00 | 02:01:42 | ||
442 | GAJEWSKI Michał | 497 | WET ZA WET | POLAŃCZYK | M30 | 00:00:00 | 01:32:07 | |
443 | PRZYGÓRZEWSKI Jarosław | 498 | WET ZA WET | LESKO | M30 | 00:00:00 | 01:33:57 | |
444 | MIRECKI Jan | 499 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 03:10:44 | ||
445 | CHACINSKI Marcin | 500 | Siedlce | SIEDLCE | M20 | 00:00:00 | 02:12:34 | |
446 | MALEC Barbara | 502 | LUBLIN | K50 | 00:00:00 | 02:30:06 | ||
447 | KONARZEWSKA Marta | 503 | Olsztyńskie I stawki Biegowe | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 01:50:27 | |
448 | KOŁOSOWSKI Tomasz | 504 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:40:53 | ||
449 | WICHARY Cyprian | 505 | Night Runners Wroclaw | WROCLAW | M30 | 00:00:00 | 01:54:49 | |
450 | BISZKONT Hubert | 506 | CF Lublin | ŚWIDNIK | M30 | 00:00:00 | 02:12:08 | |
451 | ZACZEK Adam | 507 | gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 02:10:13 | |
452 | KNOPEK Robert | 508 | Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 01:20:27 | |
453 | ŁOŚ Tomasz | 509 | Turlam Się Team | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 02:34:52 | |
454 | BIENIAS Tomasz | 510 | Garbatka | GARBATKA LETNISKO | M20 | 00:00:00 | 01:39:56 | |
455 | ŁOŚ Piotr | 511 | Turlam Się Team | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:42:56 | |
456 | PILAK Zbigniew | 514 | Wrocław | WROCŁAW | M50 | 00:00:00 | 02:20:01 | |
457 | HARPULA Robert | 515 | Przemyśl | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:00 | 01:48:29 | |
458 | BASARAB Grzegorz | 516 | Przemyśl | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:00 | 02:08:46 | |
459 | TOMASZEWSKI Marcin | 517 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 01:41:46 | |
460 | POPŁAWSKI Arkadiusz | 518 | Halinów | HALINÓW | M40 | 00:00:00 | 02:12:53 | |
461 | NOWAKOWSKI Konrad | 519 | Motobiegacze | ŻYRARDÓW | M20 | 00:00:00 | 01:36:01 | |
462 | PODGRODZKI Marek | 520 | Lubliniec | LUBLINIEC | M30 | 00:00:00 | 01:47:35 | |
463 | BASZAK Tomasz | 523 | Siła Ogra | SOBÓTKA | M30 | 00:00:00 | 01:37:41 | |
464 | GAWEŁ Sebastian | 524 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:58:46 | ||
465 | SUCHECKI Wojciech | 525 | Warmia i Mazury Team | DYWITY | M40 | 00:00:00 | 01:47:31 | |
466 | BOBROWSKI Łukasz | 526 | Słynni Kenijczycy | GNIEZNO | M30 | 00:00:00 | 02:07:05 | |
467 | PISKORSKI Krzysztof | 527 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:59:14 | |
468 | BALCERZAK Michał | 528 | Lubin | LUBIN | M30 | 00:00:00 | 01:58:17 | |
469 | AURZECKI Michał | 529 | Zamość | ZAMOŚĆ | M30 | 00:00:00 | 02:12:37 | |
470 | MARCINIAK Paweł | 531 | Palę łydy | WIELICZKA | M30 | 00:00:00 | 01:40:26 | |
471 | JUSZCZĘĆ Marek | 532 | Kraków | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:50:58 | |
472 | BOROWSKI Sławomir | 533 | Warszawa | DASZYNA | M30 | 00:00:00 | 01:59:18 | |
473 | JAKUBOWSKI Krzysztof | 535 | Racibórz | RACIBÓRZ | M30 | 00:00:00 | 02:20:19 | |
474 | STANIEK Tomasz | 536 | MIĘDZYRZECZE GÓRNE | M40 | 00:00:00 | 02:09:21 | ||
475 | PORCZYK Paweł | 537 | Medicycling Team | RAWA MAZOWIECKA | M20 | 00:00:00 | 01:40:02 | |
476 | MALEC Piotr | 538 | URBANOWICE | M20 | 00:00:00 | 02:00:02 | ||
477 | GROCHOWALSKI Patryk | 539 | Warszawa | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:52:14 | |
478 | GAWĘDA Arkadiusz | 540 | Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M20 | 00:00:00 | 02:11:49 | |
479 | JĘDRASZEK Maciej | 541 | Korona Pabianice | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 01:57:23 | |
480 | WASĄŻNIK Marcin | 542 | Sulejówek | SULEJÓWEK | M30 | 00:00:00 | 02:12:36 | |
481 | WOŹNIAK Grzegorz | 543 | Kościelisko | KOŚCIELISKO | M40 | 00:00:00 | 01:29:32 | |
482 | GAŁASZKIEWICZ Karol | 544 | Intersport | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | 01:41:28 | |
483 | WIEWIÓRA Krzysztof | 545 | Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M40 | 00:00:00 | 02:09:25 | |
484 | KOPER Maciej | 546 | Stara Bida | LEGIONOWO | M30 | 00:00:00 | 01:50:33 | |
485 | ŚLEDŹ Sławomir | 548 | Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:34:22 | |
486 | WOJCZAK Jarosław | 549 | Poznań | POZNAŃ | M50 | 00:00:00 | 02:14:12 | |
487 | WOJTKIEWICZ Jarosław | 550 | Running Family | PODKOWA LESNA | M40 | 00:00:00 | 01:43:32 | |
488 | CYRANKIEWICZ Paweł | 554 | Czciciele Bobrzej Nory | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 01:50:31 | |
489 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 555 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | 01:25:27 | ||
490 | GUTKOWSKI Tomasz | 556 | YesMen Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:51:21 | |
491 | DUDEK Grzegorz | 557 | Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 01:58:11 | |
492 | TKACZYK Przemysław | 558 | Czciciele Bobrzej Nory | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 01:53:30 | |
493 | KOZIŃSKI Piotr | 559 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:48:08 | ||
494 | PELCZAR Paweł | 560 | Krościenko Wyżne | KROŚCIENKO WYŻNE | M30 | 00:00:00 | 01:56:50 | |
495 | SOBCZAK Marcin | 561 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:47:32 | ||
496 | ZAWADA Konrad | 562 | The Andrzejs | PŁOCK | M30 | 00:00:00 | 02:40:29 | |
497 | MATUSZEWSKI Artur | 564 | Gdynia | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 02:06:48 | |
498 | RĘKAWEK Artur | 565 | Truchtacz.pl | GARWOLIN | M40 | 00:00:00 | 02:07:01 | |
499 | KOZIELEC Tomasz | 566 | Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 02:04:30 | |
500 | TOMKIEWICZ Grzegorz | 568 | TATOKUPA | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | 01:51:46 | |
501 | NERKOWSKI Paweł | 569 | Gdańsk | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 01:35:01 | |
502 | OLKIEWICZ Przemysław | 570 | Palę łydy | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 01:52:16 | |
503 | KŁAK Adam | 572 | Kielce | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 02:01:11 | |
504 | PIEKARSKI Jacek | 574 | TATOKUPA | SULEJÓWEK | M30 | 00:00:00 | 01:51:44 | |
505 | KULLING Krystian | 575 | Morsy Gdynia | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 02:18:14 | |
506 | PIELACHOWSKI Piotr | 576 | Boso ale w ostrogach | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 02:12:19 | |
507 | NOWOROLNIK Paweł | 577 | Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 01:59:10 | |
508 | BRZYKCY Wojciech | 578 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 02:16:08 | |
509 | DEC Piotr | 579 | Oleszyce | NOWA IWICZNA | M40 | 00:00:00 | 01:51:13 | |
510 | POKORNIECKI Tomasz | 580 | TORUŃ | M20 | 00:00:00 | 01:58:33 | ||
511 | KUJAWSKI Michał | 581 | Suche Knedle | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 02:00:28 | |
512 | ADAMCZAK Grzegorz | 582 | Legion Błonie | BŁONIE | M40 | 00:00:00 | 02:09:29 | |
513 | MATUSIAK Arkadiusz | 583 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 01:48:22 | ||
514 | KOZIARSKI Piotr | 585 | PO LINIE | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:46:52 | |
515 | PETA Rafał | 586 | LUBOŃ | M30 | 00:00:00 | 01:50:53 | ||
516 | KOTLIŃSKI Janusz | 588 | Rzeszów | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | 01:53:22 | |
517 | ORLIKOWSKI Marcin | 589 | Milanówek | MILANÓWEK | M40 | 00:00:00 | 02:02:15 | |
518 | KSIĄŻKIEWICZ Jacek | 590 | CITY TRAIL Team | WĄGROWIEC | M30 | 00:00:00 | 01:46:47 | |
519 | BAR Tomasz | 591 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:37:42 | ||
520 | SZEWCZYK Kamil | 592 | The Andrzejs | SOCHACZEW | M20 | 00:00:00 | 02:39:46 | |
521 | ROSZCZYK Michał | 593 | Olsztyńkie Ustawki Biegowe | DYWITY | M30 | 00:00:00 | 01:38:59 | |
522 | WIĘCH Piotr | 594 | Wołomin | WOŁOMIN | M30 | 00:00:00 | 01:23:56 | |
523 | BIENIAS Krzysztof | 595 | Garbatka Letnisko | GARBATKA | M20 | 00:00:00 | 02:04:57 | |
524 | KOZERA Waldemar | 596 | krakow | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:33:39 | |
525 | DOMIN Krzysztof | 597 | Sopot Curling Club Wa ku'ta | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 02:00:51 | |
526 | KOZICIŃSKI Radosław | 598 | Night Runers Płock | PŁOCK | M30 | 00:00:00 | 02:10:44 | |
527 | TOMASZEWSKI Piotr | 599 | Czarad Jedynka | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | 01:38:22 | |
528 | BĄK Tymoteusz | 600 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 01:44:43 | ||
529 | NIELIPIŃSKI Mateusz | 602 | PRZYSUCHA | M30 | 00:00:00 | 01:47:07 | ||
530 | SKONECZNY Artur | 603 | TOMASZÓW MAZ. | M40 | 00:00:00 | 01:52:51 | ||
531 | KWASNIEWSKI Dominik | 604 | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 01:50:47 | ||
532 | POWIERŻA Adrian | 605 | BORZYMY | M20 | 00:00:00 | 01:51:56 | ||
533 | FERENC Paweł | 606 | ZABRZE | M30 | 00:00:00 | 01:50:46 | ||
534 | KARBARZ Filip | 608 | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | 02:09:38 | ||
535 | CICH Kamil | 610 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | 02:05:48 | ||
536 | CHMIEL Michał | 611 | Rzeszów | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 01:49:52 | |
537 | SUDOŁ Damian | 612 | EDC Runners | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:02:21 | |
538 | KULIG Krzysztof | 613 | Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | M30 | 00:00:00 | 02:03:36 | |
539 | PRZYBYLSKI Przemysław | 614 | Gniezno | GNIEZNO | M40 | 00:00:00 | 01:52:24 | |
540 | MAZIARZ Damian | 616 | Klub Żeglarski Świdnik | ŚWIDNIK | M30 | 00:00:00 | 01:40:33 | |
541 | TUCZAPSKI Artur | 617 | Rzeszów | MROWLA | M50 | 00:00:00 | 01:47:59 | |
542 | SZTOMBER Daniel | 619 | AXA Running Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:12:12 | |
543 | GNATOWSKI Przemysław | 621 | AXA Running Team | GRODZISK MAZOWIECKI | M20 | 00:00:00 | 01:28:06 | |
544 | KUŹMA Maciej | 622 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:00 | 02:29:24 | |
545 | KURP Iwo | 623 | WITC | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:17:58 | |
546 | ZAREMBA Andrzej | 624 | AXA Running Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:17:39 | |
547 | RYZIŃSKI Ryszard | 625 | Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:33:42 | |
548 | JASEK Kamil | 628 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:42:41 | ||
549 | SEBASTIAN Bryłka | 629 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | 02:29:22 | |
550 | LIPNICKI Łukasz | 630 | Szczecin | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 02:23:01 | |
551 | HYDZIK Łukasz | 633 | Sanok | JUROWCE | M30 | 00:00:00 | 01:59:56 | |
552 | DOBROSIELSKI Maciej | 635 | Albatrosy | MAKÓW MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | 01:42:20 | |
553 | KARBOWIAK Daniel | 636 | TUP TEAM | ŁOSICE | M20 | 00:00:00 | 01:51:54 | |
554 | KAWALEC Krystian | 637 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:48:45 | ||
555 | DREWNIK Dariusz | 638 | Warszawa | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 01:32:33 | |
556 | SIDOROWICZ Grzegorz | 639 | AXA Running Team | MARKI | M40 | 00:00:00 | 02:12:13 | |
557 | TRYZNO Jakub | 641 | Kapap Gdańsk | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 01:47:12 | |
558 | KORNAK Dariusz | 642 | MUNINA | MUNINA | M40 | 00:00:00 | 01:30:38 | |
559 | LESŁAW Lech | 643 | ROGÓW SOBÓCKI | M30 | 00:00:00 | 02:10:23 | ||
560 | GRĄDZIK Rafał | 645 | Wrocław | WROCŁAW | M20 | 00:00:00 | 01:56:26 | |
561 | SZMYD Marek | 646 | Norafsport | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:44:25 | |
562 | SKOŁOŻYŃSKI Tomasz | 647 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:42:03 | |
563 | KWIECZKO Michał | 648 | Kielce | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 02:03:35 | |
564 | KAMIŃSKI Mateusz | 649 | Stromiec | STROMIEC | M20 | 00:00:00 | 01:51:53 | |
565 | WENTLAND Tomasz | 650 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 01:35:20 | |
566 | DOBRZAŃSKI Paweł | 651 | Posmakuj Run Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:34:27 | |
567 | KOWALCZUK Jakub | 653 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:04:54 | |
568 | PASTERNAK Krzysztof | 654 | PKB Endorfina | PIOTRKÓW TRYB | M40 | 00:00:00 | 02:06:09 | |
569 | MIROWSKI Konrad | 656 | www.telemagic.pl | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:00:42 | |
570 | SZYMURSKI Arkadiusz | 657 | Środa Wlkp. | ŚRODA WLKP. | M40 | 00:00:00 | 02:01:04 | |
571 | FILIPEK Sławomir | 658 | M50 | 00:00:00 | 02:37:38 | |||
572 | SZYMANIUK Maciej | 659 | ŁOSICE | M20 | 00:00:00 | 01:44:24 | ||
573 | KRUPCZYŃSKI Szymon | 660 | KRUPOLS TEAM | RASZYN | M20 | 00:00:00 | 01:50:37 | |
574 | WICIAK Ziemowit | 662 | STAROGARD GDAŃSKI | M40 | 00:00:00 | 02:34:42 | ||
575 | KOZICKI Paweł | 663 | EDC Runners | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:23:05 | |
576 | DZIADOWIEC Krzysztof | 668 | Krok Za Grosz | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | 01:38:09 | |
577 | MALANOWICZ Bartosz | 669 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:08:11 | ||
578 | GAIK Michał | 670 | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:00 | 02:06:58 | ||
579 | TARNOWSKI Krzysztof | 671 | KW Lublin | LUBLIN | M20 | 00:00:00 | 01:39:49 | |
580 | DOMISZEWSKI Wojciech | 672 | Ustrzyki Dolne | USTRZYKI DOLNE | M50 | 00:00:00 | 01:52:51 | |
581 | SKÓRA Sebastian | 673 | Łąńcut | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 | 01:51:08 | |
582 | STEMPIN Jan | 674 | Climbing Spot Poznań | POZNAŃ | M20 | 00:00:00 | 01:35:26 | |
583 | PLACHA Piotr | 675 | Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | M40 | 00:00:00 | 02:07:09 | |
584 | SZALAK Paweł | 676 | Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:36:25 | |
585 | JANOWSKI Bogdan | 677 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:48:38 | ||
586 | SZTANDO Michał | 678 | Mysz & Dzako | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:48:13 | |
587 | FALISZEWSKI Hubert | 679 | Baligród | BALIGRÓD | M20 | 00:00:00 | 01:51:38 | |
588 | WAŁCZYK Krzysztof | 680 | ŁOWCE | M30 | 00:00:00 | 02:16:36 | ||
589 | BROŻEK Teresa | 681 | WF Sport RunTeam | TYCHY | K20 | 00:00:00 | 02:25:28 | |
590 | SITKIEWICZ Bartosz | 682 | Sopot Curling Club Wa ku'ta | SOPOT | M40 | 00:00:00 | 02:47:08 | |
591 | BRZEZIŃSKI Maciej | 683 | WITC | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:03:17 | |
592 | KOJDER Grzegorz | 685 | Przeworsk | PRZEWORSK | M20 | 00:00:00 | 02:07:37 | |
593 | PETRYKA Karol | 686 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 02:08:17 | |
594 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 687 | Ciepłe Chłopaki | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:44:48 | |
595 | SMOLIŃSKI Jakub | 688 | TS OUR TEAM | POZNAŃ | M20 | 00:00:00 | 02:24:33 | |
596 | DABROWSKI Slawek | 689 | Wabrzezno | WĄBRZEŻNO | M40 | 00:00:00 | 02:19:45 | |
597 | WARZYŃSKI Beniamin | 690 | Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | M30 | 00:00:00 | 02:12:47 | |
598 | ZAKRZEWSKI Marcin | 692 | Otwock | OTWOCK | M30 | 00:00:00 | 02:06:46 | |
599 | ORCZYK Artur | 693 | W pogoni za duchem | SOSNOWIEC | M30 | 00:00:00 | 01:58:03 | |
600 | SKWAREK Piotr | 694 | PSZCZYNA | M20 | 00:00:00 | 01:22:58 | ||
601 | KOPICZKO Mariusz | 695 | Augustów | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:01:01 | |
602 | MATRASZEK Jakub | 696 | Vege Runners | RADOM | M20 | 00:00:00 | 02:18:49 | |
603 | LUBASZEWSKI Zbigniew | 698 | Augustów | AUGUSTÓW | M30 | 00:00:00 | 01:18:55 | |
604 | TAJAK Karol | 699 | Krosno | KROSNO | M20 | 00:00:00 | 01:46:23 | |
605 | PAWUSKA Jacek | 700 | Lębork | LĘBORK | M30 | 00:00:00 | 02:39:27 | |
606 | JABŁOŃSKI Bogdan | 701 | Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:40:24 | |
607 | ROCZNIAK Marcin | 702 | RTiP | SANOK | M30 | 00:00:00 | 01:41:51 | |
608 | PŁODZIEŃ Tadeusz | 703 | M40 | 00:00:00 | 02:12:32 | |||
609 | STACHOWICZ Mateusz | 704 | Warszawa | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 02:09:37 | |
610 | POLAŃSKI Tomasz | 705 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 01:09:34 | |
611 | ROZMARYNOWSKI Przemysław | 707 | Calypso Piła | TRZCIANKA | M20 | 00:00:00 | 02:20:12 | |
612 | ARENTEWICZ Aleksander | 708 | Calypso Piła | PIŁA | M40 | 00:00:00 | 02:17:57 | |
613 | KOZERA Marcin | 709 | Calypso Piła | KACZORY | M20 | 00:00:00 | 02:22:34 | |
614 | BALCEWICZ Marcin | 710 | Calypso Piła | PIŁA | M30 | 00:00:00 | 02:20:01 | |
615 | WOLFF Dariusz | 711 | Calypso Piła | PIŁA | M40 | 00:00:00 | 02:16:42 | |
616 | PAŻĄDKA-LIPIŃSKI Rafał | 713 | Calypso Piła | ZŁOTÓW | M20 | 00:00:00 | 02:12:08 | |
617 | OLEWNIK Damian | 715 | PŁOCK | M30 | 00:00:00 | 02:05:59 | ||
618 | RESZYTYŁO Grzegorz | 716 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:00 | 01:40:27 | ||
619 | PODLEŚ Rafał | 717 | KOBYŁKA | M20 | 00:00:00 | 02:30:59 | ||
620 | RUTKOWSKI Dawid | 719 | Roche | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:53:28 | |
621 | KIESIO Przemysław | 720 | Roche | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:35:58 | |
622 | GRABALSKI Dariusz | 722 | JAKTORÓW-KOLONIA | M30 | 00:00:00 | 02:04:38 | ||
623 | MOCZYDŁOWSKI Łukasz | 723 | SZELIGI | M40 | 00:00:00 | 01:56:46 | ||
624 | MAŚLANKA Piotr | 724 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 01:35:26 | ||
625 | BERGER Janusz | 725 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:59:23 | ||
626 | LIPUS Andrzej | 726 | KSIĄŻENICE | M40 | 00:00:00 | 02:05:56 | ||
627 | WROŻYNA Rafał | 727 | CZERWIONKA | M20 | 00:00:00 | 01:38:50 | ||
628 | IDZIAK Marcin | 728 | Nowomieszczanie Lubią Bieganie | KURZĘTNIK | M30 | 00:00:00 | 01:52:12 | |
629 | ARMACIŃSKI Patrick | 729 | Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach Dolnych | USTRZYKI DOLNE | M20 | 00:00:00 | 01:32:00 | |
630 | BULANDA Bartłomiej | 730 | Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach Dolnych | USTRZYKI DOLNE | M20 | 00:00:00 | 01:31:56 | |
631 | ADAMCZUK Jarosław | 732 | PGNiG Sanok | ZAGÓRZ | M40 | 00:00:00 | 02:11:58 | |
632 | KRANZ Jacek | 734 | USTRZYKI GÓRNE | M60 | 00:00:00 | 01:49:43 | ||
633 | LIPA Tomasz | 735 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:20:30 | ||
634 | MINIUR Małgorzata | 736 | Bieszczadzkie Anioły | KIELCE | K40 | 00:00:00 | 02:18:11 | |
635 | SIWIEC Karolina | 737 | KIELCE | K30 | 00:00:00 | 02:04:21 | ||
636 | NITSCH Joanna | 738 | WARSZAWA-WESOŁA | K40 | 00:00:00 | 02:13:54 | ||
637 | MAJ Anna | 740 | Bieszczadzkie Anioły | KIELCE | K40 | 00:00:00 | 02:13:20 | |
638 | FRĄTCZAK Magdalena | 741 | WARSZAWA-WESOŁA | K40 | 00:00:00 | 02:15:37 | ||
639 | MAĆKOWIAK Katarzyna | 742 | Solec Kujawski | SOLEC KUJAWSKI | K30 | 00:00:00 | 02:06:01 | |
640 | NOSAL Hanna | 743 | Bieszczadzkie Anioły | KIELCE | K30 | 00:00:00 | 02:18:12 | |
641 | BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA Dorota | 745 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | 02:39:30 | ||
642 | WRÓBLEWSKA Joanna | 746 | OTK Rzeźnik | WARSZAWA | K60 | 00:00:00 | 02:28:13 | |
643 | SUCHOWIECKA Anna | 747 | OUB | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 02:06:17 | |
644 | ŁOŚ Jagoda | 748 | Turlam Się Team | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 02:34:53 | |
645 | MAŃKOWSKA Anna | 752 | 12 tri.pl Drużyna Wilka Olsztyn | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 01:57:06 | |
646 | MULTANIAK Aleksandra | 753 | Racibórz | RACIBÓRZ | K20 | 00:00:00 | 02:20:28 | |
647 | KARMOLIŃSKA-PETA Iwona | 754 | LUBOŃ | K30 | 00:00:00 | 01:50:53 | ||
648 | KOKOSZKA Magdalena | 755 | ZABIEGANI MIELEC | MIELEC | K30 | 00:00:00 | 01:50:49 | |
649 | GŁADYSZ Jadwiga | 757 | ZABIEGANI MIELEC | MIELEC | K50 | 00:00:00 | 01:49:26 | |
650 | KOWNACKA Joanna | 758 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:23:58 | ||
651 | WIEWIÓRA Anna | 759 | Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | K40 | 00:00:00 | 02:11:59 | |
652 | SZELEST Alicja | 760 | Run Vegan Team | WARSZAWA - WESOŁA | K30 | 00:00:00 | 02:58:47 | |
653 | STACHOWICZ Aleksandra | 761 | Ustrzyki D. | USTRZYKI DOLNE | K20 | 00:00:00 | 02:06:08 | |
654 | DZIAŁO Agnieszka | 762 | ZABIEGANI MIELEC | MIELEC | K30 | 00:00:00 | 02:08:17 | |
655 | KASPRZAK Beata | 764 | RUN EXPERT LEJDIS | SZCZECIN | K40 | 00:00:00 | 02:42:55 | |
656 | KAMYK Karolina | 765 | Hi Fitness Nowy Targ | ŁOPUSZNA | K30 | 00:00:00 | 01:57:23 | |
657 | HYJEK Elżbieta | 766 | ZABIEGANI MIELEC | MIELEC | K40 | 00:00:00 | 01:40:31 | |
658 | KRÓL Grażyna | 767 | PRZEMYŚL | K40 | 00:00:00 | 02:08:39 | ||
659 | BYLICA Paulina | 768 | Kraków | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 01:59:24 | |
660 | TUSIŃSKA Aleksandra | 769 | Radom | RADOM | K30 | 00:00:00 | 01:47:11 | |
661 | FRĄCKOWIAK Magdalena | 771 | Poznań | POZNAŃ | K30 | 00:00:00 | 02:14:05 | |
662 | PIELACHOWSKA Beata | 772 | Boso ale w ostrogach | WARSZAWA | K50 | 00:00:00 | 02:12:14 | |
663 | PALEWICZ Renata | 773 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:56:58 | ||
664 | GRZYWACZEWSKA Justyna | 774 | CITY TRAIL Team | LUBLIN | K20 | 00:00:00 | 01:32:43 | |
665 | SAKOWSKA Agnieszka | 775 | Warszawa | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:03:36 | |
666 | KSIAZEK Anna | 776 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:11:45 | ||
667 | WINIARSKA Katarzyna | 777 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | K30 | 00:00:00 | 01:25:06 | |
668 | KUJAWSKA Kaja | 778 | Suche Knedle | ŁÓDŹ | K20 | 00:00:00 | 01:59:03 | |
669 | ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena | 779 | Olsztyńkie Ustawki Biegowe | DYWITY | K30 | 00:00:00 | 02:13:31 | |
670 | ŚMIESZEK Małgorzata | 780 | Gliwice | GLIWICE | K30 | 00:00:00 | 01:58:13 | |
671 | BĄK Marcin | 781 | GOPR Bieszczady | SANOK | M30 | 00:00:00 | 01:52:57 | |
672 | HORLA Roksana | 782 | Pecna | PECNA | K20 | 00:00:00 | 02:09:57 | |
673 | ŁUKAWSKA-MATUSZEWSKA Katarzyna | 783 | Gdynia | GDYNIA | K30 | 00:00:00 | 02:05:57 | |
674 | ŻOŁĄDEK Anna | 784 | OTWOCK | K30 | 00:00:00 | 02:07:08 | ||
675 | BANASZEK Katarzyna | 785 | BIAŁA PODLASKA | K30 | 00:00:00 | 02:12:41 | ||
676 | ROMEJ Aleksandra | 786 | CITY TRAIL Team | ŁOBEZ | K20 | 00:00:00 | 01:40:38 | |
677 | GÓRKA Emilia | 787 | CIECHANÓW | K20 | 00:00:00 | 01:52:50 | ||
678 | GWAREK Marzena | 788 | SZYDŁOWIEC | K30 | 00:00:00 | 02:06:59 | ||
679 | DOBIES Agnieszka | 789 | Lublin | LUBLIN | K30 | 00:00:00 | 01:50:28 | |
680 | DĘBICKA Brygida | 790 | Kraków | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 01:59:29 | |
681 | KWIATKOWSKA-SITEK Ewa | 791 | Optimtravel | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | 01:52:14 | |
682 | BIEŃKOWSKA Agnieszka | 792 | Płock | PŁOCK | K30 | 00:00:00 | 02:10:43 | |
683 | WOŁCZAK Sylwia | 793 | Warszawa | WARSZWA | K30 | 00:00:00 | 02:56:13 | |
684 | MASALSKA-PAWLAK Agata | 794 | RADWANICE | K30 | 00:00:00 | 01:48:36 | ||
685 | PŁUCIENNIK Aleksandra | 796 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:56:16 | |
686 | PIOTROWSKA Urszula | 797 | Truchtacz | GARWOLIN | K30 | 00:00:00 | 02:32:16 | |
687 | MATUSZEWSKA Nina | 798 | Albatrosy | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:58:41 | |
688 | MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta | 800 | Gniezno | GNIEZNO | K40 | 00:00:00 | 02:39:25 | |
689 | SŁOBODA Elżbieta | 801 | Ustrzyki Dolne | USTRZYKI DOLNE | K30 | 00:00:00 | 01:59:29 | |
690 | SYGUŁA Joanna | 802 | WITC | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:17:53 | |
691 | CHRULSKA Zuzanna | 803 | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:20:44 | |
692 | BALIŃSKA Maria | 804 | Cisna | CISNA | K30 | 00:00:00 | 02:06:06 | |
693 | BARANOWSKA-KUŹMA Monika | 805 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:00 | 02:29:23 | |
694 | JAZ Małgorzata | 806 | MIESZKOWICE | K40 | 00:00:00 | 02:00:13 | ||
695 | SKARŻEŃSKA Jagoda | 807 | GLIWICE | K30 | 00:00:00 | 02:01:49 | ||
696 | OKAPIEC Aleksandra | 810 | AXA Running Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:12:12 | |
697 | BRZOZOWSKA Aneta | 811 | Triablos | BOLSZEWO | K30 | 00:00:00 | 01:52:57 | |
698 | BRONOWSKA Katarzyna | 812 | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:06:36 | ||
699 | DUDEK Małgorzata | 813 | Poranny patrol | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:03:08 | |
700 | DEMSKA Żaneta | 814 | Kapap Gdańsk | GDAŃSK | K30 | 00:00:00 | 01:47:04 | |
701 | MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia | 815 | Smaruj na trening | GDAŃSK | K20 | 00:00:00 | 02:01:25 | |
702 | ANIOŁ Mateusz | 816 | KIELCE | M20 | 00:00:00 | 01:52:20 | ||
703 | GOS Renata | 817 | WITC | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:36:12 | |
704 | RÓŻNIAKOWSKA Marta | 818 | Smashing Pąpkins | ŻNIN | K20 | 00:00:00 | 02:07:18 | |
705 | SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata | 822 | Kraków | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | 02:06:59 | |
706 | GÓRECKA Katarzyna | 823 | PKO Bank Polski | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:49:24 | |
707 | SZAROWAR Alicja | 825 | RunPlanet Team | ZIELONA GÓRA | K30 | 00:00:00 | 01:52:24 | |
708 | DUCKI Piotr | 826 | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | 01:45:52 | ||
709 | MARCOL Mateusz | 827 | RYBNIK | M20 | 00:00:00 | 01:42:46 | ||
710 | WICIAK Katarzyna | 828 | STAROGARD GDAŃSKI | K20 | 00:00:00 | 02:34:43 | ||
711 | KASJAN Alicja | 829 | Warszawa | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:16:36 | |
712 | BRUDNICKA Kamila | 830 | NOWY SĄCZ | K20 | 00:00:00 | 02:06:58 | ||
713 | BARCZEWSKA Agnieszka | 831 | Kopanica | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:10:03 | |
714 | CZERWIŃSKA Magdalena | 832 | Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:00 | 01:58:39 | |
715 | CHLEBIŃSKA Paulina | 833 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZ?W | K20 | 00:00:00 | 01:51:25 | |
716 | SAPEK Magdalena | 834 | Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:00 | 02:17:47 | |
717 | WARMIŃSKA Anna | 835 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:08:40 | ||
718 | PRÓCHNIAK Joanna | 836 | Warszawa | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:30:56 | |
719 | WAGNER Ewa | 837 | WROCŁAW | K20 | 00:00:00 | 02:13:34 | ||
720 | LEU Windy | 838 | WITC | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:03:17 | |
721 | ŁABĘCKA Iwona | 840 | KIELCE | K30 | 00:00:00 | 02:19:15 | ||
722 | JENDRYSIK Kinga | 841 | Night Runners Gliwice | TOSZEK | K30 | 00:00:00 | 02:24:21 | |
723 | KURZEJA Ewelina | 842 | Norafsport | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 01:48:42 | |
724 | LACHTERA Karolina | 843 | KB Sobótka | SOBÓTKA | K30 | 00:00:00 | 02:16:45 | |
725 | WIŚNIEWSKA Bogumiła | 845 | CHODZIEŻ | K20 | 00:00:00 | 01:56:16 | ||
726 | DABROWSKA Barbara | 846 | Wąbrzeźno | WĄBRZEŻNO | K40 | 00:00:00 | 02:19:23 | |
727 | DOMAGAŁA Grażyna | 848 | Night Runners | WROCŁAW | K20 | 00:00:00 | 01:47:43 | |
728 | BARTNIK Dominika | 849 | LUBLIN | K20 | 00:00:00 | 02:19:15 | ||
729 | JAKUBASZEK Anna | 850 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:39:26 | |
730 | GŁODOWSKA Kamila | 851 | Night Runners Kraków | IWONICZ-ZDRÓJ | K20 | 00:00:00 | 01:41:20 | |
731 | KOŁOSIONEK Dorota | 852 | Warszawa | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:09:35 | |
732 | BARCEWICZ Marta | 853 | 12tri.pl Drużyna Wilka Olsztyn | BISZTYNEK | K20 | 00:00:00 | 01:25:03 | |
733 | BAZIUK Aneta | 854 | Calypso Piła | PIŁA | K30 | 00:00:00 | 02:03:34 | |
734 | STARZYŃSKA Katarzyna | 855 | Calypso Piła | PIŁA | K30 | 00:00:00 | 02:03:34 | |
735 | POŁOJKO Agnieszka | 856 | Calypso Piła | PIŁA | K20 | 00:00:00 | 02:20:10 | |
736 | RATKA Roma | 858 | Calypso Piła | KACZORY | K20 | 00:00:00 | 02:22:34 | |
737 | RATKA-PIOSIK Monika | 861 | Calypso Piła | KACZORY | K20 | 00:00:00 | 02:22:33 | |
738 | CIEŚLAK Dominika | 862 | WROCŁAW | K30 | 00:00:00 | 01:51:49 | ||
739 | ŚMIETANA Katarzyna | 864 | GórskieGiry | RYBNIK | K30 | 00:00:00 | 02:00:48 | |
740 | DOMISZEWSKA Maria | 865 | Ustrzyki Dolne | USTRZYKI DOLNE | K40 | 00:00:00 | 01:52:35 | |
741 | BEZKOROWAJNY Joanna | 866 | SIEPRAW | K20 | 00:00:00 | 02:11:52 | ||
742 | WARDZALA Anna | 867 | Jacekbiega Running Team | WARSZAWA | K60 | 00:00:00 | 02:23:52 | |
743 | REDŁOWSKA Bożena | 868 | Ladies Run | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:04:54 | |
744 | BOGUCKA Martyna | 869 | Jacekbiega Running Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 02:17:36 | |
745 | KRUPIŃSKA Joanna | 870 | Roche | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:03:16 | |
746 | KRAMKOWSKA Agnieszka | 871 | Roche | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:07:34 | |
747 | BARTŁOMIEJSKA Urszula | 872 | Roche | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 02:07:35 | |
748 | RUTKA Monika | 873 | Run Race Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 01:59:54 | |
749 | ZARZECZNA Halina | 874 | SZCZECIN | K50 | 00:00:00 | 02:15:43 | ||
750 | PETRICZKO Elżbieta | 875 | SZCZECIN | K40 | 00:00:00 | 02:08:54 | ||
751 | NOWOTARSKA Anita | 876 | USTRZYKI DOLNE | K40 | 00:00:00 | 01:57:39 | ||
752 | JARMUŻEK Marta | 877 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | 02:12:15 | |
753 | KAZANECKA Joanna | 878 | Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 01:49:22 | |
754 | KOT Izabela | 879 | SOPOT | K20 | 00:00:00 | 01:52:15 | ||
755 | JĘDRZEJCZYK Agnieszka | 881 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | SANOK | K30 | 00:00:00 | 01:53:57 | |
756 | MĘDREK Paulina | 882 | WROCŁAW | K20 | 00:00:00 | 01:39:43 | ||
757 | PRZYBYŁO Lucyna | 883 | RZESZÓW | K40 | 00:00:00 | 02:03:30 | ||
758 | TYRPA Jarosław | 884 | Biegiem po piwo | CHOCZNIA | M40 | 00:00:00 | 01:52:44 | |
759 | GARDENER Jacek | 885 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:17:45 | |
760 | BONDARA Sylwia | 886 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:40:04 | |
761 | LEŚNIAK Arkadiusz | 887 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:41:54 | ||
762 | MĄCZKA Krystyna | 888 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | K60 | 00:00:00 | 02:13:33 | |
763 | RACHWAŁ Michał | 890 | 12tri.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:35:06 | |
764 | KRET Michał | 891 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:45:54 | ||
765 | WRÓBEL Bartłomiej | 892 | Cisna | CISNA | M40 | 00:00:00 | 01:58:59 | |
766 | STASZKIEWICZ Joanna | 893 | Sport Guru | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 02:07:48 | |
767 | POKRYWKA Stefan | 894 | CISNA | M50 | 00:00:00 | 01:59:28 | ||
768 | TWARDY Stanisław | 895 | Tri-zone.pl | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 02:05:59 | |
769 | STENCEL Wiktoria | 896 | WODZISŁAW | K20 | 00:00:00 | 01:52:13 | ||
770 | ZDYBEL Piotr | 897 | Gdańsk | GDAŃSK | M20 | 00:00:00 | 02:06:49 | |
771 | PIENCZKE Mateusz | 898 | Gdańsk | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 02:13:33 | |
772 | KORNIKOW Piotr | 899 | Garmin | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:10:59 | |
773 | NOWICKI Bartosz | 900 | Podróżnicy.eu | PIATÓW | M30 | 00:00:00 | 02:03:38 | |
774 | GURAK-STENCEL Izabela | 901 | WODZISŁAW ŚL. | K40 | 00:00:00 | 01:59:05 | ||
775 | ŁUKASIAK Tomasz | 902 | Biegusiem.pl | RYKI | M40 | 00:00:00 | 02:10:11 | |
776 | USZYŃSKI Grzegorz | 889 | M40 | 00:00:00 | 01:49:28 | |||
777 | FARON Elżbieta | 903 | Norafsport | GOŁKOWICE DOLNE | K50 | 00:00:00 | 03:06:03 | |
778 | FARON Dawid | 904 | Showdown | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 01:37:58 | |
779 | DEC Piotr | 905 | LUBYCZA KRÓLEWSKA | M40 | 00:00:00 | 01:33:40 | ||
780 | MAZUR Andrzej | 906 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 01:50:57 | ||
781 | JABŁECKI Mirosław | 907 | Fit Fitnes | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 01:37:51 | |
782 | ZARZYŃSKI Artur | 587 | FunFly | WARZAWA | M30 | 00:00:00 | 01:29:44 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
SERWACH Kamil | 584 | Łódź | ŁÓDŹ | M30 | DNF | 01:57:11 DNF | ||
POKORSKI Janusz | 640 | dirtrunner.pl | POZNAŃ | M30 | DNF | 03:10:49 DNF | ||
RUTKOWSKA Olga | 744 | Golub-Dobrzyń | GOLUB-DOBRZYŃ | K20 | DNF | 02:38:08 DNF | ||
KOZIŃSKA Sonia | 863 | KRAKÓW | K20 | DNF | DNF | |||
KARP Pawel | 607 | Accenture | WARSZAWA | M30 | DNF | 01:37:34 DNF | ||
TOMASIK Janusz | 470 | niezrzeszony-Warszawa | WARSZAWA | M60 | DNF | 03:03:42 DNF |
Znaleziono 788 wynik(ów)